נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
בכנס יש מגוון אדיר של משחקי תפקידים, מכל השיטות והסוגים, משחקי לוח, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד! בנוסף יש כמובן גם יריד דוכנים, ספריית משחקי לוח, דוכן יד-2 ועוד.
לפרטים נוספים: [תגובות] נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
לאתר הכנס: www.dragoncon.co.il

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [מוקפא זמנית]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 יוני 2018, 18:40

הצל מטיאן-שיההצג
IN
אתה יוצא, רואה שעוד שאני אנשי עכברוש שוכבים מתים. ״מי אתה?!״ שואל אחד מהציידים בכעס בעודו מבחין בך, לאחר שלא נראה שאף אחד מאנשי העכרוש היה במצב להתקיף יריב שהוא לא מזהה בכלל בשדה הקרב.
ריוסקההצג
IN
היא קדה לך קידה לפרידה, ואתה יוצא אל העיר.
באיזה מקומות לרוב שוגון השמש היה משאיר את אנשי הקשר שלו אליך?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יוני 2018, 18:43

צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'אהיו מביטה במגילות, מפעילה כמעט בלא מודע את הקסם הטבעי שלה לגילוי קסמים אחרים. מנסה לוודא אילו לחשים במגילות יעבדו בשבילה.
META
יד"ל של גילוי קסם
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 יוני 2018, 18:49

ספוילרהצג
שינה מחזירה את המסמכים לתיקה. היא התקדמה, אבל לא מספיק. בין כה וכה, יש לה קצוות חוט נוספים. אבל... האם אי פעם היא תתקדם מספיק? החששות מכרסמים את ליבה. היא חושבת על אחיה הצעיר, לינג. האם הוא עדיין חי? הוא חייב להיות. אחרת, כל המאמצים שלה היו לשווא.

שינה ניגשת ושוטפת את פניה. היא לא יכולה להרשות לעצמה לחשוב על זה. לאחר שהפנים שלה יבשות, היא חוגרת את חרב הקודאצ'י שלה, שמה איפור, וניגשת אל אשיגה.
אשיגה ושינההצג
שינה ניגשת אליך, חרב הקודאצ'י שלה חגורה למותנה ותיק צד על כתפה. "אשיגה, האם אתה פנוי היום? אני זקוקה לשירותך." היא אומרת בחיוך, העיניים שלה נוצצות בסיפוק וציפייה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 יוני 2018, 19:14

ריוסקה:
ספוילרהצג
שוגון השמש שם למראה כי הוא אינו מפחד ממדינות אחרות, ולהפך, מברך יחסים הדדיים בינם לבין שוקורו, ושרק ינסו לחשוב על מזימות להתקיף את ארץ האיכרים שלו, מכיוון שעשרות התקפות כבר נכשלו עד כה, ועוד אלפי התקפות ייכשלו בעתיד.
על כן, אנשי הקשר של שוקורו הם לרוב גם הדיפלומטים ואנשי החוץ הנשלחים לחצרות השליטים של המדינות הזרות, והם מתפקדים גם שנושאי המילים של טוריאקה וגם שגרירות ניידת עבור תושבי שוקורו אשר עזבו את שטחי הממלכה.

אך המצב של ריוסקה שונה.
רשמית, ריוסקה פוג'יבייאשי מת ביחד עם בני משפחתו מהדור השני ומעלה, ואילו נאגאטו פוג'יבייאשי הוא הרוצח האחרי למעשה הנפשע. הוא לא מסוגל ליצור קשר עם הדיפלומטים של שוקורו מבלי שיערפו את ראשו על המקום. אפילו אזהרה או משפט הוגן לא יתנו לו. יגיד טוריאקה מה שיגיד, נאגאטו רצח את המשפחה שלו, אשר הייתה אהודה על רבים מאנשי הארץ. הם יחפשו נקמה.

ריוסקה זכר 3 שירים שטוריאקה סיפר לו לפני שעזב, אשר היו אמורים להובילו אל אחד מאנשי הקשר שיועדו אישית לו.
"דשא בקיץ; חלומות הלוחם; הם כל מה שנשאר."
"גשם הקיץ הראשון; מותיר מאחוריו; היקארי-דו."
"אה, שלווה!; חודרת את עצמות האבן; קולות הציקאדה."

שני השירים הראשון לא היו הגיוניים עבורו במיוחד על פי מה שראה בעיר, אך השיר השלישי דיבר על מקדש של רוגע ושקט פנימי, וריוסקה בדיוק ביקר באחד. בעודו עולה על הריקשה שעצר, הוא מורה לנהג להסתובב סביב המקדש בעודו מחפש את הסמל שרק הוא וטוריאקה זוכרים, הסימן שהיה רקום על השריון הישן של שוגון השמש, כאשר גורש ממינקאי והגיע אל שוקורו. זה הסימן שאיש הקשר שלו יענוד על בגדיו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 12 יוני 2018, 19:39

אשיגההצג
אשיגה מהנהן ומשלם את המחיר בלי מחאה נוספת, מזכיר לעצמו לבדוק לאחר מכן האם טינסה אכן אמרה אמת.
אשיגה ושינההצג
אשיגה מרים את מבטו מהספר בו הוא שקוע, ארוחת הבוקר החצי אכולה לפניו, חיוכה ומצב הרוח של שינה מוצאים ממנו חיוך באופן אינסטינקטיבי.
"אני אכן פנוי, לפחות לשעות הקרובות. כיצד אני אוכל לעזור לך?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
padron

שליחה על ידי padron » 12 יוני 2018, 19:58

שינג
ספוילרהצג
"הזהות שלי לא חשובה. עברתי באיזור במקרה וכשראיתי את הלחימה חשבתי להציע את עזרתי - אנשי עכברוש אינם מהיצורים החביבים עליי." הצל משיב.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 יוני 2018, 20:07

שינה ואשיגההצג
"ובכן, ישנו מקום בשוק תחתית שאני צריכה לחקור. אך נראה שמגיע ממנו- מתוכו או מחוצה לו- קולו של ילד בוכה. אני מסיקה שמדובר ברוח רפאים או באנרגיה תודעתית שקיבלה צורה. והרי אתה המומחה לענייני תודעה וזכרונות שמסרבים לעזוב את העולם." שינה אומרת. "כמובן, אני מוכנה לשלם בשביל שירותך, למרות שממה שאני מכירה אותך תעדיף שאשלם לך בסיפורים מאשר במבטבעות."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 יוני 2018, 20:37

צ׳אהוהצג
IN
צ׳אהו מזהה עשרות הילות, של כול החפצים השונים מסביבה. היא מתמקדת בבודדות, רובן ממסורת המגננה, גם אם לא כולן (שיקויי הריפוי לדוגמה, ממסורת היצירה, ויש גם כמה ממסורת התהפוכה). יש כמה מגילות וחפצים שעליהם כתובים פסוקים לקאמי המקומיים או מנחות שנועדו לקאמי בפינה מסוימת, ואלו לא קסומים, אך שאר החנות מלאה בקסם.

ייתכן שמוסתרים כמה קסמי הגנה גם על החנות, אבל צ׳אהו לא מצליחה להבדיל את ההילות שלהן מהילות החפצים שעל הקירות.

כיצד צ׳אהו למדה לראשונה את שמות המסורות הקסומות? הקסם שלה הוא לא תוצאה של לימודים ארוכים, אם כך... כיצד היא יודעת את השמות האלו?
ריוסקההצג
IN
ריוסקה מוצא אותו, בין קבוצת נזירים שמבצעת מדיטציה לצד המקדש, בגן קטן ונפרד מהמקדש עצמו. הוא יושב ביניהם, מסתווה, וריוסקה כמעט ולא שם לב לסימן שלו. האיש הוא טיאן-שו בעל פס שיער יחיד בשיערו שיורד לצמה. הוא נראה מרוכז במדיטציה, לא שם לב בכלל שהתקרבת, כמו שאר הנזירים שלצידו.
אשיגההצג
IN
אשיגה משלם 12 מטבעות זהב ויוצא אל שוק תחתית.

״אני יודעת את הדרך למיקום, אבל החוזה שלי אומר שאם ניתקל בצרות, אתה עומד לבד. חוזה סטנדרטי של המלווים לשוק תחתית, אני לא לוקחת אחריות על טיפשות של מגלי ארצות״ היא אומרת לך ״לך בשקט, אל תבלוט, ותצא משוק-תחתית בלי פגע״ היא ממליצה לך, מניחה ברדס על ראשה.
שינה ואשיגה (קפיצת זמן)הצג
OUT
שינה- ה-8 שעות חקירה שלך פשוט יונחו מתי שיהיה נוח עלילתית לשים אותן במהלך היום. אם בא לשינה כן לפעול במהלך הבוקר, זה אפשרי.
הצל מטיאן שיההצג
IN
״מוזר מצידך לעשות זאת. בניגוד אלינו, אתה לא מקבל תשלום. אבל תרגיש חופשי לחפש אותנו אחר כך״ הוא אומר בגיחוך ״אנו קוטלי המזיקים, ובתשלום נאות נחסל למענך את המזיקים של עיר תחתית, בהנחה משמעותית לעכברושים״ הוא אומר. אחד מאנשי העכברוש תופס אותו ביד ולמרות שהנשק שלו הועף ממנו- נושך אותו בחוזקה, אך הקוטל צוחק ובועט בו ברגלו, וקול ריסוק לרגל נשמע כאשר איש העכברוש נופל מטה.

״כנופיית שיני הכאב תנקום! אתם עוד תשמעו מאיתנו!״ צורח איש העכברוש בקול צווחני, אך רוב אנשי העכברוש רק מנסים לברוח- בעוד שהקוטלים מכתרים אותם.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 12 יוני 2018, 21:30

צל
ספוילרהצג
"נעים להכיר אם כך. למאסטר שלי יש משפט שאומר שבכל הזדמנות יש להתאמן. גם אני סוג של קוטל מזיקים אם תרצו לקרוא לזה כך. אם יש מישהו שעושה לכם צרות והייתם רוצים שיפסיק." הצל אומר בהנהון וממשיך בדרכו. במרחק מה מהסמטה הוא מוצא פינה שקטה יחסית וחוזר להיות שינג לפני שהוא ממשיך בדרכו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יוני 2018, 21:52

צ'אהיו
ספוילרהצג
כשפגשה צ'אהיו את העטלף בלילה ההוא, היא הבינה שיש בו יותר ממה שהעין מראה, חוכמתו כמעט שקולה לאדם משכיל, והוא זה אשר לימד אותה לתעל מחדש את הקסם שלה, הפך אותה לממוקדת. והפך למוקד הקסם שלה. ומאז, מאז היא פשוט מבינה את הקסם אחרת, היא פשוט יודעת.

והיא נותנת לו לכוון אותה למגילה הנכונה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 12 יוני 2018, 22:29

אשיגההצג
"הוגן למדי."
אשיגה עוקב אחרי טניסה בשקט,
הוא מסתיר את סמל אגודת מגלי הארצות שלו, אך לצערו אין לו גלימה לכסות את פרצופו וקעקועי הדרקונם שעל זרועותיו.
שינה ואשיגה (קפיצת זמן)הצג
"הו?" אשיגה נשמע מעוניין.
"אני אשמח לעזור, את התשלום נשאיר לאחר שנחזור, אני בטוח שתעמדי במילתך."
הוא עוצר לרגע ואז מחייך שוב.
"למרות זאת, אולי תוכלי לתת לי מקדמה קטנה ולספר לי מה את מחפשת בשוק תחתית, ייתכן שזה קשור למקור קול הילד."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 יוני 2018, 22:49

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה ניגש בשקט אל קבוצת הנזירים מבלי להטריד אותם מהמדיטציה, ומתיישב מאחורי איש-הקשר, לוחש באוזנו את פתגם הסיסמא:
"אה, שלווה!; חודרת את עצמות האבן; קולות הציקאדה."
איש-הקשר כבר יבין מי מדבר איתו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 יוני 2018, 23:44

שינה ואשיגההצג
"אני עוקבת אחרי תזרים מזומנים מסוים, מחשבון הבנק של אבי, שהמשיך בשנים האחרונות אפילו לאחר שמת. אך הפקיד שסיפר לי על כך אמר גם שהוא מפחד להתקרב לבית שאליו תזרים המזומנים מגיע, בגלל קולו של הילד." שינה מסבירה את המצב בקצרה, "אני לא יודעת מה יש שם, אבל בכוונתי לגלות. ייתכן שהתגלית תקרב אותי לפתרון התעלומה אותו אני מחפשת, ואני לא יכולה להרשות לעצמי לפספס אף קצה חוט, לא משנה כמה הוא קטן."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 13 יוני 2018, 14:21

אשיגה ושינה (קפיצת זמן)הצג
"בוא נזוז" אשיגה אומר בפשטות בעודו קם ומכניס את הספר לכיס בגלימתו החדשה."
אשיגההצג
במהלך ההליכה למקום אשיגה מחפש מקום לקנות בו גלימה פשוטה שתוכל להסתיר את המאפיינים המזהים ביותר ברורים אצלו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 יוני 2018, 22:36

שינג-שיהצג
IN
לאן אתה הולך כעת?
צ'אהוהצג
IN
הפרפר מוביל את צ'אהו לכיוון שלושה לחשים. השניים הראשונים הם לחשי הגנה שככול הנראה הוא פשוט מאמין שיהיו יעילים לצ'אהו- נתיב מסריח [Nauseating Trail], שעל פי הכיתוב הקסום זהו לחש יצירה שקרוב לקסם המפורסם ענן סירחון [Stinking Cloud]. הוא מציע לצ'אהו גם את הלחש חיים מזויפים [False Life], שהוא לחש הגנתי שצ'אהו בטוחה שתמצא לו שימוש. אבל השלישי מאיים, כאילו חוזה את העתיד במידה מסוימת.
העטלף מצביע על המגילה של הגנה מקללות [Hex Ward].
אשיגההצג
IN
אתם עוברים במהירות, על פני אנשים שונים. יאקוזה, להבי הפרפר, אנשים מפוקפקים, וכמות די גדולה של אנשים שנראים... רגילים למדי. קצת מרתיע לחשוב שכול אחד יכול להיות קשור לדברים שקורים פה בעולם התחתון, ואתה לעולם לא תדע. לכול איש יש סיפור, גם למשעממים ביותר...

אתם בסופו של דבר מגיעים אל המקום. בניין בעל סימן הפרפר עליו, וקבוצה של להבי הפרפר ממול. "האגודה" אומר אחד בעל קול עבה ועצבני. "הגעתם בזמן, זה ישחק לטובתכם, עד כמה שניתן" הוא אומר "האם אתם מוכנים למשפט?"

טינסה אומרת "עסקיי כאן הסתיימו" והולכת, משאירה אותך עומד בגפך מול קבוצת להבי הפרפר.
ריוסקההצג
IN
"שב, קרן שמש צעירה, נסיים עם המדיטציה ונקום לדון בענייני העולם" הוא לוחש לך בחזרה, מחייך קלות.
אשיגה ושינה (קפיצת זמן)הצג
IN
אשיגה מכיר דרך אחת להיכנס בה לשוק-תחתית, בעוד שינה לא מצליחה להעלות מזיכרונה בקלות דרך לשוק-תחתית שהיא מכירה. כול דרך לשוק תחתית מסוכנת בפני עצמה, ושוק תחתית מתקיים כעיר נפרדת כמעט לצידה של גוקה. להיכנס לשוק-תחתית זוהי לא משימה שניתן לעשות כלאחר יד.

האם אשיגה מוביל אותה בדרך אותה הוא מכיר, או שמה אתם מנסים למצוא לכם דרך אחרת אל השוק?
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 15 יוני 2018, 06:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה