מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#616 » 06 אוקטובר 2017, 02:52

במקדש-
אתם פותחים את הדלת, והאור מאיר במעט פנימה. אבק נכנס לאפכם וגורם לכם לכסות אותם לרגע כאשר הוא עולה מן האדמה, ואתם יכולים לראות באור עכבישים בורחים מפניכם. האם אתם נכנסים פנימה? כרגע לא נראה שיש הרבה בפנים, רק קיר בקצה החדר הדומה לקירות שכבר ראיתם.

בבית הצפעים-
"זהו מידע שנעדיף להשאיר בידינו, גבירתי. במיוחד שכעת את כה תלויה בו, הדרכים לצאת מהכפר הזה חזרה לעולם הרגיל בודדות" הוא אומר ומחייך קלות.

"אך אני יכול להציע לך דבר אחר, אם יש בידייך מספיק מטבעות לכך. יש בידיי שיקויי מעוף, שיעניקו לך ולאנשים שאיתך את היכולת לרחף מעלה, חזרה אל הדרכים, על גבי הרוח. להגיע לגוקה, או לינגשן ייקח לכם זמן, אך זה חייב להגיע במחיר, כמובן" הוא אומר, וחיוך ערמומי עולה עליו. "לכול אדם הייתי מציע 150 פלטינה, ולכן- אציע מחיר זה גם לך, אך אנו ארגון של אפשרויות גבירתי, ואם תשכרי את שירותינו או תעניקי לנו ברית עם ביתך, נוכל לדאוג לסדר לך מחיר קצת נמוך יותר".

שינה מבינה שהוא חשב שהיא דיברה במטבעות פלטינה מראש, מה ששיחק לטובתה. למרות שהאצילים מרבים להשתמש במטבעות זהב ופלטינה, בעלי ערך גבוה, המטבע הטיאני הרשמי הוא מטבע כסף, והוא נחשב למטבע הרשמי היחיד- למרות שכול סוחר יקבל כול מטבע אם מציעים לו, למעט אוספי המסים עצמם.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
WIN!

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#617 » 07 אוקטובר 2017, 01:22

בבית הצפעים-
"אני אאלץ לסרב." שינה אומרת, משיבה את המטבעות לשקיקה במהירות. "האם תואיל לספר לי מה הוביל אותכם לכפר הזה? אחרי הכל, לא מדובר בעיר סחר גדולה, כמו זו שאני רגילה לראות בהן סוחרים ממולחים שכמותכם."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#618 » 07 אוקטובר 2017, 08:24

ריוסקה ממשיך להחזיק בחרבו שלופה כסנטימטר אחד, ומשליך את הלפיד שלו קדימה, הכי רחוק שהוא מסוגל, מאמץ את עיניו לראות בחשיכה של המקום.
"אתה קורא לעצמך אל בן-אלמוות? זה רק בגלל שעוד לא ניסיתי להרוג אותך ברצינות."

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#619 » 07 אוקטובר 2017, 13:02

בבית הצפעים-
"שאפתנות" אומר ראביד, ומאי לין מהנהנת וממשיכה. "אנו מחפשים אחר הזדמנויות בכול מקום, לא אחר הדברים הברורים שהכול רודפים אחריהם. אנחנו לא רק סוחרים פשוטים, אנחנו שואפים למצוא רווח דרך חיבור כול היבשת הזו במסחר". לאחר מכן, שניהם לוגמים מהתה בשקט בריצוי.

OUT
עכשיו צ'אהו נכנסת.

במקדש-
אתה מותח את ידך, אך אתה לא רואה יותר מהחדר במיקומך הנוכחי. אם תרצו לראות עוד, להיכנס פנימה זהו הפתרון היחיד.
WIN!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#620 » 07 אוקטובר 2017, 19:44

צ'אהיו ממתניה ששאנג ראן יהפול לשועל, "בהצלחה." היא לוחשת, ונכנסת בחזרה לתוך בית הצפעים, ברקיעת רגלים היא מנסה להיעמד במקום שיחסום את שדה הראייה של היושבים בחדר, "לא!" היא אומרת, בעצבים ברורים. "את לא תשלחי את המשרת שלך להשתיק אותי, חבורת הנחשים האלה הם סתם מושחתים חסרי תרבות, שאת שכל שליט היה תולה לפני זמן רב!" היא צועקת, אדומה מכעס. מקווה שדי בכך כדי שהשועל יוכל לחלוף מאחוריה ולמשוך את תשומת הלב.
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

padron

הודעה#621 » 07 אוקטובר 2017, 19:49

מספר שניות לפני שצ'אהיו נכנסת שאנג-רן משנה צורה. הוא מתגנב בזריזות מאחוריה בעוד היא עושה סצינה ומושכת את תשומת הלב. הוא מנסה להתגנב אל החדרים האחרים בבית.
Meta
Stealth:13+12=25

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#622 » 07 אוקטובר 2017, 21:55

בבית הצפעים-
ראביד ומאי לין קמים, "זה היה מפגש טוב גבירתי, אך אני חושב שניאלץ לסיים אותו" הוא אומר, רגוע לחלוטין, לאחר שהוא מניח את כוס התה שלו. מאי לין לוקחת מספר צעדים קדימה, לכיוונו של שאנג-רן בצורת השועל שלו. הדרך היחידה היא לעבור במהירות בין רגליה לפני שהיא תבחין בך, אך לפתע החנית המעוטרת באדום שלה ננעצת באדמה, חוסמת את הדרך, ואתה אפילו לא שמת לב שהיא לקחה את זה מהמקום בו זה הונח. כך או כך, היא בבירור זיהתה אותך ולא נותנת לך להמשיך, גם אם לא מתקיפה.

"נשמח להמשיך... בהזדמנות אחרת" הוא אומר.
WIN!

padron

הודעה#623 » 07 אוקטובר 2017, 22:30

שאנג-רן קד בפני מאי לין, תנועה משעשעת למדי כשמדובר בשועל. לאחר מכן הוא מסתובב ויוצא מהבניין.

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#624 » 08 אוקטובר 2017, 13:53

בבית הצפעים-
השועל יוצא מן הבית בזריזות וללא בעיות.
WIN!

סמל אישי של המשתמש
מרתוס
יצירת קשר:

הודעה#625 » 08 אוקטובר 2017, 18:06

אשיגה צועד קדימה עם הלפיד שלו מורם גבוה, עיניו ראות באור החלש יותר מעיניהם של רוב בני האדם אבל עדיין לא מספיקות כדי לראות את הפינות האפלות יותר של החדר, הוא מרגיש לרגע פחד כמו מים קרים על גבו אבל יש חיוך קל על שפתיו, אלה הרגעים בהם הוא מרגיש כאילו הוא נכנס לאחד הסיפורים באוסף שלו.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#626 » 08 אוקטובר 2017, 20:11

בבית הצפעים-
"אצפה לכך." שינה אומרת וקדה קידה קטנה של כבוד, כתודה על האירוח. לאחר מכן, היא מסתובבת, שומרת על הבעת פנים חתומה בעודה תופסת בזרועה של צ'אהו בעוצמה, גוררת אותה איתה. מוודאת ששאנג-רן מצטרף אליהן.
לאחר דקה של הליכה שקטה, שינה משחררת את הנערה מאחיזתה, ומסתובבת אליה, ארשת זועמת על פניה.
"ילדה טיפשה! " שינה צועקת, סוטרת לפניה של צ'אהו. "ההתפרצות הקטנה שלך עלתה ביתרון היחיד שהיה לנו עליהם! ואתה! " היא פונה אל שאנג-רן, "ציפיתי ממך ליותר. " היא מביטה בקיטסונה באכזבה, "חשבתי שאתה יודע להתמודד עם מצבים כאלה. במקום, החלטתם לפעול מאחורי הגב שלי ולהעמיק את הבור שחפרתם. אני מקווה שריוסקה ואשיגה השיגו לנו יתרון במשימת המחקר שלהם, כי אנחנו נצטרך אותו. "
Kaladin Stormblessed

padron

הודעה#627 » 08 אוקטובר 2017, 21:45

שאנג-רן מסתכל על שינה במשך מספר שניות. נראה כי הוא חוכך בדעתו לגבי תגובה הולמת. "הכנופיה הזאת לא התכוונה לשתף פעולה מלכתחילה. בניגוד למה שנראה שאת חושבת, העולם לא מתנהל על פי רצונך. אני לא יודע עם מי את רגילה להתעסק, אבל הדרך המכובדת אינה הדרך האופטימלית עם אנשים כאלה - את דוקרת אותם בגב או שהם דוקרים אותך בחזרה. אני לא יודע איפה גדלת, אבל אני ראיתי את הצדדים האפלים של העולם במשך חיי. ראיתי אנשים נרצחים ונשדדים מייד לאחר שעסקה נסגרה ודברים איומים בהרבה. אז תני לי להבהיר משהו בצורה חד משמעית - אצילים מעניינים אותי כקליפת השום. אנחנו לא מכירים, ואין לך מושג לגבי השיטות שלי. בואי רק נגיד שסביר להניח שאני מכיר את העולם הגדול הרבה יותר ממך או מכל אציל אחר. ואם יש דבר אחד שבשום פנים ואופן לא עושים עם נחשים כמו אלה, זה להראות עושר. ואם עוד לא הבנת את הרמז - אני אדם חופשי. עוד לא נולד האציל שיחייב אותי לציית לו, ובטח ובטח שאני לא מתכוון למלא הוראות שלך אם אני מחליט שהן מיותרות. " שאנג-רן אומר בלהט. במהלך דבריו, עיניו משנות צבע משחור לכחול חד - כפי שהיו עיניו בצורת הקיטסונה.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#628 » 08 אוקטובר 2017, 22:48

צאהיו נראית אדומה מכעס, היא מביטה בשינה. "סתרת לי פעם אחת, וסלחתי. את סוטרת לי בשנייה, אז את ראוייה לאזהרה, אם תעשי זאת ולו עוד פעם אחת, אדאג שתאבדי את ידך." היא אומרת בקרירות, היא מוכנה לסבול הרבה, אבל לא שיפגעו בה.

"לא הכל עבוד, אנחנו צריכים מידע, ואם השומר שלהם טיפש כמו שהם טוענים שהוא, אני אוכל להשפיע עליו מספיק כדי לקבל אותו, צריך לנסות לבודד אותו."
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#629 » 09 אוקטובר 2017, 00:41

"כמובן שהם לא התכוונו לשתף פעולה." שינה אומרת, עדיין כועסת. "אני לא יודעת עם אילו סוחרים התמודדת, או עם אילו אצילים התעסקת, אבל הדרך המכובדת? היא למראית עין בלבד, מראית עין שהקוד שלהם דורש לכבד. ישנם אצילים שידקרו אותך בגב, אבל הם יעשו את זה בחיוך. וסוחרים? הם דוקרים אותך היישר בחזה, אבל זה לא אומר שלא תוכל להשיג מהם דברים לפני זה!" ידיה של שינה נוגעות בשרשרת שלה, והיא נרגעת מעט, מסדירה את נשימותיה.
"אני חייתי את חיי, גדלתי, בעודי מתעסקת עם אנשים כאלה. אני יודעת מי הם ומה הם, ואני יודעת כיצד להתמודד איתם. וזה בדיוק מה שעשיתי עד שהתפרצתם. אם לא הייתם מעלים את ההצגה הזו, הייתי מצליחה להוציא מהם מידע על השקים, ויותר. אם את-" שינה נועצת בצ'אהו מבט חודר- "לא היית נותנת לרגשות שלך למשול בך, הייתי יכולה לגרום להם להראות לנו את הדרך החוצה."
Kaladin Stormblessed

padron

הודעה#630 » 09 אוקטובר 2017, 07:41

"פה בדיוק הנקודה שלא הבנת לדעתי. אלה לא סוחרים. זו לא צורת החשיבה שלהם. סוחר ינסה להוציא ממך ככל האפשר אבל להשאיר אותך עם מספיק בשביל רווח לעתיד. אלה ישספו לך את הגרון וישדדו אותך. אני מוכן להתערב שברגע שהיינו הולכים ל" יציאה", קונאט היה מחכה לנו עם עשרים בריונים. ותאמיני לי, התעסקתי עם אנשים מכל גווני החברה לאורך שנות חיי היחסית מועטות - סביר להניח שעם יותר אנשים ממה שרוב האנשים פוגשים בכל חייהם. אני מומחה לטבע האנושי - ואלה נחשים. לא סתם הסמל שלהם הוא צפע. ולגבי השקים - חמש דקות הכנה ויש לנו תשובה. מצידי ללכת לבדוק עכשיו - זה לא שיש לנו משהו טוב יותר לעשות כרגע. " שאנג-רן אומר בחיוך ציני.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד