• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני פיות וגלגלי שיניים [גורל מואץ -פעיל] <משחק מקוון>

המכונית הצבאית דוהרת לכיוון השוק הנטוש ונעצרת בקולות קרקוש ונקישה רמים.
אם תשבור ולו שן אחת מהמכונית, אני אשבור לך את השיניים, שמחה!
דן, מפקד הכיתה צועק ויורד מהרכב.

קדימה חברים, אני מזהיר שוב מראש, לא אכפת לי במה אתם מאמינים, מי גידל אתכם ואיפה אתם מתפללים. העיר עומדת בפני מצור וכל עוד אתם תחת פיקודי אני לא רוצה לראות שום סגירת חשבונות. קאפיש?
יאללה, רדו ותמצאו את המרגלים שלהב שלח אלינו בהפצצה האחרונה.
שמחה, תעביר לי את הרובה.

שמחה, נושא הכלים של דן, שולף את רובה הקפיצים שלו, מותח את השעון שוב ומסיט את גלגלי השיניים. הוא מוודא שהוא מוכן לפעולה ומושיט אותו לדן.

דן (אספקטים)
מפקד כיתה במשמר העיר
אל תעצבנו אותי והכל יהיה בסדר
שמחה - נושא הכלים הנאמן

שוק (אספקטים)
הריסות בכל מקום
אספקט מוסתר - מרגלים מתחבאים בשוק
לילה, סאר וגול מאירים את השוק באורם החלקי.
זבן אוטומטון עומד ליד אחד הדוכנים ההרוסים.

מה אתם עושים?

עץ הרשמה וטיזר
https://www.pundak.co.il/forums/threads/38609

טאלון יורד מהרכב, אבל הוא לא מוכן לצאת לפעולה. בגלל ניסויו עצמו עם הכלא, הוא לא התלהב למהר להביא אנשים אחרים למעצרם.
אבל איך נדע שהם באמת מרגלים? איך נוודא שאנחנו לא תופסים אנשים חפים מפשע?

דפ"ד (סופי)
שם: טאלון
גזע: פיה
דת: שאמאנית

רקע: טאלון, פי יתום, היה גנב בצעירותו. כאשר הוא נתפס ונאסר, חברי כנופיית הפיות הבטיחו להוציא אותו בתנאי שהוא יצטרף אליהם למען הרס הטכנולוגיה - הטכנולוגיה, לדעתם, הייתה הסיבה לליקוי המאורות העתיד להיות. הוא הצטרף כדי להינצל, וגם כי הוא האמין, כמוהם, שקיום הטכנולוגיה איים על כל היער.
אבל במהרה הוא מצא שהחיים כחבר כנופיה הם לא קלים כמו שהוא חשב, והוא עומד מול איומים תמידיים ממנהיגיה שיחזירו אותו לכלא אם הוא לא מצליח במשימותיו.

רעיון מרכזי
חיים חדשים כאיקונוקלאסט

צרה
אם לא אצליח, אני חוזר לכלא

אספקטים
פתי מאמין לכל דבר

גישות
כוחני +3
זריז +2
ערמומי +2
חכם +1
ראוותני +1
זהיר +0

פעלולים
כיוון שאני חבר כנופיית הפיות, אני יכול למצוא חבר אחר בכל היער.

דף דמות
שם:לוצפריוס הרביעי
גזע: נולד כבן אדם אך קולל (HEXED) כך שהוא מעין בין קלעיים של שד ואדם
מקצוע(לא מקצוע מוד אלא תפקיד יותר):
כוהן טכנו-שטני
דת:
שייך לכת דתית בשם מכונת השטן
רעיון מרכזי:
כולם יגיעו לגיהינום בסופו של דבר, אני הייתי שם כבר
צרה:
מאמיני כול הדתות צדים את חברי הכת
אספקטים:
מקולל בשמו של השטן
מצופה להחליף את ראש הכוהנים למרות שאינו רוצה בכך

גישות:
זהיר 0
זריז 2
חכם 3
כוחני 1
ערמומי 2
ראוותני 1
פעלולים:
כיוון שאני מאמין במכונת השטן אני מקבל +2 כשאני יוצר יתרון בחוכמה כשאני מצליח לגבור על יריב

לאחר שאני שומע את רעש המכונית אני מתקדם לכיוונה
לוקח את בגדי הקרועים ביותר ואני מתקרב לדן
סלח לי אבל מה אתם עושים כאן? פשוט כאן זה מקום הרוס כפי שאתם רואים ואני היחידי שנמצא כאן

לארוס יורד בשלווה מהמכונית בשעה שהוא אוסף את שערו השחור לאחור.חרבו נחה על ירכו והוא נראה כבוחן את השוק.
הוא מנסה למצוא בשוק אדם שנראה שמכיר את המסדר הלבן הידוע, אולי מישהו שמסתכל על חרב הסייף שלו בפליאה או מישהו שמלחשש כשהוא מסתכל לכיוונו.

שם: לונאיוס
גזע: פיה
דת: שאמאנית.

רקע: נולד לפני מאות שנים ביער, אך באחד מליקויי הירח נלכד בעולם הזה. שנים הוא פינזט על העולם שלו.
לילה אחד החליט לצאת לעבר היער. והלך בעקבות הירח הלא נכון.
הוא הגיע אל המצודה, ושם הוא גילה דברים איומים. עולם בלי חיות, בלי חיים, רק אוטומטונים.
באותו הרגע הוא הבין כמה חשובות לו החיות.
בלילה הוא חזר לעולם הזה, והחליט להשתקע כאן. הוא פגש בדת השאמאנית, והצטרף אל שורותיה, מתקדם בה לאט לאט עד היותו אחד מכוהניה הראשיים.
הוא שונא בכל נפשו את המצודה. ואוהב בכל נפשו חיות.
וכל רצונו לספק את רצונן.
הוא הקים פלג קיצוני של הדת, לפיו אין לפגוע בחיות לעולם, זהו פלג 'השאמאן הקיצוני'/'טבע האלים', כפי שהוא קורא לו.

רעיון מרכזי:
כוהן ראשי של הדת השאמאנית.

צרה:
מתעב כל פגיעה בחיות ואינו מסוגל לעשות זאת.

אספקטים:
מאגר אין סופי של אבקת פיות בעלת השפעות שונות - קסמים.

גישות
כוחני +0
זריז +2
ערמומי +2
חכם +3
ראוותני +1
זהיר +1

פעלולים:

• בגלל שאני חי זמן רב ויש לי חכמת חיים, אני מקבל 2+ כשאני יוצר יתרון בחכמה.
  • בגלל אדיקותי בדת והיותי בן פיות, פעם בהתקלות אני יכול לדבר עם חיות (אלים).

לונאריוס מסתכל מהצד על האירוע. הוא נמוך מאוד, גובהו כמטר ועשרים, אבל מראהו מוכר לכם. הוא צועד בנוחות דרך האירוע, מתבונן בתיעוב במכונות ששורצות באזור, ומוודא שאף חיה לא נפגע בינתיים.

המממ, אני רואה שלא הייתי ברור מספיק.
דן פוקד עליכם לצאת מהרכב. כולכם באתם ביחד במכונית לשוק למצוא את המרגלים.

טאלון:
אל תתחכם לי פה חייל!
נחפש חשודים ונחקור אותם
זה התפקיד שלנו בהגנת העיר

דרקוניצן:
להב, המצביא הסרגשי שכבש כבר חמש ערים, עומד עם צבאו בשערי העיר ומטיל עלינו מצור.
הוא מנצל את ההרס והבלבול שההפצצות שלו גורמות על מנת להחדיר לערי המטרה שלו מרגלים שיאספו מידע על העיר וינסו ליצור קשרים עם תושביה. למרות שרוב הדרואידים לא מתים ליפול מתחת ידיו של להב והסרגשים יש כמה מטורללים שחושבים שנאמנות דתית יותר חשובה מנאמנות לעם ולמלך. המפפפפ
נקווה שהם עוד לא עשו כלום ושנתפוס אותם מהר, אם הם אכן כאן.
אתה עוד פה? יאללה יאללה רוץ למצוא אותם!

זרתוסתרה:
בינתיים אתה לא רואה אף אחד.

הטלת קוביות כרגיל, גלגלו קוביות אמיתיות או וירטואליות ותפרטו את התוצאה והחישוב של התוספים בפורום. סומך עליכם

SandChicken אמר/ה:
זרתוסתרה:
בינתיים אתה לא רואה אף אחד.

הטלת קוביות כרגיל, גלגלו קוביות אמיתיות או וירטואליות ותפרטו את התוצאה והחישוב של התוספים בפורום. סומך עליכם

אפשר לגלגל קוביות גורל פה בפורום (עם הפקודה [dice]) אם כותבים 4d3-8 (כי 1ק3 מינוס 2 נותן מספר בין -1 ל-1, בדיוק כמו קוביות גורל, אז -8 לארבעת הקוביות), ואז להוסיף לתוצאת הגלגול את הגישה.

דוגמא:[dice seed=33502 secure=12e94892_0]4d3-8[/dice]

צ'ואי, אתה גאון! 4ק8-3 זה באמת עובד!

IN

"אדוני," אני אומר בנימה מתחנפת, "איננו נוכל לשפוט אותם על אי עשיית דבר, אבל אחרי שהם יעשו משהו זה יהיה מאוחר מדי. הצורה הטובה ביותר לנצח יהיה ללכוד ולשכנע אותם לצידנו, דבר קשה יחסית.
מה אתה מציע שנעשה?"

IN
לארוס,שנשאר בשקט עד עכשיו, מתערב בשיחה שלהם.
"מרגלים הם מרגלים, וחייבים לחקור קצת אנשים בשביל למצוא אותם.אני לא חובב קיצוניים דתיים יותר מידי אז אני פשוט אומר שכדאי לנו להקשיב למפקד ולהביא אותם למעצר. המפקד, אכפת לך לשתף אותנו במידע שיש לנו לגבי המיקום האפשרי של המרגלים? איפה הכי סביר למצוא אותם?"

זרתוסתרה:
עכשיו כשאני חושב על זה, כשחיפשת מישהו שמזהה אותך, בעצם ניסית ליצור יתרון בזהירות. גלגל ליצירת אספקט חדש במספר מטרה טוב (3+).

דן פונה לכולכם:
חיילים!
אני לא מציע, לא משתף ולא מייעץ;
אני פוקד עליכם להזיז ת'תחת שלכם ולחפש אם יש מרגלים שמסתתרים פה בשוק ההרוס
ואם תמשיכו לבלבל לי פה במוח, אני תולה אתכם על מגדל השעון!

דפ"ד
(לא פיה,שיהיה קצת מעניין :p )
שם:לארוס 'מהיר-להב' (דיטמן)
מראה: נער בוגר\גבר צעיר (גיל 20). עור לבן, רזה, עיניים כחולות ושיער שחור אסוף לאחור (מגיע לו עד העורף).
גזע:אדם
דת: דת הספר (פיות מנודות מהאלים, לא אדוק)

רקע:
לארוס נולד למשפחת אצולה של אנשי דת מהזרם של דת הספר. בילדותו הוא בילה בעיקר בשעורי הדת הפרטיים שהיו לו ולאחיו. הוא תמיד התעניין בדת ובאמונה ובהיבט הפילוסופי שלה אך אף פעם לא יכל לסבול את המריבות ואת הקרבות השונים שהתנהלו בין הפלגים השונים של הדת-הוא תמיד האמין שכל הפלגים השונים הם אותו פרצוף של אותה דת ושהדקויות הקטנות בנוגע לפרטים הם חסרי משמעות.
כשהיה לנער לארוס החל לאט לאט להסתייג ממשפחתו ומהדת שלו עקב המריבות השונות שהיו לזרמים האחרים. כשאביו נפטר ואחיו הבוגר קיבל את הירושה ואת הנהגת הבית הוחלט שבשל דרכיו לארוס ישלח להיות נזיר בבית המקדש של דת הספר. כשלארוס שמע את הדבר הוא החליט לברוח- בכיסיו מעט זהב, שרשרת עם סמל ביתו על צווארו וחוכמתו בלבד בשביל לשרוד.
אחרי התגוררות של כמה חודשים באחד הכפרים ליד ביתו, כאשר לארוס מתקיים בעיקר מנדבות, מצא אותו סייף של המסדר הלבן, הוא החליט לקח אותו תחת חסותו וללמד אותו את אומנות החרב.
בלימודיו אצל המאסטר שלו הוא מצא בפעם הראשונה דרך לקבוע את גורלו בעצמו, ללא החלטת משפחתו או החלטה של זר האם להעניק לו מטבע זהב שיספק לו ארוחת ערב.
כשסיים את לימודיו החליט לארוס לצאת אל העולם הרחב ולקבוע את גורלו. הוא חמוש בחרב הסייף שלו,חוכמתו ושם הכינוי אותו העניק לו המאסטר שלו- לארוס 'מהיר הלהב'.

רעיון מרכזי:
סייף מהיר ושנון אך גאתוון של מסדר הסייפים 'המסדר הלבן'.

צרה:
נרדף אחרי אנשי אחיו בשל בגידה במשפחה.

אספקטים נוספים:
לא מפחד לקבוע את גורלו בעזרת חרבו. שונא את כוהני דת הספר. תמיד יסמוך על שנינותו שתציל אותו.

גישות:
חכם (3+)
מהיר וראוותני (+2)
זהיר וערמומי(+1)
כוחני(+0)

פעלולים:
-מכיוון שאני סייף שנון אני מקבל +2 כאשר אני מתקיף בחוכמה בקרב חרבות אחד על אחד.
-מכיוון שאני חבר במסדר הלבן אני זוכה לכבוד ועזרה מדב"ש אחד (פעם בכמה זמן שתחליט שראוי)

אני יורד מהרכב... ומתחיל לחפש אחר המרגלים. אני דבר ראשון משיג מפה של האזור
(יצירת אספקט - מפת האיזור: [dice seed=65123 secure=15f2e777_0]4d3-8[/dice],לא יודע איזה בונוס מתאים), ואז פונה לחפש במקומות בהם הסיכויים שהמרגלים יתחבאו הכי גבוהים: מקומות הומי אדם בהם לא יראו אותם; סמטאות חשוכות; בתים נטושים וכדומה.
[dice seed=17993 secure=fafb610d_1]4d3-8+3[/dice] (תוסף חכמה).

אל לארוס מתקרב אדם גבוה בעל זרועות ארוכות ורזות, לבוש בסרבל עבודה... צבעוני מאוד. הוא פונה אליך בקול מחוספס משהו "אתה סייף לבן? נכון?"

דרגוניצן: איך אתה משיג מפה של האזור? אתם נמצאים בשוק העירוני, אתם מכירים את השוק העירוני כי גדלתם בעיר. השוק כרגע אינו הומה אדם כי לילה וכי הפציצו אותו לא מזמן. תגיד מה אתה עושה שלב שלב ותראה מה קורה - אתה הולך לכיכר מרכזית בשוק? אתה פונה לסמטא חשוכה (כולם חשוכות, לילה)? אתה מנסה לחפש בית נטוש?

"אכן" אומר לארוס בגאווה ברורה בזמן שהוא מראה לאיש את חרב הסייף שמונחת על יריכו. " ואם אתה מכיר את הארגון שלי ומכבד אותו ואותי אני אצטרך שתעזור לי בעניין קטן. למען העיר שלך."
אני מוריד את הקול שלי ומתקרב אל האיש,
"האם אתה יודע על אנשים שמעבירים מידע אל האוייב ונמצאים במחבוא בעיר הזאת?אם כן היכן הם?"

חזרה