מפגש פונדקאים - דרקוניקון
עוד מפגש בדרך :) בשבוע הבא ביום שישי, ייערך מפגש פונדקאים במסגרת כנס דרקוניקון. המפגש יתחיל בשעה אחת וייערך בחדר "מגדל הקסם" במתחם הכנס, ויתחיל בשעה אחת עד שתיים וחצי. מוזמנים להגיע וגם להודיע בנושא - מפגש פונדקאים דרקוניקון, וגם אייקון

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [מוקפא זמנית]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי Qurrion » 09 אוגוסט 2018, 08:15

ריוסקה מקשיב לשאלות, ואז משיב עליהן בזהירות, אחת אחת. קודם כל הוא מתחיל מצ'אהיו.
"איני רוצה לערב את היורש בנושא. גם אם הוא יסכים לעזור לנו, הוא לא ינפנף בידו ויחשיב זאת כמחווה של רצון טוב, הוא יצפה מאיתנו להחזיר לו באותו המטבע, וכרגע אני לא יודע מה זה כולל."

ריוסקה לוקח נשימה עמוקה ופונה אל אשיגה ושאנג-רן, אשר קורא לעצמו צ'או-צ'ן הפעם.
"המרתף אכן נמצא מתחת למועדון שלהם, אתה צודק. איני יודע בוודאות אילו קשרים יש לאירגון, אך הגיוני להסיק כי הם קיימים. זהו ארגון עם השפעה בכל היבשת, אני מסרב להאמין כי הם הגיעו למרחק כה גדול בכוחות עצמם ללא תמיכה חיצונית."

ריוסקה קם ולובש את מעילו, וחובש את כובע הקש שלו על ראשו.
"הפעולה תתקיים בעוד שבוע, אחרי שאסיים את כל ההכנות המתוכננות. רק לאחרונה הצלחתי להגניב את חומר הנפץ אל המרתף שלהם, להפעילו בטרם מועד ישאיר יותר מדי רמזים המובילים אל האמצעים בהם השתמשתי. חישבו על הצעתי, בינתיים, יש איש-קשר הנושא מידע נוסף על הוואי-לינג אשר עליי לפגוש בקרוב."

ריוסקה יוצא מן הפונדק, הולך לפגישה שלו הערב.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 09 אוגוסט 2018, 23:33

אשיגה מניף את ידו.
לפני שאתה יוצא, האם ידוע לך, או למישהו אחר מהנוכחים כאן, משהו על הירצחו בעיר התחתית של איש מהליגה הזהובה בשם הסמל צין?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 23:40

"לא שמעתי על כך דבר וחצי דבר." אומרת צ'אהיו, גם היא יוצאת מהחדר, "אפגוש אתכם בקרוב." היא אומרת, הולכת לחדרה, היא תבדוק את הדגים לפני שתצא לפגוש ביוקו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 10 אוגוסט 2018, 12:29

"מה לך ולליגה הזהובה? סתם מסקרנות." צ'או צ'ן שואל את אשיגה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 10 אוגוסט 2018, 16:16

"לא הרבה, ובדרך כלל מותו של אחד מארגון כזה לא היה גורם לי להצטער יותר מדי, אבל הם מאשימים ברצח מישהו שאני יודע שהוא חף מפשע, ואני צריך למצוא את הרוצח האמיתי כדי שהם ישחררו אותו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 אוגוסט 2018, 17:01

OUT
בעקבות נסיבות אישיות מסוימות, אני נאלץ להקפיא את המשחק. אני כן כותב את ההודעה הזו במעט היסוס, כי בפעם האחרונה שהקפאתי משחק בפורום לא המשכתי אותו, אבל הפעם אני מבטיח במאת האחוזים שהמשחק יומשך. בתקווה, זו הקפאה סתמית, שתהיה כמה ימים ואז המשחק יימשך. במקרה הגרוע ביותר, אחזור אחרי חודש או יותר.

אני מבטיח שהמשחק יימשך, זה לא הסיום. זו רק ההתחלה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה