ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 01 ספטמבר 2019, 23:23

שינג-שי
ספוילרהצג
out
תשלים אתה
In
"אתה יודע איך זה - כל החיים אתה נודד ואז כשאתה מזדקן קשה להפסיק." גאו שו צוחק. "אז מה המצב פה באבי השורשים ידידי? השוק מרגיש מתוח מעט." הוא מוסיף.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 01 ספטמבר 2019, 23:35

שינההצג
לחוצה בזמן, שינה מחליטה לכתוב מכתב ללאו ריי במקום, בזמן שהיא תנסה להפגש עם כמה שיותר מחברי הלוטוס- ולשכנע אותם לעזור. היא מאמינה שהיא יכולה לסמוך על האציל הצעיר לעזור מרצונו, עם כמה שהעיר חשובה לו. המכתב שלה יסביר לו כמה דברים ובתקווה, לא ישרוף את הגשרים שבנתה איתו.

במכתבה, היא מסבירה ללאו ריי על המצב בקיצור, מספרת לו על המתקפה הממשמשת ובאה של היורש על העיר, ועל כך שהיא הסכימה לעזור לליגה הזהובה לשלוט בעיר בתמורה לעזרתם. היא מתנצלת, כיוון שהיא יודעת עד כמה הוא מתנגד לרעיון הזה- אך היא מאמינה כי מדובר ברוע נחוץ וכי הנזק שהיורש יכול לעולל לעיר בזמן קצר חמור מהנזק שהליגה יכולה לעולל בזמן הארוך- במיוחד אם עדיין יוותרו אצילים כמו לאו ריי שיתנגדו להם.
היא מבקשת מהאציל הצעיר לעמוד לצידה ולנצל את קשריו בארגון כדי לגייס אנשים נוספים למלחמה ביורש ובשקרים שלו- אך שלא ייטעה, זהו רק קרב אחד במלחמה על כס אימפריית הדרקון. קרב שהלוטוס המנופץ מתכונן אליו זמן רב.

לאחר שהיא שולחת את המכתב עם שליח, היא מתחילה במלאכתה- להפגש עם כמה שיותר מחברי הלוטוס בזמן המועט שנותר לה. ולאחר מכן, להתכונן בעצמה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 02 ספטמבר 2019, 02:07

אשיגה
ספוילרהצג
רגע לפני שהוא נכנס, עיניו של אשיגה זוהרות בצבע זהוב כשהוא משתמש בראיה עמוקה שלו. אחרי כמה רגעים קצרים האור דועך ואשיגה נכנך למסדרון בשתיקה.
OUT
Aura Sight, אם הוא רואה שזה מביא לתוקפנות מצד הולכי האפלה הוא יפסיק את זה לפני שהיכולת מסתימת באופן טבעי.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 02 ספטמבר 2019, 13:31

ריוסקה וצ'אהו:
ספוילרהצג
"את לא אמורה להיות כאן." אומר ריוסקה, למרות שצורת דיבורו והדרך בה הוא מחזיק את חרבו מעידה על היותו כעת נאגאטו. בגדיו הלבנים היו קרועים במקומות בו החרקים נשכו אותו, וכתמים אדומים שללא ספק היו דמו הכתימו אותם במקומות רבים בהם שיניהם חדרו את שריונו. הוא הניף את חרבו הנה והנה, משסף את החרקים בעשרותיהם, אך עם נחיל כה גדול לא היה זה שימושי בעליל. אילו לא היה עסוק בלסבול את הכאב, כנראה הוא היה מודה על התערבותה.

META
הצלת רצון - 18 סה"כ, הצלחה.
מתקפת Shield Of Blades נגד הנחיל - 15+9 = 24 נגד דרג"ש, 21 נזק בפגיעה ללא מתאמי נחיל.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 ספטמבר 2019, 18:57

גאו-שוהצג
IN
"הארץ כתמול שלשום ידידי" הוא אומר לך, מכין לך קפה במיומנות. פוקוף היה מיומן מאוד בהכנה של קפה, משקה שלא כזה נפוץ בטיאן-שיה, אבל מצא אהדה באבי השורשים. הוא הגיש לך כוס, בלי לשאול אותך בכלל אם אתה מזמין. פוקוף היה אדם שקל לגשת אליו, הוא השרה הילה של נינוחות מסביבו. ריי פגש בפוקוף עוד במראה הקיטסונה, בצעירותו, כאשר האיש היה מהאנשים הבודדים שיושיטו לך יד לעזרה מבלי לבקש תמורה. גאו-שו זכר זאת לטובה לאחר שהוא הפסיק להסתובב בצורה הרגילה שלו.

"העיר הזו משתנה, השכונה הזו נשארת ישנה. הקירות ממשיכים להתקלף, הארגונים הגדולים ממשיכים להילחם, ואנחנו נשארים כאן- מוגנים מכול שאר הסכנות של העיר הזו."
שינההצג
IN
שינה יכולה לנסות להשפיע על ארבעה חברים משמעותיים בלוטוס המנופץ מתוך השמונה שיש, באמצעות פגישות ושיחות. לשאר היא תצטרך לשלוח מכתבים, ולאו ריי- למרות שהינו חבר בלוטוס המנופץ- לא בעל השפעה רבה. היא מקווה שהמכתב שלה יספיק.

החברים ששינה רואה משמעות בלהיפגש עימם הם, לפי סדר חשיבותם.
לב הלוטוס (החברים בעלי ההשפעה הגבוהה ביותר)
יון ראמית', חברה בלוטוס עם כוחות קסם מוזרים וקשרים דיפלומטיים רבים אל הממלכה של נאגאג'ור. המוצא האצילי שנתן לה את מקומה בלוטוס ידוע רק לחברים בלב הלוטוס.
יאהיסה טאקושו, הלהב האדום. הוא המנהיג של המתנקשים של ייאז'ינג בעיר, דבר שהופך אותו לכוח עוצמתי ביותר שכן הוא גם מאמין גדול בתורותיו של הקיסר הנצחי, באיזו פילוסופיה המשלבת בין אל הדמים לקיסר בצורה מוזרה. הוא החבר הכי עוצמתי של הלוטוס בעיר.
פורוהטה אטסו, חבר בשושלת עם מספיק מעמד על מנת להתחרות בזכות שלו לשלוט במלכים של לינגשן וקוואין יחדיו. ועם זאת פורוהטה לא רוצה לשלוט, אלא משתמש בכוח השושלת שלו כדי לקדם את מטרות הלוטוס המנופץ.
עלי הלוטוס (חברים בעלי השפעה פחותה יותר)
פי יה ג'ונג, ממאמיניו של האל קופוסאצ'י. שונא בייחוד את ממלכת אמאנאנדאר בגלל שבעבר לבית שלו היו חלק מהאדמות שלהם. פחות חביב על ידי הפלג של הלוטוס שמאמין בקיסר הנצחי. פי יה ג'ונג הוא מהאנשים המשפיעים ביותר במקדש של קופוסאצ'י בעיר.
אראקאמה טורושי, גנרל לשעבר בצבא לינגשן שמאז ומתמיד היה חבר בלוטוס המנופץ, ירד מכבוד לאחר שהמעורבות שלו בארגון סיבכה אותו, הסמוראים שהיו לו נאמנים יותר מכול עדיין נמצאים לצידו.
היבארי טאמאהיטה, שינה מכירה אותה עוד מימי הלימודים בהוואנגוט, היא אצילה עדינת נפש כלפי חוץ, שלבית שלה עוד נותרו נכסים רבים. בפועל היא רוצה לקבל בחזרה את הכוח שהיה פעם לבית שלה, שפעם היה מקורב לקיסר יותר מכול בית אחר, ולא בוחלת בשום אמצעי.
לואונג נוהו, חברה באצולה שלא רבים מכירים אותה עדיין, הגיעה רק לאחרונה ביחד עם צבא החיילים שנותרו נאמנים לבית שלה בזכות אבותיה, ורוצה להציג לעצמה שם.
יוקהאן נציגת-הירח, אבירה קדושה לאל טסוקיו, שעוקבת אחרי מסורת שקיימת עוד מימי ייקסינג. היא מאוד מאמינה בכבוד ובדרך הנכונה לעקוב אחרי האל שלה, היא קרובה במידת מה לכוהן של הליגה הזהובה, זי ניו, למרות שהארגונים שלהם לא נמצאים באותה הדרך.
אשיגההצג
IN
לא נראה שהדבר מביא להתקפה עליך, אם כי אתה רואה כמה עיניים חשדניות מסתכלות עליך מקרב הולכי האפלה. אתה מתקרב, ואתה מזהה הילה עוצמתית של רוע שנמצאת בהמשך של המקום. היא נובעת מחפץ, אתה יודע זאת, ואתה תוהה מה החפץ הזה- ולמה להולכי האפלה יש אותו.

מולך מגיע הולך אפלה גבוה, עורו לבן יחסית והוא נראה אנושי ביחס לגוף המעוות של שאר הולכי האפלה. "אני הוא הנציג המקודש של המועצה, הראשון לקליגני. אני רוצה לדעת מי אתה, ואני אציג אותך בפני המועצה, ביחד עם לתת לך את המידע הדרוש לך על מנת שתכבד את המועצה בהתאם. בני האדם הקודמים שבאו לכאן מצאו את מותם על כך שהם נכשלו בלהראות את הכבוד הזה, עוקבי היורש, אני מקווה שאתה מסוגל לעמוד בכללים" הוא אומר לך, מצמצם את עיניו.
צ'אהו וריוסקההצג
IN
הקסם של צ'אהו והמכה של ריוסקה מרחיקים את ערפל העיניים מכם. איוואקי מסתכל על צ'אהו, "מי את לעזאזל?!" הוא שואל, וכשהוא רואה שריוסקה מכיר אותה הוא נראה מופתע אפילו יותר מן העניין. "טוב, זה לא הזמן להיכרויות, קדימה!" הוא אומר. דרך הרחובות המעוותים של המקום המוזר הזה, אתם רואים פתח במרכז הנחיל המוזר, פתח שיאפשר לכם להסתער קדימה ואולי להצליח לברוח ממנו. אבל הבניינים המוזר לא עושים היגיון בצורות שלהם, הרחוב מתפתל ומתעקל, ולמרות שהנחיל הוא הבעיה המאיימת ביותר המקום הזה ידרוש מכם את מירב מאמציכם על מנת לצאת.

META
עליכם לגלגל בדיקת מיומנות על מנת לצאת. תסבירו לי אתם כיצד המיומנות הזו מועילה לכם בשביל לעבור בעולם החשכה.

OUT
איוואקי:
תמונה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 ספטמבר 2019, 19:27

צ'אהו וריוסקה
ספוילרהצג
גם בכאוס, יש תבנית, גם אם אין כל סדר ואין כל היגיון, והדבר נעשה באקראי, יש תבנית
זו תבנית שהעטלף מבין, זו תבנית שהוא מצליח לנתח, וזו תבנית שהוא מסוגל להסביר.
גם כשהרחבות מתעלגים ומתערפלים, וגם כאשר יש תחושה שחוזרים למקום שבו כבר הם היו, התבנית ברורה.
העטלף מנתח את המידע, מעביר אותו לצ'אהיו, ומבהיר להם לאן לפנות, מתי וכיצד
META
ידע הנדסה כדי לזהות את התבנית בה הרחובות בנויים
14+9=23
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 03 ספטמבר 2019, 19:41

גאו-שו
ספוילרהצג
"זה לא הרושם שאני קיבלתי ידידי. ממש לפני מספר דקות ראיתי בחור נמלט ממשהו שנראה כמו איום בלתי נראה - ראיתי רק את הפציעות מופיעות עליו. התחושה שלי היא שמשהו גדול מגיע, משהו שעלול לשנות את השלווה של השכונה ולהפר את השלום. הייתי במקומות על סף פיצוץ בעבר והעיר כולה מרגישה לי כמקום כזה. " גאו-שו אומר ומניד בראשו בעצב.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 ספטמבר 2019, 16:20

אשיגה
ספוילרהצג
אשיגה קד קלות במחווה של כבוד.
"שמי הוא אשיגה נוהירו.
אני מחלק מקבוצה ששמה לה למטרה לנסות ולמזער את הנזק לעיר ולאנשין החיים בה שייגרם כאשר כוחות היורש והכוחות שמתנגדים לו יפתחו במלחמה.
אני כאן כדי ללמוד על עמדת הולכי האפלה במלחמה הקרובה ולראות האם הם מוכנים לעזור בשמירה על שוק-תחתית."
הוא עוצר לרגע.
"לא באתי לכאן כדי לפגוע בכבוד המועצה או כדי למות כאן. אני אעמוד בכללים שלכם ואפגין את הכבוד הראוי למועצה."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 ספטמבר 2019, 21:07

צ'אהו וריוסקה:
ספוילרהצג
קסם, מלכודות, מבוכים ומגרנות אשר לבשו צורה פיזית איבדו כל משמעות כאשר האדם עבורו הם נוצרו החליט כי אינו ישחק על פי החוקים שלהם.
עם כוח פיזי קמאי, ריוסקה סומך על האינטואיציה שלו ורץ כמעט בעיוורון קנאי, מגפיו משאירים סדקים רחבים בשביל האבנים כאשר הוא דורך בהם עם מספיק עוצמה לרסק עצמות לאבקה. הוא מטפס על גגות הבתים ומתצפת עבור הדרך הנכונה מבלי לאבד אפילו רגע אחד. מחזור בודד של לטפס על גג, לתצפת ולרדת בחזרה למטה לקח לו לא יותר מעשר שניות, לכל היותר.

META
בדיקת טיפוס על מנת לעלות למקומות גבוהים ולמצוא את הדרך משם:
18+12 = 30
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 ספטמבר 2019, 14:49

גאו שוהצג
IN
"ואני חשבתי שהשכונה הקטנה שלנו מוגנת מן הטירוף שבחוץ" הוא מניד בראשו "אומרים שפעם היה רגוע כאן יותר, אתה יודע, שהמקום הזה היה שקט ונעים, ואבי השורשים הייתה שכונה לא מזוהה בכלל בשוק-תחתית. היום זו השכונה היחידה ששומרת עוד על צורה טובה" הוא אומר לך.

אתה יודע את הסיבה, ההתערבות של צל הדרקון, למרות שאתה יודע שגם ארגוני נינג'ות אחרים חומדים באבי השורשים. אבי השורשים הוא הכתר של גוקה בעיני המאסטרים- והקרב על המקום הזה יתנהל לעד בצללים בהם אנשים כמוך חיים.
אשיגההצג
IN
"עליך לא להזכיר אלים, קאמי, או את נציגיהם. לפנות לחברי המועצה בקול הגבוה מדיבור שקט. להצליב את עיניך עם אחד מן הכוהנים. ועליך לא לחשוב על בגידה בנו- לו תחשוב על בגידה, הכוהנים הגבוהים ידעו" הוא מתריע לך. אתם נכנסים כמה רגעים אחר כך, בעוד הוא נותן לך את הזמן להירגע ולנקות את ראשך.

אתה נכנס, רואה חמישה הולכי אפלה יושבים להם. כול אחד מהם נראה מעוות בצורה טיפה שונה, אחד מהם קטן מהאחרים, אחד עם עור בעל מגוון גדול יותר של צבעים מאשר האפור שצובע את כול האחרים, אחד גבוה מכול האחרים גם יחדיו, אחד נראה שלובש על עיניו משהו שיסתיר אותן והאחרון ממלמל דברים. ולפני שאתה מנסה להבין מי מהם הוא הכוהן, אתה מקבל את התשובה מארבעת הדמויות שמרחפות מעל הולכי האפלה.

היצורים נראים כמו שלד אנושי מן החזה ומעלה, בעלי ראש כמעט אנושי וזוג כנפיים על גבם שמורכב מצל שלקח על עצמו צורה. הם מרחפים מסביב, ואתה בינתיים חושב על כך שלא ראית אף יצור כזה בחייך.

"זהו אשיגה נוהירו, המייצג את תושבי גוקה. הוא בא ברצון לדון עם המועצה" אומר השליח "הוא מייצג את קבוצת שורדי הדרך" הוא מסיים, ואתה מבין שהיצורים הללו ידעו עליך כבר דבר או שניים. סימן ברור לחוסר האמון שלהם בך.

תמונה
צ'אהו וריוסקההצג
IN
שניכם מגיעים, מוצאים את עצמכם מול מבנה גדול בצורת פגודה בצבעים של כחול. הוא נראה חתום בדלתותיו, ועל המבנה עצמו אתם רואים מספר פעמים את הסמל שחרטתם על היד שלכם על מנת להגיע אל המקום הזה. הסמל של שלושת העיניים המחוברות בקווים דקים, כאשר העין השלישית חתומה בטבעת זהב. המבנה עצמו נראה כאילו הוא מקועקע בקעקועים שחורים, כאשר מספר מזבחות מקומיים שמלאים בבקבוקים של סאקה נמצאים מסביב לפגודה.

איוואקי מצביע על דרך שעוקפת את המקום, ומסדר את בגדיו, מחזיר את הנונצ'אקו אל חגורתו. "משם, תוכלו להגיע לכיוון שוק תחתית. זוהי לא הכניסה הכי מסורתית, אבל זו הכניסה שמושכת הכי פחות תשומת לב" הוא מבטיח לכם.

צ'אהו, שמחפשת לדון עם היאקוזה, מרגישה שלמבנה הזה יש קשר למטרה שלה. אבל העורב בעצמו מרגיש שמה שיש במבנה הזה הוא רע, ואין להיכנס אליו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 05 ספטמבר 2019, 17:10

שינההצג
לאחר התלבטות קשה, שינה מחליטה להפגש עם:
  • ארקאמה טורושי
    לואנג נוהו
    יאהיסה טאקושו
    יוקהאן נציגת הירח
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 ספטמבר 2019, 22:17

צ'אהו וריוסקה
ספוילרהצג
"אני חושבת שזה הזמן להסביר לי למה אתה פה. ולמה לעזזאל בחרת בכניסה הזו לשוק תחתית." שואלת צ'אהיו את ריוסקה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 ספטמבר 2019, 12:41

צ'אהו וריוסקה:
ספוילרהצג
"הדרך הזו סמויה ומושכת פחות תשומת לב, כמו שאמר איוואקי. אני לא רוצה להתחיל את הפגישה עם הוואי-לינג עד שאגיע למרתף שלהם, ולהופיע משומקום יעזור לתדמית שבניתי עבורי. למזלך, בניתי תבנית נוספת עבור מתלווה, אז אוכל לחסות עלייך אם תיכנסי לצרות."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 ספטמבר 2019, 13:13

צ'אהו וריוסקה:
ספוילרהצג
"כמה זמן יש לנו?" שואלת צ'אהיו, "כמה זמן עד הרגע שאתה מתכנן לפגוש בהם?"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 07 ספטמבר 2019, 21:08

אשיגה
ספוילרהצג
אחרי מבט מהיר בכהנים אשיגה נותן לעין השלישית שלו להתפוגג. היא אומנם בלתי נראית, אך הוא מכיר מסיפוריו יצורים שמסוגלים לראות את הבלתי נראה, והוא לא רוצה להסתכן בהתינת הרושם שהוא מנסה לרגל אחרי הולכי האפלה, או שהעין הנוספת הסתכלה ישירות בעיני הכהנים.
היצורים והולכי האפלה השונים מעוררים אצל אשיגה סקרנות יותר מאשר פחד והוא מנסה להבחין ולשמור כמה שיותר פרטים בהם הוא מסוגל להבחין תוך כדי שהוא מנסה לשמור על חייו.
הוא מדבר בקול שקט כפי שהמדריך שלו הנחה.
"כפי שהנציג המקודש אמר, שמי הוא אשיגה נוהירו ואני אחד מתוך הקבוצה ששרדה את שבירת דרך גן עדן בידי האחד שקורא לעצמו היורש האחרון.
אני ראיתי מיד ראשונה את הנזק שהיורש מוכן לגרום כדי להשיג את מטרותיו. ואני יכול רק לדמיין את הנזק שייגרם לעיר כאשר הוא והכוחות ששלוטים בעיר כרגע ילחמו אחד בשני.
אני עצמי לא מתעניין במאבק הזה. לא משנה מי ישלוט בסופו של המאבק החיים והסיפורים בעיר יימשכו, כל עוד תישאר מספיק עיר שיהיה לשלוט בה.
אני חלק מקבוצה שמנסה להתכונן מראש לשריפות שהיורש והכוחות שנגדו עומדים להבעיר, ולנסות להפחית את הנזק שהן יגרמו למינמום. אנו לא תחת האשליה שלא יהיה נזק סביבתי בכלל. הקרבות ייתרחשו ברחובות העיר, ואנשים חפים מפשע ימותו, אך אם אנשי היורש והליגה הזהובה ידעו שישנם כוחות שינסו למנוע נזק לעיר הם יזהרו קצת יותר בפעילויותיהם ויתמקדו יותר בהשמדה הדדית מאשר בשריפת העיר ליסודותיה.
אני כאן כדי לברר מה עמדת המועצה בנוגע למלחמה הקרובה וכדי לראות האם תהיו מעוניינים בשיתוף פעולה ברמה כזאת או אחרת כדי למקסם את המוכנות של עיר-תחתית בכלל והולכי האפלה בפרט לסופה הקרבה."
שלח תגובה