ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 מרץ 2020, 11:54

שינה
הצג
IN
אתם רצים במהירות, מפתיעים את הסמוראים, שמיד מנסים להגיב אליכם, צועקים לנושאי הכלים שלהם להודיע על ההתקפות. מכות מהירות, הלוחמים שלך פורקים חלק מהסמוראים מנשקם או משליכים אותם לסמטאות צרות מהם יהיה להם קשה לצאת. אתם מסתערים קדימה, אבל כמות הסמוראים גדלה בכול פעם.

כיצד אתם מתמודדים עם הנושא?

META
לפי הדרך בה אתה פועל, אתה מוזמן לגלגל בדיקת אקרובטיקה, התגנבות או זריזות ידיים, לבחירתך.
אשיגה
הצג
IN
מאי לין עוצרת לרגע, ואז מניפה פעם נוספת את הנשק שלה, מסובבת אותו בתנועה אומנותית כמעט כאילו היא הייתה בתחרות, אבל מאחורי כול תנועה יש קטלניות שמעטים הדברים שישוו לה.

"העיר כבר אבודה, הסתכל מסביבך, המבנים הקטנים כאן יקרסו וייהרסו תחת הכאוס של המקום. שום עיר המבוססת על יסודות כו כך רעועים לא תחזיק. השאלה היא מי ירוויח מכך, ואני מעדיפה לקצץ מהתחרות את הבחור עם הקשר לדרקון. הפכת את עצמך לדג שמן מידי, אם תרצה".

הנשק שלה דוקר אותך ברגל, ואתה מרגיש פצע מדמם נפתח. היא מזנקת מעלה, נראית בהחלט מוכנה להילחם- או לבריחה שלך, היא תרדוף עד כמה שצריך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 24 מרץ 2020, 16:14

חסר השם
ספוילר
הצג
חסר השם מחייך לעצמו תוך כדי נפילה - אם הוא פגע פעם אחת הוא יוכל לפגוע שוב. הוא ממלמל מילת פקודה והחולצה אותה הוא לובש מתחת לשריונו מופעלת - צורתו מתחילה להיעלם ותוך שבריר שניה הוא נהפך לענן ערפל שפשוט מעופף לו באיטיות אל אחד הגגות.
Meta
מסתבר ששכחתי להוסיף אפקט דימום של 5 נזק למתקפת הפתע אם היא עבדה - לא נורא...
מפעיל את היכולת היומית של Coat of Mist כדי ללבוש צורת ערפל כמו הלחש Gaseous Form למשך 5 סיבובים.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 48

שליחה על ידי Nextorl » 24 מרץ 2020, 16:25

שינה
הצג
"תנצלו את הבתים." שינה אומרת ומזנקת למעלה, משספת חבל כביסה עם הקודאצ'י שלה ונתלית עליו, נותנת לו להניע אותה קדימה לפני שהיא קופצת על גג של בניין נמוך שנמצא בדרך.
META
9+13=22, עוד 4 בגלל חינניות החתול אז 26. אני מוסיף קוביית השראה בשביל עוד 5, אז סה"כ 31.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 25 מרץ 2020, 17:22

אשיגה
הצג
אשיגה קורא פעם נוספת לשלד שלו לבקוע מהקרקע בינו ובין האויבת שלו.
"את יכולה לקצץ אותי, את לא תרוויחי מכך, הדרקון לא צריך אותי אחרי שאפשרתי לו לחזור."
הוא משתמש בכוחותיו כדי לרפא חלק מהנזק שהלהב שלה גרם ומרים את קשתו לכיוונה.
"החלק החשוב שלי בסיפור כבר נגמר, אבל לא אכפת לי להוציא כמה צפעים יחד איתי מהבמה."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 29 מרץ 2020, 13:48

חסר השם
הצג
IN
אתה הופך לרוח ערפילאית, ועולה אל אחד מהגגות הסמוכים. אבל פרצים של רוח וקולות מתכתיים שעוברים ממש לידך מסמנים לך כי הנינג'ה הבלתי נראה ממשיך להתקיף אותך- ואתה בספק שייקח יותר מידי זמן עד שהוא ימצא דרך להרוס את מעטה ההגנה ששמת על עצמך.
שינה
הצג
IN
האנשים עוברים דרך הבתים, מזנקים קדימה, מפילים ומעיפים את הסמוראים לסמטאות הצרות. אתם שומעים את הקריאות, את הצעקות. "תכתרו אותם!" קוראים האנשים בכול כוחם, "אל תיתנו להם לברוח!"

הכניסה למבנה נמצאת מולך, מכאן אבל כבר לא תהיה דרך חזור ברגע שתיכנסו. היציאה תהפוך למשימת התאבדות ברגע שתניחו את רגליכם בפנים.
אשיגה
הצג
IN
הקוסמים בדיוק מסיימים לפרק את הקסם, וכולם מסוגלים כעת לצאת מן המעגל, אך כעת שני הצדדים עסוקים כבר בקרב- הצפעים כנגד אנשי האגודה. מאי לין מסובבת את החנית שלה, נועצת אותה בשלד הבוער ומצמידה אותו אל האדמה, ולו רק בשביל הרגע להצליב איתך מבטים.

"קדימה, נער אגודה, בוא ונתקדם אל הסוף" היא אומרת, והשלד כבר מתחיל לקום- לא נראה שהיא מוטרדת מכך, החנית שלה מעניקה לה מספיק מרחב תמרון בטוח במרחק מן היצור.
padron

שליחה על ידי padron » 29 מרץ 2020, 15:33

חסר השם
ספוילר
הצג
חסר השם מחליט לנסות להימלט גבוה יותר לאוויר - הוא מרחף לאיטו גבוה יותר ויותר, עד שהוא מגיע לגובה מספק בו הוא משנה את צורתו חזרה לציפור.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 29 מרץ 2020, 20:48

חסר השם
הצג
IN
אתה מזנק מעלה, הופך לציפור. לרגע ישנו שקט, ואתה מעופף, מחפש אחר סימן לאויב שלך. אבל אז פרץ של רוח גורם לך לרדת מטה, לצנוח במהירות. פרצי הרוח מערערים את הצורה הקטנה שלך, גורמים לך בכול פעם לרדת בכמה מטרים.

"מה זה עוזר לך להשיג ייתרון גובה?" אתה שומע מאחד מהגגות שלמטה "אם אתה לא מסוגל לראות אותי גם ככה?"
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 30 מרץ 2020, 00:02

חסר השם
ספוילר
הצג
חסר השם מחליט לשנות טקטיקה פעם נוספת. הוא מנסה להבין מהיכן הקול מגיע, ומחפש סימנים על הגגות שיעידו על נוכחות האויב. במקביל, הוא מתחיל לצלול בצורה חצי אקראית כדי לרדת מתחת לקו הגגות.
Meta
Perception :14+13=27
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 30 מרץ 2020, 15:55

אשיגה
הצג
אשיגה רוצה להאנח אבל משחרר את החץ שלו במקום.
OUT
לא בטוח אם אתה רוצה להתחיל גלגולי קוביות עכשיו.
בכל מקרה אשיגה משאיר את החלק של הלחימה לאנשים מבינים יותר ממנו בטקטיקה. אם תהיה לו הזדמנות הוא יגדיל כמה מבני הברית שלו שמשתמשים בכלי נשק כבדים, הוא עצמו יסתמך על הקשת שלו (שעושה 2ק6 נזק חודר +1ק6 נזק חשמל +2ק6 נזק נגד בני אדם) ועל יכולת התעופה שלו כדי לנסות ולהיות מחוץ לטווח מגע.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 30 מרץ 2020, 21:37

שינה
הצג
שינה לא מאמינה לרגע אחד כי כך הדבר. הליידי נאי יאן פיי לא תרשה לעצמה להמצא בנקודה כזו, ללא תוכנית המלטות. לא, היא וודאי בחרה את המבנה הזה בגלל שיש בו דרך כזו- מנהרה סודית כמו זו שהובילה את שינה וחייליה אל מרכז קווי האויב.

"קדימה, אין לנו זמן לבזבז." היא אומרת ומנגבת זיעה ממצחה, נותנת לקווצת שיער להשתחרר מהפקעת ההדוקה.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 30 מרץ 2020, 23:06

חסר השם
הצג
IN
חסר השם לא מזהה שום סימן על הגגות, אבל הוא יכול לזהות כי הקול מגיע מקבוצת בניינים במערב.
אשיגה
הצג
META
גלגל גלגול התקפה וגלגול נזק, ותרשום לי מהו הדרג"ש שלך.
שינה
הצג
IN
אתם מתקדמים במהירות, אל תוך החשכה. אתם רואים שאתם נמצאים במבנה דמוי אורווה, אולי בעבר הוא שימש לאורווה אבל הזמן גרם לו לשנות את ייעודו. אתם עוברים בין ה'תאים', שנראה שכולם הפכו לחדרים, וכאשר אתם מגיעים אל הקצה אתם פונים במהירות. לפתע, הראשון מבין הלוחמים עוצר, גורם לכול השיירה המהירה לעצור. אל מול המעבר שלכם עומד סמוראי גבוה ושמן, מכוסה בשריון שחור, אחד מהסמוראים של הדאמיו השחור. הוא פותח את הקסדה השחורה שלו, ופניו נראים. אך אלו לא פנים אנושיות- ניבים ופרווה לבנה בולטים. "בני אנוש, לא תעברו קדימה. אני חומה לא עבירה, אני נבחרו של גנרל סוסומו מאז שירד הוא אל ההר. אני הוא האקטון- החומה האדירה" אומר היצור, שמהמידע שיש לה- היא מפענחת את הגזע שלו- ייטי, יצור של אגדות.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 30 מרץ 2020, 23:17

ספוילר
הצג
התקפה מלאה
התקפה 1"
מרתוס גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 21:
20

עריכה-זה היה אמור להיות +11, לא +1, אז התוצאה היא 31
נזק בפגיעה:
מרתוס גלגל 5d6+5 וקיבל תוצאה סופית של 20:
5, 2, 1, 5, 2

עריכה לווידוא פגיעה חמורה-
מרתוס גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 14:
3

שימוש ביכולת נבואת הנוסע בזמן-
מרתוס גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 21:
10

(פגיעה קריטית של קשת מורכבת היא *3)
התקפה 2
מרתוס גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 16:
11

נזק בפגיעה:
מרתוס גלגל 5d6+5 וקיבל תוצאה סופית של 17:
5, 3, 1, 2, 1

דרג"ש-20
נערך לאחרונה על ידי מרתוס ב 30 מרץ 2020, 23:36, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 30 מרץ 2020, 23:18

שינה
הצג
שינה בוחנת את הייטי, מנסה להזכר במה שהיא יודעת על בני מינו. על החולשות והחוזקות שלהם.
META
ידע טבע- 17
Kaladin Stormblessed
padron

שליחה על ידי padron » 30 מרץ 2020, 23:26

חסר השם
ספוילר
הצג
חסר השם מעופף מסביב למבנים לקראת המערב, הוא מנסה לעוף נמוך יחסית כדי לא להיראות בזמן שהוא מחפש חלון פתוח בבניינים סביבו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 31 מרץ 2020, 10:48

אשיגה
הצג
IN
החץ ננעץ עמוק בתוך הכתף של מאי לין, אבל זה לא עוצר אותה. היא מזנקת קדימה, חנית מונפת בעוצמה, והקצה החד נשלח בכול כוחו לכיוון הבטן. קולות הלחימה מסביב נמשכים, הקרב די שווה.

META
התקפות כנגד אשיגה
נשיכת הנחש: 28 נגד דרג"ש. בפגיעה 18 נזק ברזל קר, חודר וקסום, ועל אשיגה לגלגל הצלת קשיחות כנגד רעל.

תור אשיגה.
שינה
הצג
IN
גזע של מתבודדים בהרים, הייטים הם יצורים של קור בעלי כוח פיזי רב. שום מגע של קור לא ישפיע עליו, אבל דווקא אש עשויה לגרום לייטי לנזק נורא, ולכן הייטי נמנעים מאש ושונאים אותה.
חסר השם
הצג
IN
חסר השם עדיין מושפע ממשבי הרוח, שעוקבים אחריו. יש לו רגעים בודדים לפני שהרוח תתפוס אותו בגוף הציפור הקטנטן ותעיף אותו לכיוון בו היא חפצה. אבל הוא מצליח לזהות חלון פתוח. מבפנים, ניתן לראות מטבח ביתי קטן וצפוף.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה