מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 פברואר 2018, 14:40

הכדורים של האור מופיעים מהידיים של שאנג-רן, אך לא מפיצים אף אור. קסם, בבירור. אם תתרחקו מספיק, תוכלו לצאת מהשטח של הקסם האפל הזה, אבל כרגע בתוכו- האורות החלשים של שאנג-רן פשוט לא חזקים מספיק.

META
מכאנית, אתם באזור של Darkness.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 26 פברואר 2018, 18:17

שינה משחררת את אחת המבחנות שתלויות על חגורתה ושותה אותה בעודה מתקדמת צעד אחד קדימה. הנוזל הכתום זוהר מבעד לצווארה וריאותיה, מאיר את החשיכה, וכשהיא פוערת את פיה- להבות נשלחות קדימה אל האופל, מבריחות אותו לרגע קט.
META
פעולת תנועה- שותה extract של fire breath
מבצעת צעד של 5 רגל קדימה
פעולה רגילה- נושפת אש. חרוט של 15 פיט קדימה. אם פוגע, אז 15 נזק אש (חצי נזק בהצלת תגובה בד"ק 16).

עריכה: גלגול דרגת מטיל-20 טבעי. 28 סה"כ.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 פברואר 2018, 16:54

IN
לרגע אחד, החשכה מופרת מהאש של שינה, שוברת דרך החשכה. השד נראה חסר פחד אל מול האש, אפילו לא מנסה להתנגד, ובעוד שהוא נשרף- המכה לא חמורה כפי שהיא הייתה רוצה, שכן נראה שהשד עמיד אל האש. הוא מחייך ברשעות, ונעלם פעם נוספת אל החשכה- אך הפעם אתם יודעים היכן הוא, ולו לרגע.

META
פגיעה, והוא נכשל בהצלה, אבל יש לו עמידות (גם אם לא חסינות) לאש.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 פברואר 2018, 19:01

ריוסקה מרים את חרבו ומהסס רק לרגע אחד לפני שהוא מסתער קדימה במלוא עוצמתו, חולף על פני שינה ודוקר את המקום בו עמד לפני רגע השד. חשיכה או לא, אין לו ברירה אחרת.

META
הסתערות על באבאו עם יכולת Shield of Blades. גילגול התקפה: 12+9 = 21 נגד דרג"ש, אם פגע, 50% לפספס בגלל החושך, או 14 נזק.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 מרץ 2018, 17:09

החרב ננעצת בשד, ואתה שומע את קול הבשר הנחתך. השד הזה הרבה פחות עמיד משציפית, אך הוא עדיין עוצמתי. "אז אתה יודע להרביץ, אבל האם אתה יודע גם לחטוף?" הוא שואל אותך, ואז מתוך החושך נשמע קול הטפרים שלו, בעודו מנסה לנעוץ אותם בך. אתה חושב שזה נגמר, אך לפתע הניבים הארוכים שלו ננעצים ביד שלך, ואתה מרגיש את החומצה מהידיים שלו מנסה להמיס אותך.

META
ריוסקה פגע בשד.
התקפות כנגד ריוסקה
התקפת טופר: 6+12=18 נגד נטוע. בפגיעה 2+5=8 נזק חודר, חותך ומוחץ.
התקפת טופר: 3+12=15 נגד נטוע. בפגיעה 6+5=11 נזק חודר, חותך ומוחץ, וגלגל הצלת קשיחות.
התקפת נשיכה: 18+7=25 נגד נטוע. בפגיעה 4+5=9 נזק חודר, חותך ומוחץ, וגלגל הצלת קשיחות.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 02 מרץ 2018, 18:12

IN
ריוסקה חוסם את הטפרים של השד במיומנות מרהיבה, אפילו בחושך. גודלו של השד גורם לאיוושות אוויר להיווצר לפני כל התקפה שלו, וזה מספיק עבור ריוסקה לדעת מהיכן הוא יתקוף. כאשר השד נושך את ריוסקה, קול קריעת בשר נשמע בעוד ריוסקה מונע מעצמו לצרוח בכאב. הוא נופל על ברכו האחת ומעיף ממנו את השד, וחוזר לעמוד תוך כדי התנשפות כבדה. הוא על סף גבול היכולת שלו, עוד פגיעה אחת כזו והוא לא יקום יותר.
META
רק התקפת הנשיכה פוגעת, אני על 5 נק"פ.
הצלחת קשיחות: 19+1 = 20 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 מרץ 2018, 19:39

META
ריוסקה הצליח בהצלת הקשיחות.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 03 מרץ 2018, 21:39

אשיגה שומע את צעקת הכאב של ריוסקה ומשתמש בשרביט הריפוי עליו, כוחו של השרביט לא חזק, אך כרגע זה כל מה שיש ברשותו כדי להעניק זמן לשאר החבורה לנסות לפגוע בשד.
META
ריפוי פצעים קלים-(44/50)-4+6=10
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 00:06

צ'אהיו מביטה בשד, ברור שבחושך הזה, הוא יהרוג אותם, השאלה כמה גאווה יש לשד, וכמה היא יכולה לנצל אותה.
הקסם שוב זורם בה, מחושב, ממוקד. זה ניסיון לעצב חשיבה, היא כבר עשתה את זה מליון פעם, מה יש להפסיד, כמה שונה מוח של שד מאדם כועס?
הם כלום, היא מכניסה את המחשבה לראשו של השד אני לא באמת צריך חשיכה כדי להביס אותם, ואז המכשפה הזו תראה את התועלת שלי, אני אקבל יותר.
מטיל נגד התנגדות לחשים -26 בסה"כ.
מטיל sow toght, בתקווה שהמחשבה הזו תגרור מספיק היבריס. ד"ק 21, רצון,
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 מרץ 2018, 07:30

IN
צ'אהו לרגע מרגישה שהשד מתנגד, שהשד מצליח לשבור את הקסם שלה, אך מבין קירות המחשבה המטורפים של השד, המחשבה זולגת פנימה. עכשיו, האם תהיה לכך השפעה? צ'אהו תצטרך רק להתפלל לכך, בסופו של דבר- אתם במקדש.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 12:18

שינה נעה קדימה, מנסה לצאת מאיזור החשיכה.
META
שינה נעה 30 פיט קדימה. מה היא רואה? אמשיך את התור שלי אחרי שאדע.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 מרץ 2018, 16:35

שינה תופסת את הלפיד ורצה קדימה, מחוץ לאזור של החשיכה. היא ממשיכה עוד ועוד, אבל לא נראה שהחשכה נעלמת, עד שהיא מועדת על ערמת בשר ונתקעת בקיר, בקושי מצליחה לייצב את עצמה, מחפשת בחשכה במה לתפוס.

בו בזמן, נראה שביחד עם שינה והלפיד, החשכה הקסומה נעלמה. האורות ששאנג-רן יצר מופיעים ככדורים קטנים של אור מהאוויר, ואתם יכולים- סוף סוף- לראות ברור את השד, ואת החתך שריוסקה הותיר בו, בצורה ברורה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 16:42

צ'איהו מבינה מהר, לכל לחש יש מוקד. החשיכה מגיעה מהלפיד. "שינה!" היא צועקת. "החשיכה מגיעה מהלפיד, כבי אותה והסתירי אותו מתחת למשהו, זה יפסיק את החושך!"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 16:45

שינה מבולבלת לרגע, אבל כשהיא שומעת את צ'אהו היא מבינה, וזורקת את הלפיד הרחק קדימה, לאותו כיוון שבו הלכה.
META
פעולה רגילה כדי לזרוק את הלפיד כמה שיותר רחוק, בתקווה שהיא לא תבעיר שום דבר חשוב.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 מרץ 2018, 10:03

הלפיד נזרק אל פינת החדר, ושינה רואה מרחוק את כדורי האור של שאנג-רן סוף סוף, ואת השד המואר בידיהן. מסביבה, עדיין הכול חשוך, אך האור הרחוק מבהיר לה שהיא כבר לא תחת השפעת הקסם.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 22 יוני 2018, 13:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה