הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 07 ספטמבר 2019, 22:57

גאו שו
ספוילר
הצג
"אני מציע שתפיץ את השמועה לאנשים להיות מוכנים לכל אפשרות ידידי. אם יפרוץ מאבק בין כוחות כאן בשכונה כדאי שאנשים יהיו בכוננות כדי להגן על עצמם." גאו-שו אומר לפוקוף בשקט. "אני ניסיתי להזהיר אנשים, אבל לא יודע כמה לקחו אותי ברצינות - אני עדיין זר בעוד אתה תושב ותיק. " הוא מוסיף.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 ספטמבר 2019, 23:52

שינה
הצג
OUT
בשביל ההתקלות הזו, אשתמש במערכת די מקוצרת של מערכת אינטריגה שהוצגה באחד מן הספרים. בגדול, יהיו לך התקלויות קצרות עם האנשים, שניים במקביל בכול פעם, כאשר לכול אדם יש כמה גלגולים שיאפשרו לך לקבל מידע נוסף עליו. תצטרך לגלגל תרמית, דיפלומטיה או איום על מנת לשכנע אותם להצטרף למטרה שלך.

IN
אראקאמה טורושי
בניגוד למעמד הגבוה שלו, המבנה בו אראקאמה טורושי שוכן לא נראה כבית אצולה. אולי זה כי למרות שזוהי בבירור אחוזה השכונת בקצה העיר, אין שום דגל מאפיין מלינגשן על הבית, הגיוני בהתחשב בעברו של האיש. שינה יכולה לראות חלק מהאנשים של טורושי באים והולכים מן הבית, היא יכולה לזהות את צלקות הקרב ואת כלי הנשק המוסתרים מתחת לבגדים בקלות, אך הם לא מזוהים בקלות כחיילים- לא נראה שהם כרגע בתפקיד, גם אם הם מקיפים אותך- הם לא רואים אותך כאיום או כמישהי להתייחס אליה. שינה לא תופתע אם לצד משרתי האחוזה היא תראה את החיילים הללו.
לואונג נוהו
הבית הקטן של לואונג לא גדול כמו ביתו של אראקאמה טורושי אבל מנסה לפצות עליו בפאר ודגלים. בגל בית נוהו, הנראה כקירין הדוהר ומשאיר אחריו נתיב של להבות כחולות, חרוט אפילו על ידית הדלת הפותחת את הבית, מעין רצון מוגזם למדי שיכירו את השוכנת בבית ואת אצולתה שמסומנת בצבע הזהב במקומו אסטרטגיים בעיצוב הבית.
צ'אהו וריוסקה
הצג
IN
"אני אשמח להמשיך לעזור, אחיי, אלא אם תחליטו שפה תרצו כי דרכינו יפרדו. זה ישבור את ליבי" אומר איוואקי ומחייך חצי חיוך.
אשיגה
הצג
OUT
ניטפוק- דרך הזהב בחומת גן עדן, לא דרך גן עדן.

IN
שקט.
זו התגובה הראשונית שאתה מקבל מהיצורים הללו, שלא מגיבים ולו במעט לדבריך. נראה שהאנושיים מביניהם, הולכי האפלה, הם בסוג של טרנס. האם הם נשלטים בידי הדמויות המפלצתיות יותר מאחורה, או שמה חברי המועצה פשוט רואים את השתיקה שלהם כאיום בפני אשיגה על טעותו להגיע לדבר למולם?

הולך האפלה שלובש בד על עיניו מדבר: "מעמקי גוקה צריכים להתערבל בצללים. ההרס שלהם אינו דווקא דבר שלילי. לו הם יאבדו את השליטה שלהם בלהבות הקטנות בחשכה, הם גם יאבדו את השליטה בגוקה כולה"
הולך האפלה שממלמל מרים לרגע את קולו "מה, מה שאנחנו צריכים לדעת, כן, מה שצריך הוא קל, פשוט קל פשוט. נילחם בכול מי שיפלוש לכאן, ואבל נדאג כמו היורש לכבות להבות מכול אויבינו. אנחנו, כן, הכי טובים באפלה כנגד כולם, כנגד כול אויב, ליגה, יורש, כולם" הוא ממשיך במלמוליו, מוריד מחדש את הקול.
"אנו נפגע בכניסות לשוק תחתית, בכול מי שיבוא. לטוב ולרגע, עידן האור של העיר הזו נגמר סוף סוף!" אומר האחד הצבעוני מהאחרים.

והגופים המרחפים. הם שותקים, הם בוחנים אותך, את כוח הרצון שלך לא להסתכל, או שאולי המבט החודר שלהם בכלל קורא מחשבות ונפש.
גאו שו
הצג
IN
"אנסה, אבל אתה יודע מה זה כאן. אני לא רוצה לעורר פניקה ומהומה, כי כול פניקה ומהומה כאן גוררים תגובה מגבוה יותר, מאלו שדואגים שהמקום הזה יהיה מוגן" הוא מחליש את הקול שלו לכמעט לחישה "הזהר רק את האנשים הקרובים אליך ביותר, אל תסתכן, יש חוקים באבי השורשים שלא צריך לעבור ידידי- גם אם אתה חדש לאבי השורשים ועוד לא מכיר הכול.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 10 ספטמבר 2019, 16:14

גאו-שו
ספוילר
הצג
גאו-שו מחייך למשמע הדברים. "תאמין לי ידידי שאני מודע היטב לכוחות המגנים על אבי השורשים. לא הייתי מעז לצאת כנגדם - אם אעשה זאת ורק אשלם בראשי זה מעיד על כך שהם נוטים לי חסד." גאו-שו אומר לפוקוף וקורץ.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 ספטמבר 2019, 16:56

גאו-שו
הצג
IN
הוא מגחך, מחליט להעביר נושא. "אדוני, אמרת שאתה עדיין זר, אבל אני בטוח שחווית המון חוויות בחייך הארוכים. בוא ותספר לנו מעט, כך נכיר אותך יותר" הוא אומר לך.

META
גלגל בדיקת תרמית ביחד עם הסיפור שלך, אם אתה בוחר לספר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ספטמבר 2019, 20:12

ריוסקה וצ'אהו:
ספוילר
הצג
"בהקדם האפשרי. הם יודעים על בואי, ולא יודעים על הזמן המדוייק, שישחק לטובתי כאשר הם מבולבלים ולא מוכנים, אך ככל שאמשוך את הזמן יותר הם יספיקו להתכונן יותר ויותר. האפשרות האופטימלית היא ללכת אל הוואי-לינג ברגע שנגיע אל שוק תחתית."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 ספטמבר 2019, 20:18

ריוסקה וצ'אהו:
ספוילר
הצג
"אני צריכה לשנות צורה, אני מסוגלת להחזיק בשינוי רק לשעה." מסבירה צ'אהיו, "בוא נתקדם, ואשנה ברגע שנוכל להתגנב פנימה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 10 ספטמבר 2019, 20:37

גאו-שו
ספוילר
הצג
"צחק כמה שאתה רוצה ידידי - הרבה זילזלו בהיקף ידיעותיו של גאו-שו לאורך השנים והצטערו על כך. מספרי סיפורים נודדים זקנים שכמוני נוטים לפתח שמיעה חדה ביותר כדי לחפש את הסיפור הטוב ביותר בכל מקום אליו הם מגיעים. ותן לי להדגים זאת בסיפור נאה שהתרחש לפני קרוב ל40 שנה, בתקןפה בה עוד הייתי צעיר יחסית:
סיפורנו מתרחש במינקאי, בעיירה לא גדולה אשר נחרבה מזמן. ומדוע היא נחרבה? בעיקר עקב טיפשות התושבים שסירבו להקשיב למילותיו של נווד זר. כידוע, מינקאי מלאה אצילים אשר נוטים להילחם לעתים על שטח. העיירה נחה על הגבול הטריטוריאלי בין שני דוכסים יריבים - הדוכס מבורופידו והדוכס מגורודנטסורי. שני הדוכסים היו הדור הנוכחי לשתי שושלות אשר השנאה בינהן עתיקת יומין - הסיבה הספציפית נשכחה, אולם נראה כי ישנם מספר כפרים אשר במשך שנים רבות עברו מצד אחד של הגבול לצד השני. בעודי נודד בדרכים מבירה של דוכס אחד לבירה של דוכס שני, נתקלתי במחנה צבאי קטן של אחד הדוכסים. מאחר וחיילים הינם קהל טוב למדי, החלטתי לבקש אישור להיכנס למחנה כדי לשעשע אותם בסיפורים. מפקד המחנה ראה בכך הפוגה טובה ומאחר וניכר היה שאני נווד לא מזיק אישר לי להיכנס בתנאי שאהיה מלווה בכל עת. לאחר שביליתי במחנה לילה בו החיילים נהנו מסיפורי השונים, המשכתי בדרכי. מאחר ואני שוחחתי כל העת בטיאנית, חשבו החיילים שאינני דובר מינקאית ועל כן הם התירו לעצמם לשוחח בשפה זו על עניינים שלא בהכרח היה רצוי שאשמע. בין היתר, שמעתי חייל אחד מתלונן על כך שבקרוב עליהם להתחיל לנדוד בין הכפרים והעיירות כיחידים במסווה של אנשי הדוכס השני במטרה להצית מהומות אותן הצבא ינצל לתפיסת שטח. מאחר וזה לא ענייני, המשכתי בדרכי ולא חשבתי על העניין. לאחר זמן מה, הגעתי לעיירה עליה הסיפור. בעיירה זו החלטתי ללון מספר לילות והגעתי להסדר עם הפונדקאי של סיפורים תמורת לינה ומזון. ביום השלישי לשהייתי, הגיע לעיירה אדם בלבוש רשמי של הדוכס. הוא כינס את הגברים והודיע כי הוא רץ לפני המשלחת הראשית שבאה להודיע על כך שלאור המתיחות בין הדוכסים, החליט הדוכס לשלש את המיסים ולגייס חלק מהנערים לצבאו. הוא טען כי המשלחת הראשית תבוא לאסוף את המיסים ולכן הוא נשלח ראשון כדי להכין את העיירות והכפרים. בזמן שהוא דיבר, אני זיהיתי את פני הדובר - זהו אחד החיילים שפגשתי במחנה הדוכס השני. הבנתי מהר מאוד במה מדובר אולם החלטתי לחכות ללילה ולראות מה קורה. כשירד הלילה, לאחר שה"שליח" עזב, התחילו הרוחות בפונדק להתלהט. הגברים טענו כי המיסים די גבוהים ואין להם מה לשלם, והם תהו בקול אם לא עדיף להם למרוד בדוכס ולהצטרף ליריבו. אני הבנתי שטוב לא יהיה מכל הסיפור וקראתי בקול כי מדובר בסוכן של הדוכס השני וכי עצתי הינה להמתין למשלחת הראשית שכן פרט ללבושו המהודר הוא לא הציג בפני איש סימן זיהוי לתפקידו. התגובה מקרב האנשים היתה כי אינני יותר מזר שלא מבין את דרכי המקום, וכי אין לי מקום לדבר. לאחר שניסיתי מספר פעמים, והושתקתי מספר פעמים, היה לי ברור כי הם עומדים לפרוץ במרד גלוי. למחרת בבוקר כבר שרפו אנשי הכפר את דגל אדונם בלב הכפר, וראיתי במו עיני כיצד אחד מצעירי הכפר נשלח עם הודעה לעבר הצד השני של הגבול לבקש מהדוכס היריב להצטרך אליו. זו הנקודה בה החלטתי להתרחק מהעיירה שכן האזור הרגיש לי מסוכן יותר ויותר. שבוע וחצי לאחר מכן, בעיירה אחרת שמעתי כי הדוכס השמיד את העיירה כסמל לכל שאר נתיניו שלא למרוד בו. הוא שמע על הסיפור מסוכן והחליט לחסל את כל אלה שהניפו את נס המרד ומשפחותיהם.
וזו ידידי, הסיבה שלא כדאי לזלזל לעולם בעצתו של גאו-שו הנווד, על אף היותו זר בכל מקום אליו הוא מגיע. " גאו-שו מסיים ומחייך לפוקוף.
Meta
תרמית: 14+14=28
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ספטמבר 2019, 22:17

צ'אהו וריוסקה:
ספוילר
הצג
"אני לא בטוח שהבנת אותי נכון." ריוסקה מחייך קלות, "הוואי-לינג מצפים לי, אך הם מעולם לא פגשו אותי. הם לא יודעים כיצד אנחנו נראים, ואין לנו סיבה להסתיר זאת. שמרי את שינוי הצורה שלך למקרה חרום, בו באמת נצטרך להיטמע."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 ספטמבר 2019, 22:25

צ'אהו וריוסקה:
ספוילר
הצג
"ואתה רוצה שהם ידעו איך אתה נראה אחרי זה?" שואלת צ'איהו, "לא, אני כבר מטרה של היורש, צ'איהו לא יכולה להיות גם מטרה של היאקוזה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 11 ספטמבר 2019, 00:54

אשיגה
ספוילר
הצג
הסקרנות הטבעית של אשיגה גורמת לשמירה על המט שלו להישאר על המועצה ולא להציץ בכהנים להיות מאתגרת, אך הוא מכיר מספיק את הסיפורים בהם הגיבור מקבל אתגר מהאלים שלא להסתכל או להפתוח משהו, ובעוד שהסיפורים האלה נוצרו פעמים רבות כדי לשמור על אנשים מלהתקדם ולהתפתח בידי שליטים ואלים, במקרה הזה אשיגה מוכן להקשיב למסר.

אם יורשה לי להוסיף את עצתי לחוכמת המועצה,
התקופה הקרובה עומדת להיות עדינה מאוד, שמירה על גבולותיכם היא מעשה חכם, אך תקיפה של כל אלה אשר ייכנסו לשוק-תחתית עלולה לגרום ליותר נזק מתועלת.
שמירה על העיר ושמירה על נייטרליות במלחמה היא דבר אחד, אך הפיכת שני הצדדים לאויבים של מהלכי האפלה תגרום לכך שכאשר המלחמה תיגמר והמנצח יוכרז הוא יתפנה לטפל בכם, שכן אני לא מאמין שהעיר כולה תוחרב במלחמה, גם אם חלקים ממנה ייפגעו.
זאת לא המלחמה הראשונה על ליבה של גוקה וכנראה שלא האחרונה. ולא משנה מה כוונתכם כלפי העיר העליונה ותושביה, אתם תהיו במצב טוב יותר אם הם יראו אתכם ככאלה שרוצים לשמור על השלום והשקט באיזור שלכם, מאשר ככאלה שישמידו את כולם בהזדמנות הראשונה."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 ספטמבר 2019, 19:01

צ'אהו וריוסקה
הצג
IN
איוואקי נראה משועמם, מחכה כבר שתחליטו מה תרצו. הוא שוקל למצוא את דרכו חזרה. כנראה בדרך אחרת מזו שהגעתם בה.
גאו-שו
הצג
IN
"מינקאי היא ארץ של דוכסים מרירים ושוגונים מלאי שנאה, תחת המחסה של השם 'ארץ השמש העולה'. הם טוענים כבר שבעת אלפים שנים שהשמש עולה, אבל בסופו של דבר השמש תרד ותראה את מה שהאור המסנוור שלה הסתיר. אני בטוח כי כאן בגוקה, ובעיקר באבי השורשים תמצא אנשים יותר קשובים" הוא אומר לך בחיוך. נראה שהוא האמין לסיפור, ומאוד התרשם.

"במילים שלך יש חכמה רבה, אבל אני קצת זקן מידי כדי לשמוע אותם. ספר סיפור שכזה לאצילי העיר, למעט נאי יאן פיי כול אצילי העיר הללו סותמים אוזניהם אל המציאות."
אשיגה
הצג
IN
"אין הם מסוגלים לכוהנים שלנו, הם מסוגלים לעוצמה שלנו. הדבר היחיד שנוכל הוא להרוויח בסיטואציה הזו, האויבים יהרסו עצמם ואנחנו נהרס אותם לאחר מכן. בעזרת האלים שלנו, אין סיכוי שנובס!" אומר חבר המועצה הצבעוני יותר. הממלמל מדבר אחריו.

"אם לבקש רחמים באת, נשמח להעניק לך את הרחמים הללו" עוצר הממלמל ממלמוליו ומדבר אליך "לו יינתן לנו כבוד, נוכל לחיות לצידכם ביום בו גוקה תחייה באפלה. אנחנו לא רבים מספיק כדי לאכלס את כול המקומות שישארו ריקים מאויבינו".
padron

שליחה על ידי padron » 14 ספטמבר 2019, 20:06

גאו-שו
ספוילר
הצג
"בנדודי האחרונים פגשתי כמה אנשים מעניינים שמעבירים את מילותי הלאה. אני מעולם לא סמכתי על אצילים יתר על המידה - בסופו של דבר האנשים הפשוטים הם אלה שסובלים תמיד משגעונות האצולה וסכסוכיה. פשוטי העם צריכים לפעמים לעמוד על שלהם, בעיקר כשמהומות השלטון עלולות לפגוע בהם." גאו-שו אומר בחיוך לפוקוף.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 14 ספטמבר 2019, 23:00

שינה
הצג
אראקאמה טורושי
שינה מתקרבת אל הדלת, מקישה עליה בנימוס. "אני היא שינה הואנג, יש לי פגישה עם הגנרל לשעבר." היא אומרת, בוחנת את המשרת במבט חד- היא אצילה, והעובדה שהייתה צריכה להקיש על הדלת הוא חוסר הכבוד היחיד שהיא תהיה מוכנה לסבול כאן.
META
איום- 26 סה"כ

לואונג נוהו
"ברכות", שינה אומרת למשרת שבכניסה, "שמי הוא שינה הואנג, ובאתי לפגישה עם הליידי נוהו." היא מחייכת אליו בסבירות פנים, בוחנת את האיכות של המדים שלו, מנסה להעריך את ההוד וההדר שמולה. עד כמה ההתפארות הזו נועדה כדי לחפות על העובדה שללואונג נוהו אין כסף, ועד כמה ההתפארות הזו היא אמיתית?
META
22 הערכה בסה"כ
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 15 ספטמבר 2019, 00:28

אשיגה
ספוילר
הצג
אשיגה חושב לרגע על האזהרה של הנציג, ומקווה מאוד שהאזהרה לגבי האלים לא תקפה לאלי מהלכי האפלה, אבל הסיכוי לקבל ידע נסתר ואולי ללמוד על פנתאון לא ידוע חזק יותר מהחשש.
"אני יותר מאשמח אם תאפשרו לי את הפריווילגיה ללמוד עליכם ועל האלים שלכם, כדי שאוכל לכבד אותם בצורה הנאותה ביותר."
הוא עוצר לרגע ואז מוסיף-
"דיברתם על המקומות שישארו ריקים לאחר שאויביכם יעלמו, האם הוואיאנגים נכנסים לקבוצה זאת? אני מקווה שהם מחזיקים בידע החשוב לי אישית, וקיוויתי לפגוש את מועצת הזקנים שלהם לפני שהכאוס יפרוץ."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 ספטמבר 2019, 14:28

צ'אהו וריוסקה
ספוילר
הצג
נראה שצ'אהיו חושבת לרגע נוסף, "במחשבה שנייה, אני חושבת שכדי שניפרד." היא אומרת, "לשנינו יש מטרה עם היאקוזה, ואין טעם שנשים רגל אחד לשנייה." היא קדה קלות ומסתובבת, פונה לאיוואקי, "תרצה ללוות אותי פנימה?"
שלח תגובה