ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי Qurrion » 09 אוגוסט 2018, 08:15

ריוסקה מקשיב לשאלות, ואז משיב עליהן בזהירות, אחת אחת. קודם כל הוא מתחיל מצ'אהיו.
"איני רוצה לערב את היורש בנושא. גם אם הוא יסכים לעזור לנו, הוא לא ינפנף בידו ויחשיב זאת כמחווה של רצון טוב, הוא יצפה מאיתנו להחזיר לו באותו המטבע, וכרגע אני לא יודע מה זה כולל."

ריוסקה לוקח נשימה עמוקה ופונה אל אשיגה ושאנג-רן, אשר קורא לעצמו צ'או-צ'ן הפעם.
"המרתף אכן נמצא מתחת למועדון שלהם, אתה צודק. איני יודע בוודאות אילו קשרים יש לאירגון, אך הגיוני להסיק כי הם קיימים. זהו ארגון עם השפעה בכל היבשת, אני מסרב להאמין כי הם הגיעו למרחק כה גדול בכוחות עצמם ללא תמיכה חיצונית."

ריוסקה קם ולובש את מעילו, וחובש את כובע הקש שלו על ראשו.
"הפעולה תתקיים בעוד שבוע, אחרי שאסיים את כל ההכנות המתוכננות. רק לאחרונה הצלחתי להגניב את חומר הנפץ אל המרתף שלהם, להפעילו בטרם מועד ישאיר יותר מדי רמזים המובילים אל האמצעים בהם השתמשתי. חישבו על הצעתי, בינתיים, יש איש-קשר הנושא מידע נוסף על הוואי-לינג אשר עליי לפגוש בקרוב."

ריוסקה יוצא מן הפונדק, הולך לפגישה שלו הערב.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 אוגוסט 2018, 23:33

אשיגה מניף את ידו.
לפני שאתה יוצא, האם ידוע לך, או למישהו אחר מהנוכחים כאן, משהו על הירצחו בעיר התחתית של איש מהליגה הזהובה בשם הסמל צין?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 23:40

"לא שמעתי על כך דבר וחצי דבר." אומרת צ'אהיו, גם היא יוצאת מהחדר, "אפגוש אתכם בקרוב." היא אומרת, הולכת לחדרה, היא תבדוק את הדגים לפני שתצא לפגוש ביוקו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 10 אוגוסט 2018, 12:29

"מה לך ולליגה הזהובה? סתם מסקרנות." צ'או צ'ן שואל את אשיגה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 10 אוגוסט 2018, 16:16

"לא הרבה, ובדרך כלל מותו של אחד מארגון כזה לא היה גורם לי להצטער יותר מדי, אבל הם מאשימים ברצח מישהו שאני יודע שהוא חף מפשע, ואני צריך למצוא את הרוצח האמיתי כדי שהם ישחררו אותו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 אוגוסט 2018, 17:01

OUT
בעקבות נסיבות אישיות מסוימות, אני נאלץ להקפיא את המשחק. אני כן כותב את ההודעה הזו במעט היסוס, כי בפעם האחרונה שהקפאתי משחק בפורום לא המשכתי אותו, אבל הפעם אני מבטיח במאת האחוזים שהמשחק יומשך. בתקווה, זו הקפאה סתמית, שתהיה כמה ימים ואז המשחק יימשך. במקרה הגרוע ביותר, אחזור אחרי חודש או יותר.

אני מבטיח שהמשחק יימשך, זה לא הסיום. זו רק ההתחלה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [מוקפא זמנית]

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אוגוסט 2018, 20:30

OUT
המשכנו! מודה לכם על המשוב למשחק בפרטי אגב, ומקווה שנחזור לקצב הטוב שהיה לנו. בימים הבאים אני לא מצפה להמון תגובות, בעקבות שני הכנסים המתקרבים.

שינה-
IN
המזכיר מגמגם קלות, מנסה לנפנף את שינה בכך שיעביר את הבקשה, אבל בסופו של דבר מוכן לקבוע לה פגישה בעוד ארבעה ימים. "שגשוג יוכל לחכות, הפגישות שלו תכופות למדי עם הגבירה גם ללא הפגישה הזו..." הוא אומר בניסיון לרצות אותך.
כאשר את בודקת את השיקוי, אכזבה קלה עולה בך. זהו שיקוי ריפוי פצעים קלים, מן הסוג הפשוט והמוכר ביותר. את הטעם המוכר שלו כול תלמיד באלכימיה של טיאן-שיה משנן לראשונה, שכן דבש וקינמון הממתיקים את טעמו המר- אם החלש- של הקסם המחדש את הבשר, מגלים את האמת על השיקוי תוך רגע בודד. רק שיקויי הריפוי החזקים ביותר מרים יותר משהם מתוקים.

ריוסקה-
OUT
הפגישה שלך בלילה. האם ריוסקה רוצה לעשות דבר מה נוסף בערב? בנוסף, ריוסקה עוד לא יצא מהחדר כאשר התגובה הזו מתרחשת.

כולם-
IN
צ'אהו פונה לצאת מהחדר, שלפתע היא עוצרת, קורסת על הקיר לצד הדלת. רק שינה נמצאת במקום לראות את פניה, כאשר העיניים שלה מתגלגלות בחוריהן לכמה רגעים.

המחשבות של צ'אהו מתערפלות, תחושה שהיא הרגישה בעבר, תחושה שלא קשורה אליה. היא מחפשת מילה להתמקד בה, אות בשפה הטיאנית שלרוב תיראה אליה מבעד לערפל המחשבה הנורא הזה, מילה שתנחה אותה. במקום זאת, היא חשה בכיוון, דבר שמעולם לא קרה לה, מאז הפעם הראשונה שהיא שמעה את הקריאה.

הכיוון הוא למטה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אוגוסט 2018, 20:45

צ'אהיא עוצרת. מנסה לאזן את עצמה לפני שהיא בורחת בבושה ליוקו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 אוגוסט 2018, 08:08

ריוסקה עוצר לרגע אחד כדי להביט בצ'אהיו, אך ממשיך ללכת בדרכו מבלי לתת הרבה תשומת לב לדבר. הוא חשד כי מדובר בשינוי שעברה לאחרונה, ולא היה לו את הידע המיסטי לעזור בנושא. המעט שיוכל לעשות זה לא להפריע.

ריוסקה:
ספוילרהצג
IN
ריוסקה עוצר את אחת מהריקשות אשר עוברות מול הפונדק ועולה אליה.
"שוק תחתית." הוא אומר בפשטות לנער המושך את הריקשה, ונשען לאחור בעודו מחכה להגיע. יש עוד זמן לפגישה, והוא מתכוון לנצל אותו על מנת לחשל לעצמו זהות-פלדה אשר אף אחד לא יוכל לשבור עבור המשימה שלו. אחד הדברים הראשונים שאביו לימד אותו הוא כיצד להסתתר מבלי להתחבא. ימים רבים הוא בילה ברחובות שוקורו, מחשל את זהותו כך שאף אחד לא יוכל לחשוד בו. הוא לא היה צריך שכל גוקה תהיה הטריטוריה שלו, רק אזור קטן, לא יותר משכונה, שבה כל אדם ידע בוודאות בתת-מודע שלו כי הוא חף מכל פשע שאפשר להאשים אותו בו. מקום קטן של ביטחון.

META
ריוסקה מתכוון להשתמש במאפיין Obscurity על השכונה בשוק-תחתית שבה אמור להימצא המרתף שהוא צריך לתקוף. המאפיין עובד כמו Renown, אך קצת אחרת.
הוא צריך להיטמע בקהל ולהיראות במשך ארבע שעות לפחות ביום, למשך שבוע אחד. כאשר הוא מסיים, האזור הופך ל-"טריטוריה" שלו. כל עוד הוא לא מבצע פעולות אשר מסירות כל ספק, הוא מצליח אוטומטית בבדיקות תרמית או התחזות על מנת להזדהות בתור הזהות החברתית שלו. בנוסף, אם הויג'ילנטי בוחר, הוא יכול להפיץ שמועות על הזהות השנייה שלו במהלך הזמן הזה, מה שריוסקה עושה, מה שייתן לו תוסף +4 לבדיקות איום בזהות הויג'ילנטי שלו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 23 אוגוסט 2018, 10:08

אשיגה צועד צעד אחד לכיוון צ'אהו בתגובה אינסטינקטיבית כדי למנוע ממנה ליפול, אך עוצר כשהוא ראוה שהיא מתאזנת בעצמה וששינה ניגשה אליה.
הוא מרים גה לרגע, ואז מחזיר את תשומת ליבו למי שנשאר בחדר.
"האם את במקרה שמעת משהו על הרצח בזבן שהותך בעיר?" הוא שואל את שינה.
נערך לאחרונה על ידי מרתוס ב 27 אוגוסט 2018, 18:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 23 אוגוסט 2018, 23:12

"צ'אהיו, את בטוחה שאת בסדר?" שינה שואלת וניגשת אל עבר הנערה הצעירה, בוחנת אותה. היא לא למדה אנטומיה ורפואה באוניברסיטת הוואנגוט, אבל אולי היא כן תצליח למצוא משהו.
היא בקושי שמה לב לשאלתו של אשיגה, מנידה בראשה לשלילה.
META
מרפא: 7 (אין לי רמות במיומנות דרך אגב)
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוגוסט 2018, 23:20

"אני בסדר, אני בסדר" פוטרת הילדה את שינה
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 24 אוגוסט 2018, 16:14

"משום מה, אני מתקשה להאמין." היא עונה בחדות. "העיניים של אדם רגיל לא מתגלגלות בחוריהן."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2018, 16:20

"חלק מהקסם שבי." היא עונה. " אני רק זקוקה למנוחה"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 27 אוגוסט 2018, 09:09

אתם מתפזרים ללילה של מחשבות. רובכם פונים למיטתכם, חלקכם מוצאים דברים אחרים להתעסק בהם.
צ׳אהוהצג
IN
צ׳אהו הולכת לאכסניה הקרובה בה יוקו שכר חדר, רואה שיכורים ומהמרים שלא נחים עד השעות הקטנות של הלילה. יוקו, עם זאת, מעולם לא חזר היום לחדרו.
ריוסקההצג
IN
לפני שאתה הולך לחדרך, אתה זוכר את הפגישה שארגנה לך בעלת הפונדק. המיקום מוזר, גג של בניין קרוב... אולי זהו מג בעל קסם תעופה, או נינג׳ה כולשהו- אתה יודע שהם אוהבים במיוחד גגות מההיכרות המעטה שלך עם הנינג׳ות שטוריאקה שכר בעבר.
OUT
אם מישהו מחליט לפרוש לישון, תשלחו לי הודעה בוואטסאפ שלא אחכה לכם.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה