ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 505
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 18 אוגוסט 2017, 01:08

out
הערה כללית: כל הנשקים שהיו לכם לפנח שנכנסתם לבסיס הצבאי חזרו אליכם ביחד עם הקומפאדים והמחשבים שלכם, רק שתדעו כי אני חושב שזה לא היה כל כך מובן.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8951
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 26

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אוגוסט 2017, 01:14

האנגר
ספוילר
הצג
וקטור משחרר צחוק קצר. "צמצום נזקים, בדיחה טובה. אבל אתה מבין, יש מידע שאתה מספר לחפ"ש ויש מידע שאתה מספר למפקד. " הוא אומר, "אז זה העניין, אכן שיחררנו מסר, אבל המסר מוצפן, הייטב, ככה שגם אם אתה היית מנסה ליירט אותו כשהוא נמסר, היית רואה רק ג'יברש. אלא אם כן יש לך מפתח הצפנה, אתה לא יכול לדעת מה יש במידע הזה.
העניין הוא, שמי שקיבל את המידע הזה, יש מפתח הצפנה. ייקח לו קצת זמן להבין באיזה מפתח הוא צריך להשתמש, ואז יקח לו זמן להתחיל לפענח, ובכל הזמן הזה. אני תמיד יכול להרים לו הודעה של "שומע, הג'יבריש שקיבלת? זה כלום." ואז הוא מפסיק את כל ההליך, והכל נראה טוב ויפה. " וקטור נותן לוולנטין כמה שניות
"אז אתה מבין, אפשר להיפרד כידידים, ואני גם יכול לשלוח לך תמונות של החיילים שלך כדי להוכיח שהם חיים. אני אולי ממזר אופורטוניסט, אבל רוצח אני עוד לא, לא בדם קר." הוא ממשיך. "עכשיו, בואו נעשה פה מבחן פופלריות, אני מסוכך עם הרופא שלנו, איזה סוגיה לא ברורה על אף שבור של פקיד חסר תועלת, אני מכיר את... טימותי קוראים לו?" ווקטור כמעט מפנה את השאלה למארו ואלכסנדר, וכשהוא מקבל מהם תשובה חיובית הוא ממשיך "את טימותי אני לא מכיר הרבה זמן, וכבר מכרתי אנשים ששירתתי איתם בשביל פחות מהחופש שלי את הטאנג'ין אתה יכול לשמור אצלך... אם לחשוב על זה, אתה מוזמן להרוג אותם כבר שילמנו לאקירה, וזה אומר פחות אנשים שיכולים לתבוע בעלות על הספינה שלי. הסיבה היחידה שאני הולך לנהל איתך משא ומתן עליהם, זה בגלל שכרגע, אני אשמח לעוד ידיים עובודת. ואני מדגיש אשמח לעוד ידיים, אני יכול להסתדר בלי, תודה לטייס שלך שלימוד אותי איך." הוא אומר בחיוך ניצחון. הוא מסמן למארו שהוא צריך להתחבר למערכת הכריזה המלאה, או לפחות כמה שניתן. (גם אם אסיד מצליח וגם אם לא, ממשיך באותו כיוון שיחה)
"ואתה יודע מה הבעייה? הבעייה היא שיכלנו לעבוד יחד, אבל חיפשתם שעיר לעזזאל לשלוח למשימת התאבדות חסרת סיכוי. ואני חייב לדעת, ניקואלי יודע ששלחת אותו למשימת התאבדות? החברים שלו יודעים? לא יודע, נראה לי שאכפת לו מהד"ר שלכם, האם הוא מודע לזה שהוא הפך להיות "מזעור נזקים?". אבל זה לא הנושא, הנושא הוא שבמקום למצוא שעיר לעזזאל, מצאת את הגרסה החייה ל"קוץ בישבן" חבורת אנשים שתעשה הכל כדי לחיות, וכדי להפריע לך. וזה רק בגלל שניסת לשלוח אותנו למותנו, אם הייתי מציע לנו את המשימה הזו בתור עבודה, עוד הייתי שוקל את זה.
וטוב, לעסק. זה העניין, מארו פה הוא גאון טכנולגי. ומסתבר, שהוא יכול לגרום למנוע לעומס יתר מלא גם מבלי ללחוץ על כפתורים באותו הרגע. מה שאומר שהוא מסוגל לקחת שליש מהבסיס שלך איתו. אז לפני שאתה מפוצץ לי את הספינה, תכין הרבה שקי גופות. ואני אניח לצוות ההאנגר שלך להתחיל להתפנות מהמקום כרגע. אלא אם כן החיים שלהם לא חשובים לך מספיק, ואתה תפקוד עליהם להשיאר בעמדות למרות הכל?
אז, כל מה שאתה צריך לעשות כדי לחזור למלחמת הגרליה שלכם, שממש לא מעניינת אף אחד, ומבחינתי אתם וההגמנוס יכולים לסגור את הנושא על משחק שש-בש, זה להביא הנה את "קלף המיקוח שלך." לתת להם לעלות לספינה, אני בתמורה אתן לחיילים שלך לרדת מהספינה, ואשגר את ההודעה של הביטול עוד לפני שאני עוזב, וזה רק כדי להראות שאנחנו באמת לא מנסים לדפוק אותך, אלא רק לצאת מפה בחיים. אתה גם לא היית שמח ללכת למשימת התאבדות חסרת סיכוי בשביל מטרה של מישהו אחר, תוך כדי שמצמדים לך אקדח לראש. זה פשוט... לא מרגיש לי מתאים. וקצת לוקח את כל הסיפור של "מטרה נעלה" ומרסק אותו, או שהמטרה מצדיקה את האמצעים? ואז המטרה שלך שווה עוד פחות." ווקטור ממתין כמה שניות. "אני מחכה ממך לתשובה חיובית, בסך הכל אפשר לגמור את זה יפה בלי באלגאן, כל מוות שיגרם היום, יהיה על היידים שלך, לא שלי. יש לי צוות על הספינה, יכולנו לעשות לך חור בהאנגר עם הנשק שלנו, לחנוק את כל האנשים פה, ולברוח, אבל אני לא רוצח. האם אתה רוצח?" ווקטור לא מחכה לתושבה, הוא מסמן למארו לקטוע את השידור ולסיים אותו.

"שלב ב' מתחיל."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1619
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51
תשובות: 1

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוגוסט 2017, 01:18

טימותי
ספוילר
הצג
טימותי מביט על ניקול בשאלה למשך כמה שניות, אבל מבין שלפי התגובה שלה לא כדאי להתעסק עם החיילים האלה ולכן הוא מנסה להבחין אם יש משהו מוזר בחיילים האלה חוץ מהאקדחים, קעקוע על העורף או סימני דרגות/יחידה למשל.
טימותי משתדל לעשות תנועות איטיות במכוון כאשר הוא מכניס את הקומפאד לכיסו, שם הוא מנסה ללחוץ על אחד מכפתורי השיחה המהירה בלי שהחיילים ישימו לב (מניח שחברי הצוות נמצאים שם, כנראה גם ההורים ואולי עוד כמה אנשים לא קשורים), נעמד לוקח את כוס הקפה שלו ומנסה לסיים אותה בלגימה.
לאחר שטימותי מניח את כוס הקפה חזרה על השולחן (בתקווה שהשיחה התחברה) הוא שואל "מי אתם? ולאן אתם רוצים ללכת?"
מטה: הבחנה: [dice seed=62472 secure=9a00c574_0]2D6+2[/dice]
מה שזה לא יהיה שצריך בשביל השיחה (בלי מתאמים) [dice seed=19490 secure=07f13ecf_1]2D6[/dice]
או [dice seed=33884 secure=aacbde90_2]D20[/dice]
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 505
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 18 אוגוסט 2017, 05:05

טימותי
ספוילר
הצג
out
הסקיל הוא התגנבות (stealth) והמתאם הוא זריזות,אז בסך זה יוצא לך אותה התוצאה.
in
אתה מנסה להבין מה מיוחד בחיילים ורואה שיש להם יחידה שונה מהחיילים האחרים,אבל אתה לא מוצא קעקועים או מצליח לקשר מה היחידה הזאת בדיוק. החייל בדרגה הנמוכה שם לב שאתה שולח את היד לכיס אל הקומפאד ובתנועה חדה שולף את האקדח ויורה בך,פוגע ישר בכף היד.
ניקול צורחת.
קרן כחולה יוצאת מהאקדח ופוגעת בך, הכף יד שלך נהדפת לאחור. אתה מרגיש כאב, אבל לא כמו זה שהיית מצפה שיהיה לך מלייזר חם שפוגע ביד שלך.
אתה מרגיש כאילו התחשמלת בכף היד וגל של הץחושה הזכת עובר ממנה עד לכתף שלך, התחושה נחלשת ככל שהוא מתקדם עד שהיא נפסקת בכתף. כף היד שלך מרגישה כאילו היא רדומה לגמרי.
החייל הבכיר מתחיל לדבר-
"אל תדאג, זה אקדח מנטרל. אבל אני בטוח שהתחושה לא נעימה. תבוא איתנו ותשובות תקבל בהמשך. כל עוד לא תעשה משהו טיפשי לא יקרה לך כלום."
ניקול מתחילה לבכות,החייל הפשוט מכוון עליה את האקדח ומסתכל עליה,היא משפילה את הראש ויוצאת החוצה,אך לפני שניא עוזהת אתה יכול לראות אותה מזיזה את שפתיה כאילו היא אומרת לך תזהר.
meta
1 נזק (נזק משתק,אם ירד לך הנק"פ ל0 רק תתעלף).
אם אתה רוצה לתקוף תצטרך להטיל יוזמה(1ק8 פלוס זריזות).
האנגר-מחכה לעוד תגובות
חדר-מחכה לעוד תגובות
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1619
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51
תשובות: 1

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוגוסט 2017, 06:20

טימותי:
ספוילר
הצג
אאוט: טימותי לא שלח יד במיוחד אל הקומפאד, הוא כבר היה אצלו פתוח ביד וטימותי פשוט החזיר אותו לכיס בעקבות הבקשה של החיילים בלי לנעול ולחץ על כמה מקשים/מסך, כאשר הקומפאד עדיין בידו בתוך הכיס מוסתר מעיני החיילים. בגלל זה התגנבות לא ממש נראה לי מתאים, אלא יותר מזל של ללחוץ על הכפתורים הנכונים, בלי להסתכל. בכל זאת, החלטה שלך.
מטה: [dice seed=59453 secure=12fa1405_0]D8[/dice]
אין: "אני עושה את מה שאתה פאקינג אומר ואתה יורה בי!?" טימותי בזמן שהוא מתכוון לשלוף את אקדחו, מנצל את זה שהחייל הפשוט מביט לעבר ניקול ומקווה להסיח מעט את דעת החייל.
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
הודעות: 4233
הצטרף: 10 אוגוסט 2011, 12:25
תשובות: 19

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי yellow_acid » 18 אוגוסט 2017, 07:40

האנגר
ספוילר
הצג
"צימצום נזקים אמיתי הוא לתת לנו לצאת מכאן חיים. גם אם המידע ששלחנו כבר פוענח, הוא לא יצא החוצה אם אנחנו נצא החוצה.
כל מה שרצינו היה לחקור את החלל, אנחנו לא מחפשים לרכוש לנו אויב כאן בגיזרה או להתערב בסיכסוך שלך עם ממשלת הגמונס.
תשלים עם זה שעלינו על האופי האמיתי של המשימה שנתת לנו, ועם זה שאין לך יותר דרך לאיים עלינו, ואנחנו יכולים להפרד כידידים.
תנסה להמשיך לסחוט אותנו, וזה לא יגמר טוב, לאף אחד מהצדדים. מכת אש שתשמיד את המנוע לפני שהוא יספיק להפיץ את הקניה שלו, תיצור הדף הרסני להאנגר הזה ולכל האזור הקרוב.
אני לא רוצה להגיע לזה, אבל אם אני אראה שאתה מנסה לסכן את החיים שלי, אני אגרום לך לכמה שיותר נזק על הדרך.
מבחינתי, יש לך חצי שעה להביא לכאן את החברים שלנו, ולקבל בתמורה את החיילים שלך, אם לא אני פשוט ממריא בילעדיהם.
"ושיהיה לך ברור" מארו מוסיף לפני שהוא מנתק את הקשר. "כל ניסיון של מישהו מאנשיך להיכנס לספינה יקפיץ את המנוע ויהפוך אותו לפצצת קרינה, גם בלי שום פעולה מצידי, הכל כבר מוגדר מראש, אז תחסוך מכולנו את עוגמת הנפש."
הוא מנתק את השידור, וממתין.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 505
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 18 אוגוסט 2017, 08:24

האנגר-מחכה לתגןבה מקוריאון
חדר-מחכה לתגובות
טימותי
ספוילר
הצג
out
בעיקרון כל דבר שאתה מנסה לעשות בחשאיות (גם אם זה להתגנב וגם אם זה ללחוץ על כפתור) אני מחשיב כstealth. אם זה מעניין אותך הדרך שאני עושה את זה זה התוצאה שאתה מוציא בבדיקה פלוס פקטור מסויים(אם זה פעולה קלה אתה מקבל בונוס אם קשה אתה מקבל מחסר) כנגד התוצאה שמי שמנסה להבחין בך מוציא בהבחנה, במקרה הזה הבחינו בך.
IN
החייל הפשוט עדיין מתעסק בניקול, בעוד החייל הבכיר רואה אותך שולח יד לאקדח.
"תעזוב את הנשק!" הוא צועק," ניקח אותך בהכרה או לא, זה לא משנה."
הוא מכוון את היד לאקדח.
meta
יוזמה חייל בכיר:
[dice seed=63938 secure=e3f4ff58_0]1d8[/dice]
יוזמה חייל פשוט (2- ליוזמה כי הוא חצי מופתע,1+ מתאם זריזות):
[dice seed=16872 secure=eb032f6c_1]1d8-1[/dice]

בקשר למפה של האזור- אני לא בבית אז אני אצייר מפה פשוטה ואצרף אותה לכאן בעריכה בתמונה דרך הטלפון, אני אסמן את המשבצות ואתה רק תצטרך להגיד לי לאיזה משבצת אתה הולך ומה אתה עושה.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4404
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי דינרבלו » 18 אוגוסט 2017, 08:35

חדר
ספוילר
הצג
"אתה תראה לנו את הפקודות שלך? כי אני לא הולך איתך סתם בלי פקודות או שאני יודע עשיתי משהו, ואני לא עשיתי כלום." אומר רוב.
הוא נראה עצבני ומתוח.
שמעו את זה ברקע הודעותי
yds
הודעות: 3157
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי yds » 18 אוגוסט 2017, 08:41

חדר
ספוילר
הצג
טאלוא'ן מסתובב אל החייל ''משהו פה לא בסדר. אז עכשיו אתה הולך לחכות פה בשקט בזמן שאני אברר מה קורה, או ששני להבים יתקעו לך בגרון לפני שתספיק לשלוף את הנשק, איך זה נשמע לך?" ובתנועה אחת חלקה מניף את זנבו, עד שהוא בגובה העיניים של החייל, חצי סנטימטר מפניו. הוא שולף את הקומפאד שלו ביד אחת ואת החרב שלו ביד השנייה, ובודק את ההודעה שהוא קיבל בעודו מכוון לחייל את החרב לגרון.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1619
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51
תשובות: 1

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוגוסט 2017, 09:05

טימותי
ספוילר
הצג
אאוט: לא חושב שאתה צריך להכין מפה אם החייל מתחיל... בייחוד לא בקרב של מקסימום 2 סיבובים, פשוט תגיד מי במחסה ומי לא...
גם ככה אני מניח שהחייל יתחיל ויוריד אותי על הפגיעה הראשונה כשנשארו לי רק 5 חיים.
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 505
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 18 אוגוסט 2017, 09:20

טימותי
ספוילר
הצג
out
סדר יוזמה:
חייל בכיר
טימותי
חייל פשוט
******
אני לא כל כך מסתדר עם המפה אבל זה לא משנה כי זה חדר קטן ודי פשוט,ניתן להגיע מכל מקום לכל מקום בפעולת תנועה אחת. רק תגיד לי לאן אתה הולך.

תיאור של החדר:
אתה נמצא בפינת ישיבה במרכז החדר. יש מולך שולחן קפה שמסביבו יש ספה(מאחורייך) ושתי כיסאות(לצדדים שלך).מאחורייך צמוד לקיר יש ארון עם ספרים. בפינה הימנית מאחורייך של החדר יש שולחן גבוהה עם ארון שבתוכו יש כלי מטבח ומכונת קפה. ליד הפינה הימנית (מולך) של החדר יש עוד פינת ישיבה וליד הפינה השמאלית (מולך) יש גם כן פינת ישיבה. שאר פינות הישיבה זהות בערך לפינה שלך.
מאחורייך בפינה השמאלית של החדר יש דלת. מלפנייך יש דלת, שני החיילים עומדים לידה,ניקול עומדת לידם.
IN
החייל הבכיר מספיק להגיב מהר ולשלוף את האקדח שלו לפנייך, החייל הפשוט עדיין לא מגיב. הוא מכוון אלייך ויורה בזמן שהוא אומר "הזהרתי אותך"
קרן כחולה פוגעת לך בכתף ואתה מרגיש כאילו התחשמלת שוב, הפעם זה יותר רציני.
meta
2 נקודות נזק נוספות.
חדר
ספוילר
הצג
"תבואו איתנו, תקבלו תשובות אחר כך" אומר החייל שמול רוב.
ברגע שטאלואן מצמיד את החרב שלו אל החייל שלידו החייל משתתק.
הוא שולף את הקומפאד ובזמן הזה שאר החיילים מבינים מה קרה, הם שולפים את הנשקים שלהם ומכוונים אליכם.
טאלואן מספיק לקרוא את ההודעה,היא מטימותי.
משהו קורה בבסיס, הרבה חיילים רצים.
meta
תטילו יוזמה (החייל שמול טאלואן משותק מפחד, הוא אחרון בסיבוב באופן אוטומטי.)
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4404
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי דינרבלו » 18 אוגוסט 2017, 09:28

חדר
ספוילר
הצג
"בואו נירגע. תניחו את הנשק ואף אחד לא יפגע. אומר רוב, בעודו מחזיק את האקדח שלו. מכוון לראש של אחד החיילים
META
יוזמה-[dice seed=51666 secure=2d911ce7_0]1D8[/dice]
זרתוסטרה
ספוילר
הצג
OUT
פתאום קלטתי שאחד ההישגים של הדמות שלי היא להשיג עוד ציוד רפואי. הערכת עזרה ראשונה והחמש מדבקות נחשבות כבסדר להשלמת ההישג?
שמעו את זה ברקע הודעותי
yds
הודעות: 3157
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי yds » 18 אוגוסט 2017, 09:31

ספוילר
הצג
טאלוא'ן מגלגל עיניים וסוגר את הקומפאד, הוא מכניס אותו לכיס ושולף את הרובה שלו, טוען אותו וחושף שיניים חדות. הוא מרגיש את האדרנלין שוצף הדם שלו, כל השרירים שלו נמתחים, והריח הממכר כמעט של פחד נישא באוויר. המחזה המגוחך הזה נגמר, המצוד התחיל. הוא מביט ברוב ''אין מקום למשא ומתן. אנחנו צריכים להילחם. תעדכן את השאר במצב שלנו, אני אחפה עליך.''
Out
עריכה-יוזמה
[dice seed=58648 secure=afb26a3f_0]1d8+1[/dice]
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1619
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51
תשובות: 1

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוגוסט 2017, 09:42

טימותי
ספוילר
הצג
טימותי שולף את האקדח שלו יורה אל עבר החייל הפשוט ויורה, כאשר מיד לאחר מכן הוא תופס מכסה מאחורי הספה שמאחוריו כשהוא צועק "ניקול רוצי".
מטה: [dice seed=32132 secure=21f71d80_0]1d20+1[/dice]
פגיעה [dice seed=50606 secure=00319da4_1]2d6[/dice]
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 505
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 18 אוגוסט 2017, 10:00

חדר
ספוילר
הצג
החייל המפוחד קצת נרגע שהרובה נשלף והחרב מוסרת מהגרון שלו, אבל הוא עדיין קפוא במקום.
החיילים מתכוננים לירות,אתם מהר מבינים שלא יהיה פה מקום לדיבורים.
אתם מסתכלים מסביבכם, אתם מוקפים בארבע חיילים סך הכל, רובי לייזר מוזרים נמצאים בידיים שלהם. אתם במסדרון ארוך. בפינה השמאלית של המסדרון (מולכם,מאחורי החיילים שמול רוב) יש רכב קטן שהוא בעיקר שלדה ו4 גלגלים גדולים.עגלה מחוברת אליו עם כמה ארגזים עליה. מאחוריכם יש 2 חיילים וכמה מטרים לידם 4 ערמות קטנות של ארגזים סגורים. בכל קיר של המסדרון יש שתי דלתות.
out
טאלואן תטיל יוזמה(1ק8 פלוס מתאם זריזות).
החיילים עומדים 2 מאחוריכם ו2 לפניכם, טאלואן נמצא מאחור ורוב מקדימה. כל הטווח הזה הוא 20 מטר. בתוך הטווח הזה יש את הארגזים והדלתות. מאחורי החיילים שמלפני רוב יש את הרכב.
טימותי
ספוילר
הצג
out
תרשום את הנק"פ שלך והתחמושת בmeta כל תור.
IN
החייל, שמדיו היו קלים יותר מאשר המדים של רוב החיילים שראית בבסיס, מסתובב אלייך כשהוא שומע את קול היריה של הפלזמה.
הייריה של הפלזמה נראית יותר כמו כדור אדום ולוהט מאשר קרן כמו הלייזר, היא פוגעת בו ישר בחזה ועוברת דרכו, מעיפה אותו אחורה אל מחוץ לדלת.
ניקול מנצלת את ההזדמנות ורצה מהדלת, נעלמת אל תוך המסדרון.
החייל הבכיר יותר מופתע מהפעולה שלך, הוא מתעלם מניקול בסמן שהוא נאלץ לצפות בחברו נוחת על הרצפה ומשמיע קול פגיעה חזק.הוא מסתובב אלייך ויורה עוד קרן כחולה,מבט של זעם על פניו.
הקרן עוברת לך בדיוק מעל הראש כשאתה יכול לראות אותו פונה להסתתר מאחורי הדלת.
meta
שניכם מאחורי מחסה, יש לכל אחד מחסר של 2- להטלת פגיעה.
דינרבלו
ספוילר
הצג
כן, זה עומד בהישג. תקבל את הנק"נ הנוסף ותבחר הישג חדש ביחד עם כולם בחלוקת הנק"נ הבאה. מזלט!
שלח תגובה