ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
padron

הודעה#991 » 03 פברואר 2018, 21:59

"אכן נראה שיש דברים אפלים במקדש הזה. מרשים שהצלחת להתגנב ככה - אולי אפשר שרק חלק מאיתנו יתקדמו הלאה ויסיירו?" שאנג-רן מציע.

סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#992 » 04 פברואר 2018, 00:32

"זה לא רעיון טוב מאוד, היצורים במקדש הזה עוצמתיים, או רבים מדי במספרם כדי להסתכן בפיצול נוסף." אומר ריוסקה ונשען בחזרה על הקיר. "הזאב הענק היה רק ההתחלה, איני חושב שהמכשפה הציבה שומר יחיד כדי לעצור אורחים לא צפויים. וגם אם כן נפצל את החבורה, לאן החצי השני ילך אם לא לחפש את המכשפה?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#993 » 04 פברואר 2018, 00:44

"יש כאן... מפלצת אחת... מי שתפסה אותי" הוא נראה לא מרוצה, ומראה לכם את הגב שלו, מסיט את הבדים. אתם רואים חרכים של כוויות עמוקות בהם לא נראה שיש פרווה. "בחדר מלא בבשר מסריח, אני לא יודע בכלל מה זה היה, הוא תפס אותי מאחורי הגב... לא היה לי סיכוי" הוא נראה מאוכזב מעצמו יותר מכועס או עצוב.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
מרתוס
יצירת קשר:

הודעה#994 » 04 פברואר 2018, 18:00

אשיגה נראה מהורהר כשהוא מסתכל על הכוונות.
"אם הוא מדבר על החדר שניסיתי להבעיר במסדרון השני, המפלצת שם יודעת להסתתר היטב, או שהיא בלתי נראית, והיא חכמה מספיק בשביל לא להגיב גם כאשר חצים התעופפו בחדר."
הוא מניד בראשו.
"אבל זה לא נכון בהכרח, המפלצת יכולה גם להיות בלתי נראית, או כבולה לחדר כמו הזכרונות בחדר הקודם, הדבר היחיד שיכול לתת לנו רמז לגבי המפלצת היא הפצעים שהיא גרמה, ואין לי את הידע להסיק מהם משהוא פרקטי."
הוא מסתכל בשאלה על שאר החבורה, בדגש על שינה.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#995 » 04 פברואר 2018, 18:09

"אני יכולה לחוש בקסם." אומרת צ'אהיו. "אבל זה דורש ממני הרבה כוח, זה לא בדיוק לחש, זה יותר חוש שיש בי, וניצלתי אותו כבר היום... מבלי לנוח, לא אוכל לעשות זאת שוב." היא אומרת בדיכאון קל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

padron

הודעה#996 » 04 פברואר 2018, 18:20

"יכול להיות גם שהיא כבר לא שם. ייתכן והיא נודדת ברחבי המקדש או משהו." שאנג-רן מציע

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#997 » 04 פברואר 2018, 18:51

"אכן, היא לא הייתה בחדר הקודם, זה רק אומר שהיא כנראה במקום אחר במקדש." שינה אומרת, בוחנת את הכוויות. היא לא מומחית בנושא הזה, אבל זה לא אומר שהיא לא יכולה לנסות.
META
מה לגלגל? אני רוצה לדעת איזה סוג מפלצת יכול ליצור כאלה כוויות.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#998 » 04 פברואר 2018, 18:53

Out
שינה- מרפא (ד״ק קל) או ידע (המישורים/מבוכים) (ד״ק גבוה).
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#999 » 04 פברואר 2018, 19:40

ריוסקה מתבונן על הכוויות מקרוב בעין מבינה. הוא מעולם לא למד רפואה, אך הוא אינו צריך ללמוד על מנת לדעת. יותר מכל, הוא משווה את פצעי הוואנאראה לאלו שלו, על מנת להסיר ספק שהמפלצת עליה הוא מדבר אינה איש-התן שחיסל קודם לכן.

META
בדיקת מרפא: 16+4 = 20 סה"כ.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#1000 » 04 פברואר 2018, 19:54

שינה בוחנת את הפציעות, מנסה להשוות אותן בראשה לפציעות מחיות ממישורים אחרים, כמו אלה שלמדה עליהם באקדמיה בהוואנג.
META
ידע (מישורים): 16+2+9= 27.
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#1001 » 06 פברואר 2018, 22:05

בתחילה אלו נראות פציעות של אש, בגלל המחסור בפרווה, אבל אלו פציעות עמוקות יותר. חומצה, טפרים מכוסי חומצה. שינה מזהה כמה וכמה יצורים אפלים שיודעים לעשות זאת, שדים, שטנים אפלים מן המישורים האחרים, היא זוכרת שהיא קראה עליהם. למרות שטיאן-שיה נשלטת בליל בידי האוני המרושעים ולא על ידי פולשים ממישורים אחרים, הם קיימים גם כאן.

הפצעים של ריוסקה שונים לחלוטין מהפצעים של הוואנארה.
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#1002 » 06 פברואר 2018, 23:32

"מעניין." שינה אומרת, "בניגוד לממלכות המערב שמעבר לים, אין הרבה שדים ושטנים ביבשת הזו, אבל נראה שהצלחת לפגוש באחד מהם." היא ממלמלת לעצמה מספר מילים, "ייתכן שהמכשפה קשורה ליצור הזה? אולי היא כבלה אותו לשירותה. מה עם לאמאשטו?" היא מדברת מעט לעצמה, מארגנת את המחשבות שלה.
META
ידע (דת) על לאמאשטו והקשר שלה לשדים: 16+1+9= 26.
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#1003 » 07 פברואר 2018, 07:50

IN
שינה אפילו לא צריכה לחשוב הרבה לפני שהיא נזכרת, עוד באמצע המשפט. האלה הידועה בשם לאמאשטו, או בשם העדין יחסית ׳סבתא סיוט׳ שניתן לה בידי יושביה היבשת, היא אם כול השדים והמפלצות האגדית. היא אלה של פריון כשם שהיא אלה של שדים, הרס והשחתה. היא האם והסבתא של נסיכי שדים ושדים רבים רבים מספור.
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
מרתוס
יצירת קשר:

הודעה#1004 » 07 פברואר 2018, 17:55

"ממ" אשיגה בוחן לרגע נוסף את הפצעים לפני שהוא שולף ספר קטן מכיס חגורתו ומתחיל לעיין בו, האותיות הקטנות של הספר וכריכת העור החבוטה שלו מצביאות על כך שהוא יוצר עבור מסעות ולא על מנת לנוח על מדף ולהעלות אבק.
META
ידע מישורים/דת- 15+11=26
אישגה משתמש בכרך 14 של מגלי הארצות לפני שהוא מבצע את הבדיקה.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#1005 » 09 פברואר 2018, 13:35

הפצעים יכולים להצביע על מגוון רחב של יצורים, אך אתם לא מיומנים מספיק אישית בשדים בשביל להצביע על שד ספציפי שיכול לעשות פצעים שכאלו. אבל כאשר אשיגה מתייעץ בספר, הוא מצליח לזהות שד אחד ספציפי שגופו עטוף בחומצה ואוהב להתקיף מאחורי הגב. שד הבאבאו, הרוצחים והמתנקשים של השאול. לרוב הם לא תוקפים באמצעות החומצה שעל גופם ממה שכתוב בספר, אבל ייתכן שזוהי טעות או טקטיקה של השד הספציפי שחי כאן.
ניצחון! ועוד ניצחון!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: צ'ואי ו־ 7 אורחים