מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#586 » 30 ספטמבר 2017, 21:44

"זוהי הבמה שלך, אשיגה." אומר ריוסקה ונעצר מאחוריו, בעודו מתבונן ארוכות בעיטורים שעל הקירות. "שלוש דרכים, ימינה, שמאלה ואחורה. אלך בדרך אשר תבחר."
"אתה קורא לעצמך אל בן-אלמוות? זה רק בגלל שעוד לא ניסיתי להרוג אותך ברצינות."

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#587 » 30 ספטמבר 2017, 21:49

"אני מניחה שנפלה כאן טעות" אומרת צ'אהיו, "אני אומנם מתלווה לגברת שינה במסע שלה, ואנחנו נוסעות יחד, אבל אני לא משרתת שלה, אין לי אומנם שורשים מלכותיים כאלה או אחרים, אבל הנני מגיעה ממשפחה מכובדת, וחוכנתי כראוי כדי לדעת מתי אדם עושה טעות, ומתי הוא מתכוון לכך, די בכך שאתם עושקים את הכפריים, אני לא אתן לכם גם לפגוע בכבוד חברי!" היא אומרת, עצבנית. מישהו ניגן על התו הנכון כדי להרגיז אותה, והפתיל הקצר שלה כבר בער עד סופו.
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#588 » 30 ספטמבר 2017, 22:10

בבית הצפעים-

"צ'אהו." שינה אומרת בחדות, "אם אינך מסוגלת לשמור על הנימוסים שלך, צאי מהאוהל הזה. עם מזג כזה אין לך מקום בשולחנם של המבוגרים." האצילה לוגמת מכוס התה שלה לאחר שהיא מסיימת לגעור בצ'אהו, ופונה בחזרה אל הצפעים.
"אני מתנצלת שהייתם צריכים לראות זאת." היא אומרת, "ואני מקבלת את התנצלותכם. אמרו לי, האם הארגון שלכם יודע למצוא אנשים נעדרים?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#589 » 30 ספטמבר 2017, 22:21

"אני לא מסוגלת לשמור על הנימוסים?" שואלת צ'אהיו בכעס, "האנשים ה... האלה" היא מאבדת לרגע את המילים שלה, "קודם הם רוצים שנגנוב אחד מהשני, אחרי זה הם מאשימים אותנו בלא פחות מגזענות ועוד יש להם החוצפה לראות בנו כאשמים? בכל מקום בעל חוק הם כבר מזמן היו נפרדים מראשהים."

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#590 » 30 ספטמבר 2017, 22:23

בבית הצפעים-
"שאנג-רן, האם תואיל ללוות את הילדה החוצה?" שינה מביטה ב'משרת', מהנהנת לעברו בתודה. "וודא שהיא לא תעשה שום דבר טיפשי, אם תוכל."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

padron

הודעה#591 » 30 ספטמבר 2017, 22:33

"אני אחליף איתה מילה גבירתי. זו אף חובתי בתור אחראי הפרוטוקול שלך." שאנג-רן אומר ומניד בראשו. "בואי גבירתי הצעירה. נשאיר את רמי המעלה לדון בינהם." הוא אומר לצ'אהיו.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#592 » 30 ספטמבר 2017, 22:37

צ'אהיו נראית עצבנית בעודה יוצאת אחרי שאנג. היא יודעת מתי היא במיעוט.
כשהם בחוץ, עינה מאירות לרגע, היא מביטה בו. "אתה הולך לנצל את זה שהם עסוקים עם שינה כדי לפרוץ פנימה?"

padron

הודעה#593 » 30 ספטמבר 2017, 22:56

"אלא מה? הבעייה היא שמעצבן לטפס והם נמצאים בכניסה. נראה לי אבל שלטפס היא האפשרות היחידה." שאנג-רן אומר בחיוך ערמומי. "דרך אגב, לא שיקרתי כשאמרתי שאני אחליף איתך מילה. בתור מישהו שיודע דבר או שניים על התחזות, אני חייב לציין שהמזג שלך עלול להיות בעייתי במקרים כמו זה. צריך לדבוק בתפקיד, לא משנה מה. גם אם זה תפקיד במעמד נמוך מזה שרגילים אליו. אישית אני מעדיף להתחזות למעמד נמוך יותר מאשר לגבוה יותר - פחות מעצבן. " הוא מוסיף וצוחק מעט.

סמל אישי של המשתמש
מרתוס
יצירת קשר:

הודעה#594 » 30 ספטמבר 2017, 22:58

אשיגה מרים את הלפיד שלו למעלה שיאיר קצת יותר את המסדרונות בעודו חושב לרגע.
"ימינה" הוא אומר לבסוף.
"באנו לכאן כדי לבחון את המקום, ובעוד שנראה שהסיפור יותר מסובך ממה שהכפריים סיפרו לנו, יהיה חבל לחזור את כל הדרך בלי לגלות לפחות קצת על המקום ומה קרה כאן."
הוא מתחיל ללכת במסדרון ימינה.
"אבל תהיה מוכן לרוץ, לכל מקרה."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#595 » 30 ספטמבר 2017, 23:01

"אני לא מתחזה" אומרת צ'אהיו בפשטות, "אני מי שאני, אני לא אוהבת לשנות צורה, ואני לא מנסה להיות מי שאני לא, אם אני לא יכולה להיות עצמי, מה נותר לי להיות?" היא שואלת אותו

padron

הודעה#596 » 30 ספטמבר 2017, 23:07

"זה כיף גדול להיות מישהו אחר. חוץ מזה שהרבה פעמים אנשים לא ידברו עם צ'אהיו האצילה אבל כן ידברו עם צ'אהיו הסוחרת, או הקבצנית. זה לא משנה מי אתה כלפי חוץ כל עוד אתה זוכר מי אתה. גם אם לפעמים מתחיל להיות קשה לזכור מרוב זהויות." שאנג-רן אומר בשעשוע.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#597 » 30 ספטמבר 2017, 23:13

"אני לא מסכימה איתך, ואני חוששת שאנחנו מאבדים זמן יקר. הלוואי שיכולתי לעזור לך, אבל אין לי קישורי טיפוס, או קסם שיעזור"

padron

הודעה#598 » 30 ספטמבר 2017, 23:53

"את יכולה לפקוח כאן עין. האמת, לא בדקנו בסוף מה יש במחסן ההוא... את יכולה אולי ללכת לשם להציץ. אני בטוח שתצליחי לשכנע מישהו להראות לך. בואי נקווה רק שהפעם הטיפוס יצליח יותר מפעם שעברה" שאנג-רן אומר וקורץ. לאחר מכן הוא מסתובב ומתחיל לטפס על הבניין.
Meta
טיפוס: 19

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#599 » 01 אוקטובר 2017, 00:32

במקדש-
אתם מתקדמים קדימה, ומגיעים לדעת אבן גדולה. יש בקצה שלה ריבוע שקוע, שמסמן שככול הנראה ניתן לדחוף את הדלת, ושום דבר לא מסמן מה יש עליה.

שינה-
הצפעים שותים בשקט מהתה, מחויכים. "זהו תה מעולה, הלא כן?" הוא שואל את מאי לין, שמהנהנת "אכן, שריד לאימפריה" היא עונה לו בשקט, ונראה שהם הולכים להתעלם לחלוטין, אבל מבטה של מאי לין מבהיר לך שאיבדת כול 'יתרון' שהיה לך, שהיו מעטים בכול מקרה אחרי התכסיס שהם משכו כאן.

"מציאת אנשים אבודים אמרת, הלא כן?" שואל ראביד בשקט.

צ'אהו ושאנג-רן-
שאנג רן מצליח בתחילה לטפס, אך מתחת רגלו האבנים מתפוררות והוא מרגיש את עצמו נופל אחורה. במזל, הוא מספיק מיומן בשביל להתגלגל ולא להשמיע אף רעש בנפילתו, אך כעת יהיה קשה יותר לטפס פעם נוספת.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
WIN!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#600 » 01 אוקטובר 2017, 00:37

צ'אהו ושאנג-רן-
צ'אהיו מביטה בבית הצפעים, "אני חושבת שאני יכולה לסייע לך, אולי..." היא ממלמלת. "יש לך חבל?" היא שואלת, "אני יכולה אולי לשלוט בו."
META
אם יש חבל, יד מאגית כדי להכניס אותו דרך חלון ולעגן אותו ביד מאגית עם החלון.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד