דרקוניקון 2018 - גל ראשון של משחקים וסיום הרישום למנחים
הגל הראשון של משחקים בדרקוניקון עלה לאתר, והשנה יש לנו מגוון רחב ועשיר של משחקים - זוהי רק טעימה, אבל כבר כעת תוכלו להתרשם ממגוון משחקי התפקידים, משחקי לוח, המיניאטורות ועוד.
אם אתם רוצים להנחות, נותר עוד שבוע לסגירת הרישום למנחים - www.dragoncon.co.il/dm.html.
בנוסף, כל מנחה בדרקוניקון יקבל תג מיוחד בפורום, כל הפרטים בנושא - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 יולי 2018, 00:19

אשיגההצג
OUT
תכנתי לבדוק ולתקן את זה לפני שליחת ההודעה, מסתבר ששחכתי.
IN
אשיגה מזיז את דו בתנועת ביטול.
"אני כמובן לא מציע שנקשור את עצמנו לליגה הזהובה, גם אם הם לא היו בקשר עם הצפעים חברי הליגה הזהובה הם מסוג האנשים שאגודת מגלי הארצות פועלת כנגדם, לא איתם.
ובכל זאת, אי אפשר להתעלם מהמציאות ומהכוח שיש לליגה בגוקה. גם אם כל מה שנצליח זה לגרום לכך שהליגה לא תתמוך בצפעים ביום שבו תהיה התנגשות בינינו לבינם זה כבר יהיה ניצחון אדיר."
הוא עוצר ומניח את שתי ידיו על ברכיו, רוכן קדימה מעט.
"ובכל הנוגע לצפעים- כפי שאמרתי לך, ישנה חבורה שלהם בדרך לעיר עם.. משהו, שהם גנבו ממקדש דסנה, אם הם אכן בקשר עם הליגה הזהובה החשיבות של העצירה שלהם לפני שהם יגיעו לעיר חשובה אף יותר, אם הם עדיין לא הגיעו."
אשיגה ושניההצג
אשיגה מתאר לשינה את מה שהוא רואה, מנסה לחשוב האם הוא נתקל אי פעם בסמל או במוטו המשפחתי בזמן שהוא למד את היסטוריה של גוקה.
"האם משהו מזה נשמע לך מוכר?
המקום נראה כאילו איש לא נכנס אליו במשך אלפי שנים, אם זה מקור הבכי משהו השתנה בזמן האחרון, או שהבית הזה עתיק בהרבה ממה שהוא נראה לעין."
META
היסטוריה-9+12=21
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 יולי 2018, 00:33

שינה ואשיגההצג
"כן." שינה אומרת בחיוך רחב ועוברת דרך המסדרון הסודי. "סוף סוף." היא ממלמלת לעצמה בדרכה. היא צריכה לראות את זה במו עיניה, את סמל משפחתה.
רמז למקום מוצאו של אחיה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 יולי 2018, 00:39

אשיגה ושניההצג
אשיגה יורד אחריה קצת לאט יותר, עדיין מתרגל לשתי זוויות ראיה זזות בו זמנית.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 יולי 2018, 09:17

צ׳אהוהצג
IN
העטלף זוכר ארגונים רבים ביבשת המקעקעים את עצמם, ותרבויות שונות. החל מהנזירים המקועקעים שמקורם בוונדרה, לוואיאנגים, לטיאן-מין כמו שצ׳אהו יודעת היטב כאחת כזו. איזה מן ארגון היא חושבת שזה? הדבר יעזור לה לצמצם את האפשרויות.
שאנג-רןהצג
IN
שאנג-רן משתחל דרך הקהל, ממשיך קדימה בקלילות, ולרגע הקהל נעלם והוא יכול להמשיך קדימה בקלות- אך שהוא מגלה את הסיבה היא לא מעודדת אותו. רקדנים המלהטטים בלהבות, חרבות ושאר חפצים מסוכנים מציגים לראווה את אומנותם, ושאנג-רן בדיוק לידם- בטווח האש. לעבור את זה לא יהיה פשוט במיוחד...

META
גלגל מיומנות שנראית לך מתאימה בנוסף לתגובה, או שתגלגל הצלת תגובה במקום מיומנות.
ריוסקההצג
IN
״אתה מבקש ממני דברים קשים. אך אשעה לבקשתך״ אומר לו האיש ״הוואי לינג הם כמו חיות פרא. קל לעבוד עליהם, קל לרמות אותם, והם עם חברים כה רבים שהם לא מזהים אנשים שלא באמת שייכים להם. אבל יש מיעוט השולט בהם, והם יודעים מה הם עושים. אם הם היו בריונים ותו לא, הם לא היו מגיעים למימדים בהם הארגון שלהם נמצא היום״ הוא אומר ״נצל זאת״.
אשיגההצג
IN
״אשקול את העניינים הללו, הסוכן אשיגה״ אומרת אמארה לי בכבוד, ואתה יודע שהיא תעשה זאת. ״לבינתיים, לא הייתי רוצה להכביד עליך במשימה, אך אם תרצה בכך, בקשה מסיעת מסע הצלב הכסוף הגיעה ללשכתי, אם תבחר לקבל אותה״.

בתוך אגודת מגלי הארצות, ישנן סיעות רבות, המקדמות כול אחת את מטרתה. סיעת מסע הצלב הכסוף היא סיעה שמטרתה היא בפשטות לקדם את כוחות הטוב בעולם, ומורכבת בעיקר מאבירי קודש. לשכת פנסי הנייר היא סיעה שכזו, שמטרתה לחשוף את סודות טיאן-שיה, למרות שמאחורי סיעת פנסי הנייר עומד ארגון בפני עצמו (בעוד שמאחורי מסע הצלב הכסוף עומדים פשוט מגלי ארצות ערכיים במיוחד). אין דרישה ממך לקחת את המשימה, אך אם תבחר בכך, תוכל לעשות זאת.
אשיגה ושינה (קפיצת זמן)הצג
IN
אלפי שנים זוהי הגזמה, המקום הזה ככול הנראה נטוש קרוב יותר לכמה עשרות שנים, למרות שדרך העין אשיגה לא היה מסוגל לראות את גודל שכבת האבק בצורה מושלמת. הסמל המשפחתי שייך לשינה, אך ההאיקו, הוא האיקו אותו היא שומעת בפעם הראשונה.

אשיגה לא מזהה את המקור של החפצים כאן, למרות שמדבריה של שינה הוא מבין כי זהו סמל הבית שלה, אבל הוא כן מזהה דבר אחר. שטיח הקיר הזה, מאובק ככול שיהיה, הוא מלאת אומן. רק אומנים בודדים בכול טיאן-שיה יוכלו ליצור שטיח כה משובח, שאיכותו נראית עליו גם לאחר עשרות שנים בהם הוא כלוא במרתף נסתר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 10:15

צ'אהיו
ספוילרהצג
"איזה ארגון סוחר בבני אדם?" שואלת את העטלף בשפתם, אם הציעו לה אנשים באותה נשימה כמו דגים, אולי בזה מדובר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 04 יולי 2018, 10:18

שאנג-רן
ספוילרהצג
שאנג מחייך למראה הלהטוטים. במנזר זו הייתה אחת הדרכים לאמן תלמידים כמוהו בזריזות ידיים והוא תמיד היה מוצלח בזה. הוא מתקדם דרך הלהטוטנים, עיניו לא עוזבות את החפצים המעופפים, מוכן להתחיל ללהטט בעצמו ברגע שמשהו יגיע להישג ידו.
Meta
זריזות ידיים: 14+11=25
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 יולי 2018, 11:30

צ׳אהוהצג
IN
סחר באנשים בגוקה הוא חוקי לחלוטין, אבל בעל תקנות מחמירות במיוחד, אבל נראה לה שזה מכוון אותה לאמת בנוגע לאיפה שהיא נמצאת:

בית עסק תחת חסות היאקוזה.

היאקוזה הם ארגון פשע כלל יבשתי בטיאן-שיה, המחולק לכמה וכמה משפחות. יש להם יד בכמעט כול סוג ידוע של פשע, החל מקסם שחור, סחר בבני אדם, הימורים (שלא היו חוקיים בכול היבשת), הברחות, סמים... אבל התפיסה על היאקוזה הייתה דווקא חיובית. בניגוד לארגונים אחרים, היאקוזה נחשבו לארגון מאוד חיובי דווקא. הם ראו את עצמם בתור המשפחה של גוקה, הם דאגו לטובת גוקה לטענתם. בכול אסון טבע שפקד את גוקה בשנים האחרונות, היאקוזה היו שם לעזור לנפגעים. יש הטוענים שהם אלו ששמרו על ארגונים אכזריים הרבה יותר- המתנקשים וארגוני הפשע הוונדראנים הקלשיתים, משפחות הסקאזראני הוואריסיאניות, ועוד- מחוץ לגוקה. ולכן, אין שנאה רבה ליאקוזה ביחס לפעולות שלהם.
שאנג-רןהצג
IN
אתה זז קדימה, ומרים את ידך במהירות כאשר אתה קולט צל קטנטן שמסתיר את השמש ומתקרב אליך, רק על מנת לגלות שאתה מלהטט סכין דו צדדית, שרק במזל לא חתכה אותך. כדורים אדומים ופעמונים, מקלות צבועים ואפילו חרב שנראית כמו קאטאנה מאיכות נמוכה, עוברים לך בידיים. האנשים מסביבך צוחקים, מריעים, ומשתתפים איתך בריקוד. דבר לא נופל ארצה.

אך המכשול האחרון בדרכך הוא אחד שידרוש ממך לבלוט. קבוצת אנשים שלא ניתן אפילו להשתחל ביניהם נראית שם, כולם הולכים ומכים בתופים. במרכז, אתה רואה אותם נושאים פסל של הדמות הכחולה בעלת שש הידיים שכסיית את פסלה, ומעל הפסל, אקרובטים שונים מזנקים ועושים סלטות. אתה יכול לנסות בכול זאת להזדחל דרך האנשים, או לחכות שהקרנבל יתקדם, אך אם תהיה מוכן להראות כמה סלטות מעל הפסל האדיר, הדרך שלך תהיה המהירה ביותר שיכולת לבחור, בלי כלום שעיקב אותך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 04 יולי 2018, 14:38

שאנג-רן
ספוילרהצג
שאנג מסתכל על האנשים המזנקים ומחייך לעצמו. הוא לא רואה שום סיבה מיוחדת לא להתבלט - להפך, משיכת תשומת לב רק תגרום לאנשים לחבב אותו יותר. הוא מתקרב לפסל ומנסה לזנק מעליו.
Meta
אקרובטיקה: 18+13=31
שים לב שבזכות צ'י נחשב כאילו יש לי תנופה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 יולי 2018, 17:20

אשיגההצג
אשיגה בוטח באמרה לי מספיק כדי להניח לנושא.
הוא מהרהר מספר שניות במה שהיא אמרה. לא היו לו הרבה עסקים עם הצלב הכסוף, רוב המשימות שלהם לא מתגמלות מספיק או מעניינות מספיק כדי למשוך את תשומת ליבו.
מצד שני, אמארה לי לא הייתה מציעה לו משימה רק בגלל שהוא באיזור.
"מה המשימה?" הוא שואל לבסוף בטון לא מתחייב.
אשיגה ושינההצג
אשיגה ממתין לראות מה שינה עושה לפני שהוא יתחיל לחטט בדברים בחדר.
בינתיים הוא בוחן היטב את השטיח ובודק האם הוא מרגיש בחדר משהו שהוא לא הצליח להבחין מבחוץ.
META
גילוי נוכחות פסיונית וגילוי הילות כרגיל,
בנוסף לכך-Object Reading על השטיח ובדיקת Appraise על השטיח- 8+13=21
נערך לאחרונה על ידי מרתוס ב 04 יולי 2018, 20:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 17:22

צ'אהיו
ספוילרהצג
"יש לי דרך או איזה משפט שאני אמורה לענות לו עליה?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 יולי 2018, 17:47

אשיגה ושינההצג
למראה האבק, ליבה של שינה צונח. אם לא נגעו בחדר הזה במשך עשרות שנים, זה אומר שאין לו קשר ללינג. היא מסיטה את מבטה מהסמל המשפחתי שלה, לראות אותו רק מזכיר לה את מה שאיבדה. את מי שאיבדה. היא זוכרת את גופתו של אביה באחוזה השרופה, מוקפת בהובגובלינים מתים.

זה לא הזמן. היא אומרת לעצמה, שולחת מבט חטוף אל עבר אשיגה. היא לא יכולה לתת לו לראות את החולשה שלה.
"מרחב אימונים גדול." היא מציינת, שוברת את הדממה. מחניקה את הרגשות שעולים בה. "בובות קש. ייתכן ואבי, או אביו לפניו, רצה לבצע מהפכה בעיר. או לכל הפחות, אימן כאן חיילים בהסתר." היא ניגשת אל הארגזים, פותחת את אחד מהם. מוודאת את החשד שלה- שיש בו כלי נשק ישנים, בדים, או מזון.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 יולי 2018, 17:11

שאנג-רןהצג
IN
שאנג-רן, למרות שהוא נראה כסוחר פשוט, שהדבר היחיד שמקשר אותו לפסטיבל הוא שרשרת צבעונית שהגיעה בדרך לא דרך לצווארו, מזנק מעלה בקלילות, הוא קופץ אל הבימה, ואז תופס ביד הפסל ומזנק מעלה, מתהפך מעל ראשו של הפסח לתרועות הקהל. נשים וגברים בבגדים מינימליים מנסים למשוך אותו לרקוד איתם בהנאה ברורה, אבל שאנג-רן כבר בצידו השני של הקרנבל, והוא יכול לעבור.
אשיגההצג
IN
״המנהיגה של מסע הצלב הכסוף היא בחיפוש אחר ספר. ׳תורת העליונות׳, כך הוא נקרא, והוא ספר השייך לארגון הוואי-לינג. היא מאמינה שהוא יעזור לה להבין את הרוע בעולם יותר טוב. הוואי-לינג הם ארגון בני אדם שמאמינים שהם עליונים מכול גזע אחר ודוגלים בדיכוי ואפילו השמדה של כול גזע שאינו מבני האדם. הייתי מביאה את המשימה למישהו מהסיעה שלה, ואני אעשה זאת אם תסרב לקחת אותה, אך מגלי הארצות שלה ידועים בדרכים היותר מידי... ישירות שלהם.״
צ׳אהוהצג
IN
׳תלכי מכאן, או שתאספי עוד מידע, אם את מאמינה בעצמך׳ אומר העטלף טלפתית, והסיום נשמע כמעט כמו קריאה לאתגר.
אשיגה ושינה (קפיצת זמן)הצג
IN
אשיגה זוכר במעומעם קבוצת אנשים היושבת כאן. אחד מהם, שהוא לא מצליח לזהות איך הוא נראה, נושא את הסמל של הבית של שינה. הם מדברים על מסע, אל ההרים, והקרב האדיר שמצפה להם. האיש לבית הואנג מרים חנית זהובה מתוך תיבה...

ששינה כרגע פותחת. היא רואה שם מקום לחנית אדירה, בעיצוב מיוחד, שנראית קסומה, אך החנית איננה. המגרות והארגזים ריקים, חלקם עם כמה חרבות חלודות וחרבות אימונים מעץ, אבל שינה תצטרך בדיקה מדוקדקת יותר בשביל למצוא כול רמז בחדר הזה...
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2018, 17:12

צ'אהיו
ספוילרהצג
"כן," אומר צ'אהיו לאדם שמולה, "כולנו משפחה אחת."
padron

שליחה על ידי padron » 05 יולי 2018, 20:03

שאנג-רן
ספוילרהצג
שאנג-רן מחייך לעצמו לאור ההצלחה המסחררת שלו בפסטיבל - אין דבר שהוא יותר אוהב מלהרשים קהל. טוב, אולי לרמות מישהו במסגרת עבודה. הוא ממשיך בדרכו לכיוון בית הסוחר - מטרתו המקורית לא השתנתה - למצוא דרך לעקוץ את הסוחר בשביל הכיף ובשביל האתגר שבדבר.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 יולי 2018, 08:36

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה קם מהאמבט וקד לאיש. "אני מודה לך מעומק ליבי, עזרת לי רבות. גוקה צריכה להתגאות בבניה."
ריוסקה יוצא מהאמבט והולך להתייבש וללבוש את בגדיו. הוא יאלץ לחקות לערב על מנת להיפגש עם הגבירה, ואז לקבל את המידע לו הוא זקוק על מנת לפשוט על המרתף של וואי-לינג.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה