מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#631 » 09 אוקטובר 2017, 11:52

"את כל כך משקיעה זמן בלהזכיר לעצמך שאת טובה מכולם, שאת לפעמים שוחכת שאת שווה להם, אז תתעוררי שינה, את לא בת האצולה היחידה כאן, נכון שאני צעירה, ונכון שאין לי יותר מידי ניסיון, אבל אני יודעת מה אני עושה, ההורים שלי חינכו אותי להתמודד עם חלאות כאלה, לא שאני אהבתי את זה, אבל אני כן יודעת מה אני עושה, החבורה הזאת בחיים לא הייתה משתפת איתנו פעולה, אם כבר הם היו רוצחים אותנו בשתנו ולוקחים ובוזזים את הגופות שלנו, הם לא יותר מחבורת בריונים, או שפספסת את הקטע בו הם זלזלו באינטלגנציה שלך, בטענה שאת אינך מסוגלת להבין את דבריו של שומר ראשם ההדיוט כאילו זה מדבר בניב שאת אינך מסוגלת כלל לחשוב עליו?"
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#632 » 09 אוקטובר 2017, 21:03

במקדש-
אשיגה נכנס אל החדר, וריוסקה מעט מאחוריו. האור מאיר על קירות גבוהים, ובמרכז החדר נראה שבעבר הייתה מעיין בריכה או מזרקה שנהרסו כבר מלפני שנים. מאחוריכם ומאחורי הדלת, שאריותיהם של פסלים ורהיטים מתחבאים בצללים. אשיגה מאיר מעט על האדמה, ורואה עכבישים נמלטים מפניו, והוא מרגיש זיכרון מהקשת- זיכרון שהוא חווה כבר שנצרב אל החפץ. החושים של אלו שבעבר נשא את הקשת מורים לו לכוון את הלפיד מעט קדימה, ובפינת החדר הוא מגלה נחיל גדול של העכבישים האלו, שנראים כאילו הם מתחילים לרדת מהקירות. אך החושים של אף אחד מכם לא חדים מספיק בשביל להסתובב מספיק מהר כאשר הנהמה נשמעת מאחוריכם, ומבין הרהיטים חיה גדולה שעוד אתם לא מצליחים לזהות את המראה שלה מזנקת לעברכם.

META
לחיה יש סיבוב הפתעה עליכם, אבל גלגלו יוזמה כרגע בכול זאת עכשיו. לעכבישים אין, כי זיהיתם אותם.

בבית הצפעים-
IN
הסוחרים קדים קידה קטנה מכובדת לכיוון שינה כאשר שתיכן יוצאות, כאילו לא קרה דבר.
META
שכול מי שיצא מהמבנה יגלגל לי רצון.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 09 אוקטובר 2017, 21:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
WIN!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#633 » 09 אוקטובר 2017, 21:05

META
1 טבעי... נהדר, 6 בסה"כ

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#634 » 09 אוקטובר 2017, 21:50

בבית הצפעים-
Out
תמשיכו בשיחה, השפעות גלגול הרצון לא יחשפו.
WIN!

padron

הודעה#635 » 09 אוקטובר 2017, 21:52

Meta
19+2=21

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#636 » 10 אוקטובר 2017, 10:44

META
רצון: 4+4=8
מנצל 2 נקודות השראה בשביל להוסיף קוביית השראה להצלה כפעולה מיידית: 1... 9 סה"כ.
IN
"הם היו משתפים איתנו פעולה, עד שהם היו מוצאים הזדמנות לדקור אותנו בגב." שינה אומרת, "וזה התפקיד שלנו לא לתת להם הזדמנות כזו." היא מביטה בשאנג-רן, "לכו ותבדקו, אם זה מה שתרצו. אני אלך לבדוק מה עם הנפח ששמעתי עליו."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

padron

הודעה#637 » 10 אוקטובר 2017, 11:15

"נשמעת לי תכנית הגיונית. את באה צ'אהיו? או שיש לך תכניות אחרות?"

סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#638 » 10 אוקטובר 2017, 12:28

META
יוזמה: 11+3 = 14
"אתה קורא לעצמך אל בן-אלמוות? זה רק בגלל שעוד לא ניסיתי להרוג אותך ברצינות."

סמל אישי של המשתמש
מרתוס
יצירת קשר:

הודעה#639 » 10 אוקטובר 2017, 14:31

יוזמה-6+3=9
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#640 » 10 אוקטובר 2017, 14:35

"אני איתך" אומרת צ'אהיו. והולכת אחרי שאנג

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#641 » 11 אוקטובר 2017, 18:14

אשיגה וריוסקה-
היצור מזנק מאחוריכם, כצל שחור, היישר לעבר ריוסקה הקרוב יותר אל היציאה. אתה מזהה אותו לאור הלפיד. החיה המגודלת נראית כמו תן, אך היא גדולה מתן רגיל פי כמה. עיניה אדומות ונראה שמן הגב שלה יוצאות עצמות שונות, לצד פצעים מבחילים במעט. פה מלא בשיניים חדות נשלח לעברו של ריוסקה, ננעץ בכתפו בעוד החיה מפילה אותו אל האדמה בעוצמה, רוכנת מעליו.

מן הצד השני, קולותיהם של העכבישים נשמעים כטפיחות קטנטנות על גבי האבן, מאות ואולי אף אלפים מהן, בעוד שהעכבישים נראים כאילו הם מוכנים להתקפה.

META
התקפות נגד ריוסקה
התקפת נשיכה מהתן (בהסתערות): 15+6+2=23 נגד דרג"ש נטוע. בפגיעה 7+1+6=13 נזק חודר, חותך ומוחץ, והתן מבצע התקפת הכשלה כפעולה חופשית.
הכשלה: 20 טבעי, פגיעה אוטומטית. אתה נופל שרוע.

סדר יוזמה
ריוסקה
תן אימים
אשיגה
2 נחילי עכבישים

שינה-
שינה פונה אל החלק בעיר שהיא לא חקרה, עם מעט הכוונה ממספר מקומיים שכמובן יותר ממוכנים לעזור לאצילה. היא רואה מבנה עץ קטן ולא מפואר, חסר וילונות, הנראה בעיניה כנפחיה לאחר מעט מחשבה. בפנים, איש בעל זקן לבן מכה בברזל, לבוש בחולצת עור שחורה.

צ'אהו ושאנג-רן-
שניכם מתקדמים ורואים את המבנה הגדול בו מאוחסנת התבואה של הכפר מרחוק. כמה אנשי כפר תמימים שומרים על הכניסה, לא נראה שמצפים במיוחד למשהו רע, או למשהו בכלל- שניהם מדברים קלות ובוהים מעט באוויר. המבנה עצמו הוא מבנה גדול עשוי עץ, עם מספר חלונות חסומים בו ודלת גדולה שהיא הפתיחה, ומולה עומדים השומרים.
WIN!

סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#642 » 11 אוקטובר 2017, 19:09

ריוסקה נוחת תחת המשקל של תן, עוצר את עצמו מלצרוח כאשר שיני היצור קורעים את אחד מהעורקים הראשיים שלו. הוא דוחף את היצור מעליו, אך משקלו של התן גורם לריוסקה לדחוף את עצמו אחורנית במקום זאת. אחרי כן, ריוסקה קם ושולף את חרבו אל מול האויבים, כתפו כואבת מדי מכדי להסתער על היצור בחזרה.

META
בדיקת אקרובטיקה על מנת לנוע משבצת אחת מבלי לחטוף התקפה-מזדמנת: 17+10 = 27 כנגד ה-CMD של התן, +5.
"אתה קורא לעצמך אל בן-אלמוות? זה רק בגלל שעוד לא ניסיתי להרוג אותך ברצינות."

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#643 » 12 אוקטובר 2017, 17:01

אשיגה וריוסקה-
התן המגודל שואג, מפנה את מבטו אל אשיגה. ריוסקה עדיין שוכב על האדמה, ואור הלפיד הזורח מלמטה גורם לתן להיראות מאיים ומפחיד הרבה יותר ממה שהוא באמת. הוא שואג, מנסה לנשוך את ראשו של אשיגה ממנו, אך אשיגה מתכופף בזמן, ורק ברגע האחרון מספיק לזוז הצידה כאשר עצם היוצאת מתחתית צווארו של היצור כמעט ננעצת בכתפו.

META
התקפות נגד אשיגה
התקפת נשיכה מהתן: 4+6=10 נגד דרג"ש נטוע.

תור אשיגה.
WIN!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#644 » 12 אוקטובר 2017, 19:03

שאנג-ראן
"אז... אתה נכנס בתור שועל או אדם?" שואלת צ'אהיו.

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#645 » 12 אוקטובר 2017, 19:13

שינה נכנסת פנימה, ריחו של הבושם האקזוטי עדיין נודף ממנה. היא נעמדת בקצה הנפחיה, מחכה שהנפח יתפנה. מנצלת את ההזדמנות על מנת להרגע.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד