מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי Qurrion » 01 יולי 2018, 11:18

ריוסקה:
ספוילרהצג
"שד רודף אחרי הוואי-לינג?" ריוסקה פוקח את עיניו לרווחה, "עד כמה שהייתי רוצה להזדהות בתור אותו אחד, נראה כי מישהו הקדים אותי."
ריוסקה מחייך ומטה את ראשו לעבר האדם. "כעת כאשר אני יודע היכן אתה עומד, הרשה לי להציג את עצמי. שמי ריוסקה, הגעתי לגוקה על מנת לפגוע בוואי-לינג על מנת למקד את תשומת ליבם כאן ולהחליש את השפעתם, בגוקה ובממלכתי כאחד."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 יולי 2018, 14:38

ריוסקההצג
IN
״לא דייקתי, אודה בכך. אנו קראנו לעניין שד זמן כה רב, שזה נדבק- שד הסיוטים של הפשע בגוקה- אבל זה לא שד, זו שדה. והיא עושה חתיכת עבודה״ הוא אומר ומחייך.

״ארקאנה, זה השם שהיא הולכת בו. יש לה כוחות קסם, אבל אומרים שהיא יותר מקוסמת מסוכנת. ללא שם אמתי, כמובן״ הוא אומר לך, לא מבין את האירוניה שבדבר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 יולי 2018, 14:57

שינה ואשיגההצג
"מכאן." שינה אומרת ומסירה את הקרשים, "חזית פשוטה, אבל יעילה. כמובן, אילו היו שוכרים אדם שישכון בדירה, החזית הייתה אמינה אפילו יותר. אני לא חושבת שמישהו יאמין שאדם שלעולם לא נמצא בביתו ישאיר בו קופת חסכון."

"אני אשאר למעלה. בינתיים, תכנס אל המרתף- העיניים שלך טובות יותר משלי בחשיכה הזו. אם אין שם אף אחד, אני אצטרף. אם יש שם מישהו ואתה זקוק לעזרה, תצעק. מקובל עליך?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 יולי 2018, 14:58

ריוסקה:
ספוילרהצג
"היא נשמעת כמו גברת שהייתי שמח להכיר בנסיבות יותר רגועות." עונה ריוסקה בחיוך, אך בפנים הוא הרגיש לחוץ. אדם נוסף שעובד עבור אותה מטרה היווה יותר בעיות מהקלות. ריוסקה לא ידע דבר על האחת הנקראת "ארקאנה", האם היא בת-ברית? האם היא מתחרה? היא היוותה משתנה שהוא לא יכל לפתור מבלי לדעת אותה לפרטי פרטים.

"האם הוד מעלתו מעוניין להתערב במשימתי? אני בטוח כי לא תצא מהסיפור בידיים ריקות." הוא שואל את האדם, אשר עדיין לא אמר לו את שמו, אך ריוסקה חשב כי זה יהיה מעשה לא מנומס להעיר לו על כך.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 01 יולי 2018, 15:20

אשיגההצג
אשיגה מעביר את הדיווח שלו בצורה מסודרת לפי הסדר הכרונולוגי בה הם קרו. קודם מוסר את המידע היבש שהוא השיג ורק לאחר מכן מה שהוא הסיק ממנו וחושב עליו.
יש חלקים עליהם הוא עובר בתמציתיות ומפנה את אמארה לי אל הדיווח הכתוב שלו כמו המסע שלו עם קאטסורו לפני המפגש עם היורש והמסע מכפר הוואנרה אל גוקה, אבל בחלקים בעלי החשיבות- המפגש עם היורש, המקדש והצפעים-הוא מפרט ומוסיף פרטים שהוא לא מסר בכתב, בין השאר תיאור מפורט יותר של שאר השורדים מהשיירה.
הוא מסיים בהגעתו לגוקה ובעסקה שלו עם הליגה הזהובה.
"...אני מאמין שהליגה תשמור על המילה שלהם ולא תפגע בxxx, לפחות בינתיים, אבל עדיין יש חשיבות רבה לכך שנמצא את הרוצח האמיתי ומהר. אם נשחק את הקלפים שלנו נכון נוכל להפוך את המצב הזה מאסון להזדמנות וליצור שיתוף פעולה טוב יותר בין האגודה והליגה."
אשיגה ושינההצג
"מקובל, אך תני לי רגע לנסות לראות מה יש שם לפני שארד."
אשיגה מוציא מכיסו עין מזכוכית ועוצם אחת מעיניו, מתרכז.
הוא יוצר עין ערפילאית למחצה, זהה לעין שהוא מחזיק בידו למעט זה שהיא בלתי נראית למעט עבורו. הוא שולח את חושיו דרך העין ומאבד לרגע את שיווי המשקל שלו כשהוא רואה שתי תמונות במקביל, אחת דרך עין הבשר שלו ואחת דרך זיכרון העין שיצר.
הלאחר שהוא מתרגל לראייה הכפולה הוא שולח את העין במורד המדרגות.
META
משתמש בmind eye, היכולת מתקיימת 5 דקות אז אם העין תגיע לדלת סגורה/מחסום אחר אני לא אבטל אותה.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
padron

שליחה על ידי padron » 01 יולי 2018, 17:46

שאנג-רן
ספוילרהצג
out
סבבה. לא זכרתי שזאת הדרך שסחורות עובדות.
In
"משהו המזל שלי היום." שאנג-רן ממלמל לעצמו. הוא שוקל לרדת ולעבור בקהל תוך כיוס אנשים רנדומליים אבל מחליט שזה סתם מיותר ולא שווה את הסיכון. הוא מבקש מנהג הריקשה להסתובב ולהביא אותו אל חנות הפרחים דרכה הוא הגיע לשוק תחתית בפעם הקודמת - הוא עוד לא התנצל בפני המוכר על כך שהוא לא עבר דרך המעבר בדרכו חזרה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 יולי 2018, 16:07

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אנשים?" שואלת צ'אהיו בסקרנות קלה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 יולי 2018, 11:38

ריוסקההצג
IN
״שדה הקרב שלי שונה, אך קבל את ברכתי לדרך. רק אל תעשה צרות רבות מדי, שלא תמצא עצמך מתעסק עם משמר העיר- או גרוע מכך, להבי הפרפר״ הוא אומר לך.
אשיגההצג
OUT
השם שלו הוא נריוס.
IN
יש כמה פרטים שלא ברורים לה- הנפח שתיארת בכפר, לדוגמה, העניק לכם מידע רב אבל לא נתן אף פרט על עצמו. היורש, שאמארה לי מבקשת כמה שיותר פרטים עליו, בסופו של דבר לא באמת העניק לכם מידע רב, ורעידת האדמה המסתורית נראה כאילו הגיעה ממש משום מקום.

״אך למרות שיתוף הפעולה המניב שיכולנו להפיק מן המקרה, אני בספק שהדבר יגיע לידי השלמה״ אומרת אמארה לי ומשתהה מעט, שותה מעט מן התה שלה בעודה תוהה על המידע שהבאת ״יש לנו ראיות מוצקות, שהושגו על ידי סוכני שטח אחרים- ביניהם אף נריוס- כי הליגה הזהובה היא המממנת של מבצעי אגודת הצפעים בגוקה. לפני כשש שנים, בטורניר פניקס הארגמן, הם שכרו לוחמים מאגודת הצפעים, ולאחר הבסתם והניצחון שלנו בתחרות חשבנו כי הקשר ביניהם התנתק, אך הקשר ביניהם המשיך כאמור. שמה של האגודה הוא שם הנראה באור חיובי בטיאן-שיה, עלינו לשמר זאת״ היא אומרת לך.
אשיגה (קפיצת זמן)הצג
IN
העין יורדת דרך המקום בשקט, רואה בחשכה. ולמטה, העין רואה מקום שאף אחד לא נכנס אליו במשך אלפי שנים. מכוסה באבק... היא רואה מרחב אימונים גדול, בו בובות אימונים חצי הרוסות. אשיגה רואה ארגזי עץ שונים ורבים, ומעל... שטיח קיר אחד ארוך, עם סמל משפחתי, אומנות המציגה עץ דובדבן פורח על רקע שחור... וכיתוב בטיאנית.

״בלב החיה,
נפגע בחרב ואש,
סיום לפחד.
״
שאנג-רןהצג
IN
גם העיקוף ייקח לשאנג-רן זמן רב. האם שאנג-רן בטוח שהוא רוצה ללכת משם?
צ׳אהוהצג
IN
״אנחנו, כמובן. האם אינך יודעת איפה את?״ שואל האיש בנחמדות ןידידותיות אין קץ.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 יולי 2018, 12:12

צ'אהיו
ספוילרהצג
"אני יודעת," אומרת צ'אהיו,"מתנצלת." היא קדה קלות. "אני מעוניינת באנשים."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 יולי 2018, 12:51

צ׳אהוהצג
IN
״כולנו משפחה אחת, אחים ואחיות. קועקענו בפלדה ואש יחדיו, והאנשים של היבשת הזו הם כולם משפחה שלנו גם כן. אנו נושאים בעול שעל מישהו לשאת, למען טובת כלל היבשת הזו״ האיש מתפאר, וצ׳אהו מבינה כי יש למשפט תוכן שלא יכול להיאמר בקול. היא יכולה לנסות להיזכר בידע שלה בשביל להבין בעצמה חברים באיזה ארגון נמצאים כאן.
META
צ׳אהו יכולה לגלגל סוג ידע שנראה לה מתאים על מנת להבין על מי מדובר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 03 יולי 2018, 12:57

שאנג-רן
ספוילרהצג
out
אני מבין שמדובר בכיוונים מנוגדים? אם כך
In
שאנג-רן יורד מהריקשה ונטמע בקהל. הוא מסתובב בקרב האנשים ושואל אותם בחביבות בשפתם למשמעות הפסטיבל. תוך כדי שהוא מסתובב הוא מנסה לכייס אדם אקראי שנראה כי דעתו מוסחת לפני שהוא ממשיך בדרכו בקרב הקהל.
Meta
דיפלומטיה לאיסוף מידע: 15+11=26
זריזות ידיים: 17+11=28
Stealth: 4+11=15 (למקרה שהאדם שם לב)
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 יולי 2018, 17:12

שאנג-רןהצג
OUT
כן.
IN
כאשר אתה מדבר עם המקומיים בשפתם, הם בבירור שמחנם לדבר איתך חזרה בקלות, הפסטיבל הוא פסטיבל לאל ווינשוואחי, אחד מאלף האלים של וונדרה, השומר של הכספות וההרמונים השמימיים, ולכן כול כך הרבה אנשים ונשים לבושים בבגדים חושפניים יחסית, המעוטרים בזהב ויהלומים מזויפים. ולמזלך, כאשר אתה נטמע באנשים, אתה משיג מכיסו של איש תמים פסל של יצור מהאגדות של וונדרה, הנראה כענק כחול בעל 6 ידיים, שמעוטר ממה שנראה ביהלומים לעיניו.

META
כדי לעבור ביעילות דרך הקהל, על שאנג-רן לגלגל התגנבות או אקרובטיקה. הגלגול הקודם לא הספיק.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 יולי 2018, 18:33

צ'אהיו
ספוילרהצג
ידע היסטוריה- מהעטלף, מועבר לצ'אהיו ישירות
18 סה"כ
padron

שליחה על ידי padron » 03 יולי 2018, 18:44

שאנג-רן
ספוילרהצג
שאנג דוחף במהירות את הפסלון לתיקו וממשיך בדרכו. הוא מנסה להשתחל באלגנטיות דרך ההמון.
Meta
אקרובטיקה:10+13=23
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 יולי 2018, 19:28

ריוסקה:
ספוילרהצג
"אני מודה לך על האזהרה, אך אודה לך אפילו יותר אם תוכל לעזור לי באופן הקטן ביותר. אני זקוק למידע, איני יכול להסתער אל לוע המפלצת בעיניים עיוורות. כל דבר, קטן ככל שיהיה, ואהיה אסיר תודה לך."
שלח תגובה