ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בני המפלצות - עץ הרשמה [5/5] סגור להרשמה (חופשיטה,פנטזיה)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

בני המפלצות - עץ הרשמה [0/5] מחפש שחקנים (חופשיטה,פנטזיה)

שליחה על ידי dragonitzan » 22 מאי 2017, 13:58

פי
ספוילר
הצג
צודק, זאת יכולת. לא בסיסית. מה שמזכיר לי, שהיכולות:

יכולת בסיסית: אור צורב (חלש, חזק כנגד יצורי אופל, טווח קצר, אויב אחד).

יכולות:
נטמע ברקע/כדור אור
ראיית חושך/אפלה

כדור אור - כדור של אור שמפוצץ את היריבים.
ראיית חושך - אתה רואה בחושך.
אפלה - אתה יוצר חושך סביבך. שים לב שגם אתה לא רואה בו.

נ.ב. ראיתי שאתה מלינגאה, אז איך אתה אדם? או שתשנה גזע או שתשנה רקע. הרוב המוחלט של הלינגאים הם ננסים.
הערה לכולם -
ליד היכולת הבסיסית כתבתי לכם פרטים בסוגריים. תעתיקו גם אותם לדף דמות - הם הפרטים שמשתפרים ביכולת בעליות הרמה.
מי שעשה זאת - כל הכבוד.
מי שלא - שיעשה.
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 22 מאי 2017, 14:21

dragonitzan
ספוילר
הצג
אבא שלו היגר לשם מאליהארה, גם כתבתי שזאת אחת הסיבות שלא אהבו אותו ככ. בכללי בכוונה אני משאיר את סיפור הרקע עם אבא שלו ומי אמא שלו וכולי קשור לאליהארה ומעורפל, כדי שתוכל להשתמש בזה...
בכ"מ, ערכתי.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 מאי 2017, 14:33

פי
ספוילר
הצג
זה עדיין מסבך... ופחות הגיוני. או שיהיה ננס (אפשרות טובה), או שיהיה מכפר אחר תחת שליטת אילהארה, או שיהיה לך סיפור ממש טוב איך הוא הצליח להגר לשם ולמה...
לכולם:

שימו לב שצירפתי את מפת איי המזרח לדף הפתיחה. כך היא נראית.
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 22 מאי 2017, 14:49

dragonitzan
ספוילר
הצג
בעיקרון, אילסת'ר, אבא שלו, היה עובד רגיל לכאורה באקדמיה באליהארה שהתאהב באחת מכוהנות האור החשובות ביותר, שחשבה שהוא שליח של אל האור בגלל המאפיינים המפלצתיים שלו. היא גילתה שהוא בן מפלצת, אבל המשיכה להיות איתו למרות זאת. היא ילדה את ליאונרד, שהתגלה כבן מפלצת ע"י קוסמי האור ונשארה מאחור בזמן שליאונרד ואליסת'ר ברחו, והגרו ללממלכת לינגאה. והבטיחה להם שהיא תהיה בסדר, בזכות הקשרים שלה, ושהיא תצטרף אליהם בקרוב. הם מעולם לא שמעו ממנה שוב. לנמל של ממלכת לינגאה הגיע אדם ממורט ואבוד, עם תינוק שבוכה בזרועותיו. הוא הצילח לחמוק מעבר לגבול בעזרת מה שהוא נשבע יותר לא לעשות לעולם-שימוש בכוחותיו המפלצתיים. ליאונרד לא זוכר כלום מאותו לילה והנדודים שבעקבותיו.
חשבתי שכן יש מעט בני אדם בלינגאה, ושהם לא גזענים...
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 מאי 2017, 14:51

פי
ספוילר
הצג
פחות גזענים... ויש בני אדם. תוסיף את הסיפור הזה לרקע, ותבחר יכולות.
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 22 מאי 2017, 15:00

dragonitzan
ספוילר
הצג
בוצע. דרך אגב, אם יש מצב לקחת גם את ההטמעות ברקע וגם את כדור האור/ גם את יצירת האפלה וראית אופל-אני אשמח אם תודיע לי.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 מאי 2017, 15:04

פי
ספוילר
הצג
לא.
לא סתם כתבתי את זה כך.
אי אפשר שתי יכולות מקבילות.
לכן גם למשל יצירת האפלה וראיית החושך מקבילות - כדי שלא תוכל לקחת את שתיהן ולהיות ממש ממש חזק...
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 22 מאי 2017, 15:12

dragonitzan
ספוילר
הצג
בסדר, אז סיימתי לערוך. מצורף ד"ד, לנוחיותך:
שם דמות: ליאונרד (ליאו) אסבת'
שם שחקן: eubrs phi
מפלצת מקור: נון-אובסט'ת או. 'העומד באור'. מצורף רקע של הגזע
מספר דורות: שלושה
גזע: בן אנוש/אובסט'תי (לא יודע איך לקרוא לזה)
מקצוע באילהארה: מלצר, לוחם, מנקה, כייס, חלטורות שונות וסטודנט באקדמיה.

תיאור הנון-אובסט'ת: בסוף המלחמות הראשונות, האלים האפלים הפכו נואשים. הם שלחו את ידם בזר להם, בכואב, באור המסמא, ועיצבו את חלקו כרצונם. יחסית לימים אלה, של אלים ומפלצות כבירות, התוצאה יצאה חלושה. הם היו עם יכולות התקפיות מדהימות במונחים של כיום, אך אז הם נחשבו ככשלון. לעומת זאת, הם נראו כיצירי אור לכול דבר, ואף יכלו לתמרן את האור, להטמע בו, להתמזג בו. הם הפכו למתנקשים, לרוצחים ואוייבים מפחידים,נראו והתנהגו כבכירי יצירי האור לכל צופה חיצוני, אך הם היו צד זר באור, צד אפל. לקח זמן רב עד שהם הוכחדו, ומדי פעם אפילו קוסמי האור והפלדינים החזקים ביותר מואשמים שהיכולת שלהם נובעת מהעובדה שהם אובסט'ת ששרדו את התיאור הגדול. בכך, הנון-אובסט'ת עדיין מקיימים את מטרתם מהמתים-וגורמים לאלה השרויים באור לחשוש מכל קרן שמש חמימה, שמה היא תהפוך למתקפה אדירה וצורבת.

מאפיינים מפלצתיים:
ניצוץ: כל אור שנופל עליו, מעט חזק מדי. הוא משתקף בו חזק מידי. העור שלו כמעט שקוף, הבגדים שלו מבהירים תמיד, וכלי מתכת שהוא מחזיק תמיד ינצצו ויבריקו. ההבדל דק מאוד, אבל לצופה שיודע מה הוא מחפש, הוא ממש ברור כשמש.
אשליות אופטיות: לפעמים האוויר לידו מרצד, או שהוא נראה קרוב או רחוק, או חפצים לידו.
יכולת בסיס: אור צורב (חלש, חזק יותר כנגד יצורי אור, טווח קצר, אויב אחד).
יכולות:
ראיית אופל-רואה בחושך (אני חייב להגיד שיצירת אפלה ככ יותר מגניב, אבל אני חייב להיות מעשי. ליצור אפלה ואז להכנס בקיר זה לא ככ יעיל...)
כדור אור - כדור של אור שמפוצץ את היריבים.

רקע: אילסת'ר, אבא שלו, היה עובד רגיל לכאורה באקדמיה באליהארה שהתאהב באחת מכוהנות האור החשובות ביותר, שחשבה שהוא שליח של אל האור בגלל המאפיינים המפלצתיים שלו. היא גילתה שהוא בן מפלצת, אבל המשיכה להיות איתו למרות זאת. היא ילדה את ליאונרד, שהתגלה כבן מפלצת ע"י קוסמי האור ונשארה מאחור בזמן שליאונרד ואליסת'ר ברחו, והגרו ללממלכת לינגאה. והבטיחה להם שהיא תהיה בסדר, בזכות הקשרים שלה, ושהיא תצטרף אליהם בקרוב. הם מעולם לא שמעו ממנה שוב. לנמל של ממלכת לינגאה הגיע אדם ממורט ואבוד, עם תינוק שבוכה בזרועותיו. הוא הצילח לחמוק מעבר לגבול בעזרת מה שהוא נשבע יותר לא לעשות לעולם-שימוש בכוחותיו המפלצתיים. ליאונרד לא זוכר כלום מאותו לילה והנדודים שבעקבותיו. כל פעם שליאונרד נזכר בזכרון המוקדם שלו, זה פלג גוף עלין של גבר בלונדיני, לבוש לבן וכולו עומד באור, מהמהם לעצמו וחותך בעזרת סכין מטבח ירקות על קרש חיתוך. זיכרון של שלווה ורוגע. הוא גדל עם הגבר הזה, אילסת'ר, אחד המרצים המוכפשים ביותר באקדמיה לינגאה, עילוי צעיר וחוצפן ובן אנוש ברברי! מאילהארה, לא פחות! במהרה הוא הצליח לעצבן את רוב הבוגרים ממנו במחלקה למדעים ולימוד כשפים מתקדמים של לינגאה, בהצעותיו המשונות, דרכי הלימוד המוזרות, והתאוריות המגוחכות שלו, שהפכו ללעג וקלס את שמה הטוב של לינגאה. אבל חוץ מאיומים ופעולות קטנוניות לא נגרם שום נזק, עד שיום אחד הם גילו את 'גזעו' האמיתי בדרך לא דרך, וגרמו לו בעזרת תחבולה עוד יותר לו ברורה לצאת למסע אל אילהארה, העיר הלבנה. מספר לשונות לחשו משהו בקשר לאהובתו, אימו של ליאונרד אבל אילו רק שמועות. בסתיו הארבע עשר לחייו של אילסת'ר ארז את חפציו, נפרד ממנו ולעולם לא חזר. מאז, נשאר עם צרור שאלות לא פתורות. מה קרה לאביו? מיהי אימו? מה הייתה עבודת חייו השנויה במחלוקת של אביו, שהצליחו להעלים כל זכר אליה מהאקדמיה חוץ ממספר הערות שוליים ומחברת מרופטת ולא מובנת? ומה פשר התופעה האופטית המוזרה שרודפת אותו בזמן האחרון? הוא חיי על הכסף שאביו השאיר, נרשם לאקדמיה, וניסה להמשיך לחיות את חייו בהמתנה, כשהוא הופך אט אט לפקעת עצביים נוריוטית ומלאת חששות, לא יודע למה הגוף שלו מבהיר או אביו לא חוזר. ואז מרצה מבוגר שמעולם לא אהב את משפחת אבסת', האב והבן, שיחרר לו הערה זדונית שכנראה כל תשובותיו מחכות לו באליהארה-אחרי הכל, אביו העביר את ההרצאה האחרונה המתועדת שלו באליהארה, והספריה שם עדיין מחזיקה את מחקריו. הוא מכר את דירתו, אסף את כל חפציו ויצא לעבר אליהארה. תקופת ההסתגלות הייתה קשה, אבל מהר מאוד הוא למד להסתיר את מאפייניו המשונים, להשיג עבודה בכיוס, חלטורות ומלצרות, ואפילו תקופה קצרה בצבא (שבסופה הוא ניצל את עובדת היותו בלתי זכיר להרמת ציוד והסתלקות. הצבא פשוט סימן את זה כ-'טעות בספירה' ולמחלקה שלו פשוט לא היה אכפת מהעלמותו), לפני שהוא הבין את הסיכונים. ליאונרד אפילו הצליח להכנס לאקדמיה ולשכור דירה. הוא הרגיש שהוא ממש קרוב למצוא את תשובותיו. בזמן האחרון הכל ממש הסתדר לליאונרד
נשק: סכין, חרב, קרב אגרופים בסיסי. (הוא עבר הכשרה של פאלדין במשך מספר חודשים, ואף היה טוב מהממוצע, למרות שלא עקף בהרבה את יכולות חבריו)
מיומנויות: גניבה, לחימה, ידע תאורטי בהנדסה, מדעים וקסם.
ציוד: ציוד לימוד סטנדרטי (כלי כתיבה, שניים שלושה ספרים), חרב וסכין פשוטות סטנדרטיות שהוא 'הרים' מהצבא, ציוד צבאי תקני ללנדודים (אוהל שמיכות ותיק) ספר ישן מלא במשוואות שליאונרד לא מבין, ובגדים לכל מזג אוויר.
כסף: 100 מטבעות (אלא אם אתה חושב שמגיע לי יותר)
מראה: ליאונרד שמר על חלק משגרת האימונים שלו מהצבא, והדבר תגמל אותו בכך שהוא הצליח לשמור על כושר קרבי, לא כשל חייל אך גבוה יותר מהרגיל אצל סטודנטים באקדמיה. מבנה גופו מעט צר אך שרירי, והוא בדיוק בגובה הממוצע. העור שלו חיוור עד כמעט שקוף, שיערו זהוב ועיניו ירוקות בהירות.
בעצם המראה שלו נראה כמו הכלאה בין אבטיפוס לפאלדין מהאגדות ואדם ממוצע לחלוטין.

תיאום ציפיות: אני אשמור על סקרונות בריאה, ואם יהיו שאלות אשלח ה"פ ;-)
נערך לאחרונה על ידי eubrs phi ב 22 מאי 2017, 16:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 מאי 2017, 15:19

פי
ספוילר
הצג
מעולה.

ספוילר - אם משהו לא ישתנה קריטית מהיום לרביעי, אתה תיבחר...
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 22 מאי 2017, 15:23

dragonitzan
ספוילר
הצג
וואו, מאוד משמח אותי לשמוע! תודה רבה!!
אני מבטיח להשקיע במשחק כמו שהוא ראוי (וכפי שראית מהיענות, הוא ראוי...)
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 מאי 2017, 15:24

פי
ספוילר
הצג
תודה... שמחתי לשמוע שהוא ראוי...
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 22 מאי 2017, 15:52

dragonitzan
ספוילר
הצג
ד"א, כתבת על היכולת שלי שהיא חזקה יותר נגד יצורי אופל. אבל אני מגזע שהוא יעודי נגד יצורי אור למינהם...
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 מאי 2017, 15:54

פי
ספוילר
הצג
צודק - תתקן ליצורי אופל
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 22 מאי 2017, 16:00

dragonitzan
ספוילר
הצג
מניח שהתכוונת ליצורי אור. ובזה זה בעצם כולל את כל ברואי האלף? או רק אנשים כמו הפלדינים וקוסמי האור?
dragonoga

בני המפלצות - עץ הרשמה [0/5] (חופשיטה,פנטזיה)

שליחה על ידי dragonoga » 22 מאי 2017, 16:11

ניצן
ספוילר
הצג
שם דמות: מענק (שם אמיתי: זוריסון)
שם שחקן: דרקונגה (drogonoga)
מפלצת מקור: ענק סופה
מספר דורות: 6
גזע: בן אדם
מקצוע באילהארה: שומרת ראש
מאפיינים מפלצתיים: חשמל סטטי בנגיעה באנשים אחרים, גובה לא רגיל (190 ס"מ), חוזק גבוה ממה שנראה.
יכולת בסיס: עוצמת ענקים: התחזקות עצמית לזמן קצר (מעצים בקצת, זמן קצר, מתעייף בסוף).
יכולות: מכת חשמל, מכת ענקים
רקע: פעם, לפני בערך 150 שנים, חי לו ענק סופה בשם סוגמא, במחוז באלאד סום. בבאלאד סום שיעבדו אותו למלחמה. יום אחד נמאס לו מהניצול והוא ברח מבאלאד סום לכפר קטן ונידח אשר לא רשום במפה הנשלט בידי אילהארה. הוא הלך לשם כדי שבאלאד סום לא ימצאו אותו וכדי שאילהארה לא ידעו שהוא מפלצת. הוא התחתן עם בת אדם בשם הוסמרגונה ונולדו להם ילדים. אחרי 125 שנים כאשר סוגמא עדיין חי, ואשתו הוסמרגונה כבר מתה מזמן (לפני 75 שנים) ולסוגמא כבר יש משפחה גדולה (נכדים לנינים) מהנכדות של הנין שלו התארסה לבחור אשר אותו לא אהבה, והחליטה (בלי להגיד לאף אחד) שנמאס לה שכדי לקנות אוכל היא צריכה ללכת קילומטרים ארוכים ברגל, ונמאס לה ליהיות בכפר מבודד וערב לפני החתונה ברחה מהכפר והשאירה מכתב. הסתבר שהיא יודעת על המלחמות ועל הניצול של סבה (הרחוק מאוד...) והלכה לאילהארה. במהלך הליכתה (שארכה חודש לפי הידוע לי) גילתה שהיא בהריון. ניחשתם נכון. איתי. היא הבריחה אותי כשנכנסה לאילהארה שמה אותי בבית יתומים. בגיל שנה וחמישה ימים העבירו אותי למשפחה מאמצת ושם העניקו לי את שמי- מענק גרמרי. להורי המאמצים היה קושי להביא ילדים אז הציעו להם ללכת לבית יתומים כדי לאמץ ילד/ה. הם הסתובבי בבית היתומים היחיד שהיה אז בעיר – בית היתומים כפיעורמה שבו אני הייתי. אמי המאמצת מירוה סיפרה לי שהם הגיעו והתינוקת הראשונה שהיא ראתה זאת הייתה אני. היא גם סיפרה שהייתי אחרת, יותר יפה, חכמה, מתוקה (או שהיא התאהבה בי או שאני מושלמת. נראה לי שאני מושלמת) והם לקחו אותי. ככה, בלי להסתכל על תינוקות אחרים. היה להם קשה לקחת אותי מבחינת בירוקרטיה, אבל בסוף הם קיבלו אותי, כמו מתנה, אולי יותר כמו מענק (כמו שהם קיבלו מהמדינה כדי לגדל אותי) ועל כן שמי- מענק. הם קיבלו אותי עם שרשרת ואמרו להם שאסור לי להוריד אותה וכשאני אגיע לגיל 13 אוכל לקבל ספר שאמי הביאה לי. אין להם מושג איך לפתוח אותה אבל אמי אמרה שאני כבר אדע. וכך עברו 12 שנים (או יותר נכון 11 שנים ו360 ימים) תמימות וקיבלתי את הספר. ניסיתי לפתוח את לא הצלחתי. בערב שכבתי במיטה מיואשת. כל ערב אני מחזיקה את השרשרת שלא ירדה מצווארי כבר 13 שנים ואז זה בא אלי. השרשרת! היא המפתח! לקחתי את השרשרת בצורת האינסוף שלי והנחתי על הספר. היה מן זוהר כזה והוא נפתח. בפנים היה כתוב את סיפור משפחתי וסיפור חיי. מסתבר ששמי האמיתי זה זוריסון על שם אמי זוהריה שנתפסה בידי אלהארה ונרצחה. בספר היו גם שירים, מתכונים, סיפורים, עץ המשפחה, תמונות, הסברים ואפילו כמה לחשים של ענקי סופה, אבל רק כאלה קטנים (שעדיין אסור לי לעשות אותם בפני רבים). מה שיפה זה שהסתבר לי ששמי – מענק – מתאים לי כמו כפפה ליד! אני מתנה זה נכון אך אני גם ענקית! זאת הסיבה שאני גבוה באופן מוזר ומעבירה חשמל סטטי כל הזמן! ולמה אני חזקה הרבה יותר מכפי שאני נראת! איך בא לי לפגוש את אמי... יש לי רעיון! אני אכין תיק מיוחד שיהיה מחובר אלי לכל מקום שאני אלך שבתוכו יהיה הספר... איזה רעיון טוב... היום אני בת 23, עשר שנים אחרי, עזבתי את בית משפחת גרמרי ועברתי לבית משל עצמי. אני לא יכולה להסתכן בזה שיגלו אותי. אני מאבטחת בשל כוחי הרב. תופתעו אבל אני עדיין שומרת על הספר ביום הולדתי נגעתי בשרשרת, כהרגלי, ופתאום ראיתי אותה, את אמי, את זוהריה. היא עמדה שם יפיפיה, גבוהה, מחייכת. אוי הלוואי שהיא הייתה פה...
נשק: חרב ארוכה, נבוט
מיומנויות: לחימה ביד אחת, בישול, איום
ציוד: תיק לספר, שרשרת, חבל עם קרס, אבן השחזה, כלי בישול
כסף: 100 מ"ז
נערך לאחרונה על ידי dragonoga ב 23 מאי 2017, 09:37, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שלח תגובה