ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 אוקטובר 2017, 23:47

האנגר
ספוילרהצג
"אתם הכנסתם אותנו לקרב עם בסיס שלם כאשר אם היינו יוצאים למשימה היינו צריכים להתמודד עם חייל אחד." טימותי עדיין קצת כועס, "בכל מקרה, כמה אתם בטוחים שמצאתם את כל מנגנוני ה"אל כשל" שהמורדים הניחו? פצצה במנוע, מכשירי איתור וכל הדברים האלו..."
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 25 אוקטובר 2017, 00:13

האנגר
ספוילרהצג
OUT
אם הלכת לאלכס אתה למעשה נמצא בקשר הפיקוד, ממש לידי, אני מניח שלא ידעת. בכל אופן אתה רואה סימנים של קרב בחללית, וכמות של דם חרוך. נראה שחוררו כאן איזה גופה עם נשק לייזר כלשהו.

IN
מארו עומד דרוך מול הקונסולה, זיק של טרוף בעיניים שלו. עד עכשיו הוא התעלם מהשיחה בסוג של קיפאון, אבל עכשיו הוא מחליט להתערב.
"לא היתה ברירה" הוא אומר ביובש, לא מתרשם מהכעס או מהתלונות של טימותי.
"ממשיך לחשוב שאתה חכם הא?" הוא אומר בתגובה לשאלות שלו, אבל עונה בכל זאת "כל המכשירים שלנו מלאים בזבל שהם השתילו לנו, אבל אני יודע לעקוף את זה למרות שזה יקח זמן שאין לנו עכשיו, אם היתה להם פצצה הינו עפים באוויר מזמן. בדיקות שיטחיות מראות שהספינה תקינה והנשקים עובדים על בטוח, אני מקווה שהם לא דחפו לנו איזה משהו שישבש לנו את היכולת להמריא ולעוף מכאן אבל גם אם כן יש כאן בהאנגר עוד כמה ספינות שאפשר לקחת כפיצוי.
וזה מזכיר לי, תעיף את הפצצה הזאת מכאן לאיזה חדר בלי משהו חשוב בתוכו."
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 אוקטובר 2017, 07:05

האנגר
ספוילרהצג
טימותי לא ממש מתרגש מהחששות של מארו מהפצצה ועדיין לא עושה תנועה לעזוב את החדר "אני לפחות בטוח שבפצצה שלי הם לא נגעו ואם המכשירים מלאים בזבל אני די בטוח שגם הספינה. הם לא היו מפוצצים את הספינה כשיש בפנים בני ערובה שהם יכולים להציל והם יכולים להשיג את אותה תוצאה בכמות הרבה יותר קטנה של חומר נפץ כשאנחנו בחלל, בלי להזכיר את הבעיות הנוספות שהם יכולים לגרום, וזה יותר מדאיג מיכולת ההמראה של הספינה..." טימותי מביט סביבו בחשד מסוים, "למה לעזאזל לא יכולתם לחכות שנהיה על הגמונס לפני שהתחלתם את הסיפור?" נראה שטימותי עדיין יש כעס עצור בנושא.
"אולי כדאי שניקח ספינה אחרת מההתחלה?"

Out: לא ידעתי, גם בן הערובה שאני אמור להוריד שומע את השיחה?

מטה: הבחנה: במבטים החדשניים טימותי בודק אם יש משהו לא במקום והוא מכיר קצת את הגשר. מצד שני אין לו הרבה זמן לבדוק דברים. [dice seed=22777 secure=94fae685_0]2d6+2[/dice]
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 25 אוקטובר 2017, 08:49

האנגר
ספוילרהצג
"אתה לא יודע כלום ממה שהלך כאן אז תסתום את הפה המתנשא שלך, ותעיף מכאן את הפצצה המקוללת שלך. אני לא אדרוש את זה שוב."
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 25 אוקטובר 2017, 10:14

האנגר:
ספוילרהצג
"מארו, אם אתה רוצה לחוות התפרצות עצבים, צא החוצה ותירה בחיילים שלהם. אם לא, תירגע." אלכסנדר מביט בו במבט זועף, ואז פונה בחזרה אל טימותי. "אם היינו על הגמונס, אז היינו לכודים, כאשר האנשים פה הם הדרך היחידה שלנו החוצה. ובכלל, מתילדה היא יותר ממה שהיא נראית. ספגה שתי יריות מתותח כאילו זה היה כלום, האיטום החיצוני אפילו לא נסדק! שלא לדבר על כך שאין לנו תעודות בעלות על אף אחת מהספינות האחרות, יהיה בעייתי אם יחליטו לעצור אותנו לבדיקה בכוכב כלשהו."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוקטובר 2017, 11:46

Out
דינר? אני מחכה לתשובה ממך...
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 25 אוקטובר 2017, 14:42

האנגר
ספוילרהצג
"אם אני ארצה לעשות משהו לחיילים שלהם אני אשאר כאן בחדר ואגרום למוח שלהם לנזול מהאוזניים, אבל בנתיים אני לא מוכן לקחת סיכון שהם ירו עלינו עוד פעם כשהפצצה הזאת לידי. אין לי מושג איך הילד כאן הרכיב אותה אבל יש לי הרגשה שהדף מיריה נוספת או אפילו ניצוצות או אש שתתלקח יכולים בקלות לגרום לה להתפוצץ.
אני לא מתכוון למות היום."
הוא מסנן בכעס, ואז מפטיר בידו לכיוון היציאה. "לך תעשה משהו מועיל, לא שלחו אותך לכאן להוריד את השבוי או משהו כזה?"
OUT
מה הולך עם דינר ויידס?
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 25 אוקטובר 2017, 18:27

OUT
הכול בסדר איתי,אני רק לא הבנתי שאני צריך לענות על משהו. הגבתי מה רוב עושה והוא כרגע מחוץ לחללית אז הוא לא בדיוק יכול להתערב בשיחה שלכם, בנוסף הוא די עסוק בדאגה לחייל הפצוע.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוקטובר 2017, 18:31

רשמתי לך ספוילר ב970.... ואני לידך כרגע, אז... אתה יודע... הייתי שמח שתגיב לספוילר הזה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 אוקטובר 2017, 19:57

האנגר:
ספוילרהצג
"אם היינו על הגמונס בספינה חוקית היינו יכולים לעזוב מתי שאנחנו רוצים בלי להיות תלויים בדבר." טימותי מתקן את אלכסנדר.
"ההרגשה שלך לא ממש מעניינת אותי." הוא עונה למארו שרק מרגיז אותו יותר, בייחוד לאחר שהוא מסתכל החוצה ורואה שטאלוא'ן עדיין לא נכנס להאנגר.
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 25 אוקטובר 2017, 20:44

האנגר
ספוילרהצג
"האמת אלכס שיש סיבה אחרת למה הכל התפוצץ עכשיו ולא חיכינו לצאת בשקט, אני אשלים לך את כל הפרטים אחרי שהילד יעיף מכאן את הפצצה שלו. מגיע לך לדעת אחרי הכל."
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 25 אוקטובר 2017, 20:50

OUT
ראיתי את זה, רוב לא מגיב לזה פשוט.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוקטובר 2017, 20:56

Out
אוקי, פעם הבאה תרשום שאתה לא מגיב כדי שאדע... חיכיתי לך
In
האנגר
ספוילרהצג
"אז..." קורא וקטור , חסר לי מישהו... איפה טאלן? אני רוצה לראות שהוא חי ושלם. אני מחליק לכם את הפציעה של טימותי בגלל הפציעה של הבחור שלכם, אבל השני בריא ושלם, אז הוגן שגם טאלין כזה."
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 26 אוקטובר 2017, 16:24

טאלואן
ספוילרהצג
שלושת החיילים ואתה עומדים מחוץ להאנגר ומחכים לראות מה קורה בפנים. הרכב נמצא לידכם ומרחף מעל הרצפה, מוכן לפעולה במקרה הצורך. שלושת החיילים שאיתך שותקים ומסתכלים עלייך. הם נראים דרוכים. המצב ממשיך ככה כמה דקות עד שאחד מהם מקבל הודעה באוזנייה שלו.
הוא שם את ידו על האוזנייהעונה חזרה משפט ברוסית, אחר כך הוא מביט אלייך.
"הגיע הזמן שלך לעוף מכאן, אני אכניס אותך להאנגר. תזוזה אחת לא במקום ואני פותח באש, אל תנסה אותי."
מבלי לחכות לתשובה שלך הדלת נפתחת ואתה מרגיש דחיפה חזקה בגב עם קנה של רובה, אתה נדחף אל תוך ההאנגר והדלת נסגרת מאחורייך ומאחוריי החייל שדיבר איתך. שני חיילים מסתכלים עלייך. הם מפחדים לגעת בך אבל הם מכוונים את הנשקים שלהם אל הרגליים שלך, דרוכים לאש.

ההאנגר נראה גדול וכנראה לא ראית אותו עוד הרבה פעמים מאז שהגעת לבסיס. יש בו כעשרה ספינות חלל מסוגים שונים. אתה נמצא ליד דלתות ההאנגר ולידך יש חמישה חיילים.
בערך באמצע ההאנגר, מוטחת ליד הקיר, נמצאת ספינת חלל אדומה וחבוטה שלא נראית צבאית כלל. לא רחוק ממנה נמצא תותח לייזר ענק ודו-קני שנמצא מחובר לרצפת ההאנגר. התותח שבור, מוציא ניצצות ומעלה עשן.

ליד דלתות הספינה האדומה נמצאים וקטור ורוב, הם כורעים ברך ליד חייל פסיוני שנראה פצוע קשה. כמה מטרים מהם נמצא קצין פסיוני שמסתכל אליהם ונראה כאילו הוא מנהל איתם מסע ומתן.

הנשקים של כל החיילים ושל הקתין שלופים ומוכנים לפעולה.

מה אתה עושה?

האנגר(מתילדה גם רואים ומאיזנים דרך מצלמות):

הקצין עוקב עם עיניו אחרי טימותי בחריקת שיניים, עד שזה נעלם אל תוך דלתותיה של מתילדה, ואז מיד הוא חוזר להביט ברוב ובפצוע. שרירי הפנים שלו נרפים קצת ונראה שהוא מסתכל לעברם בדאגה. כל שאר החיילים עדיין מוכנים לפתוח באש בכל רגע, אך נראה שחלקם מעוניינים יותר בחברם ששוכב על הרצפה.
רוב:
כשרוב בודק את הפצוע הוא מגלה מספר רב של פציעות חודרות, בתוכן ומסביבן יש דם קרוש. הפצוע לא מגיב לכאב, הגוף שלו קר ואין לו מדדים בסיסיים כמו דופק או נשימה. בבירור הוא מת כבר כמה זמן.

וקטור ורוב:

"תחזירו את החייל השני ובתמורה אליו תקבלו את החייזר. "
הקצין עונה מבלי להסיר את מבטו מהחייל הפצוע.

"ככה השבויים היחידים יהיו הפצוע ואתם שמטפלים בו. החיים שלו תלויים בכם והחיים שלכם תלויים בנו, כל עוד לא תפגעו בו הכל יעבור חלק ונסיים עם זה כבר."

אין עוד כעס בקולו של הקצין, רק דאגה.
אחרי שהוא מסיים הוא מסמן בידו אל החיילים שנמצאים מאחוריו. אחד מהם אומר משהו באוזנייה ודלת ההאנגר נפתחת.
ממנה יוצא טאלואן וחייל שמכוון רובה אל גבו.

"אנחנו מוכנים לחילוף כבר עכשיו." מסיים הקצין.

מתילדה( מארו, אלכס, טימותי):
ספוילרהצג
כשטימותי נכנס לספינה הוא רואה שכל המקום נראה כמו זירת קרב. באמצע גשר הפיקוד יש שלולית דם מרוחה וקרושה, על כמה מהקירות וכיסא הטייס יש חורים מעשנים וקונסולת שליטה בנשקים אחת מתוך שתיים הרוסה לגמרי. השבוי השני לא נראה בתוך גשר הפיקוד, כנראה שהוא בחדר אחר.

מבדיקה קצת יותר מעמיקה אך זריזה של הגשר טימותי יכול לזהות שהכל כמעט ונראה כשורה, אך הוא רואה כמה נורות ומכשירים שנכבים,נדלקים ומהבהבים מידי פעם בלי סיבה. דבר יוצא דופן, אך קשה למציאה ללא חיפוש.
out
סליחה שלקח לי זמן להגיב, סגרתי שבת בבסיס שבוע שעבר. שימו לב שמעכשיו לא צריך לכתוב את ההאנגר בספויילר( כי כולם יודעים מה קורה שם).
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 אוקטובר 2017, 16:30

"אוקי, רוב ישאר פה ואני נכנס להביא את החבר השני שלכם, כשאחזור, הוא ישא את הפצוע אליכם, כשטאלן יוצא באותו רגע אלינו, אף אחד נוסף לא צריך להיפגע." הוא אומר בעודו מסמל לחברה במתילדה להביא את השבוי לעבר כבש הכניסה.
שלח תגובה