לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - קרב הסוף!

שליחה על ידי tkhag1 » 10 אוקטובר 2018, 16:28

קאגה נכנס לחדר ומסתכל על הגופה של בת הסירנה ועל בעלה הזועם.
המחושים שלו נשלחים לארבע כיוונים, אחד מהם מנגב את דמו שלו בעוד האחרים אוספים מהריצפה את הדם של מונה פריטיגר ואינגילמור, הם חורטים ביחד תבנית מורכבת בריצפה שמזכירה כוכב מחומש.
הוא מביט בבן המדוזה "זמן אותי, אתה יודע מה המילים"
מילים
ספוילרהצג
"אני מזמן את אדון הלהבים, צופה הפגמים, הילד בגשם, מגשים השנאה, אני קורא לרצח לצדק לנקמה לכבוד ולדמעה.
אני מקדיש את הכול ושורף את הכול, אני חותם על חוזה בחיים ובדמי.
הנענה לבקשתי והגשם את שליחותי! אני קורא לך קאגה ריו!"
Out
שה"ם
ספוילרהצג
קאגה משתמש הזימון הזה כדי להפוך למשהו מושלם, לא שד לא אדם ולא בן מפלצות... משהו חדש...

כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 13 אוקטובר 2018, 12:59

מחכה לתגובה של ח'אן, לאור זה שקאגה מבקש ממנו משהו.
בנוסף, אני מדב"ש את דון עד שהוא יגיב.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 אוקטובר 2018, 17:27

פריטיגר היה נרתע בנסיבות אחרות. מסרב. אבל עכשיו, כשהזעם, הצער והריקנות מערפלים את חושיו ומחשבתו, הוא לא מהסס.
''אני מזמן את אדון הלהבים, צופה הפגמים, הילד בגשם, מגשים השנאה, אני קורא לרצח, לצדק, לנקמה, לכבוד ולדמעה. אני מקדיש את הכל ושורף את הכל, אני חותם על החוזה בחיי ובדמי. ענה לבקשתי והגשם את שליחותי! אני קורא לך קאגה ריו!''.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 אוקטובר 2018, 19:17

Out
אני יכול לתאר את התוצאה?
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 15 אוקטובר 2018, 19:22

תכתוב לי הודעה פרטית של מה שאתה מצפה שיקרה מזה. אני עדיין חושב מה לעשות עם מה שזה לא יהיה...
סליחה על שנתקעתי. תכתוב לי בפרטי את מה שאתה חושב שיקרה, ואני אחשוב מה לעשות.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 אוקטובר 2018, 15:04

קאגה מחייך בעודו מתחיל להתפורר, ונעלם, האבק שלו עולה באש סגולה וכך גם המעגל.
כאשר האש שוכחת קאגה עומד שם בחיוך, ובמבט ראשון לא נראה שדבר השתנה. אבל מי שהסתכל עמוק יותר, רואים שמשהו בו השתנה.
הוא נראה כמו הצורה השדית הקודמת אך מאמצע הגב שלו נפרשים ארבעה דברים עבים בצורה שמזכירה פריחה של פרח, כל אחד מהדברים הללו בצורה כללית של המחושים של קאגה אך כל אחד מהם עשוי ממשהו שונה, הראשון עשוי מנוזל שאיך שהוא אתם יודעים שהוא דמעות, השני מדם, השלישי מגחלים לוחשות שמדי פעם פורצת בהן אש והאחרון ממה שנראה כמו זהב מותך.
ומשהו בו מרגיש שונה. עוצמתי יותר. מפחיד יותר. קטלני יותר.
יש פעימה של קסם מקאגה, גל של אנרגיה סגולה כהה שיוצא ממנו בכיפה סביבו.
כל קסם שנפגע מהגל מתבטל. זנב הנחש של פריטיגר. האש מהפיצוצים של גאמור. הכפילים של אינגילמור.
הקירות של האולם שבו אתם נמצאים.
ואתם מגלים את החדר הזה באמת נראה. זה לא חדר יפה ומסודר, בעל כיפת שיש וקירות מנוקים.
זה חדר שדומה למעבדה של מדען מטורף שעובד בשביל כת. גופות חתוכות, בקבוקים מלאים בדם, מגילות עם סמלים אפלים, מעגלי זימון שונים ומשונים.
קופסא עם מטות שנראים כמו מטות גלאים, אבל שלא יוצא להם אור מהקריסטל.
צללים מזדחלים על הקירות, צללים של שדים שבאמצע תהליך הזימון שלהם. מעגל הזימון, הפנטגרמה שעל הרצפה זוהרת באור אדום עז.

"זה מתחיל," לוחש אינגילמור מהקרקע, לאחר שקסם התעופה שלו נגמר. "זה מתחיל."
OUT

ועכשיו, הגיע הרגע שכולכם חיכיתם לו.
אני נותן לכל אחד מכם לתאר פעולה שהיא... מעבר למה שהוא אמור להיות מסוגל. הזעם של פריטיגר, הכח החדש של קאגה, שניכם מסוגלים לעשות מעל ומעבר.
פעולה אפית, מגניבה, מעניינת, פעולה שסוגרת את הסיפור של הדמות שלכם. אני אתן לכם לכתוב אפילוג גם אחרי מה שהולך לקרות, אבל זה הזמן שלכם להיות גיבורים.
קאגההצג
ברגע שאתה מפעיל את הקסם, אתה מרגיש משהו שונה עובר בך. כאילו יש אנרגיה חדשה בתוך גופך. וקול חדש בתוכך.
למרות שהקול הזה מרגיש... אפל, הוא דוחק בך להרוג את אינגילמור. מה שממילא תכננת לעשות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 אוקטובר 2018, 15:25

-
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 19 אוקטובר 2018, 17:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 אוקטובר 2018, 15:43

שוב, אין צורך לזרוק קוביות. תתארו. אני רוצה לראות פעולות מרשימות, הרואיות. מה שעשית הוא מגניב - אבל אתה לא חושב שאתה יכול להיות יותר הרואי מזה?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 אוקטובר 2018, 15:58

קאגה מסתכל על בן הגרוגרונה ועל מאד הזימון, על המלך ועל הזוועות סביבו, הוא מסתכל מסביב ומרגיש.... ריק חלול, כל זה לא בסדר, כל זה לא טבעי, כל זה לא אמור להיות.
והוא מבין, הוא מבין שהמוות של המלך רק ישחרר את השד, הוא מבין כי החלק בתוחו שדוחק בו להרוג את המכשף הלבן הינו השד ששואף להרס, והוא מבין שאי אפשר כבר לעצור את בן הגרוגרונה.
"אני מתחנן מפני העולם עצמו, כלוב הקריסטל, ערבעת המישורים והקיום עצמו" המחושים שלו יוצרים סביבות תבניות מורכבות סביבו יוצרים כך כדור של לחשים ורונות "אני מקדיש את חיי ונותן את כולי, אני מעניק את קיומי ואת חותמי, אני מתחנן" הוא מתחיל להתמוסס שוב אך הפעם נראה שהוא לא עומד לחזור "תחזירי את הראשונה, את היוצרת, זו שנגע באדמה ובשמיים באחת, זו שהייתה הרע והטוב הכול והכלום" כאשר הוא מתמוסס לחלוטין הוא אומר "בבקשה תחזרי אלינו את אחת היצירה" קאגה נמוג לחלוטין ולא נשאר ממנו דבר, הכדור של מעגלי הזימון פועם, מכיל כוח עבור זו שנקראה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 אוקטובר 2018, 16:12

OUT
לדעתי זה הרואי - פחות בסגנון האביר מוביל את אנשיו בהילוך איטי מגניב להסתערות, יותר הסצנה שבה הגיבור מאבד את זה ומתרכז כל כולו בנקמה וברגשות עזים אחרים. ואני לא רוצה לגנוב לאחרים את המוות של אינגילמור. החלק הכי הרואי שאני מתכנן לפריטיגר הוא (ספוילר, מי שרוצה הפתעה לא חייב לקרוא):
ספוילרהצג
אחרי הקרב, האהבה שלו למונה והריקנות שהוא מרגיש יובילו אותו להתאבד. אני דמיין משהו כמו קפיצה מצוק גבוה אל הים כשמילותיו האחרונות הן ''אני אוהב אותך'' או משהו בסגנון. סוף כזה שהטרובדורים ישירו עליו גם בעוד אלף שנים.
עריכה: רגע, עכשיו זה כאילו הסוף הסופי, רגע השיא? אם כן אני אערוך למשהו מגניב באמת.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 אוקטובר 2018, 16:34

ואז כדור הזימון קורס, וקאגה מופיע מחדש. הקסם... נכשל.
אבל לא בדיוק.
הזימון נכשל. הקסם מתבטל. קאגה שורד, אבל יצירה לא זומנה.
ולרגע, שניכם רואים מספר תמונות בראשכם. מסר מיצירה, תמונות שנקרעו מתוך הזמן והמרחב, תופעה שקרתה כשאדם מנסה לזמן אל, אינכם יודעים.
אבל מה שזה לא יהיה, אני ממליץ לכם לזכור את המידע הזה היטב.
עמק שרוף. הוא נראה כמו פצע באדמה, כאילו פיצוץ עצום השמיד את האדמה שם. הוא חסר חיים, אבל באחד במרכז העמק קבועה אבן חן ירוקה, נוצצת.
אורק נאבק בגלאי. הוא שובר עם חרבו את המטה של הגלאי, והגלאי נופל, חסר רוח חיים. לפתע רוח שחורה בעלת עיניים אדומות עוטפת אותם, והאורק נופל, מת לחלוטין.
קוסם זקן יושב בראש מגדל גבוה. הוא מביט בספר עתיק, כמעט מתפורר. זקנו הלבן ארוך ומדגדג את הרצפה. הוא מעביר עמוד, ועיניו נפערות באימה.
חבורה של ננסים עובדים על מכונה חדישה. משהו שנראה כמו סירת קאנו, עם גרזינים גדולים מקדימה ומנוע משונה מאחור. לפתע, קריסטל ההפעלה של המכונה נדלק באור אדום, והמכונה מתחילה לפעול, גרזיניה מסתובבים קדימה ומרטשים את שולחן העבודה עליה נחה ואת אחד הננסים, עד שננס אחר מכה בה עם פטישו והיא עוצרת.
דם זורם ברחובות אילהארה. התמונה עולה ללמעלה, ופתאום נראה כאילו יש סדר משונה ברחובות - כאילו העיר כולה היא פנטגרם אחד גדול.
ארץ שחורה, שוממת. עשב שחור זז ברוח. חבורה של אנשים בעלי עור כחלחל מרימים את חרבותיהם כנגד שד משונה למראה, מעיין אימפ קטן שצללית גדולה עומדת מאחוריו, עיניים אדומות זורחות במרכז ראשה.
ואז נשמע קול.
עליכם לעצור אותו. לצערי, לא אוכל לעזור לכם. אתם התקווה האחרונה של האנושות... לא, של כל היצורים החיים. עליכם לעצור את הזימון עכשיו. כל רגע שעובר מקרב את הקץ. חפשו אותי. שחררו אותי. אני נמצאת...
יש לרגע רעש לבן, והחזיון נפסק.
OUT
קאגה, אני מצטער שנכשלת, אבל ממילא נתתי הרבה מידע שלא הייתי אמור לתת. תזכרו היטב את המידע הזה, לאור זה שהוא יהיה רלוונטי בעיקר להרפתקה הבאה.
קדימה. מהלך הרואי אחרון כל אחד, ואז יקרה מה שיקרה.
אני סומך עליכם.
ח'אן - כן. זה הסוף הסופי. זה הזמן שלכם להוציא את כל הכוח, את כל המגניבות שלכם על אינגילמור.

פריטיגר
ספוילרהצג
אם אתה חושב להתאבד, תעשה את זה כדי להרוג את אינגילמור. או שאתה שומר את זה לאפילוג? לבחירתך.
קאגההצג
אתה כבר לא מרגיש את הקול שהיה בתוכך.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 אוקטובר 2018, 17:03

OUT
אני משנה את המהלך הקודם, תתעלמו ממנו.

ניצן
ספוילרהצג
אני מעדיף לשמור לאפילוג, כדי להדגיש את האהבה למונה.
IN
חלקי הגופות במעבדה הם כמו תוספת עצי הסקה לזעם הבוער של פריטיגר. גופתה של מונה מביטה בו, חיוכה יפהפה ונעים כבחייה, אך עיניה חלולות, מתות.

הקסם העז בחדר והרגשות העזים עוד יותר של פריטיגר קורנים. אתם שומעים קולות בכי, צרחות זעם, את שירתה הנפלאה של מונה - אבל דבר מאלה לא אמיתי.

אור ירוק ארסי קורן סביב בן הגורגונה, שנותן לחלקים החייתיים והאכזריים ביותר בירושה שקיבל מסבתו הקדמונית להתפרץ. זעם, צער, נקמה ואהבה גועשים בתוכו, אך עיניו מביעות רק שנאה רצחנית. שמכוונת לאדם מאוד ספציפי.

בשאגה נוראה, הוא מסתער על אינגילמור. ''זה'', הוא בועט במפשעתו של אינגילמור בצורה שללא ספק מחקה כל סיכוי ליורש, ''כי חיסלת את הסיכוי שלי להקים משפחה עם האישה אהבתי. וזה'', אגרופו שובר כמה מצלעות הרודן, ''כי לקחת את מי שהיתה כמו אוויר לנשימה בשבילי. וזה'', הוא נועץ את חרבו בלבו של העריץ, ''כי בגללך נשבר לי הלב''.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 אוקטובר 2018, 17:14

מחכה למהלך אחרון של קאגה, ואז אני אגיב.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 אוקטובר 2018, 17:27

קאגה מופיע מאחורי אולימגור כאשר פגיון פשוט תקוע בגבו של הנבל "הדרך הפשוטה ביותר היא תמיד הטובה ביותר" הוא ממלמל
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 אוקטובר 2018, 19:30

אינגילמור צוחק.
"אי אפשר לעצור את זה כבר. הצל יזומן, והוא יטהר את העולם. העולם הזה מזוהם. מזוהם בבני מפלצות, באורקים, בפושעים. הצל יטפל בכל אלה. חתמתי איתו על חוזה, שאני אזמן אותו והוא יטהר את העולם.
אתם מבינים, הוא היה תחת שליטתי כל הזמן הזה. אני שלטתי בצל, גדול השדים, ועל כן אני הוא גדול הקוסמים. לא, שלטתי באל, ועל כן אני אל!
אבל מועצת הקסמים, הטיפשים הארורים הללו, לא הקשיבו. הם אמרו שאני מטורף. אבל אני לא מטורף. אני חכם יותר מכל הטיפשים האלה במועצה ביחד!
"ראו. כל זה:" הוא מנחה בידו לעבר החדר המעוות, "לא, כל מה שקורה, יצרתי את הכל. האורקים - הם מתקיפים בגללי. אני תימרנתי אותם להתקיף היום. אני אסטרטג גאון, מנהיג גאון, קוסם גאון. הצלחתי לשלוט בשדים, להביס אלים, לתמרן את כולם. תושבי אילהארה מתים כעת, אבל הקרבת היא למטרה טובה. זימון הצל דורש קורבנות, אבל ברגע שהוא יזומן הרוע יושמד.
אנשים טוענים שהצל הוא רע, אבל איני רואה סיבה להאמין בכך. הצל הפסיד, לכן הוא זכור כרע. אני אנצח, ולכן אני אהיה זכור כטוב. הקרבת עיר שלמה נשמע הרבה כעת, אבל לעומת מה שהיא תביא זה יהיה מעט. הסוף של העידן הזה קרב. הטוב הולך לנצח."
ואז פריטיגר מסתער קדימה. אינגילמור מתחיל להגיד משהו, אבל בעיטתו של פריטיגר משתיקה אותו.
אגרופו של פריטיגר משתק אותו.
חרבו של פריטיגר מפילה אותו ארצה.
הדם של אינגילמור מתערבב עם דמעותיו של פריטיגר.
אינגילמור קם על רגליו.
"אתם לא יכולים לעצור אותי. אני בלתי מנוצח." הוא נופל שוב על הרצפה, ומתנודד ללמעלה, נשען על מטה הגלאים שלו.
"הצל יתעורר. האופל ימחק. אני - "
סכינו של קאגה חולף דרך בטנו של אינגילמור.
"הדרך הפשוטה ביותר היא היעילה ביותר," הוא לוחש.
אינגילמור נופל מטה, מת.
ניצחון!
אבל זה לא הסוף.
הקריסטל במטה של אינגילמור מתנפץ.
צל עולה ממנו ללמעלה, מתאחד עם הצללים שסביב הקירות. צורה של דמות נוצרת, דבר שמזכיר אדם מעוות, גבוהה ורזה שגופו משתנה כל הזמן. הוא עשוי מצל, ובמרכז ראשו יש שני עיגולים כהים יותר אפילו משאר השחור.
תודה לכם.
הקול מהדהד בראשכם. הוא קול עמוק, עייף מעט, אבל נראה שמשהו מסתתר מאחוריו.
בזכותכם אני הצלחתי להשתחרר ממנו.
הוא בועט בגופתו של אינגילמור. החלק בו רגל הצל פוגעת בגוף המת מתפורר לאפר.
במתנה אני אשאיר אתכם בחיים.
ואז יש פעימת אנרגיה. גל של אנרגיה שחורה, ששורפת לאפר כל מה שהיא עוברת דרכו. אתם שורדים, אבל הארמון מתפורר לאבקה שחורה. לאט לאט כל אילהארה, כולל המעטים שנשארו בה, הולכים למדבר שחור צחיח לחלוטין. הגל מכלה את גופתה של מונה, את הארמון, את העיר, את האורקים והתושבים הלוחמים בה. את המעטים שנותרו מהמרד שלא הצטרפתם אליו בסופו של דבר, את האדמה, את הצמחייה.
גשם של אפר יורד מהשמיים, והצל נעלם.
אתם עומדים, לבד, במדבר שחור וחלק.
וזוהי, חברי, ההתחלה של הסוף.
סוף הרפתקה!

דברי סיכום אכתוב מאוחר יותר. מוזמנים לשלוח אפילוגים, גם אלו שלא שרדו את המשחק עד הסוף.
שלח תגובה