ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 498
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05
מיקום: "איי האושר"

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 10 מאי 2017, 16:43

IN
כסף.גישה לידע. כוח.חופש.
כל הדברים האלה ניתנים להשגה בעזרת ספינת חלל, וכל הדברים האלה הם הגורמים שהביאו אותכם לתחנת החלל " ההרפתקן הנודד".
תחנת חלל זו, כפי ששמה מרמז, היא מקום המפגש המועדף על כל כל אדם שבחר לבלות את חייו בנדידה ברקיע וכעת זקוק למנוחה, או לקצת בידור.
תחנת החלל הזאת נמצאת במסלול סיבוב נמוך מסביב לכוכב קטן וסלעי שיותר מזכיר בגודלו ירח מאשר כוכב של ממש. כוכב זה נמצא במערכת השמש H-0304. תחנת החלל מורכבת מכמה אזורים. בחלקה החיצוני תמצאו נמל לספינות חלל,בעל מרכז פיקוח ותחנה למילוי של דלק מימן מרוכז,מים,מזון,חמצן ושאר משאבי החיים הנחוצים לספינה, לרוב גם יהיה ניתן למצוא בו קפטנים שמגייסים אנשים לשירות חד-פעמי או ארוך טווח בצוותם. החלק הפנימי יותר של "ההרפתקן" מכיל מלון אוטומטי להשכרת חדרים במחירים שלא ירוששו אותך מכל הקרדיטים אותם צברת.בצמוד לאוטו-מלון ישנו את החלק העיקרי של של "ההרפתקן"- הבר. בבר התלת קומתי של "ההרפתקן" תוכלו למצוא צוותי חלליות כמעט מכל הגזרה שבאו במטרה לרענן את כוחם או למצוא עבודה. הבר של "ההרפתקן" הוא בעצם הסיבה העיקרית לפרסום של תחנת החלל ועם השנים כל שאר החלקים נבנו והתרחבו סביבו. הבר ידוע בכך שתוכלו לשמוע בו את כל החדשות האחרונות והמסעירות מרחבי הגזרה- כוכבים חדשים , אקדמיות חדשות לפסיונים ,מהפכות בכוכבים מרוחקים ואסונות בכוכבים מקומיים-וכל זאת כמובן בחברת נשים שופעות חזה ומשקאות חזקים במיוחד.
אך הפעם לא הגעתם ל"הרפתקן" בשל אף אחת מהסיבות האלה. אתם הגעתם ל"הרפתקן" בעקבות הצעה כמעט בלתי יאמנת למכירת ספינת חלל בלא יותר מ550 אלף קרדיטים. ההצעה הגיעה מחברת "אקירה מכירות", חברה שמתמחה בקנייה של סחורה מכל הסוגים והגדלים ומכירתם ברשת. בדרך כלל קניות מהחברה מסתיימות בלחיצה על כפתור וחתימה אינטרנטית, אך כשזה מגיע לסכומים כאלה פגישה עם נציג היא בלתי נמנעת.
הבר הומה אנשים (ולא אנשים) כהרגלו. אתם בחרתם להתיישב בקומה השלישית של הבר,אזור שקט יותר ובעל יותר שולחנות. בלחיצת כפתור ותשלום של כמה קרדיטים ניתן להזמין כל משקה או מאכל שתוך מספר שניות יוצא מפתח במרכז השולחן. הנציג של אקירה מכירות אמור להגיע בעוד כמספר דקות.
כאשר אתם מתיישבים בשולחן קרוב לקיר פלטה כסופה שנמצאת במרכז השולחן שוקעת לתוכו ומאחוריה נסגר פתח מתכת. כאשר הפתח נפתח בשנית הפלטה הכסופה יוצאת ממנו כאשר נמצאים עליה חמישה ספלים של "בירת ההרפתקן" הקלאסית. קול רובטי נשמע מהשולחן, " 'ההרפתקן הנודד' מכבד את אנשי העסקים שנמצאים בו ומציע לכם את הבירה המיוחדת שלו על חשבון הבית! אנחנו מקווים שתהנו משהותכם בהרפתקן ותחזרו לפה שנית כדי לבצע את עסקאותכם!"
OUT
זאת ההזדמנות שלכם לתאר את עצמכם בפני החבורה. נא לצרף ד"ד בספויילר בהודעה הראשונה שלכם.

השחקנים הנבחרים:
-ג'וני בתור טימותי פירס, המדען מכוכב סטרימסי.
ספוילרהצג
-liorgonen3 בתור קית' 'ווקטור דלגדו, הטייס מכוכב KL3.
ספוילרהצג
-yellow_acid בתור מארו טרנר, "איש הטכנולוגיה" מכוכב אטרובילוסיניק אקס.
ספוילרהצג
str: 8
dex: 14
con: 8
int: 15
Wis: 11
Cha: 10
מומחה, צוות תקשורת, מדען.
מיומנויות 0:
מחשב, תרבות\חלל, שיכנוע, בירוקרטיה, תרבות\אטרובילוסיניק אקס, תפיסה, מדע, טק\עבר, טק\אסטרונומיה, רכב\אנטי כבידתי.
מיומנויות 1:
טק\עתיד.

ציוד:
קומפאד - מובן מאליו, הסמארט פון של המשחק. 100
דאטאסלאב - למרות שאת רוב השימושים הפשוטים אפשר לבצע בעזרת אפליקציות בסמארטפון, אני ארגיש מגוחך אם כאיש טכנולוגיה לא יהיה לי מחשב אישי בשביל דברים כבדים יותר. 300
מטא טול - לא שימושי כמו הכלים המיועדים, אבל מחוסר תקציב אני מניח שאני אאלץ להספק במטא טול עבור עבודות תיקון פשוטות של הציוד הקבוצתי. 200
אקדח חצי אוטומטי+מחסנית של 20 כדורים - הגנה עצמית
-דינרבלו בתור רוב ווינטר, הרופא-פסיון מכוכב "שלווה". -Qurrion בתור סמל אלכסנדר ולדימרוביץ' צ'נקוב,החייל מכוכב והלהאלה.
ספוילרהצג
שם הדמות: סמל אלכסנדר ולדימרוביץ' צ'נקוב.

תכונות:
כוח - 14
זריזות - 14
חוסן - 14
חוכמה - 8
תבונה - 8
כריזמה - 8

חבילת-עבר: הרפתקן. החבילה מאפשרת לי לבחור אילו שתי מיומנויות שאני רוצה, בחרתי לוחמה/נשקי-אנרגיה ואקסו-שריון.

מקצוע: לוחם. חבילת אימונים "Space Marine".

מיומנויות סופיות:
תרבות/ואלהלה
תרבות/חלל
תרבות/הרפתקן
לוחמה/נשקי-אנרגיה +1
לוחמה/ פרימיטיבי +1
אקסו-שריון +1
טקטיקה
אתלטיקה
טכנולוגיה/אסטרונאוטיקה

שפות: אנגלית, שפת-ואלהלה (רוסית).

ציוד: מגן TL4 (100 קרדיטס), שריון לוחות-מתכת (100 קרדיטס), מונולהב (50 קרדיטס), רובה לייזר (300 קרדיטס), מכשיר-קשר (100 קרדיטס), 5 סוללות סוג A (50 קרדיטס).

-YDS בתור טאלוא'ן- הלוחם הטינא'ן שערק מהכוכב שלו.


סוגי החייזרים הידידותיים שקיימים בגזרת החלל הזאת וידועים לכל:

בהאמות':
באמה לא יכול להיות פסיון.
ספוילרהצג
מראה ואופי:
מין זה של חייזרים גדול באופן ניכר מהאדם הממוצע ובולט בקלות בקהל גדול של בני אנוש. גובהו נע בין 2.0 מטר ל2.3 מטר. העור של גזע זה הוא קשה ומזכיר את עורו של הפיל.צבעם הוא אדום כהה. יש להם 4 אצבעות בידיים(אגודל ו3 אצבעות רגילות) ו2 בהונות עם טפרים בכל רגל. פרצופם מזכיר קצת פרצוף של שור שמעכו אותו מקדימה ומאחור ויש להם קרן על האף ושתי אוזניים שמזכירות אוזניים של פרה. הבאמות'(ביחד בהאמה) הם מין חמום מזג וקפדן בענייני כבוד. הסכם אצלם יכובד גם במחיר חייו של נותן ההסכם ובוגדים דינם עינויים רבים עד צאת הנשמה.
עולם הבית וצורת החיים שלהם:
באהם או בשפת בני האנוש "סלע מעופף" הוא עולם הבית של מין זה.העולם שלהם הוא סלעי וגעשי ואדמותיו לא סלחניות כלפי החקלאים שלה. גזע זה מחולק להרבה שבטים עד היום שנתונים במלחמה לא פוסקת אחד עם השני. רמת הטכנולוגיה של הבאמות' היום היא TL3.לא תמצאו הרבה בני אדם מתגוררים באופן קבוע בכוכב זה(אוכלסייה אנושית כ1K מתוך כ2M באמות').
היסטוריה ובני האדם:
הבאמות' היו חלק מהגזרה הזאת עוד לפני שבני האדם הגיעו אליה. כאשר בני האדם נחתו בכוכב ביתם ההתקלות הייתה מרה ומלחמה לא פוסקת על כוכב ביתם התחילה. לבני האדם היה טכנולוגיה מתקדמת בהרבה אך הבאמות' נלחמו באכזריות ועד האיש האחרון. בסופו של דברי מנהיגי הבאמות' הבינו שהם לא יוכלו להתמודד עם הכוח הטכנולוגי של בני האדם (לאחר דילול רציני של האוכלסייה שלהם) והחליטו לכרות הסכם לברית שלום עם האנושות ולמסחר. עד היום ההסכם הזה מכובד בכובד ראש ולמרות שחלק מהבאמות' לא אוהבים את חבריהם האנושיים הם מכבדים אותו ולא יפגעו בבני אנוש בכוונה גזענית או ללא סיבה ראויה. חלק מהבאמות' בוחרים לשוטט בחלל או בעולמות אנושיים אחרים למטרות מסחר וכשכירי חרב. היחס היום בין בני האדם לבהאמות' הוא טוב ברובו מלבד קבוצות קיצוניות בודדות מאוד.
תוספים למשחק בתור באמה:
+1 לכוח
+1 לחוסן
-1 לכריזמה
-2 לתבונה
התקפה עם הקרן עושה נזק של ק'4 (נכנסת לקטגוריה של לחימה ללא נשק במיומנויות).
באמה לא יכול להיות פסיון.

קוג'ים:
ספוילרהצג
מראה ואופי:
הקוג'ים הם נמוכי קומה(בערך בגובה של ילד-בין 1.2 מטר ל1.5). עורם מכוסה בפרווה קצרה וצפופה ובדרך כלל בגווני החום,הצהוב,הלבן והאפור השונים. הפרצוף שלהם מזכיר מעין שילוב בין קוף לסמור ויש להם זנב באורך של מחצית מגופם. הקוג'ים (ביחיד קוג') הם סקרנים מאוד,קלי דעת וקלי רגליים-כתוצאה מזאת הם טובים במיוחד בהפעלת מכונות ומערכות שונות,בגניבה ובלהכניס את עצמם לצרות מכך שהם לא שומרים על כבוד ועל נימוס בסיסי.
עולם הבית וצורת החיים שלהם:
עולם הבית שלהם הוא אנומה ( בשפת בני האנוש "יערות אין קץ") וכששמו מרמז הוא עולם שמלא בג'ונגלים ויערות אך כיום ישנם הרבה ערים בלב היער.לקוג'ים יש ממשלה עולמית והם דוגלים בעולם בזכות החירות בעיקר.לרוב הם מתפרנסים מייצוא של המשאבים הרבים של העולם שלהם ומבנייה של מכונות וחלליות שונות. תוכלו למצוא הרבה בני אדם שבאו ללמוד,לסחור או סתם להתגורר בעולם הבית של הקוג'ים(כ200K מתוך 3M).רמת הטכנולוגיה של עולמה היא TL4.
היסטוריה ובני האדם:
בני האדם גילו את הקוג'ים בשלב מוקדם של ההתפשטות שלהם בגזרה הזאת.ההתקלות הראשונה של בני האדם בקוג'ים הייתה מאוד חיובית (הקוג'ים התעניינו בטכנולוגיה ובאנטומיה האנושית מאוד) ומהר מאוד נחתם בין שני הגזעים הסכם שלום שפיתח את שניהם טכנולוגית.בהמלך תקופת "הדממה" בני האדם שגרו בעולמות משותפים עם הקוג'ים זכו להתקדמות טכנולוגית מהירה יחסית בחזרה לשגרה והיו מבין העולמות הראשונים לחדש את הקשר עם בני האדם. כיום אוכלסיית הקוג'ים התפשטה בין כוכבים בני האדם ולמרות שהיא לא נפוצה בכוכבים ידידותיים תוכלו לראות הרבה קוג'ים,במיוחד בצוותים של ספינות חלל.
תוספים למשחק בתור קוג':
+1 לתבונה
+1 לזריזות
-1 לחוסן
-1 לכוח
קוג' יכול להיות פסיון אך זאת תופעה נדירה מאוד.
לארוסים:
ספוילרהצג
מראה ואופי:
הלארוסים מזכירים במבנה גופם את בני האדם רק שהם קלילים ורזים יותר. צבע עורם הוא כחול (לחלק בהיר לחלק כהה) ויש להם ראש ארוך ועיניים גדולות בצבעים ירוק,לבן או אדום.הלארוסים הם מחושבים במיוחד ותמיד יעדיפו לשמור על עצמם מאשר להסתכן. הלארוסים חכמים מאוד ומתקדמים טכנולוגית.הפסיונים נפוצים בקרב הלארוסים.
עולם הבית וצורת חיים:
עולם הבית שלהם הוא לאריה(בשפת בני האנוש "מרכז"). העולם שלהם פעם אולי היה מלא ביערות ובטבע אבל כיום לאחר עיבודים ובנייה רבה הוא מלא במבנים מלאכותיים ענקיים,בכבישים ובשלל טכנולוגיה. ללארוסים יש ממשלה רב עולמית( כרגע 3 עולמות בתוך מערכת השמש שלהם).פעם הרבה בני אדם התגוררו בלאריה בשביל ללמוד ולחקות את הטכנולוגיה שלהם,אך לאחר "הדממה" המספר הזה צנח משמעותית(כמעט אפסי) מכיוון שהלרוסים סגרו את עצמם בקצה הגזרה ואף אחד כמעט לא מורשה להיכנס או לצאת ממערכת השמש שלהם.רמת הטכנולוגיה שלהם היא TL5 .
היסטוריה ובני האדם:
כאשר בני האדם הגיעו לגזרה הם פגשו בלארוסים בשלב מאוחר יחסית בהתפשטות שלהם,הסיבה לכך הייתה שלמרות שהם מתקדמים טכנולוגית מאוד הם סגורים בעצמם וכיבוש לא מעניין אותם כל כך כמו תגליות מדעיות חדשות ובניית טכנולוגיות מופלאות. אם הלארוסים יצאו ממערכת השמש שלהם זה יהיה כדי לאסוף משאבים מכוכבים אחרים או לצורך מלחמה. "הצווחה" פגעה מאוד בגזע הלארוסים ואחריה הם סגרו את עצמם בממלכה הפרטית שלהם-אין יוצא ואין נכנס, זה המוטו. נדיר מאוד למצוא היום לארוסים בקרב עולמות בני האדם.
תוספים למשחק בתור לארוס:
+1 תבונה
+1 חוכמה
-1 כוח
לארוסים יכולים מאוד להיות פסיונים
בנוסף הלארוסים תמיד יהיו שונים ותמיד ירימו גבה שיראו אותם(בפליאה או בשנאה).לארוס יכול להימכר בשוק השחור בסכומי עתק לכן חייהם מחוץ למערכת השמש שלהם מסוכנים מאוד.

טינא'נים(ע"י YDS):
ספוילרהצג
מראה ואופי:
טינא'ן (טינא'נים ברבים) הם גזע של לוחמים, אבל בניגוד לבהאמות', שנלחמים לצורך ההישרדות, הטינא'ן נלחמים לצורך מימוש עצמי. הם גבוהים ודקיקים, ונוהגים ללבוש בגדים בצבעים אדומים וכתומים עמומים. העור שלהם כהה למדי, ועיניהם לבנות לגמרי. יש להם ניבים קטנים מאוד ( תוצאה של התפתחות מגזע של טורפים), וזנב ארוך עם להב טבעי בקצהו. רוב מושגי התרבות האנושית כגון כבוד, רכוש, נישואין והורות, לא קיימים אצלם. הזכרים מגיעים לבגרות בגיל 12, והנקבות בגיל 10. תוחלת החיים הממוצעת שלהם היא 65 שנים, והם לומדים כיצד להשתמש בזנבם ככלי נשק מרגע שהוא צומח (לאחר כחודש) הם עצמאיים החל מרגע לידתם ועד ליום מותם, ומהרגע שהם מגיעים לבגרות כל שינוי פיזי שיחול בהם יהיה כתוצאה מאימונים או השפעה סביבתית.

עולם הבית וצורת חיים:
עולם הבית שלהם הוא טינא'ת(בשפת בני האנוש "שלווה"). הכוכב שלהם הוא כוכב סלעי ברובו, עם רוחות עוצמתית הנושבות לכל עבר. הטינא'ן חיים בקומונות של בין 70 למאה חמישים פריטים, ונודדים ברחבי הכוכב שלהם במפרשיות רוח (מזחלות שנועדו לנצל את הרוחות העוצמתיות של הכוכב כדי לנוע באמצעות מפרשים אדירים). אין זה נדיר ששתי קומונות של טינא'ן לעולם לא יפגשו בשל המרחבים העצומים של הכוכב. הטינא'ן נוהגים לנוע בעקבות נחלים תת קרקעיים, המספקים להם דגים עיוורים כמזון, ואצות וטחלבים כתרופות וחומרי בערה. רמת הטכנולוגיה שלהם היא tl2

היסטוריה ובני האדם:
כאשר בני האדם הגיעו לטינא'ת, לקחו להם שלוש וחצי שנים עד שפגשו בקומונה של טינא'נים. בני האנוש ניסו להחיל עימם יחסי מסחר, אך הטינא'נים לא התעניינו בסחורות האנושיות, מלבד אחת-נחושת, אשר משמשת כמרכיב מרכזי ביצירת מפרשיות הרוח (הנחושת לוכדת את הגז הטבעי המצוי הרוחות, ובית הצורך ניתן לשפשף כנגדה אצות מסוימות כדי ליצור תאוצה נוספת, בנוסף לשימושים אחרים הקשורים לחימום. הטינא'ן ביצעו עסקה עם החוקרים-אתם תעזבו את הכוכב שלנו בשקט, ותביאו לנו נחושת, ואנחנו נעזור לכם להילחם, מאחר שהיה לטינא'ן כישרון טבעי לכל סוג של נשק, והלוחם נחשב אצלם למעמד הגבוה ביותר. כיום, שכירי חרב מרחבי הטינא'ן משמשים בכל הגזרה, ומקבלים את תשלומם בנחושת. הדבר היחיד ממנו יש להיזהר הוא מקיומם של טינא'ן בקבוצה היריבה לך, מאחר שבמקרה כזה הטינא'ן יסרבו להילחם.
תוספים למשחק בתור טינא'ן:
+1 זריזות
-1 כריזמה
-1 תבונה
טינא'ן יכולים להיות פסיונים, אך זה נדיר.
להב הזנב של הטינא'ן עושה נזק של ק'4.(נכנסת לקטגוריה של לחימה ללא נשק במיומנויות)
.

אז כמה דגשים וחוקים לפני תחילת המשחק:
ספוילרהצג
*IN,OUT,META יתנהלו כרגיל. בנוסף אני אוסיף את התגית TUTORIAL בה אני אוסיף חוקים כאשר הזמן יגיע\אפנה אותכם לחוקים בספר.
*בספר בפרק על שיטת המשחק (שאני ממליץ לקרוא את כולו) יש תת פרק העוסק בקרבות. אני מבקש ממכם לקרוא אותו ולהבין איך הקרבות והמיומנויות במשחק הזה עובדות. אם יש שאלות ניתן לפנות אליי פה בספויילר (תחת השם "שאלה לGM" בתגית הOUT) או שניתן לשלוח אליי הודעה.
*תעקבו אחרי כמות הכדורים שנשארו לכם במחסנית ושימו לב שאתם לא עוברים אותה, יהיה חבל אם תצטרכו לירות לחייזר בפרצוף ובדיוק באותו הרגע תשמעו "קליק" מבאס שמראה לכם שנגמרו הכדורים...
*דרכים למציאת הרפתקאות: תרגישו חופשי לחקור את העולם ולחפש את ההרפתקאות שלכם במקומות שמעניינים אותכם, מידי פעם אני אכיר דמויות שיבואו עם ההרפתקה אליכם אבל הדגש הוא בזה שאתם תבנו את הסיפור שלכם ואתם תשנו את העולם מסביבכם.בנוסף בדיקות מיומנות לידע יהיה שימושיות כדי לחשוף דברים מעניינים על העולם.. כמובן שיש דרכים אחרות להציע את שירותכם באינטרנט ולחפש שם עבודות.
*ציוד- בהודעה הראשונה שלכם תזכרו לרשום לי איזה ציוד אתם בחרתם שיהיה מוכן לשימוש חופשי, אחרת אני אתייחס לציוד המוכן כפי שציינתי בעץ ההרשמה.
*כאשר אתם מדברים בשפה שהיא לא אנגלית או במקום בו שאר השחקנים לא יכולים לשמוע אותכם תזכרו להשתמש בספויילר ומעליו למי ההודעה מיועדת(למשל לכתוב מעל הספויילר "ברוסית:" ואז הספויילר).
*כאשר אתם מטילים קוביה לפגיעה תטילו גם את הנזק כדי לחסוך בזמן, אם ההתקפה שלכם לא תפגע אז נתעלם מהנזק.
קצת על גזרות חלל(או גזרות כוכבים) וגזרת הכוכבים שלכם (עולם המערכה):
ספוילרהצג
לאחר "הדממה" נוצר ניתוק בין עולמות בני האדם בגלקסיה , מה שגרם לעולמות לחדש קשר רק בין כוכבים בגזרת החלל שלהם-קבוצת הכוכבים הקרובה אליהם מספיק בשביל להגיע אליהם בעזרת "הינע הדקר". האפשרות לעבור בין גזרות לגזרות בעזרת הינע הדקר הוא בלתי אפשרי, מכיוון שבשימוש במנוע המסתמך על שיטה זו ספינת החלל ותכולתה עולים למימדים גבוהים יותר בהם חוקי הפיזקה שונים מהמימד שלנו, מה שמאפשר לספינת החלל לנצל את האנרגיות הנובעות מהמימדים האלה כדי לנוע מהר יותר ממהירות האור. הבעיה היחידה עם השיטה הזאת היא שכדי לעצור את השימוש( בעיקרון לחנות) בה יש צורך בכוח הכבידה שיכולה להימצא רק במערכות שמש ולן אין אפשרות לנוע למרחקים ארוכים ללא כוכב. זאת הסיבה שגם אי אפשר לעצור את ספינת החלל בין מערכות שמש בחלל הריק- אין כוח כבידה שניתן להיעזר בו כדי לעצור את ה"קפיצה".
לכן, בעזרת המדע הקיים היום לאחר ה"דממה", אין אפשרות למעבר בין גזרות כוכבים.
כל גזרת כוכבים מחולקת להקסות -הקסה מהווה מקום המספיק בשביל מערכת שמש אחת- כלומר יכול להיות שבהקסה אין כלל מערכות שמש או שיש ב מערכת שמש אחת- אך לא יותר. בעזרת הינע הדקר ניתן לנוע רק בין הקסה בעלת מערכת שמש להקסה אחרת בעלת מערכת שמש.
הגזרה בה תשחקו היא הגזרה C-137 (בונוס למי שהבין את הרפרנס :) )
הגזרה הזאת מתאפיינת בכך שהקשרים בין הכוכבים בה התחדשו רק בשנים האחרונות, ולכן מאזן הכוחות בגזרה הזאת ברמה הבין כוכבית עדיין לא ברורה כל כך ויש הרבה מתח באוויר בין מעצמות עולות ובאופן כללי יש הרבה כוכבים שרק עכשיו נחשפו לקשר המחודש - או שעדיין לא נחשפו אליו בכלל.
כרגע הגוף שמכהן כמשליט הסדר באזור הוא "הממשל הבין כוכבי האנושי החדש" - ממשל זה התחיל להיות רציני וחזק מספיק בשביל להיות השליט האזורי רק בשנים האחרונות. תפקידו של ממשל זה הוא להיות הגוף המגשר בין כוכבים( הן מבחינה פוליטית והן מבחינה מסחרית),להיות השופט הגזרתי ולחשוף עולמות "חשוכים" (עולמות שעדיין לא שותפים לקשר הבין כוכבי) אל הקשר המחודש . בנוסף הממשל הבין-כוכבי הקים מערכת אלקטרונית של תשלום בעלת מטבע זהה לכל הגזרה שנקרא "קרדיט". הממשל הקים בנוסף מערכת של פרטים אישיים של אזרחי הגזרה(מעין תעודת זהות). את אותם פרטים ניתן להשיג על ידי קריאה של קעקוע ברקוד (שנמצא על אמת היד השמאלית של כל אזרח) בעזרת מכשיר משטרתי מיוחד, או בעזרת ווידוי בכניסה לאתר הממשל.
מפה של גזרת החלל C-137 :
מפה- כוכבים אין ספור.png - Google Drive


הסבר על המפה:
ספוילרהצג
כל מחומש במפה הוא הקסה- כלומר מקום שתופסת מערכת שמש אחת. כל הנקודות האפורות במפה הן מערכות שמש (חוץ מ101,הסבר בהמשך).
חבורת הכוכבים שחוברים בקווים שחורים נקראת "שביל המסחר טייווין-אנומה-הוקטלון" (לשעבר טייווין-אנומה-KL) על שם שלושת נקודות הציון שנמצאות עליה- טייווין והוקטלון הן הקצוות ואנומה היא המרכז. שביל המסחר הזה מורכב מהכוכבים הפוריים הראשונים שחזרו לקשר (הכוכבים שמסביב לאנומה, להסבר נוסף יש לקרוא על הקוג'ים למעלה). כל כוכב בשביל הזה תורם משהו לגזרה בין אם זה הכלכלה,המשאבים, הקדמה הטכנולוגית או המומחיות שלו. איכות החיים הטובה בגזרה מתקיימת באזור הזה ושם הכלכלה, המסחר והקשרים פורחים (גם אם בכוכבים מסויימים יש יותר מהם). בשביל השחור הכי קל לנווט ולהתנייד בין כוכבים והמפות של הזרמים האנרגתיים העל-מימדים מתחדשות שם על בסיס קבוע.*

הקווים האפורים הם קווים לכוכבים שפעם היו חלק מהשביל השחור (כמו KL) או שמבקרים אותם לעיתים תכופות אבל הן לא חלק מהשביל
(כמו דום). בקווים האפורים הניווט עדיין יחסית קל אבל יותר קשה מבשביל השחור. המפות המעודכנות ביותר זמינות אבל זה כרוך במחיר או טובות.
הקווים האפורים בהירים מסמנים כוכבים שיש בהם קשר אך לרוב מגיעים אליהם רק סוחרים,שכירי חרב,מדענים,הרפתקנים או אנשים שרוצים לקנות משהו שיש רק לכוכב הזה להציע (גם אם הוא לא בתוך גבולות החוק). המפות באזורים האלה לא מתחדשות בקצב גבוה ודי מיושנות ולכן הניווט בהם קשה לטייסים לא מיומנים, אך עדיין ניתן להשיג מפות עדכניות במחיר גבוה או מהיכרות עם אנשים שחקרו את הנתיב לשם בזמן האחרון.
האזורים ללא הקווים עדיין מנותקים מקשר ורק הרפתקנים ומגלי עולמות ספורים ביקרו בהם. רוב הציבור לא יודע בדיוק מה יש בעולמות האלה מלבד רשומות מתור הזהב או סיפורים ושמועות. כמעט ואין מפות עדכניות(או מפות בכלל) לכוכבים האלה ואם ניתן להשיג אותם זה רק במחירים גבוהים מאוד או מהאנשים הספורים שביקרו בכוכבים האלה בזמן האחרון.

*זרמי האנרגיות כל הזמן משתנים בעל מימד וכמעט ולא ניתן לצפות אותם היום. בתקופה שלפני הצווחה היה ניתן לנווט בהם בקלות יחסית אך היום זאת משימה קשה ואם מישהו רוצה להגיע לכוכב אחר בעזרת "קפיצה" של הינע-דקר הוא צריך להסתמך על מפות עדכניות של אנשים שלמדו את כיוון הזרמים בשיטה של ניסיון-וטעייה וניחוש מושכל.
הכוכבים של מערכות השמש הממוספרות במפה(ומה שידוע לכל עליהם):
ספוילרהצג
0101- השמש של הכוכב הזה הייתה כבדה וישנה ולכן היא נהפכה לחור שחור כבר ממזמן. כיום ידוע שיש כוכב שנוצר מסלעים וחלקיקים שונים שמסתובב סביב כוכב זה, אבל אין עליו שום ידע בנוסף לזה.בני האדם אף פעם לא התיישבו עליו.

0108- כוכב שער- הכוכב הזה הוא הכוכב הראשון עליו התיישבו בגזרה הזאת והוא מכיל את שער הקפיצה העיקרי של הגזרה ובתור הזהב השתמשו בו בשביל לקפוץ לגזרות אחרות. היום הוא חורבה.
0203- ליבריטי-לא ידוע הרבה על הכוכב הזה היום, אבל ידוע שפעם הוא שימש כבית כלא שאליו נשלחו אסירים מרחבי הגזרה לתנאים נוראיים. כיום הוא מחוץ לקשר.

0205- במערכת השמש הזאת ישנם שני כוכבי לכת שהתיישבו בהם, אחד נקרא בייקרי והקשר חזר אליו רק בשנים האחרונות והקפיץ את הרמה הטכנולוגית בו בבת אחת. הוא עדיין בשלבים הראשוניים של ההסתגלות למצב החדש. הכוכב השני הוא חורבה מדברית שלא כל כך ברור מה קרה בה.האטמוספרה והכוכב עצמו ראדיוקטיבים ברמה שמסוכנת למחייה.

0304- ידוע על כוכב אחד מיושב במערכת השמש הזאת בשם הגמונס. כוכב שנעשתה בו עלייה של מפלגה כוחנית לשלטון לא מזמן ומתייחסים בו בזהירות מרובה לפסיונים. למרות העלייה הכוכב עדיין נשאר חלק משביל המסחר של טייווין-אנומה-הוקטלון. כוכב בעל משאבים רבים וטכנולוגיית grav טובה.

0305- מערכת השמש של טייווין, כוכב יפני בשורשיו בו יש אמונה אלילית בבני משפחת האצולה. לפני כשנתיים הקיסר מת ומשפחת האצולה התפצלה לשניים ובראש כל אחת בת של הקיסר. יש בכוכב כרגע אויינות בין המשפחות החדשות ותחומי השליטה שלהם אך זה לא מפריע לקשרי החוץ שלהם. הם היצרנים הגדולים ביותר של איברים סייבורגנים (cyberware) בגזרה. מסחר הנשק והתחום האפור יותר פורח כרגע.

0306-והאלהלה- כוכב קפוא שנמצא במלחמה מתמדת עם זן חייזרים שמזכיר פטריות בגנטיקה שלו. הכוכב מפורסם בחיילים שלו וכשהקשר חזר אליו הוא קיבל חיזוק של טכנולגייה גנטית מהוקטלון, מה שהפך אותם לחיילי העילית הטובים בגזרה והם שניים בפיזיות שלהם רק לבהאמות'. הדרך בה הצליחו מנהיגי הכוכב לשלם על הטכנולוגיה הזאתי עדיין לא ברורה או ידועה, אבל המעמד של הוקטלון התחזק מאוד אחרי החיזוק הזה והם הצליחו להיכנס לשביל המסחר בזכותו.

0307-טינא'ת(בשפת בני האנוש "שלווה")כוכב הבית של הטינא'ן.כוכב סלעי ברובו, עם רוחות עוצמתית הנושבות לכל עבר. הטינא'ן חיים בקומונות של בין 70 ל150 פריטים, ונודדים ברחבי הכוכב שלהם במפרשיות רוח (מזחלות שנועדו לנצל את הרוחות העוצמתיות של הכוכב כדי לנוע באמצעות מפרשים אדירים). אין זה נדיר ששתי קומונות של טינא'ן לעולם לא יפגשו בשל המרחבים העצומים של הכוכב. בכוכב הזה אין תחבורה בין-כוכבית אך מידי פעם חללית מסע אוספת את הט'ינאן משם ומתווכת בינהם לבין המעסיקים שלהם תמורה לכסף. לעוד הסבר יש לקרוא את המידע על הטינא'ן.

0308- כוכב מנותק מקשר, הדבר היחיד שידוע עליו זה שיש בו כבידה נמוכה מהרגיל.

0403-דום- כוכב קטן יחסית ולא ראוי למחייה בעליל. האטמוספרה שלו רעילה ובעלת רוחות שיכולות לאכל בשר. לפני כמה שנים גילו את הכוכב הזה מחדש ויישבו בו רק מדענים וחוקרים. תגלית של מתכת חדשה מסוג איניאובטיניום,כזאת שחזקה מכל שאר סוגי המתכות ומשמשת כיום כחומר מרכזי בבנייה של חלליות, הובילה להתיישבות של פועלי תאגידים וחציבה רבה בכוכב. אך גם היום האוכלסייה בו קטנה להחריד.

0404- אנומה- כוכב הבית של הקוג'ים. הוא מתקדם טכנולוגית ומלא ביערות ומעיינים ובגלל זה עשיר במשאבים. הקשרים הראשוניים והקמת שביל המסחר נוצרו סביב הכוכב הזה. כיום הוא הכוכב היחיד שמייצר ספינות ותחנות חלל באופן תעשייתי ויעיל. ספינת החלל הקפיטלית ובסיס האם של "הממשל הבין כוכבי" נוצרה שם וכיום היא מסתובבת במסלול מעגלי סביב הכוכב. לעוד מידע ניתן לקרוא על הקוג'ים.

0406- האטון- לאף אחד לא ברור כל כך מה קרה לכוכב הזה בזמן הצווחה, אבל זה לא דבר טוב.כיום הכוכב הזה חסר ממשלה ומתקיימת בו שליטה של "שרי פשע"(מנהיגים של ארגוני פשע עצומים ששולטים בערים שלמות) ומסחר איברים ברמה תעשייתית. הממשל הבין כוכבי מתנגד לכוכב הזה בגלוי ויש על האטמוספרה שלו פיקוח מתמיד,למרות שהוא לא יעיל במידה מספקת. יש המלצה נוקבת לא לבקר בכוכב ולמי שיגלו שעשה את זה מצפה חקירה בכוכב הבא בו יבקר. ניתן להשיג כל דבר הזוי ולא חוקי שתרצה בכוכב הזה-מטכנולוגיה אסורה לאיברים ועבדים מעוותים וחסרי בינה.

0503-סטרימסי- כוכב נאור ומיושב מאוד(25 מיליון תושבים) ולכן הכלכלה והמדע בו מפותחים באופן יוצא דופן.הכוכב הזה מאופיין בצמחייה הקטלנית והרבה, אך היא נפוצה רק ב3 מ10 היבשות שלו כך ש6 מהן מיושבות על ידי בני אדם ואחת נוספת קפואה. רוב התושבים חיים בערים גדולות ומתורבתות ונהנים מייצוא וייבוא מוצלח בשל היותם חלק משביל המסחר. הכוכב מתמחה בטכנולוגייה חקלאית שנובעת מהניסיון שלו עם הצמחייה הטבעית הרבה שלו והרבה משאבים ביבשות המיושבות שלו.

0504-הוקטלון- ענק גז בעל טכנולוגיה מתקדמת. הערים המעופפות שבו הן פלא טכנולוגי קדם-צווחתי. הכוכב הזה מתמחה בנדסה ועיצוב גנטי ומספק עובדים מהונדסים ושינויים גנטיים רצויים לכל הגזרה,במחיר המתאים. הוא שומר בקנאות על הטכנולוגייה שלו וגם שייסחור בה זה יהיה בדרך כלל בדרך שתקשה על הנדסה הפוכה, או שיקים מעבדות זמניות שמנוהלות על ידי התאגידים של הכוכב בכוכבים אחרים. רוב הערים המעופפות התרסקו אחרי הצווח אך העשרה שנשארו כיום נהנות מעושר ומהפריבילגיה של להיות בשביל המסחר בשביל הטכנולוגיה הקדם-צווחתית,ההנדסה הגנטית ומצבורי המימן המרוכז של הכוכב שלהן. בכל עיר יש בין 5 ל15 אלף תושבים.

0506-באהם- כוכב הבית של הבהאמות' הוא סלעי וגעשי ואדמותיו לא סלחניות כלפי החקלאים שלה. גזע זה מחולק להרבה שבטים עד היום שנתונים במלחמה לא פוסקת אחד עם השני. רמת הטכנולוגיה של הבאמות' היום היא TL3.לא תמצאו הרבה בני אדם מתגוררים באופן קבוע בכוכב זה(אוכלסייה אנושית כ1K מתוך כ2M באמות'). אין לכוכב הרבה משאבים אך הם עדיין משתדלים לנסות ולסחור עם בני האדם כדי לשרוד וחלקם בוחרים לשוטט בגזרה כסוחרים (הממולחים יותר מבניהם) או כשכירי חרב של האליטה.

0601- מערכת השמש של הלארוסים.עולם הבית שלהם הוא לאריה(בשפת בני האנוש "מרכז"). העולם שלהם פעם אולי היה מלא ביערות ובטבע אבל כיום לאחר עיבודים ובנייה רבה הוא מלא במבנים מלאכותיים ענקיים,בכבישים ובשלל טכנולוגיה. ללארוסים יש ממשלה רב עולמית( כרגע 3 עולמות בתוך מערכת השמש שלהם).פעם הרבה בני אדם התגוררו בלאריה בשביל ללמוד ולחקות את הטכנולוגיה שלהם,אך לאחר "הדממה" המספר הזה צנח משמעותית(כמעט אפסי) מכיוון שהלרוסים סגרו את עצמם בקצה הגזרה ואף אחד כמעט לא מורשה להיכנס או לצאת ממערכת השמש שלהם.רמת הטכנולוגיה שלהם היא TL5 . העולמות האחרים שלהם קטנים יותר ושמותיהם הם פשין ונוק וידוע עליהם אפילו פחות מאשר על לאריה.

0603- שלווה- כוכב קטנטן עם אוכלסייה עוד יותר קטנה שמזכיר בגודל שלו את פלוטו. לכוכב אין מספיק משאבים או טכנולוגיה בשביל להיכנס לשביל המסחר אבל האטמוספרה שלו אידיאלית לחיים . רוב התושבים בו הם חקלאים או סוחרים שמנצלים את הקרבה של הכוכב לשביל המסחר בשביל לצאת למסעות של ייבוא וייצוא של סחורות ולחזור לכוכב עם הכסף הדרוש, וחלק קטן מהם ממש טוב בזה. חלק מהפליטים המועטים של לאריה אחרי הניתוק של הלארוסים מבני האדם הגיעו לשלווה וכך היא הוקמה ולכן הם גם יודעים על הלארוסים הכי טוב בגזרה. השמועה אף אומרת שמעטים מצליחים להיכנס ללאריה בעזרת עסקאות סודיות, אבל זה כנראה רק שמועה. הרי ללארוסיים אין משמעות בכסף או ברוב המשאבים, אז אם השמועות נכונות כנראה מציעים להם משהו אחר.

0604- אטרובילוסיניק אקס, כוכב האפשריות הבלתי מוגבלות. מאות יזמים, עשרות תאגידי ענק, וכמעט אפס בירוקרטיה מצד הממשל, הפכו את אטרובילוסיניק אקס למעצמה טכנולוגית מקרב הכוכבים השכנים. כל תאגיד גדול שמכבד את עצמו נמצא שם. לכוכב אולי אין הרבה להציע מבחינת משאבים, אבל כוח העבודה המתקדם ופריחת הקפיטלזם והטכנולוגיה בו זיכו לו מקום של כבוד בקרב הכוכבים שחברים בשביל המסחר.

0605-מערכת השמש של KL היא בעלת שלושה כוכבי לכת. עד לפני כ15 שנה המערכת הכלכלית התנהלה כך שKL3, כוכב קפיטליסטי בעל כסף רב וערים גדולות, השתמש במשאבים של שני הכוכבים האחרים במערכת השמש כדי להרוויח את הממון שלו בזמן שהם מקבלים חזרה תמורה מעטה. אבל אחרי "יום המהפכה",בו מפלגה סוציאלית קומניסטית של תושבי KL1 עשתה מרד והחריבה את KL3,הכוכב הנ"ל הפך לכוכב מתועש ומזוהם שנשלט בידי חברי המפלגה של KL1 ובכל מערכת השמש מתקיימת מערכת כלכלית קומניסטית.

0608-כוכב ללא קשר. לא הרבה ידוע על הכוכב הזה מלבד שהוא הסתמך בצורה כבדה על טכנולוגיה פסיונית וכנראה שזאת הסיבה שהוא אף פעם לא חידש קשר אחרי הצווחה, למרות (ואולי אפילו בגלל) ההצלחה הטכנולוגית והמסחרית שהייתה לו לפניה.
נתונים לספינת החלל מתילדה השמנה(הסבר על משמעות הנתונים ניתן למצוא בספר בפרק הציוד בטבלה של החלליות):
ספוילרהצג
סוג:פריגטה(frigate)
גוף הספינה: סוחר חופשי(free merchant)
דרגת שריון:6
שריון:2
מהירות:3
(power) חשמל עודף: 0
(free mass)משקל פנוי:6
(hard points ) נקודות הרכבה פנויות:0

תוספים: התאמה אטמוספרית,2 מיכלי דלק(במקום 1),אוסף דלק,multifocal laser, sandthrower, מקום למטען-20 טון.
נערך לאחרונה על ידי זרתוסטרה ב 09 אוגוסט 2017, 11:20, נערך 15 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
הודעות: 2222
הצטרף: 01 אוגוסט 2011, 12:43
מיקום: היכנשהו בבריאה, רוב הזמן.
יצירת קשר:

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי Qurrion » 10 מאי 2017, 17:09

האיש המגודל אשר ענה לשם "אלכסנדר" לא ישב ליד השולחן, אלא עמד ונשען על אחד העמודים ליד. גובהו היה כמעט 2 מטרים, ואפילו ללא שריונו העצום היה גדול מכל לקוחות הבר. צלקת לאורך ראשו, נמתחת מגבתו הימנית ועד עורפו, מעידה על מניפולציה גנטית כלשהי, לא פלא שבחור צעיר בשנות ה-20 המוקדמות שלו כ"כ גדול. השריון אשר לבש היה מורכב מלוחות מתכת עבים אשר חוברו יחדיו לחליפה, ודמה לשריונות-הכוח הישנים שנחתי-החלל השתמשו בהם באופן נפוץ לפני הדממה, אך לא היה ממונע כלל. אלכסנדר סחב את מלוא המשקל של הפלדה על שריריו. על גבו נח רובה-לייזר סטנדרטי, ועל מותנו הייתה חגורה סכין משוכללת אשר נוצרה על-מנת לחתוך דרך השריונות החזקים ביותר. שערו היה בהיר ועיניו כחולות, ועורו היה בהיר כשל כל אחד אשר גדל בכוכב קפוא וחסר קרינת-שמש מספקת. הוא נמנע מלשתות מהבירה, וסקר את יושבי הבר שוב ושוב, כמחפש אחרי מתנקש או מחבל אפשרי.

דף-דמות:
ספוילרהצג
שם הדמות: סמל אלכסנדר ולדימרוביץ' צ'נקוב.

תכונות:
כוח - 14
זריזות - 14
חוסן - 14
חוכמה - 8
תבונה - 8
כריזמה - 8

חבילת-עבר: הרפתקן. החבילה מאפשרת לי לבחור אילו שתי מיומנויות שאני רוצה, בחרתי לוחמה/נשקי-אנרגיה ואקסו-שריון.

מקצוע: לוחם. חבילת אימונים "Space Marine".

מיומנויות סופיות:
תרבות/ואלהלה
תרבות/חלל
תרבות/הרפתקן
לוחמה/נשקי-אנרגיה +1
לוחמה/ פרימיטיבי +1
אקסו-שריון +1
טקטיקה
אתלטיקה
טכנולוגיה/אסטרונאוטיקה

שפות: אנגלית, שפת-ואלהלה (רוסית).

ציוד: מגן TL4 (100 קרדיטס), שריון לוחות-מתכת (100 קרדיטס), מונולהב (50 קרדיטס), רובה לייזר (300 קרדיטס), מכשיר-קשר (100 קרדיטס), 5 סוללות סוג A (50 קרדיטס).
עריכה: הכוונה ב-"C-137" היא היקום של ריק ומורטי, נכון?
נערך לאחרונה על ידי Qurrion ב 10 מאי 2017, 18:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4402
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי דינרבלו » 10 מאי 2017, 17:16

OUT
רוב הוא דמות חסרת יחוד ברקע תחנת החלל, הוא לובש בגדי עבודה רגילים למראה,שריון חללי עשוי פלסטיק, תיק גדול וחדיש ואקדח חצי אוטומטי על הירך.
הדבר היחיד שמיוחד ברוב הוא עיניו- העיניים של רוב בצבע אפור וכל הסתכלות בהם מעוררת אי-נוחות למסתכל.
יש לרוב שישער חום, לא מסורק או מסודר.
כל אחד שנמצא מספיק זמן עם רוב שם לב לריח החזק של חומרי הניקיון שתמיד מלווה אותו.

IN
רוב נכנס לבר בשקט ובהליכה איטית תוך כדי התעסקות בטלפון שלו, הוא קורא חדשות בשעמום. ומתיישב בשולחן.
הוא פונה לשולחן:"אם אפשר להחליף את אחת הבירות במים זה יהיה מצוין." הוא אומר בקולו העמוק והמשועמם.

OUT
ד"ד: ציוד שימוש חופשי-
השריון והאקדח.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8093
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 מאי 2017, 17:59

קית נכנס גם הוא לתוך הבר. נראה שהוא כבר למד להכיר את כל "חלאות המין האנושי" שמגיעים למוקמות כאלה. (גם אם הם לא אנושים), אלו מהם שכבר למדו להכיר אותו, פונים אליו בכינוי שלו- וקטור.

שיערו השחור נראה קצר מעט, ונראה שרק לאחרונה הוא הפסיק לגלח אותו. זקן טיש חום מעטר את סנטרו, עיניו ירוקות כזית.

מעבד למעיל העור החום והחבוט שלו, ניתן לזהות מקלעון (SMG) נך בצמוד לרגלו. על גבו תיק מסעות, גם הוא נראה כאילו הוא ראה ימים טובים יותר.

הוא מתיישב ושוטה בלגימה אחת את האלכוהל. "הייתי צריך את זה..." הוא ממלמל.

דף דמות ציוד- כרגע הנשק, המעיל והתיק, השאר נמצא בתוך התיק.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1210
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי ג'וני » 10 מאי 2017, 18:54

טימותי, אדם גבוה, רזה ובעל שיער ג'ינג'י בולט הלובש ג'קט עור ורובה לייזר תלוי על גבו, מתיישב ליד השולחן בחיוך וסוקר במהירות את הנמצאים סביבו תוך כדי העברת ידו בזקנו הצרפתי. לאחר שהוא מבחין שהנציג של אקירה מכירות עדיין לא הגיע, הוא מושיט את ידו אל כוס הבירה, מרים אותה בקריאה שמחה "למתילדה השמנה" ולוגם.

אאוט:
ד"ד: טימותי פירס
ספוילרהצג
נתונים
טימותי נולד וגדל בעולם הבית "סטרימסי", עולם טכנולוגי מסדר 4, לאמא מדענית ואבא עורך דין פלילי די מצליח. כבר מגיל צעיר טימותי גילה כשרון מולד לרכוש חברים ואינטליגנציה גבוה, מה שגם לשני הוריו רצון עז לראות אותו ממשיך בדרכם ולכן הם דחפו אותו בילדותו לעבר שני התחומים. אולם, כאשר הגיע גילו לבחור מה הוא רוצה לעשות, הוא בחר בעבודת מחקר אותה הוא קיבל ללא בעיה מיוחדת עקב ציוניו הטובים, יכולתו להקסים בראיון העבודה ופרוטקציה קטנה מצד אמו.
טימותי התמנה לעוזר מחקר טכנולוגית קדם "צווחה" ועשה הרבה עבודת מעבדה כדי לנתח ולבדוק ציוד מסוג זה וכך קרה שבמהלך עבודתו במעבדה הוא קיבל ציוד טכנולוגי ישן שהונח לגביו שהוא ציוד קדם צווחה, אך למעשה היה טכנולוגיה חייזרית עתיקה. בתחילה טימותי שבר את ראשו די הרבה זמן בניסיון להבין איך אפשר לנתח את הציוד ורק לאחר מחקר ממושך הוא הבין שהציוד הנ"ל כלל אינו ציוד אנושי. לאחר הגילוי הזה החוקר הממונה הגיע כדי לוודא זאת ולאחר מכן שלח את הציוד למקום אחר. אולם, טימותי לא הצליח להוציא את הציוד והטכנולוגיה החדשה מראשו וכך קרב שכעבור חמש שנים במעבדה טימותי החליט והתחיל ללמוד תחום חדש אשר לדאבון לב הוריו ירחיק אותו מכוכב הלכת.
את לימודי הקסנו-ארכיאולוגיה טימותי התחיל בחדווה רבה ונהנה במיוחד מהסיורים הלימודיים לאנומה, עולם הבית של הקוג'ים, שם הכיר חברים חדשים ולמד על התרבות שלהם ולחפירות הארכאולוגיות שהתרחשו בעולמות חייזרים נטושים. כמובן שטימותי הצטיין במיוחד בטכנולוגיות טרום הקפיצה ובבדיקות המעבדה שהיה צריך לבצע. לאחר שטימותי סיים את לימודים העיוניים וההתמחות המעשית שהיה צריך לבצע כדי לקבל את התואר הנחשק הוא החל לחפש דרכים לחקור את עולמות החייזרים העתיקים וגילה שהדרך הטובה ביותר לשם כך היא בספינה משלו. לאחר שבדק את האפשרויות הוא גילה באמצעות כמה מכרים משותפים שכמה חברה הולכים לקנות ספינה והוא החל לבדוק את האופציה להצטרף אליהם.

סטרימסי: הוא כוכב דמוי כדור הארץ הגדול ממנו ב30% והכבידה בו היא 1.1 מכבידת כדור הארץ. יום על סטרימסי אורך 21 שעות ושנה נמשכת 305 ימים. לכוכב יש 3 ירחים ו-10 יבשות שמהוות 44% מפני השטח, כאשר רק שישה מכוכבי הלכת מיושבים על ידי בני אדם באופן קבוע (יש ניסויים מעדיים ומשלחות מחקר באחרות) וזאת מפני שהיבשת הצפונית קפואה ושלושת היבשות שנמצאות על קו המשווה הם בעלי שיחי ענק המנסים להרוג אחד את השני ובני אדם המתקרבים אליהם באמצעות יריית קוציהם הרעילים. הצמחייה בסטרימסי רובה ככולה היא שיחים בגדלים שונים החלק מגודל של פרחים וכל בגודל של בניין בן 4 קומות ומעט מאוד פרחים אמתיים המדיפים ניחוחות עזים. 25 מיליוני תושבי סטרימסי הגיעו מאנגליה הישנה ולכן דוברי אנגלית בדיאלקט קצת מוזר מהדיאלקט הבין-כוכבי ורובם חיים בערים של כ100-500 אלף תושבים, כאשר ישנם מספר ישובים קטנים יותר העוסקים בחקלאות שיחים על מנת לגדל את סוגי השיחים הראויים למאכל על ידי בני אדם.
הציוד מסומן בנתונים.
בקשר ל C-137, אין מצב שזה קיצור של קאסיום 137 - חומר רדיואקטיבי שיכול להיווצר כתוצאה מפיצוץ גרעיני?
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
הודעות: 4233
הצטרף: 10 אוגוסט 2011, 12:25
תשובות: 19

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי yellow_acid » 11 מאי 2017, 00:19

מארו מתיישב ברווח על הכיסא, ונראה מחיוך מהרגלו. שערו השחור הקצר נופל קדימה, ומעט מסתיר את עיניו הנלהבות. בגדיו מכובדים ומחויטים, ונראה שכולו מרוגש לקראת הרגע הגדול. בכל זאת, לא כל יום אתה עושה עיסקה בסכום של מאות אלפי קרדיטים.
הוא מסובב עט ביד אחת בין אצבעותיו, ועם ידו השניה מקליד בעצלתיים על המחשב הנייד שלו שפתוח מולו, מידי פעם הוא מציץ בו ומחייך.
"למתילדה השמנה!" הוא מכריז יחד עם טימוטי, ולוגם אף הוא מהמשקה.


ד"ד
ספוילרהצג
מארו טרנר.
str: 8
dex: 14
con: 8
int: 15
Wis: 11
Cha: 10
מומחה, צוות תקשורת, מדען.
מיומנויות 0:
מחשב, תרבות\חלל, שיכנוע, בירוקרטיה, תרבות\אטרובילוסיניק אקס, תפיסה, מדע, טק\עבר, טק\אסטרונומיה, רכב\אנטי כבידתי.
מיומנויות 1:
טק\עתיד.

ציוד:
קומפאד - מובן מאליו, הסמארט פון של המשחק. 100
דאטאסלאב - למרות שאת רוב השימושים הפשוטים אפשר לבצע בעזרת אפליקציות בסמארטפון, אני ארגיש מגוחך אם כאיש טכנולוגיה לא יהיה לי מחשב אישי בשביל דברים כבדים יותר. 300
מטא טול - לא שימושי כמו הכלים המיועדים, אבל מחוסר תקציב אני מניח שאני אאלץ להספק במטא טול עבור עבודות תיקון פשוטות של הציוד הקבוצתי. 200
אקדח חצי אוטומטי+מחסנית של 20 כדורים - הגנה עצמית מינימלית. 75+10
תיק - 5 קרדיטים
מזומן - 10
רקע
ספוילרהצג
רקע:
אטרובילוסיניק אקס, כוכב האפשריות הבלתי מוגבלות. מאות יזמים, עשרות תאגידי ענק, וכמעט אפס בירוקרטיה מצד הממשל, הפכו את אטרובילוסיניק אקס למעצמה טכנולוגית מקרב הכוכבים השכנים, ושם גדל מארו.
מארו תמיד נמשך לטכנולוגיה, ומצא בה את עיסוקו מאז שהוא זוכר את עצמו. בגיל צעיר יחסית הוא התקבל לעבודה בתאגיד סייטר, אחד מהתאגידים הרבים שבכוכב, שמתעסק באופן רישמי בחקר החלל, לאחד מאנשי הקשר שבאחת החלליות השוליות שלהם, מתוך תיקווה לקבל ניסיון בתחום. ואכן לאחר זמן, הוא עשה הסבה לתפקיד אחר בתאגיד, באחת מהמעבדות הרבות שלהם, שם הוא עובד עד היום.
בשלב מסוים הוא התחיל להגיש שהוא נתקע בתיקרת זכוכית, ושאם הוא רוצה באמת להגיע לקפיצת דרך טכנולוגית, הוא צריך למצוא אותה, לא לפתח אותה בעצמו. וככה הוא החל חוסך כסף עבור ספינת חלל משלו, בה יוכל לחקור את החלל, ולמצוא ציבילזיות אבודות, שהוא בטוח שמחזיקות טכנולוגיה מתקדמת יותר, ונשכחת.

הוא טיפוס סקרן מאד, עם ידי זהב בכל מה שקשור לטכנולוגיה ומוח חריף. הוא מאמין שעל האנושות לסמוך על כוח הטכנולוגיה שלה בלבד, ולא מתרגש ממעט הפסיונים שנותרו.
הוא יתרגש מכל פיסת טכנולוגיה חדשה כמו ילד שקיבל צעצוע חדש, והוא חדור מוטיבציה וביטחון עצמי.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 498
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05
מיקום: "איי האושר"

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 11 מאי 2017, 02:24

IN
ברגע שבו רוב מסיים את דבריו הפלטה הכסופה במרכז השולחן נעלמת בשנית וכשהיא חוזרת התווספו אל ספלי הבירות שנשארו עליה גם קנקן מים מהודר (שבנוסף למים הכיל גם חתיכות של ירקות אקזוטיים), מלווה בכוסות קריסטל.
כמה דקות אחרי שהתיישבתם אתם מבחינים בדלתות המעלית של הקומה נפתחות. מן הדלתות יוצאים שלושה אנשים מצחקקים בחליפות יוקרתיות שנראים די מבושמים, אחריהם מתהלכים עוד חמישה אנשים ושני בהאמות' שריריים וגדולים שחבושים במשקפי שמש ואוזניות מתקדמות שנראות רק לעין המבחינה. שבעת שומרי הראש מחזיקים מה שנראה כגרסא משודרגת של Sub machine guns. ולא מפסיקים לברור ולבדוק את החדר מסביבם.
כששלושת האנשים המגונדרים עוברים לידכם אתם יכולים להבחין בריח החזק של האלכוהול המשולב בזיעה שנודף מהם,בנוסף אתם יכולים לשים לב למבטי השמחה שמשתנים במהרה למבטי בוז כאשר הם מבחינים בכם, כאילו הם חושבים לעצמם שאתם אינכם שייכים לאליטה אשר זכאית למקום שמור בקומה השלישית של בר "ההרפתקן",אך מעט לאחר מכן הם חוזרים לצחקק ולדון בשיחתם בעת שהם הולכים אל עבר מקום מושבם, כאילו לא הבחינו בכם מעולם.
זמן קצר אחריהם, בדיוק בשעה שאמור היה להגיע, יוצא מדלתי המעלית מי שאתם במהרה מבינים שהוא הנציג של "אקירה מכירות". לנציג יש שיער שמנוני שנראה כאילו הוא משוך לאחור בחוזקה, הוא נמוך קומה ואפו קצת עקום. לידו עומד שומר ראש שנראה מגודל ביחס למעסיקו, למרות שאינו כל כך גדול כאשר מסתכלים עליו בקנה מידה שונה. האיש אותו אתם מזהים בתור נציג המכירות לבוש גם הוא בחליפה יוקרתית ונושא עימו מזוודה. נראה כאילו הוא בדיוק עסוק בשיחת עסקים אחרת , אך כאשר הוא מגיע אל שולחנכם הוא מסיים אותה מיד.
אתם מבחינים בכך שהיחידים שיושבים באזור זה של הקומה השלישית בבר הם אתם, האנשים המבושמים ומלוויהם.
" אז אני רואה שאתם כבר מוכנים! יופי,יופי. אין דבר יותר חשוב בעולם הזה מאשר דייקנות זה מה שאני תמיד אומר נכון בובי?" האיש מאקירה אומר כאשר הוא פונה לשומר ראשו בסיום דבריו, זה מהנן בראשו.
"אהה אין טעם עם הבחור הזה. טוב, כנראה שבעולם הזה יש אנשים שנועדו לדיבורים ואנשים שנועדו לחטוף כדורים. בכל מקרה זה מה שאני תמיד אומר. אז לפני שנתחיל לדבר על המכירה של 'מתילדה' מה אתם אומרים על כמה מן המנות הטובות ביותר של 'ההרפתקן'? אני בטוח שמעולם לא הייתם בקומה הזאת של הבר. תתנו לי להבטיח לכם שמעולם לא אכלתם אוכל כזה. פשוט מעדן. אז שנתחיל עם ביצי גימנד ברוטב השף?", "על חשבון אקירה מכירות כמובן!" הוא מוסיף בזמן שהוא מתיישב על כיסא שבובי הכין עבורו.

OUT
כן,לקחתי את השם מהיקום של ריק ומורטי. פנק את עצמך ב10 קרדיטים סימליים :) .
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8093
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2017, 11:27

"אני חושב שכולנו קצרים בזמן..." אומר ווקטור, "או לפחות מעדיפים שלא להיות בחברה הקבוצה השנייה זמן רב... אז אולי נדלג לחלק העיקרי?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 498
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05
מיקום: "איי האושר"

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 11 מאי 2017, 13:45

OUT
לפני שאנחנו ממשיכים במשחק שכחתי לשאול אותכם משהו די חשוב. איך אתם מעדיפים שהמשחק יתנהל? כל אחד מגיב בזמן שנוח לו או שיהיו זמנים מוגדרים מראש ל"סשנים" ? בכל מקרה אני אשמח אם נוכל לקבוע שתחילת ההרפתקה לפחות תתנהל במעין "סשן" (נגיד היום בערב).
IN
הנציג של אקירה מסתכל על ווקטור,נראה על פניו לרגע רמז קל שהוא קצת נעלב, אך אשרת פניו חוזרת מיד להיראות עליזה כממקודם. " כמובן, כמובן. זמן זה כסף הרי זה ידוע. אז אני בנתיים אזמין שישה מנות של ביצי גימנד ונוכל לדון בתנאי העסקה בזמן שאנחנו סועדים". כמספר שניות לאחר שהוא מסיים את המשפט הפלטה הכסופה נעלמת מהשולחן, נראה כאילו יקח לה קצת זמן לחזור עם האוכל הפעם.
הנציג של אקירה מתחיל לדבר בשנית לפני שיש לכם הזדמנות להגיב על דבריו, המילים יוצאות לו מהפה בקצב מסחרר.
" אז קודם כל נתחיל ברשמיות. אותכם אני כבר מכיר ממחקר מקדים אבל אתם אינכם מכירים אותי. שמי הוא ראג' ואני נציג של אקירה מכירות לענייני עסקאות בסכומים גדולים.אז בקשר למתילדה. מה יש לא לאהוב בספינה הזאת? ספינה מושלמת. פשוט ספינה טובה במחיר מציאה.כפי שאתם כבר בטח יודעים הספינה היא ספינת מסחר-קרבית, ככה שהיא יכולה לספק כמעט את כל סוגי שירותי המסחר, עם מעט הגנה כמובן. מתילדה מכילה 2 קומות.בקומה העליונה נמצא כמובן תא הטייס, עמדת התקשורת, ועמדות הנשקים. אגב כבר אמרתי לכם על העיצוב שלה? אדום מהמם. בחירה מצויינת לפי דעתי. אבל נחזור לנושא. בקומה התחתונה תוכלו למצוא את כל שאר הדברים הנחוצים למחייה בחלל:6 חדרי שינה, חדר מחייה מרכזי, מטבח קטן וחדר נוחיות."
ראג' בשלב זה עוצר ללגום מהמים בשעה שהוא מרים את ידו כמסמן לכם להמתין מספר רגעים, נראה שאפילו הפה שלו יכול להתעייף. לאחר הפסקה קצרה הוא ממשיך, הפעם בקצב איטי יותר.
"ועכשיו לדברים הקצת יותר מעניינים." מבטו מתחלף למבט רציני יותר,הוא שולף מהמזוודה שלו כמה תמונות של הספינה ומניח אותם לפניכם.
הספינה אכן צבועה בגוון אדום כמו שהוא הבטיח, אבל השריון שלה נראה קצת חבוט מבחוץ וניתן לראות שלמרות שעברה נקיונות ושיפוצים היא גם עברה כבר לא מעט מסעות. בהמשך אתם יכולים לראות גם תמונות של שני נשקים שמחוברים לצידי הספינה; אחד נראה כמו תותח והשני נראה כמו רובה מגודל עם הרבה מאוד חריצים במקום לוע.
" כמו שאתם יכולים לראות בתמונות, לספינה יש תותח לייזר אחד חודר שריון שנועד לקרבות נגד מטרה אחת מרכזית. בנוסף יש לה "משגר חול" - נשק שנועד לירות רסיסים מרובים לכל הכיוונים במטרה לפגוע בספינות קטנות יותר שנמצאות לכם על הזנב. בנוסף לנשקים לספינה יש שידרוג לשלושה מיכלי דלק במקום מיכל אחד, מה שמאפשר לכם להשתמש בשלושה קפיצות בין מערכות שמש לפני שאתם צריכים למלא את אספקת הדלק שלכם. בנוסף, הספינה מצויידת באוסף דלק חדשני, למקרה שנתקעתם בלי מימן-מרוכז ואתם רוצים לאסוף אותו מענק גז או מקור גז טבעי."
הוא עוצר לרגע בשביל להעביר מבט על הפרצופים שלכם. " אז מה אתם אומרים?" הוא ממשיך," אתם רוצים לשמוע על אפשרויות התשלום?".

META:
התאמות של הספינה: התאמה אטמוספרית(לנחיתה על כוכבים),שני מיכל דלק אקסטרה,אפשרות לסחוב מטען של עד 20 טון,
Multifocal laser,sand thrower,fuel scoops.
אתם מוזמנים לקרוא על כל הדברים האלה בספר. שאר נתוני הספינה יצורפו כאשר תצטרכו אותם.

Tutorial:
ההסברים על ציוד של ספינות חלל ונתונים של ספינות חלל נמצאים מעמוד 49 בספר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8093
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2017, 15:53

וקטור מביט במארו. "אתה הבחור שמבין במכונות. אני רק מטיס אותה ומוודא שהיא לא מתרסקת. נשמע לך שהכל תקין?"

OUT
זה פורם, סשנים לא עובדים פה כל כך... מניסיון. פשוט שכל אחד יגיב בזמן שהוא יכול. ואתה בתור שה"מ תצטרך להחליט מתי יש לך מספיק תגובות מאנשים, שיצידו לא לחכות למישהו במקרה שהוא לא מגיב\
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1210
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי ג'וני » 11 מאי 2017, 17:54

טימותי מעביר את מבטו בין מארו לאלכסנדר, בגלל שהבחים שגם הבחור המגודל מבין בחלליות באותה מידה כמו מארו.
אאוט: מסכים עם ליאור בנוגע לסשנים, אבל אין לי בעיה לנסות לתאם משהו לסשן התחלה (היום בערב?).
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4402
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי דינרבלו » 11 מאי 2017, 18:26

IN
רוב מחייך וממשיך בשתיקתו, הוא הרי לא מבין בכלל במכונות.
OUT
אין לי העדפה כל כך לגביי שאלת הסשן\תגובות, מה שהרוב יבחר יהיה מקובל עלי.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
הודעות: 4233
הצטרף: 10 אוגוסט 2011, 12:25
תשובות: 19

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי yellow_acid » 11 מאי 2017, 19:07

נגד סשנים.
מה שיפה במשחק פורום, הוא האפשרות לקחת את הזמן, לנסח תגובה מתאימה, ולהגיע בעצם מתי שאתה יכול.
סשנים סתם יצרו לחץ.
חוץ מזה שזה בכלל לא פקרטי עבורי לפנות כמה שעות בערב (או בכלל) שבהם אני מאה אחוז איתכם.

IN
כשהקבוצה היוקרתית נכנסת, מארו מסתכל עליהם בסקרנות, אך כשהם מביטים עליהם בבוז הוא מצמצם את עיניו בחוסר הבנה.
מי הם חושבים שהם?
הוא ממתין מעט שהם ישקעו בעיסוקיהם, ואז מפעיל את הפלאפון שלו על מצב צילום ווידאו, ובתנועה מהירה מסריט את הקבוצה, מעמיד פנים כאילו הוא מסדר את שערו עם היד שמחזיקה את המכשיר. אז הוא שולח את הסירטון למחשב האישי שלו, ובזמן שהנציג מדבר, הוא מוציא את תמונת הפרצוף שלהם מהוידאו, ומריץ חיפוש תמונות ברשת על האנשים.

לאחר שהאיש מדבר על המפרט, מארו מחייך "את המפרט של המותק הזאת, אני כבר מכיר בעל פה כמה ימים.
אפשר לדבר על תנאי התשלום, אבל כמובן שאנחנו נרצה לבדוק את הספינה מקרוב לפני שנחתום על משהו."
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
Qurrion
הודעות: 2222
הצטרף: 01 אוגוסט 2011, 12:43
מיקום: היכנשהו בבריאה, רוב הזמן.
יצירת קשר:

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי Qurrion » 11 מאי 2017, 19:31

אלכסנדר נעמד מהעמוד אשר נשען עליו, ומתקרב אל השולחן, היכן שראג' הניח את התצלומים של החללית. הוא בוחן כל פרט בתמונה, את המכונות, המנגנונים, המצב והאיכות של כל חדר ומערכת. הוא חושב לעצמו בשקט אחרי כל תמונה שבדק. "תקפו את החללית..." ממלמל אלכסנדר במבטא כבד את המילים הראשונות שהגה מסביב לשולחן.
"ענה לי על שאלה אחת, ראג'." הוא פונה אל סוכן המכירות אחרי שעבר בדקדקנות על כל התמונות, "מה עלה בגורלם של הבעלים הקודמים של מתילדה השמנה?" הוא שואל בקול עמוק, רוכן קדימה ומביט היישר לתוך העיניים של ראג', לא מסתיר את החשד שלו.

OUT
נגד סשנים. כשכל אחד מגיב מתי שנוח לו, זה נוח, ולא מכריח אף אחד לפנות מהלו"ז שלו במיוחד. זה גם עוזר מעט אם יש שחקן שאינו מסוגל להגיב לזמן מסויים בגלל סיבה כלשהי.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה
הודעות: 498
הצטרף: 02 מאי 2017, 15:05
מיקום: "איי האושר"

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

שליחה על ידי זרתוסטרה » 11 מאי 2017, 20:39

IN
כתגובה לדברי מארו נמרח על פרצופו של ראג' חיוך גדול. "כמובן, כמובן! הרי לא חשבתם שאסכן את שמה הטוב של החברה אותה אני מייצג ואתן לכן לקנות ספינה שעוד בכלל לא ראיתם נכון?"
רק לאחר שהוא מסיים את תשובתו הוא מפנה את מבטו לאלכסנדר ולאחר שהוא שומע את מה שיש לו להגיד הוא נראה לרגע דל די מהורר, אך מיד אחרי זה החיוך חוזר אל פניו. "אוי איזה שטויות אתה מדבר. כנראה אתה לחוץ אחרי יום עמוס. אני יכול להבטיח לך ששום דבר מיוחד לא קרה לבעלים הקודם,הספינה פשוט הגיעה אלינו במצב קצת מיושן והיינו צריכים קצת לשפץ אותה, על חשבון הבית כמובן!" בסיום המשפט הוא מרים את קולו באופן קל שבקלים. "בוא ידידי,שב ותהנה מהמנה שלך ובעוד מספר רגעים נלך לראות את הספינה!".
כאילו בתיאום מושלם הפלטה הכסופה חוזרת ועליה חמש צלחות גדולות שכל אחת מהן מכילה מה שנראה כביצי דגים קטנים וורודים עם נקודות כחולות מלוות במשיכה של רוטב שחור.
"הו! הגיע הזמן! שבו ותאכלו ידידיי!"

מארו:
ספוילרהצג
לאחר כמה שניות של הרצת החיפוש בכל הערוצים הלגיטימיים אתה לא מוצא מידע על הדמויות מה שמכה בך כיוצא דופן, מכיוון שעל כולם יש מידע זמין ברשת. כנראה שהאנשים האלה חשובים ,ושהמידע עליהם מוסתר. תצטרך לפרוץ שכבה של הגנה או שתיים בשביל לקבל על האנשים האלה מידע פרטי. קצת יותר אם אתה רוצה חיפוש מעמיק באמת.
META:
אם אתה רוצה להמשיך תצטרך להטיל בדיקת מיומנות של מחשבים. (2 ק6 פלוס רמת המיומנות שלך).
אלכסנדר:
ספוילרהצג
נראה כאילו משהו לא מסתדר לך עם תגובתו של ראג'.
META:
תטיל בדיקת מיומנות של הבחנה (2ק6 פלוס רמת המיומנות שלך (-1 אם אין לך הבחנה בכלל)).
OUT
סבבה אז נשחק בשיטה של הודעות מזדמנות. כרגע אין סשנים בכלל.
שלח תגובה