מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
ג'וני

הודעה#886 » 21 אוגוסט 2017, 08:00

טימותי
ספוילר
כאשר השיחה מתנתקת טימותי מעיף מבט לעבר השעון כדי לראות אם משהו בו השתנה ולאחר מכן פשוט עוזב את שניהם מכיוון שהקומפאד הקודם שלקח כבר הכיל מכשיר מעקב.
כאשר טימותי רואה את האזרחים יוצאים מהחדרים ממולו הוא צועק ברוסית במבטא המקומי: "אנחנו תחת התקפה, רוצו להאנגר!"
אם האזרחים מקשיבים לו הוא מנסה לרוץ יחד איתם אל האנגר ומנסה להסוות את עצמו בין האזרחים.
אאוט: מינוס פצצה אחת ולא מוסיף את השעון והקומפאד.

yds

הודעה#887 » 21 אוגוסט 2017, 08:41

חדר
ספוילר
Out
מה אנחנו אמורים לעשות?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

סמל אישי של המשתמש
זרתוסטרה

הודעה#888 » 21 אוגוסט 2017, 12:26

חדר
ספוילר
out
מה שאתם רואים לנכון. אתם יכולים לנסות לדבר חזרה עם ויקטור, לשאול מה קורה איתכם ולמה אתם שם, לנסות לשכנע את השובים שלכם לשחרר אותכם בעזרת פרובוקציות, לנסות להשתחרר בעצמכם ברגע הנכון,לחכות להחלפת השבויים שויקטור דיבר עליה. תיהיו יצירתיים! אני ממליץ להעיף מבט ברשימת המיומנויות והכישרונות שלכם בשביל לקבל רעיונות.
כרגע אני לא מגיב לכם בin כי אני מחכה לראות מה קורה בהאנגר.

טימותי
ספוילר
האזרחים המבולבלים והמפוחדים נחלקים בדעותיהם, חלקם מתקדמים אל כיוון ההאנגר בחשש בעוד שהחלק השני בעל רוב שלהורים וילדים מחליט להישאר במקום.
ממבט חטוף בשעון אתה מגלה שיש בו מפת gps קטנה של החלק שלך בבסיס ונקודות כחולות מוזרות עליה.
אתה נדחף עם קבוצה של כ15 אזרחים במסדרון הצר-גברים ונשים צעירים יחסית.
מצד ימין שלך אתה יכול לראות את ההריסות בחדר הנוחות ובמסדרון שלידו מהפיצוץ- הקיר שבור, הכל מלא אבק ואפר, הרהיטים קרועים לגמרי, אש התפרצה באזור ופסיוניים מנסים לרפא אחד את השני ללא הפסקה.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#889 » 21 אוגוסט 2017, 12:30

Out
מה איתנו?
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

yds

הודעה#890 » 21 אוגוסט 2017, 12:59

חדר
ספוילר
Out
האם הזנב שלי קשור?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!

סמל אישי של המשתמש
זרתוסטרה

הודעה#891 » 21 אוגוסט 2017, 13:04

חדר
ספוילר
out
לא

out
מחכה לתגובה מאסיד ליאור.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#892 » 21 אוגוסט 2017, 15:45

Out
אסיד ביקש ממני לעדכן שהוא חולה.
הוא מקווה שיוכל להגיב בערב.
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

סמל אישי של המשתמש
זרתוסטרה

הודעה#893 » 21 אוגוסט 2017, 16:14

out
אז בנתיים נחכה לו,אם נראה שזה מתעכב נמשיך.

yds

הודעה#894 » 21 אוגוסט 2017, 16:32

חדר
ספוילר
Out
שאלות אחרונות לפני שאני פועל-
האם הכסא מחובר לרצפה?
האם עומד לידי חייל?
עד כמה אני רחוק מהקיר, ובכללי איפה יש חיילים ביחס אלי? (מקיפים אותי, בשורה מולי....)
זהב!!!

סמל אישי של המשתמש
זרתוסטרה

הודעה#895 » 21 אוגוסט 2017, 16:35

OUT
חדר
ספוילר
אז ככה מזכיר את התיאור של החדר. חדר קטן עם קירות רצפה ותקרה לבנים, כרגע אין חיילים בחדר (אבל תזכקו שעוד אני מחכה לסיום של הפעולה מהאנגר). אתם נמצאים על כיסאות פשוטים ממתכת במרכז החדר, אזוקים כל אחד לכיסא שלו. יש מצלמה בולטת עם רמקול (ככה שמעתם את השיחה עם וקטור) בפינה של החדר. על הקיר שמולכם יש חלון מראה גדול (כמו בחדר חקירות) שאתם לא יכולים לראות את הצד השני שלו וזה נראה בשבילכם כמו מראה.
בקשר למרחק- אתם בערך שני מטר,מטר וחצי מכל קיר.

yds

הודעה#896 » 21 אוגוסט 2017, 16:50

חדר
ספוילר
טאלוא'ן פונה למקור הקול ומתחיל לדבר "רוב ואני בחדר חקירות, כרגע אין בסביבתנו חיילים, כבולים, ללא ציוד, פצועים, עבור'' לאחר מכן, הוא מנסה להתרכז, להיזכר בקרבות עברו שבהם נלחם, שבהם היה לכוד בשטח אויב, או בקרבות שאחרים מגזעו נלחמו בהם, ומה הם עשו
Meta
קוביות: 2d6+1
תוצאות הגלגול: 4, 2, 1. סך-הכל: 7

גלגול טקטיקה
זהב!!!

סמל אישי של המשתמש
ג'וני

הודעה#897 » 21 אוגוסט 2017, 18:06

טימותי
ספוילר
אאוט: הייתי רוצה את המידע על השעון כשהרמתי אותו..
אין: טימותי משתדל להישאר בין האנשים כאשר הוא ממשיך לכיוון האנגר. מקווה שאף אחד לא יתעכב.

סמל אישי של המשתמש
yellow_acid

הודעה#898 » 22 אוגוסט 2017, 19:21

הנגר
ספוילר
כשמארו נכנס לחדר ורואה את החייל שמנסה להשתחרר, הוא מחטיף לו אגרוף לפרצוף, עם כל העצבים שלו, וממשיך בריצה אל חדר הבקרה.
הוא שומע את ההודעה הנכנסת, ופניו מתעצבות.
"אני מבין שהחלטת ללכת איתנו עד הסוף" הוא ממלמל בשקט, משלים עם מר גורלו. "חבל, זה לא היה חייב להגמר ככה. אני מקווה שהמידע ששלחנו ידפוק אתכם כהוגן, פסוינים ארורים."
הוא מוודא שהחדר שמחזיק את החיילים נעול, ובניסיון נואש אחרון לקנות להם עוד זמן לצאת בחיים הוא מגדיר במחשבים של מטילדה לחפש בתשדורת של הפסיונים את הקול שנתן להאנגר את ההוראה לירות אם יקרה משהו חשוד, עד שיש לו מספיק מילים מהקול הזה בשביל להרכיב משפט שהוראתו הכללית תיהיה "לא לירות על החללית, יש להם אנשים שלנו." או משהו בסיגנון, ואם הוא מצליח הוא שולח אותה לאותו מיקום שקיבל את התישדורת עם הפקודה לירות.

אני לא יודע אם אני יכול לאלתר חומר נפץ, בכאלו מצבים עדיף פשוט שזרטוסטה יענה כאילו אני שאלתי אותו.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~

סמל אישי של המשתמש
זרתוסטרה

הודעה#899 » 23 אוגוסט 2017, 03:59

האנגר:
ספוילר
השיחה נכבית שנייה אחרי שאתם יורים את הלייזר.
התותח הדו-קני מתעכב קצת ולא יורה ברגע שהוא רואה את תותח הלייזר שלכם נטען, אם זה בגלל ההודעה של מארו או פשוט תגובה פחות מהירה, אתם לא יודעים.
קרן לייזר עצומה שבקלות יכולה להרוג 3 אנשים במקביל ניתזת מהלוע של תותח הלייזר שלכם, פוגעת בתותח הענק של הפסיונים ועושה לו חור עצום באחד הקנים. ניצוצות חשמל עפים מהחור הזה בזמן שהתותח מכין את עצמו להתקפה, טיל טורפידו רזה ושחור לגמרי נורה מהתותח עם שובל של אש כחולה מאחוריו.
בום.
הטיל פוגע בספינה ומתילדה נזרקת במהירות אל הכיוון ההפוך מהפיצוץ. האורות מהבהבים בתוך הספינה וניצוצות עפים בתוכה בזמן שכולכם יכולים להרגיש את ההדף. מתילדה לבסוף פוגעת במשהו, קיר או ספינה אחרת, ונעצרת. כל מי שלא קשור עף כשזה קורה ופוגע במשהו.
שנייה אחרי זה אתם יכולים לראות שקנה אחד של התותח הדו-קני התפרק לגמרי, בעוד שהשני נראה די עקום באזור הלוע שלו, אינספור ניצוצות יוצאים מהמקום שהקנה הראשון נקטע בו.
ואז מופיע באמצע הגשר, משום מקום, החייל שעוד היה ער בזמן שהפעלתם את המנוע. יש לו פצע מדמם בראש. הוא מסתכל סביב ומבטו עוצר על רובה לייזר אחד שזרוק בחדר, הוא פותח בריצה לעברו.

out
תיאור המקום שאתם נמצאים בו: הקומה השנייה של מתילדה, בחדר אחד גדול נמצא תא הטייס, לוח בקרה, מסך תקשורת,עמדות הנשקים ומדרגות לקומה התחתונה. הפסיון עומד במכרז החדר כאשר מאחוריו נמצא חדר הבקרה (שם יש את מארו). אלכסנדר נמצא משמאל לפסיון בעמדת הנשק ולידו יש את המדרגות. וקטור נמצא מול הפסיון בתא הטייס( אלא אם כן לא היית קשור לשם, במקרה הזה אתה מימין לפסיון ליד הקיר של מתילדה וליד עמדת הנשק השנייה.
הגודל של החדר הוא בערך 20 מטר לאורך ו10 מטר לרוחב, כרגע אין מפה של המקום כי המחשב לא זמין לי.
meta
הספינה חטפה 12 נקודות נזק(אחרי הורדה של 2 נזק בזכות ההגנה שלה).

כל מי שלא היה קשור למשהו (אלכסנדר היה קשור לכיסא התותח, וקטור אני לא בטוח אם קמת מכיסא הטייס או לא, מארו בוודאות לא היה קשור לכלום) חוטף 1 נזק. בנוסף כל מי שהיה קשור למשהו ורוצה להשתחרר ולהכין את עצמו לקרב צריך להשתמש בפעולה בשביל זה.
ובמילים אחרות,תטילו יוזמה :)

טימותי
ספוילר
out
אמרת שאתה בודק אם משהו השתנה בשעון לפני שאתה זורק אותו, אמרתי לך שמשהו השתנה. אם בגלל זה אתה לא רוצה לזרוק את השעון אין לי בעיה להחשיב אותו אצלך.
IN
אחרי כמה דקות של ריצה קלה/הליכה מהירה מפוחדת אתה יכול לשים לב לשלושה חיילים שמתקרבים מאחוריכם בריצה,הם חמושים ברובי לייזר.
"כולם לעצור מיד!" הם צועקים ברוסית. "יש מקרה חירום ומבוקש שמסתובב בבסיס, כולם לחזור לחדרים שלהם!" החיילים בודקים משהו בשעונים שלהם ואז עוברים להסתכל אל ההמון, מחפשים משהו.
האזרחים כרגע נראים מפוחדים ולא ממהרים להקשיב אל החיילים. המסדרון ממשיך קדימה אל ההאנגר, הדרך הזאת תיהיה הכי קצרה ובתוך כמה דקות תגיע לשם, אבל יש גם פנייה ימינה מהאזור שאתה עומד בו לאזור יותר צפוף ומלא בחדרים.

חדר
ספוילר
אין תשובה מהצד השני לדברים שמאר טאלואן.
הדלת נפתחת ומאחוריה עומד חייל כועס, אתם מזהים אותו בתור אחד מהחיילים שנלחמו נגדכם. הוא חמוש רק באקדח לייזר על הירך שלו.
"שמעתם אותו, נראה שהחברים שלכם בחרו לא להחליף אותכם. אתם יודעים, ביקשתי להיות זה שיהרוג אותכם במיוחד. אבל לא לפני שהטינא'ן יסבול על מה שהוא עשה, על מי שהוא הרג." עצב מהול בכעס נשמע בקול שלו.
"יש לך הזדמנות אחת להביע צער על מה שעשית כדי למות בשלווה וחוסר כאבים, אני ממליץ לך לנצל אותה." הוא מניח יד על האקדח שלו ומחכה, במרחק נגיעה מטאלואן.

טאלואן:
אתה יכול להיזכר בסיפורי גבורה ששמעת בקומונה כשהיית צעיר. בסיפורים כשטינא'ן היה נחטף הוא תמיד ברח כנגד הסיכויים כאשר היה בידו שבוי. בני האדם יהססו לתקוף אותך כאשר אתה מחזיק בידייך חבר לנשק שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#900 » 23 אוגוסט 2017, 05:22

הנגאר:
ספוילר
אלכסנדר מסיר את הרצועות שהחזיקו אותו צמוד לכיסא. תותחי לייזר ירו קרני-אור איפרה-אדומות בריכוז מאוד גבוה, הוא לא חשב לנשק המבוסס על חלקיק ללא מסה יהיה רתע כל כך חזק. מתילדה הייתה הרבה יותר מרשימה ממה שהוא ציפה. גרוטאת המסחר הזו אפילו שרדה פגיעה ישירה מטיל אשר נועד לחסל ספינות גדולות וחזקות יותר ממנה. שריון הקרב שלו והמגן שלבש מתחת היו הדברים היחידים שמנעו מחגורות הכיסא לקרוע את גופו.
"מתילדה, אני מצטער על כל דבר רע שאמרתי עלייך עד עכשיו..." אלכסנדר גונח בעודו מרים את עצמו מהרצפה, שולף את המונו-להב שלו ומפעיל אותו. רובה הלייזר שלו, אם יפספס, יפגע במערכות החללית עוד יותר.

META
קוביות: 1d8+1
תוצאות הגלגול: 7, 1. סך-הכל: 8
"אתה קורא לעצמך אל בן-אלמוות? זה רק בגלל שעוד לא ניסיתי להרוג אותך ברצינות."

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: dragonian ו־ 3 אורחים