לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 מרץ 2018, 23:35

"ומדוע נכנסתם לביתם?" היא שואלת, למרות שהיא לא נשמעת כה כועסת. "זהו מקום עתיק, לפני זמן כה רב הוא נפל, ומאז הוא היה שלנו. סבתי הרחוקה שלטה במקום אחרי סבתה הרחוקה שלה, ככה הוא הועבר מדור לדור. אני מחשיבה אותו בתור הזכות שלי מלידה, ומדוע שהזכות הזו תילקח ממני?" היא אומרת.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מרץ 2018, 23:46

"האם לא היו אלה החיות שבשליטך שמנעו מחברי לעזוב את המקום? האם לא את היא זו שהורתה להם לחסום בפנינו את היציאה עד אשר ניכנס פנימה? אל תנסי להתחכם מולנו, רצית שנבוא לפה, רצית שנגיע לחדר הזה. השאלה שלנו היא למה?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 מרץ 2018, 00:00

"אני הראיתי לכם את הדרך, צ'אהו, אך אתם בחרתם כיצד לקחת אותה. מדוע הוואנארה זכה לגורל שונה מהחיה המתוקה שלי שנאגאטו חיסל בחדרה? בגלל שהוא רקוב פחות? הוא חיה פראית בדיוק באותה המידה, גם אם הוא מסתיר זאת כעת בפניכם, 'חבריו'."

"את צודקת אבל, אני רציתי שתגיעו לכאן, ואני שמחה שהגעתם. ראיתי אתכם מגיעים דרך הכוכבים, לפני כחודש. זה היה חיזיון מטלטל" היא אומרת, כאילו נזכרת בו ושוקעת בו מעט.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מרץ 2018, 13:31

"את דעתו של האחד יכולנו לשנות, את של השני. לא" עונה הילדה, קולה קצת יותר אמיץ אחרי תבוסה של שד.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 מרץ 2018, 18:21

פצעיו של ריוסקה נסגרים לגמרי אחרי ריפוייו של אשיגה, וכעת רק שריטות דקיקות נשארות על עורו.
"אני מודה לך." ריוסקה נד בראשו אל עברו, "אם יש דרך כלשהי בה אוכל להחזיר לך טובה אחרי שנצא מהעמק הזה, אשמח לעשות אותה."

"שמי אינו נאגאטו יותר." ריוסקה קורא אל המשך החדר, לכיוון המכשפה, "איבדתי את הזכות לשאת את השם הזה, ועל כן את תקראי לי בשם-הולדתי. עם הידע הנרחב שנראה שיש לך עלינו, אני בטוח כי את יודעת לאיזה שם אני מתכוון." ריוסקה צועד שני צעדים קדימה ומניח את ידו על קת חרבו, אך לא מראה נכונות לשלוף אותה.
"אנחנו כאן מכיוון שאנחנו רוצים משהו מתושבי-הכפר ואנשי-הוואנארה, והתנאי שלהם הוא לסלק אותך מכאן, או להגיע להסכם ברור והוגן. אין לנו שום סיבה אישית להתנכל אלייך או 'לחיות החמודות' שלך."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 11:36

״תנאים, הסכמים, כול אלו לא חשובים כעת. יש לכם כל כך הרבה פרטי מידע בראש, שאף אחד מהם לא מחובר לשני. תנו לי לתת לכם הבנה כולשהי על המעשים שלהם, על המקום הזה, על העבר והעתיד גם יחדיו. הצפעים, העננים השחורים, החיות החמודות שלי. אני נותנת לכם את החסד הגדול ביותר, הידיעה״ היא אומרת. לאחר שהיא דיברה כול כך הרבה, אתם כבר מבינים שהיא מדברת מעמדת גובה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 מרץ 2018, 11:55

"אז עשי זאת" , אומרת צ'אהיו. "הסבירי לנו את אשר אנו איננו יודעים"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 16:08

״אני יודעת דברים שיכולים למלא מגילות שלמות, הידע שאני נושאת הועבר מדור לדור במשך שנים על ידי המשרתות הנאמנות של לאמאשטו. קצרה היריעה וקצר זמננו. שאלו את שאלותיכם, ואענה״ היא אומרת.

״מהרו״.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 14 מרץ 2018, 16:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 14 מרץ 2018, 16:10

"נראה שאת יודעת מה אנחנו כבר יודעים. אילו פרטי מידע יש בידנו. אז קדימה, תחברי ביניהם כפי שאת מבטיחה שאת יודעת, כי כרגע, נראה שאת רק מושכת זמן." שינה אומרת, מצמצמת את עיניה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 מרץ 2018, 16:47

"אך בשם העידנים!" קוראת צ'אהיו בתסכול, "כיצד אנחנו יכולים לצאת מכאן ולהגיע לגוקה בדרך המהירה ביותר, הכי פחות מסוכנת, שלא תדרוש מאיתנו לשלם מחיר בלתי נסלח."
padron

שליחה על ידי padron » 14 מרץ 2018, 16:50

שאנג-רן חושב לרגע. עד כה הוא לא פצה את פיו, שכן יש דברים שהוא מעדיף שלא יתגלו, אולם זה שווה את הסיכון. "מה כוחו האמיתי של זנבו של סאן ווקונג ומה חשיבותו לאירועים העתידים להתרחש?" הוא שואל.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 17:00

״באחת משתי דרכים״ אומרת הקיטסונה לצ׳אהו, מתעלמת מבקשתה של שינה שרק חזרה על דבריה הקודמים של צ׳אהו. ״הראשונה, היא העקבות. בקצה החדר הזה ישנה דלת, ועליה תמצאו עקבות טריים. אם תעקבו אחריהם בהצלחה, תוכלו למצוא את הדרך מחוץ לעמק. הדרך השנייה, זה הוואנארה, הנושא עימו את הסוד של הוואנארה כיצד להגיע מהעמק הזה אל השבט שלו, ומשם לגוקה.״

״קיטסונה״ היא פונה כעת לשאנג-רן, ונראה שהייתה לה התלבטות באיזה שם לקרוא לו. ״זנבו של סאן ווקונג הוא חפץ רב עוצמה, אך מהעתיד שראיתי, חשיבותו היא מינורית. כוחו האמתי הוא ליצור הרפתקה, להניע דברים בלתי צפויים בעולם, כמו האל ממנו הזנב נלקח. החיזיון שלי אמר לי שבחפץ ישתמשו שניים, באותו היום. כעת, העולם והגורל השתנו שניהם מהשפעתו. ייתכן אף שזו הסיבה שבאתם לכאן, דבר שקסמיי הראו לי רק לאחרונה״.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 מרץ 2018, 17:00

"מהו סוד הוונארה?" שואלת צ'אהיו, "וכיצד ניתן להשתמש בו?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 14 מרץ 2018, 17:10

"עד כמה היכולת שלך לחזות את העתיד מהימנה, גבירתי המכשפה?" שינה שואלת, "ומהם מעשיהם של אגודת הצפעים בכפר?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 17:42

״סודו של הוואנארה הוא דרך, או שמה תדברו על סודו האישי של מידרה? הקרוב ביותר לכך זוהי צורת הלחימה שלו, אותה הוא מסתיר. הוא נראה כמו נזיר פשוט, אבל הוא עוקב אחרי דרכם של הקאמי והטבע, מחובר יותר אל חיות האדמה מאשר אל האלים שבשמיים או המסורות המיסטיות.״

״ולאגודת הצפעים אין עניין בכפר. הם מנצלים אותם לרווח קל על ידי מכירת מזון שסופו להתקלקל, ובכך אנשי הכפר בעצם מרוויחים מזון זמני בלבד מהצפעים, אך העניין האמתי שלהם היה בי״ היא מתקרבת אל אור הכוכבים, מן הפלטפורמה הגבוה.

היא לבושה בבגדים שחורים, והיא נראית לבקנית וחצי מתה. השיער שלה לבן, למרות שהיא נראית צעירה מידי בשביל שיער שכזה, ועיניה נראות פראיות, כעיניו של טורף רעב. אך מה שבולט לכם ביותר הוא חנית כסופה הנעוצה בליבה, הנראית כמו החנית של מאי לין מבין אגודת הצפעים.

״הם עברו כאן לפניכם, הם נכנסו דרך הדלת ממנה תצאו מכאן. הם קנו מאנשי הכפר כול פיסת מידע על המקום הזה, והגיעו אליי ברצון למשא ומתן, על כול החפצים היקרים שהיו לי כאן. כשסירבתי, נלחמנו, אך אני כבר ראיתי בכוכבים הבוהקים של דסנה המקוללת את גורלי- למות, עד שעת חצות היום״ היא אומרת בצער ״אם אלו לא היו הם, אלו הייתם אתם שמחסלים אותי.״
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה