מפגש פונדקאים בשבועות יוצא לדרך
אבל ראשית צריך לקבוע איפה הוא יתרחש, לאחר שהמפגש הקודם היה בתל-אביב אך היו גם הצעות לירושלים, העלנו סקר בנושא: מפגש!.
הצביעו והשפיעו!

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 15 אפריל 2018, 21:01

"שאנג רן, התואיל בטובך להתקדם קדימה למטרות סיור?" שינה שואלת בזמן שהיא מנסה להבין בדיוק את מצב הצפעים מהעקבות שלהם.
META
תפיסה- 21
טבע- 13. מוסיף קובית השראה- 5. סה"כ 18.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
padron

שליחה על ידי padron » 15 אפריל 2018, 22:31

"בשמחה. רק שימו עין על הדברים שלי." שאנג משיב. הוא מוצא שיח והולך מאחוריו כדי לשנות צורה. הוא יוצא בדמות השועל שלו ומתחיל להתקדם בזריזות המירבית קדימה תוך שמירה על חשאיות.
Meta
התחזות לשועל: 5+22=27
התגנבות: 11+12=23
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אפריל 2018, 11:26

שועל-
ספוילרהצג
IN
אתה מתקדם בשקט, ורואה מרחוק את קונאט. הוא צולע, פצוע,, כאילו הוא הושאר מאחור. ראביד ומאי לין לא נראים בסביבה. הוא פצוע בבטנו ורגליו, וגורר את עצמו קדימה.
אשיגה, צ׳אהו, ריוסקה ושינה-
״מדוע אתם רוצים לרדוף אחריהם?״ שואל מידרה, ״מהי החשיבות של ה׳צפעים׳ האלו?״ הוא שואל.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
איש קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 16 אפריל 2018, 15:12

ישר לאחר שהחבורה עוברת את הנהר ולפני שהיא מתפצלת אשיגה משתמש בשרביט כדי לרפא את מי שזקוק לכך, מודע ומצפה לכך שמפגש עם הצפעים ייגמר בדם, גם אם הוא לא אומר זאת.

ריוסקה ושינה צ׳אהו-

"האנשים האלה הם חלק מאגודת הצפעים, ארגון שמקורו לא ביבשת הזאת ושהדבר היחיד שמעניין את חבריו זה עושר ועוצמה, והם מוכנים לעשות כל דבר כדי להשיג אותם. הצפעים שאחריהם אנחנו רודפים רימו את אנשי הכפר, גנבו מהמקדש וכנראה עשו דברים נוספים שאנחנו עדיין לא מודעים אליהם.
סמוך עלי כשאני אומר לך שאתה רוצה כמה שפחות אנשים מהארגון הזה ביבשת הזאת, ושלא משנה מה הם מתכננים לעשות עם מה שהם לקחו מהמקדש זה לא יהיה משהוא טוב."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 16 אפריל 2018, 15:27

META
מנצל 3 מטענים, מרפא 7 נק"פ (כן, זה עצוב) על 31 נק"פ.
IN
"יותר מזה." שינה אומרת, "הם העליבו אותנו בכל מילה ומעשה שלהם, והגיע הזמן שישלמו על חוסר הכבוד הזה."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אפריל 2018, 16:11

״הדרך לצפעים רק מרחיקה אתכם מלצאת מהעמק הזה״ אומר מידרה את דעתו ״והכפר שלי ישמח לגלות על תבוסת המכשפה, ולהראות לכם את הדרך החוצה. לגוקה, או ללינגשן.״
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אפריל 2018, 16:23

צ'אהיו עוצרת. "אני רוצה לעצור אותם כמו כל אחד, אבל... אולי עדיף לנו לנצל את ההזמדנות?" היא שואלת
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 16 אפריל 2018, 16:52

"נראה שהבנתי דבר מה לא נכון." שינה מביטה בוואנארה, "האם הצפעים לא יוצאים מהעמק הזה בדרך שבני הכפר שלך גילו להם?"
Kaladin Stormblessed
padron

שליחה על ידי padron » 16 אפריל 2018, 17:01

שועל
ספוילרהצג
שאנג-רן נכנס מאחורי שיח ומשנה צורה שוב. הוא מציץ לעבר קונאט ומחייך לעצמו - זו ההזדמנות המושלמת לחקור אותו. "קונאט! חבריך נטשו אותך! אני מציע לך הזדמנות שלא תחזור על עצמה - תספר לי על תוכניותיהם של" חבריך" (והמרכאות נשמעות בקולו) ובתמורה אתן לך צ'אנס לחיות! מה אתה אומר?" הוא קורא לעברו מתוך השיחים.
Meta
Stealth: 8+10=18
דיפלומטיה: 17+10=27
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אפריל 2018, 17:06

שאנג-רן-
ספוילרהצג
In
צחוק נשמע מאחוריך, קלוש על פני הרוח. לא הצחוק של ראביד או מאי לין, היית מזהה אותם, משהו... קרוב יותר...

״ולמה שאני אשתף איתך פעולה, הא? רק בשביל שתהרוג אותי אחר כך? טיאנים מקוללים והכבוד המזויף שלכם, רק כסף קונה נאמנות״ הוא אומר ״תישאר רחוק, אני פצוע אבל יש לי עוד טריקים בשרוול, שמנמן, אל תנסה אותי״.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 16 אפריל 2018, 17:15

שאנג-רן
ספוילרהצג
"מי דיבר על כבוד? אתה שופט הרבה יותר מדי - חוץ מזה, אני לא מסוג האנשים שהורגים סתם אנשים שמועילים לי. זה שאני משרת ממש לא יאהב את זה אם אני אפגע באדם בלי אישורו בכל אופן - הוא זה שהורג אנשים. אני נטו איש העסקים שלו." שאנג-רן משיב בעודו מנסה להבין מהיכן מגיע הקול.
Meta
Bluff: 12+14=26
Perception: 8+8=16
בנוסף, זיהוי מניע כדי להבין אם קונאט מנסה למשוך זמן או באמת מתכוון לדבריו: 12+8=20
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אפריל 2018, 17:25

מידרה מניד בראשו ״דרך אחרת״ הוא אומר ״אין לנו קשר לארגון הזה, כלל לא ידעתי עד היום על קיומו. הדרך שלנו לצאת מהעמק היא דרך שונה״.

שאנג-רן-
ספוילרהצג
In
אתה לא מבין מאיפה מגיע הצחוק.

״כן? ואת מי אתה משרת? איזה ׳דאמיו׳ רב עוצמה? ׳אוני׳ שאמור לרדוף אותי בשנתי או ׳נינג׳ה׳ מאיים שמהיר כמו הרוח?״ הוא שואל, מזלזל בבירור בכול הדברים הללו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 16 אפריל 2018, 17:42

"אם כך, סלח לי. הדרך החוצה חשובה יותר מהמרדף אחר הנחשים הללו." שינה אומרת, "למרות שהם חסרי כבוד, הם לא יותר ממטרד פעוט כרגע."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אפריל 2018, 17:48

"אז כדי שנמתין לשאנג שישוב ונלך עם ידינו לכפר שלו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 16 אפריל 2018, 18:43

שאנג
ספוילרהצג
"או? אתה אומר לי שלא שמעת על הצל מטיאן שייה? הוא מתנקש מיומן שלא משאיר סימן לנוכחותו פרט לפרח שחור יחיד שנהפך לסימן ההיכר שלו. אני משמש בתור המתווך שלו, אתה מבין, הקשר שלו לעולם. מי יחשוד בסוחר השמנמן והחביב? אולם אני יותר מרק מתווך, שכן אני גם תלמידו באומנות החיסול הייחודית שלו. "בשלב זה שאנג-רן מפסיק לדבר לרגע ולובש את צורתו של קונאט. הוא יוצא מהשיחים ומתגלה בפני קונאט בצורתו שלו במרחק מה." אתה מבין, באמת קיוויתי שתשתף איתי פעולה. אני לא אמור להרוג בלי אישור, אבל נראה כי כל מה שעליי לעשות זה להמשיך קדימה מהר יותר ממך - מה שלא קשה במיוחד במצבך - ואז לקחת את מקומך עם שותפיך הבוגדניים בטענה שרצחתי אותי ולקחתי שיקויי מרפא שכן הסוחר הטיפש התקרב מספיק כדי שאפילו במצבי הצלחתי להרוג אותו. בינתיים אתה תגסוס לך לאיתך בדרך, ותצטער על כך שלא הסכמת לעסקה שלי. בעיקר כי היא אכן בהוגנות מלאה. " שאנג - קונאט אומר ומראה לקונאט האמיתי את אחד משני השיקויים מהמקדש." הזדמנות אחרונה, קונאט. המאסטר אולי לא ישמח אם אהרוג אותך, אבל לתת לך למות? זה משהו אחר. "הוא אומר ומושך בכתפיו. הוא מתחיל לעקוף את קונאט בדמותו,מקפיד לשמור על מרחק בו הפצוע לא יוכל לדעתו לתקוף אותו.
Meta
התחזות:8+22=30
Bluff: 15+12=27
שלח תגובה