• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם. IC פרקים 1,2

הOOC
https://www.pundak.co.il/forums/threads/38443

OUT- בבקשה, תשימו דפ"ד בתגובה הראשונה שלכם בעץ הזה, זה יקל על כולנו.
כל דיבורי האאוט- לעץ OOC בבקשה.

IN-
פרק 1- למצוא בית

כל אחד מכם, לבד או עם משפחתו היה במיינהאטן, וכך נכח בנאום מעורר ההשראה של צלבניות הקיוטי מארק המייסדות.

כל אחד מכם נחוש להקים סניף בסאני סיידל- אבל עם מי? ואיפה הסניף יהיה?

הרכבת מתקרבת בשקשוק סוף סוף לתחנה שלה בסאני סיידל- מחלון הרכבת, אתם רואים את הנוף מתחלף לאקלים ממוזג ואפילו קצת טרופי. מטעי בננות, אננס ממלאים את הנוף- וכן ים כחול נוצץ כספיר ופונים גולשים על גלשנים.
הגעתם הביתה!
סוף סוף!
הרכבת עוצרת בשריקה.
השעה שעת בוקר מוקדמת בסופ"ש. בתחנה מחכות צמד סייחות שקיוויתם לשכוח, האחת פגאסוסית יפהפיה עם ריסים ארוכים במיוחד שמצלות על עיניים סגולות, רעמה לבנה תכולה מקורזלת בחיוך מרושע למדי. על ירכה קיוטי מארק של שלישית לבבות עם כתרים. לאוזניה עגילי זהב, עם אבן אודם בצורת לב. זוהי אצולה, "מלכת הכיתה", אביה מנהל את מפעל מזג האוויר של קלאודסדייל, היא עשירה באופן שערוריתי ולא נותנת לאף אחד לשכוח את זה- גם לא את העובדה שהיא הראשונה בכיתה שגילתה את הקיוטי מארק שלה.

לצידה, פונית אדמה ירוקת פרווה עם תספורת קצרה לרעמתה הבלונדינית, ועיניה החומות. שמה רכלנית. היא פרסת ימינה של אצולה, והקיוטי מארק שלה, הוא של כד דבש שמציץ מתוכו ראש נחש.

כשמילאניה יוצאת ראשונה מהרכבת, הן מתקרבות.
"הייייייייי." אומרת אצולה.
"הייייייייייי." מהדהדת אחריה רכלנית.
"התגעגענו כל כך!" אומרת אצולה בחיוך מתקתק.
"כל כך!" חוזרת אחריה רכלנית.

"שכתבתי שיר." היא נעמדת על רגליה האחוריות בגב אל גב עם רכלנית אוחזת במיקרופון.
"מהעיר הגדולה חזר עמוד החשמל-
או רגע, האם זאת קרן? לעולם לא נדע!
לפחות מהירך שלה נלמד על כשרון העל-
להיות כלומ-כלומ-כלומניקית!
" הן קדות ובשביל החרוז מוסיפות. "תודה!"
סייחים בתחנה צוחקים בקול, ואפילו חלק מהמבוגרים מרסנים את עצמם רק בקושי. חלק מביטים במבטים נוזפים אבל לא אומרים דבר.

זה הדפ"ד, לבקשת דרגוניין.

שם: מילאניה

גזע: חד-קרן

יסוד הרמוניה: קסם

פגם: גאוותנות - מילאניה חושבת שהיא יכולה לפתור עם הקסם שלה כל בעיה, והרבה פעמים זה נכשל... בנוסף, גזענות כלפי פגסוסים לונאריים. (ראה רקע).

רקע: מילאניה נולדה למשפחת חדי קרן ציירים, שכבר דורות רבים מציירים ביחד בסדנה שלהם. הציורים של המשפחה מפורסמים בסאני סיידל, והם מפורסמים ביכולות שלהם לצייר בטלקינזיס, מה שמעלה את איכות הציורים ואת מהירות הכנתם, בעקבות זה שהם מסוגלים לצייר עם כמה מכחולים ביחד.
אבל קצת לפני שמילאניה הגיעה לבגרות, פגסוס לונאי פרץ לסדנה וגנב הרבה מהציורים של משפחתה. היא ואביה יצאו למרדף אחריו, ותפסו אותו עם מרבית ציוריהם (אלה שהוא לא מכר עדיין), ולקחו אותם בחזרה. אירוע זה פרסם את מילאניה בציבור, מה שעזר לה בהמשך חייה כאומנית. אבל אירוע זה השאיר חותם בחייה, והיא לא סומכת יותר על אף פגסוס לונאי.
קצת אחר כך, מילאניה החליטה להקים בסדנא המשפחתית גם שיעורי ציור לפונים וחדי קרן מתחילים, אבל אליה היא לא הסכימה להכניס פגסוסים לונאריים. (ראה נקודת מבט). כעת היא מתכננת להתחיל את זה, וכבר נרשמו אצלה 3 פונים לסדנא שתיפתח בקרוב.

מראה: פרוותה של מילאניה אפורה-בהירה, והקרן שלה לבנה לחלוטין. היא נמוכה ביחס לשאר חד הקרן והפונים, אבל הקרן שלה ארוכה באופן קצת לא פרופורציונלי, אבל אחרי שנים של חיים ככה זה כבר לא מסרבל אותה. לרוב תמצאו אותה עם מעט כתמי צבע על גופי, אחרי שהיא יוצאת מהסדנה שלה. לא אכפת לה להיות מלוכלכת והיא שומרת באופן קבוע רק על ניקיון הקרן.

חזון עבור הדמות: שכולם יעשו את מה שהם הכי טובים בו ויהנו כל הזמן! בכל אחד יש קסם שצריך להוציא לפועל (אולי חוץ מבפגסוסים לונאריים) וכל אחד שמוצא את הקסם הפנימי הזה יוכל לעשות את הדבר בו הוא טוב ביותר וגם ליהנות מזה מאוד.
הקסם האישי של מילאניה הוא הציור, ואותו היא מנסה ללמד אחרים - כדי שאם זה הקסם האישי של עוד אנשים, היא תעיר אותו בהם.

נקודת מבט של הדמות על העולם: מילאניה חושבת שבכל אחד קסם פנימי - משהו בתוכו שהוא הכי טוב בו, אבל הרבה אנשים לא יודעים עליו. היא מנסה לעורר בכמה שיותר אנשים את הקסם הפנימי שלהם, ולעזור להם ליהנות ולהפיק את מיטבם בעזרת הקסם האישי שלהם.

רשימת יתרונות(edge):
מבורך (5 נקודות) למוח
מבורך (5 נקודות) ללב
הכנת מכשירי פלא
בתחילת כל פרק אתה יכול ליצור מספר חפצי לא חד פעמים ששווה לערך המוח שלך. החפץ פלא הוא בעל יכולת חיקוי לקסם בדרגה "פשוטה", ולאחר שימוש אחד מאבד את כוחו המופלא. חפצים שלא השתמשו בהם עד סוף הפרק, קסמם נאבד. (עקרונית, זה יכול להיות שיקוי, מכונה או כל דבר).
קוסמות
רק חדי קרן יכולים לקנות את היתרון. כל פרק אתה יכול ליצור מספר לחשים השווה לערך המוח, ברמת קושי שלא עולה על קשה. לאחר יצירת הלחש, תוכל להשתמש בלחשים כל עוד אתה מסוגל לשלם את מחיר הלחש. בסוף כל פרק הלחשים, נעלמים. בפרק חדש תוכל ליצור לחשים חדשים.
טלקנזיס
כעת אתה יכול להרחיף חפץ קל אחד, בבדיקת גלגול עם המנחה דורש זאת.
יכולת מאומנת אמנות
בחר יכולת (באישור מנחה). כעת בכל פעולה שבה אתה משתמש ביכולת הוסף עוד ק6 לגלגול.

גוף:1
לב:2
מוח:2

חוסן: 20/20
כוח רצון: 30/25

דרך אגב אני החלטתי לשחק בת, אפילו שבמציאות אני בן. אז באאוט תפנו אלי בזכר ובאין בנקבה.

סליחה מראש על הדאבל - פוסט, פשוט אני רוצה להפריד בין הדפ"ד להודעה.

"תמיד היית כזאת חכמה, אצילה." אומרת מילאניה, בציניות מובהקת. "אבל מה שמייחד אותך זה להיות אידיוטית".

בתנועה קלה עם הקרן, מעיפה מילאניה בטלקינזיס את המיקרופון מידה של אצילה, והוא נופל בקול צורם על הרצפה.
מילאניה מסתובבת ומתחילה ללכת משם. "בננית, ים שקט, קאלרספל, בואו". היא קוראת.

לטלקינזיס - [dice seed=14851 secure=bc9d176c_0]2d6[/dice]

דפ"ד:

שם: ים שקט

גזע: פוני אדמה

יסוד הרמוניה: קסם

פגם: עקשנות.

רקע: נכדו של גל גדול, ים רגוע נולד למשפחה של פוני חופים, בעוד הוריו עובדים בחנות הצדפים וציוד הגלישה הידועה של סאני סיידל, "בקתת החוף", הוא תמיד נמשך לעיסוקו של סבו, ולמד ממנו איך לגלוש. עם זאת, הוא פחות ראה זאת כתחרות וניסיון לגלוש על הגל הגדול ביותר, אלא יותר כמקום להרגע בו. בחוף גילה כי הוא יכול לדבר עם הדגים וחיות הים.

מראה: ים שקט הוא פוני צעיר עם פרווה כחולה עמוקה, כצבע הים, ושיער ירוק כאצות. הוא מסתובב לרוב עם שיער וזנב פרועים, ושרשרת עליה נמצאות כל הצדפים המיוחדים שמצא על החוף.

חזון עבור הדמות: לים ישנם כמה דברים עיקריים שהוא מנסה להשיג בחיים כרגע:
הוא רוצה להשתפר בגלישה. הוא עדיין לומד, וישמח להשתפר לרמה בה יוכל לעשות מדיטציה על גלשן.
בנוסף, הוא רוצה ללמוד לצלול, הוא יודע שהתחום לא מפותח בכלל בסאני סיידל, ועל כן ינסה לפתח אותו בעצמו, היות והוא חושב שהים יוכל ממש להרגיע אותו, בנוסף שמע מהדגים על נפלאות האוקיינוס וישמח לנסות לראות אותם בעצמו.
מטרה אחרונה, כמו של כל סייח צעיר: סאני סיידל רוצה לפתוח את הסניף החדש של צלבני הקיוטי מארק בסאני סיידל, ולמצוא בעצמו, וביחד עם אחרים, אם הקיוטי מארק שלו, ואיפה הוא מיועד להיות בחיים. (דרגוניאן, היות ואני מנחש שאתה תבחר מתי אנחנו מקבלים קיוטי מארק, אשמח אם תעשה את זה דבר לא מאוד צפוי וברור, כי זה יאפשר פיתוח דמות מגניב).

נקודת מבט של הדמות על העולם: ים הוא פנוי מאוד רגוע, הוא אף פעם לא ממהר לאנשהו, הוא נוטה להאמין שמה שצריך לקרות יקרה, והעיקר להנות בחיים ולנצל אותם עד תום. עם זאת, דבר אחד שבאמת מפריע לו זה כשמישהו מזהם את חוף הים או הורס שם את הטבע, כי הוא מאוד אוהב את החוף, היות וזה המקום שלו להרגע ,מקור הפרנסה של המשפחה שלו, והמקום שבו חבריו הדגים נמצאים.

רשימת יתרונות(edge):
מבורך (5 נקודות)- לב
מבורך (5 נקודות)- גוף
Bits and bobs (לא יודע איך לתרגם) (5 נקודות)- פעם בסיפור, לדמות יש חפץ שבדיוק מתאים לסיפור, במזל בלבד (לים יש אוסף של צדפים ודברים אחרים מעניינים שמצא על החוף)
עיסוק בעבודה (5 נקודות)- עבודה בחנות צדפים וציוד גלישה (כל פעם שאתה מבצע בדיקה בה המיומנויות של העבודה יכולות לעזור, אתה מקבל בונוסים)
אימון ביכולת (5 נקודות)- גלישה (כל פעם שאתה מבצע בדיקה שבה האימון ביכולת יכול לעזור אתה מקבל בונוסים)
שפת סנאי (5 נקודות) - יכול לדבר עם חיות

גוף: 2
לב: 2
מוח: 1

חוסן: 30
כוח רצון: 20

אצולה ורכלנית בוהות בפה פעור, נאנקות בכעס.
"אף אחד לא מתיחס אליי ככה ומתחמק מעונש!" אצולה אומרת בזעם.
"תחזירי לי את המיקרופון או שאגרום לך להתחרט על היום שבו חזרת לסאני סיידל!" אצולה מאיימת.
רכלנית 'מהדהדת אחריה:"כן!"

"נהדר" ממלמלת בננית לעצמה כשהיא מבינה שהאופציה של לחמוק בשקט מכל הבלגן הזה נעלמה לה.

היא לובשת את החיוך הגדול ביותר וטופפת אל מילאניה - בינה לבין אצולה :" באה! אנחנו הולכות למאפייה ? הפאיים של מיינהטן היו נחמדים, אבל אני לא עפה על דובדבנים, יותר מדי חמוצים, והתגעגעתי בטירוף לפאי הבננות של סופגניה, לא טוב כמו של סבתא.... אבל היא לא במצב רוח לאפות לאחרונה.... הי, גם ים שקט כאן, איזה פאי אתה הכי אוהב ?"

מילאניה מחייכת, היא מטילה על אצילה קסם השתקה (פרטים למטה)ורצה על נפשה במהירות, תוך קריאות: "בננית, גל שקט, פשוט תתעלמו מהן. הן סתם! הן והשירים שלהן לא שווים התיחסות..."

יכול להיות שהיא צועקת עוד, אבל היא נעלמת ברחבות סאני סיידל, ואתם לא שומעים את ההמשך. וגם לא את אצילה.

גלגול לקסם:[dice seed=54870 secure=18c4cc86_0]2d6[/dice]

השתקה
מטרה: יחיד
טווח: נראה
משך: מתוחזק
השפעה: הפחתה
מושפע: גוף
רמה - 7 (פשוט)

הקסם מונע המטרה לדבר כל עוד המטיל מתרכז בכך. הקסם אוטם את מיתרי הקול של המטרה, ובכך מונע את דיבורה. הטווח הוא 'נראה' אבל מהרגע שהוטל המטיל יכול להתרחק ממי שעליו הוטל הקסם.

אני מוריד לעצמי 5 נקודות מהרצון.

שאלה: איזה קוביה זורקים לקסם? איזה בונוס יש לי? (2+ כערך המוח או משהו אחר)?

ים שקט הולך לכיוון אליו מילאניה רצה.
הוא עונה לבננית: "הפאי האהוב עליי הוא פאי בננות, תמיד הביאו לי כזה לבית, פשוט נהדר"

OUT
+2 מהמוח. כלומר 6.
הקסם פשוט והד"ק היתה 5, לכן הצלחת

אצולה פותחת את פיה, בהבעה שהיא כנראה קולנית למדי. היא אוחזת בגרונה בהבעה מבוהלת.
רכלנית תומכת בה, זורקת מבט מלא שנאה וכעס כלפי מילאניה.
"את תצטערי על זה מילאניה, יא מכשפה פריקית!" זורקת, מלווה את אצולה משם.

אתם צועדים ברחובותיה שטופי השמש של סאני סיידל.
"מאפית האח כעך" של סופגניה נמצאת לא רחוק אם אתם באמת רוצים בזה.

ים שקט ניגש לרחוב אליו מילאניה רצה ומחפש אותה שם- במקרה ונעלמה, מחפש אותה בבית שלה (היות והם מכירים אני מניח שהוא יודע איפה היא גרה), ואם לא מוצא אותה חוזר ל"מאפיית האח כעך".

(דרגוניצאן, האם אני מוצא את מילאניה?)

)כרגע אתה לא מוצא את מילאניה(
המאפיה פעילה והומה כמו כוורת דבורים בבוקר. פונים בדרכם לעבודה או לנסיעה ממהרים לבחור מאפים.
סופגניה- פונית אדמה בגוון קרום לחם עם רעמה אדומה ומבנה גוף שתואם לשמה משרתת את כל הלקוחות בחיוך אמהי חמים.
"צהריים טובים סייחים מתוקים!" סופגניה מתפנה להתיחס אליכם.
"אהה! אתם חוזרים ממיינהאטן. נכון?! איך היה בעיר הגדולה?"

שה"ם
מילאניה עוצרת במרחק שני רחובות משם, ומתגנבת אל אצילה ורכלנית כך שהן לא רואות אותה והיא אך היא רואה אותן. אחרי רבע שעה שאצילה מקללת בשקט, היא משחררת את הקסם וקולה של אצילה חוזר פתאום, כך שאצילה צועקת בקול רם לעיני כולם. מצחקקת, מילאניה הולכת משם, להיסתובב בעיר ולחפש בניין להשכרה, שיהיה למפקדת צלבני הקיוטי מארק שלהן.

" וואו! היה מדהים! אכלנו שם קאפקייקס, ועוגות קצף, ויש להם עוגיות שקדים קטנות כאלו, עם קרם באמצע, ואני חושבת איך זה ילך עם בננות.... אפשר פרוסה של פאי אננס בשבילי ופאי בננות בשביל ים שקט? אנחנו נשב שם בצד, אני אוכל לבקש שאם תראי את מילאניה תשלחי אותה אלינו ? עם עוד פרוסה ?"

(אז אני לא מוצא את מילאניה)
לאחר כחצי שעה ים שקט מגיע, מוצא את השולחן שבננית יושבת בו, ומתיישב לידה.
"לא מצאתי את מילאניה ברחוב אליו רצה, והיא לא בבית שלה, אין לי מושג איפה היא. תגידי, הפאי בננות זה בשבילי?"

מילאניה בינתיים לא מוצאת בדיוק בניין שכתוב עליו "להשכרה" היא כנראה תצטרך לחקור ולחפש יותר.

סופגניה:"בודאי, יקירתי." תוך מספר דקות מגישה לה.
ים שקט מגיע ליד בננית ומילאניה עוברת ליד המאפיה.

(אנחנו אוכלים ביחד ובאמצע שיחה (שתאמר ברגע שהאבירה תתחבר), אני מנחש שיש בדיקת הבחנה כדי לשים לב שמילאניה עברה לידינו- האם המיומנות בחנות שדורשת סידור פריטים ותשומת לב למתי חסר משהו וכו' תעזור לי בגלגול?)

חזרה