ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי padron » 05 יוני 2018, 17:52

שינג שי
ספוילרהצג
שינג שי הולך לחנות הפרחים וניגש אל הבעלים. "היי, אני צריך גישה ליציאה השנייה של החנות. מה המחיר שלך?" הוא שואל בפשטות במינקאית.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 יוני 2018, 18:30

צ׳אהוהצג
IN
‎״זהו יצור יוצא דופן״ אומר יוקו ״רוב העטלפים הם הרבה פחות נחמדים. פעם תקפה אותי להקה שלהם!״ הוא צוחק מהזיכרון.

‎פתאום הוא מוריד את הטונים שלו ״מה באמת קרה ל... יכולות שלך?״ הוא שואל בהיסוס מסוים.
ריוסקההצג
IN
‎הנער הצעיר והחסון שנושא את הריקשה מהנהן ומתחיל להוביל אותך בנעימות ברובע כתר הפרחים. לצידו ריוסקה רואה שומע בכניסה לרובע שהנהג קורא לו ״הסחלב הכחול״, והוא ממליץ לך לראות אותו לפחות פעם אחת לפני שתעזוב את העיר. התשלום שווה זאת, כך הוא מבטיח.

‎רובע כתר הפרחים הוא רובע האצילים המפואר ביותר של העיר, נפרד מארגונים כמו אגודת מגלי הארצות או מבתי המסחר הנפוצים, מעניק לאצילים את המקום לו הם זקוקים במרכז העיר. ריוסקה רואה אנשים רבים הנושאים את הצבע הצהוב בבגדיהם, צבעם של האצולה. בנוסף, נראה שאפילו חלק גדול מהשומרים מסתובב עם הצבע הצהוב על בגדיו, דבר שמוזר לך עד מאוד.

‎המקום הראשון שמושך את תשומת ליבך הוא מקום שכלל לא קשור לחיפושיך. המקדש של שיילין, בצורה שמעולם לא ראית אותו. שיילין היא אלת האהבה, האומנות, היופי והמוזיקה. המקדש שלה נראה כצריח המתרחב להיכל בתחתיתו, שעשוי כולו מזכוכיות צבעוניות המדמות את האלה- ככול הנראה- רוקדת ושרה בסגנונות טיאניים מסורתיים, כולל בבגדי הגיישה, ששיילין היא הפטרונית של כול הגיישות. אינך יודע רבות על האלה הזו, בשוקורו לא ראית מקדשים אליה כלל. כאן, אתה יכול לשמוע את הנגינה מרגיעת הלב כאשר אתה הריקשה מתקרבת אל המקום. האיש מספר לך כי הכוהנים של שיילין אחראיים על ניקיון הרחוב הזה ומשלמים לאלו ששומריח עליו כה נקי. אתה יכול לצפות בפמליה של גיישות המברכות את מי שנכנס אל המקדש לתוכו. הפאר של המקום הזה מדהים אותך.

‎המקום השני אליו אתה שם לב הוא בנק גדול, שנמצא במבנה אבן יציב. בנק הדרך הקיסרית, כך הוא נקרא. הוא מעוטר בסימנים זהובים על המבנה עצמו, שמבדילים אותו ממבנים אחרים.

‎ולאחר הבנק, אתה מגיע אל האחוזה של ליידי נאי יאן פיי. שליחים רצים ונכנסים מתוך אחוזת השיש והשנהב היפיפייה, שפסלים של שליטי העיר השונים נראים בחצרה. הכמות של השליחים מהממת אותך, ואתה שם לב לשומרים בשריונות גדולים שאתה מזהה מיד כשריונות או-יורוי, ואתה לא רואה את הצבע הצהוב בבגדיהם. הליידי נאי יאן פיי בבירור מאוד מעריכה את הבטיחות שלה.
צ׳או צ׳ןהצג
IN
‎״מתועדת או לא מתועדת?״ שואל הבעלים. הבעלים של המקום הזה תיעד את השמות של כול אלו שנכנסו דרך הכניסה שלו, אבל תמורת תשלום מספיק... הוא היה מוכן להכניס ללא תשלום.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יוני 2018, 18:35

צ'אהיו
ספוילרהצג
"הם התחזקו." היא אומרת בשקט, "למדתי לעשות.. דברים אחרים."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 יוני 2018, 18:40

ריוסקה:
ספוילרהצג
ריוסקה גומע את מראות העיר בנימה עגומה למדי, ומנסה לא לבהות יותר מדי מחוץ לריקשה. עיר כה יפה ומפוארת, אך הוא התגעגע לפשטות של שוקורו. אפילו ביתו, אשר כמעט והשתווה לארמון השוגון בעושרו, היה צבוע בשחור ולבן מבחוץ ורוב הרהיטים היו עשויים עץ אחיד. השלווה שהממלכה העניקה לא הייתה דומה כלל לכאוס של הצבעים והצלילים של גוקה. אכן עיר מדהימה.

ריוסקה יורד מהריקשה ומורה לנער לחכות לחזרתו. מבלי שהוא שם לב, הוא מסובב את כובעו מעט ומוסיף מעט גוונים צהובים לבגדיו הלהבים, כגון לחגורתו, לדש מעילו ולקצוות שרוולי ידיו ורגליו. הוא הבליט את מעמדו, אך לא באופן בולט מדי. כעת הוא קיווה כי הוא נראה כמו אציל זוטר אשר ברח ממשמר הליווי שלו על מנת לקבל מעט שקט ושלווה ברובע כתר הפרחים המפואר.
הוא מתחיל בהליכה סביב שטחי האחוזה, משימה קשה אשר אורכת זמן לא קצר יחסית, אך חוץ מההליכה, עיניו של ריוסקה נשארות ממוקדות כל הזמן מעבר לגדר, בעודו משנן כל שביל, כל דרך וכל מרפסת באחוזת הגבירה. כל חייל, כל רתמת שריון, כל חנית וכל פגיון, כל דרך מילוט אפשרית, כל כניסה וכל משרת ועובד המהלך בשטחי האחוזה, ריוסקה לא מפספס דבר ומשנן כל פרט אשר הוא מסוגל אל תוך ראשו. גם כאשר הוא עובר על פני שומר, ממרחק בטוח כמובן, או שליח הנכנס או יוצא לשטח האחוזה, הוא לא מברך אותם לשלום, כאילו מורגל לראות אותם ברקע עושים את עבודתם, כאנשים אשר אינם דורשים תשומת לב מיוחדת.

בדיקת תפיסה:
Qurrion גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 18:
10
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 05 יוני 2018, 18:55

צ'או צ'ן
ספוילרהצג
"לא מתועדת - מה אתה אומר שנשחק סיבוב או שניים של קלפים על זה?" שינג שי שואל בחיוך ידידותי ומוציא את חבילת קלפי המשחק שלו.
Meta
דיפלומטיה: 12+11=23
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 יוני 2018, 20:22

ספוילרהצג
שינה מעט מופתעת מהשעה המאוחרת. היא הייתה עסוקה כל כך בחקירה שלה שהיא לא שמה לב שהזמן עובר. אבל לאחר מחשבה קצרה, היא מסמנת לריקשה ונוסעת חזרה אל הפונדק. שם, היא משתלטת על אחד החדרים ששאנג-רן השיג להם, פורשת את המסמכים על הרצפה- ומתחילה לחבר נקודות. כשהיא מרגישה עייפה ואיטית, היא הולכת לישון. אבל כרגע, האנדרלין זורם בורידיה, מותיר אותה ערה.
סוף סוף, פריצת דרך.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 05 יוני 2018, 22:19

ספוילרהצג
אשיגה מהנהן.
"אני אלך לראות אם אני יכול לעקב אותם עוד מעט, אם אתה באמת חושב שזה יועיל לנו במשהו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 יוני 2018, 08:09

צ׳אהוהצג
IN
‎״תראי לי אחר כך?״ שואל יוקו ואז שואב ראמן מתוך צלחתו, לא נראה שמחשיב את העניין לדבר כזה אישי.
ריוסקההצג
IN
‎השומרים מבפנים כן מסתכלים על ריוסקה, גם אם לא מפריעים לו, הם מספיק חכמים בשביל לעקוב במבטם אחרי כול אדם שמתקרב לאחוזה. אתה רואה כמה דלתות קדמיות קטנות שנועדו לרצים שביקשו יציאה מהירה, וכ-3 יציאות אחוריות ברורות, כאשר אתה בטוח שיש נוספות שנסתרות מפניך. שני השומרים בכניסה הם לא היחידים, אתה רואה נוספים בשריונוצ קלים יותר שמפטרלים ממקום למקום. לכמה מהם יש שריון שחור לחלוטין, המשיך אותם אל מסדר הדאמיו השחור- בו פנג היה חבר.

‎לאחר כמחצית השעה של סיבוב, אתה רואה לדעתך את כול שיכולת על הבית.
צ׳או צ׳ןהצג
IN
הבעלים המבוגר חושב מעט על העניין. ״טוב... נראה שלא הולכים להגיע לכאן לקוחות בשעה הקרובה...״ הוא אומר לעצמו. הוא מביא כיסא גבוה ומניח אותו מהצד המנוגד לו בדלפק, מתיישב.

״בוא ונשחק״ הוא אומר בחיוך מאושר על ההפוגה משגרת היום המשעממת.
שינההצג
IN
שינה שמה לב, בזווית עינה כאשר היא נכנסת לפונדק, בחבל מוזר שמישהו מושך אל החלק האחורי של הפונדק. היא לא מצליחה לראות מי זה ומה היא עושה זאת.

כאשר היא נכנסת לחדרה, היא מתחילה לעיין במסמכים, אך הם רבים... והדבר ידרוש ממנה את שנת הלילה שלה.

‏META
המסמכים נחשבים לספרייה, ולכן שינה תצטרך להשקיע זמן יקר בשביל באמת להבין את כול טיבם. בגדול, ספריות מתפקדות במידה מסוימת כמו מפלצות. שינה מורידה להן ״נקודות ידע״ כאשר היא מבצעת בדיקות מיומנות מתאימות- ומגלה לפי זה עוד ועוד פרטים, עד שכמות נקודות הידע של הספרייה יורדת לאפס. על כול גלגול ששינה מבצעת כדי לחקור את הספרייה, היא זוכה בתוסף 1+ לכול הגלגולים הבאים.

לחקור ספרייה לוקח 8 שעות רצופות. שינה מגלגלת אחת מהמיומנויות המותרות, ואם היא עברה את ערך הסיבוך של הספרייה (המקביל לדרג״ש), היא מפחיתה לספרייה כמות נקודות ידע לפי זה:
אם יש לה 10 רמות במיומנות שאינה מיומנות מקצוע, או 5 רמות במיומנות מקצוע, או כישרון מיקוד מיומנות על המיומנות: מפחיתה 1ק12+ מתאם תבונה מהספרייה.
אם יש לה 5 רמות במיומנות שאינה מיומנות מקצוע, או שזוהי מיומנות מקצוע שלה: מפחיתה 1ק8+מתאם תבונה מהספריה.
אם אין לה אף אחת מהדרישות האלו: מפחיתה 1ק4+מתאם תבונה מהספריה.

המיומנויות הזמינות למסמכים הן: ידע (אצולה), ידע (מקומי), משלח יד (בנקאי).

החוקים לחוסר שינה הם פשוטים: מעבר ללילה הראשון, על כול לילה ששינה תישאר ערה היא תצטרך לגלגל בדיקת חוסן או להפןך לעייפה (fatigue), ואם היא תמשיך אחר כך לא לישון היא עשויה להפוך למותשת (exhausted) או לקרוס מעייפות לשינה כפויה בכישלון.
אשיגההצג
IN
״או שלחילופין... תעכב אותם דרך עיר תחתית״ אומר יאמאדיאן ומסתכל עליך במבט מלא משמעות. ״יש לנו מדריך לשוק תחתית שיכול לקחת ולהחזיר אותך. זה מסע מסוכן, אבל אתה הסוכן היחיד שיש לי כרגע שפנוי לעשות את המשימה הקטנה הזו. שוק-תחתית הוא מקום כאוטי, פראי, שלא ניתן לחקור מה קרה בו בצורה טובה. אם תדע איפה הבניין שהם שומרים את ידידינו בו... לא יהיו הרבה מעצורים מפניך לעשות ככול העולה על רוחך, לחישוביי.״
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 06 יוני 2018, 11:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 06 יוני 2018, 08:57

צ'או צ'ן
ספוילרהצג
"אם כך בוא נתחיל." שינג משיב עם חיוך ידידותי. הוא מוציא את קלפיו ומציג אותם בזריזות לבחינת המוכר אולם מנסה לעשות זאת מספיק מהר כדי שהוא לא יבחין בסימונים הזעירים ששינג יודע לזהות ולקרוא. פריסת הקלפים נעשית כמו "קסם" עם טריקים מרשימים המושכים את העין.
Out
עקרונית מגיעה לו בדיקת הבחנה בד"ק 25 כדי לזהות את הסימנים. במקרה הזה נראה לי סביר שבדיקת sleight of hand מצידי יכולה להעלות את הד"ק כי תנועות מספיק מהירות ומרשימות יוכלו לסייע בהסתרת הקלפים.
Meta
18+11=29: Sleight of hand
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 יוני 2018, 09:55

צ׳או צ׳ןהצג
OUT
מבחינתי אם הוא מחפש על הקלפים ולא סומך עליך עדיין יש לו בדיקה בד״ק 25. כן, הבדיקה המנוגדת שלו היא נגד הבדיקה שלך, אבל הוא יכול לזהות שיש משהו בעייתי בקלפים.

מצד שני, החפיסה מעניקה לך תוסף מצב של 4+ לעומת חפיסת קלפים רגילה למצב הזה. פשוט אדם חכם מספיק ייקלוט את הקטע של החבילה, למרות שהוא לא יתפוס אותך מסתיר קלפים.

IN
המשחק מצחיל, ואתה והבעלים משחקים זה נגד זה. הסיבוב הראשון נגמר בניצחון מאוד צמוד שלך (גם מסומנים, עדיין אלמנט המזל קיים במשחק), בעוד ששתי הנצחונות שאחריו היו נצחונות ברורים שלך. ״כנס פנימה״ אומר הבעלים בכעס ״אבל שלא תעז לצאת ממעבר אחר, אני אזכור לך אך זה״ הוא אומר. אתה למען האמת, זוכר שמעולם לא השתמשת במעבר הזה בשביל לצאת מעיר תחתית, אתה לא זוכר למה במיוחד... אבל אולי כניסה תזכיר לך את העניין.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 יוני 2018, 10:11

צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'איהו מסתירה חיוך, "אני יכולה להראות לך עכשיו." היא אומרת, מביטה לעבר אחד הסועדים האחרים, מבלי להגיד מילה או לבצע מחווה, היא שולחת בו קללת שינה, מנסה לגרום לו להירדם.
מפעיל Slumber HEX, ד"ק 18 רצון, אם הוא נכשל הוא נרדם ל5 סיבובים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 יוני 2018, 10:58

צ׳אהוהצג
IN
יוקו אפילו לא מנסה להתנגד לקסם שלך, ולכן מוצא את עצמו ישן עמוק בתוך צלחת הראמן, בעוד שהאנשים מסביב צוחקיח למראה הדבר. לאחר זמן מה הוא מתעורר, קם עם פנים מכוסות בנודלס. ״מה עשי...״ הוא שואל בהתחלה, ואז חושב לרגע על מה שקרה ״וואו! זה היה מרשים!״
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 יוני 2018, 11:06

צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'אהיו צוחקת. "זה אחד הדברים שלמדתי."
padron

שליחה על ידי padron » 06 יוני 2018, 11:11

צ'או צ'ן
ספוילרהצג
"המזל היה לצידי אני מניח." שינג אומר. הוא לוקח 10 מטבעות זהב ומניח אותם על הדלפק. "כדי שלא ניפרד במצב רוח רע." הוא מוסיף בחיוך ידידותי לפני שהוא נכנס למעבר.
Meta
דיפלומטיה: 7+11=18
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 06 יוני 2018, 11:50

ספוילרהצג
אשיגה מהסס לרגע לפני שהוא מהנהן בהסכמה."
שלח אותי לשם, לכל היותר אני אוכל לנסות לגלות רמז למי הרוצח האמיתי, אם לא שום דבר אחר, אבל לפני שאני יוצא-"
הוא מוציא את הדיווח שלו מחגרותו ומניח אותו על השולחן מול יאמאדיאן.
"-יש קבוצה מאגודת הצפעים בדרך לעיר שבדרך לעיר עם שלל שהם בזזו ממקדש וצריך לעצור, אם נוכל להקצות את האנשים לכך.
הפרטים בשני הדפים האחרונים."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה