ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה" -הרפתקאה בין כוכבים-עץ הרשמה [כוכבים אין ספור,חוקי הבית]-חיפוש שחקנים(6\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה" -הרפתקאה בין כוכבים-עץ הרשמה [כוכבים אין ספור,חוקי הבית]-חיפוש שחקנים(6\5)

שליחה על ידי זרתוסטרה » 07 מאי 2017, 21:31

liorgonen3 כתב: לא נראה לי צריך... בגג פירסמתי על לוח מדועות שאני מחפש קבוצה לרכישה תמורת חלק שווה בבעלות על הספינה. נראה לי שאין צורך לעשות מזה יותר מידי רולפלי... פגשתי אתכם, הבנתם שאני לא משוגע שרוצה לברוח עם הכסף שלכם ובאנו לקנות את הספינה. (יש פייסבוק בעולם עתידני לא?)
spacebook*, אני מבקש.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 מאי 2017, 21:34

פייסבוק יעבוד אם כולנו נמצאים על אותו כוכב. כוכבים שונים? לא ממש נראה הגיוני בהתחשב בזה שהרמה הטכנולוגית של כל אחד מהכוכבים שונה.
איך בכלל עובדת התקשורת הבין-כוכבית?
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 07 מאי 2017, 21:52

התקשורת הבין כוכבית עובדת ככה:
באותה מערכת שמש ההודעות מגיעות במהירות האור בין אנשים(בגג אם אתם רחוקים זה לוקח כמה דקות לפי דעתי).
בקשר לתקשורת בין כוכבית זה סיפור קצת שונה. בגלל שמערכות שמש נמצאות במרחקים גדולים אחת מהשנייה אז ההודעות יכולות לעבור רק בצורה מיושנת יותר שמזכירה מכתבים. זה עובד ככה:
ההודעות נשלחות ללווינים שמסתובבים סביב כוכבי הלכת באזור, אם הן מיועדות לאותה מערכת שמש הן נשלחות, אם לא אז הן נשמרות.
"חלליות לוויניות" שנמצאות במסלולים קבועים בין מערכות השמש השונות יעברו בשלב מסויים ליד מערכת השמש שלכם, כאשר הן יעשו זאת הן יקלטו את ההודעה וינסו לשלוח אותה בכל מערכת שמש אחרת בה הן יבקרו. כאשר חללית אחת כזאת פוגשת בחללית אחרת היא גם תעביר לה את ההודעה. בצורה כזאת ההודעה עוברת יחסית באופן די יעיל בין מערכות שמש (לוקח קצת יותר משבוע להגיע למערכות השמש הקרובות וקצת יותר ככל שהן יותר רחוקות אחת מהשנייה).
כל התקשורת הזאת היא חלק מהמאמצים של הממשלה הבין כוכבית (הטרייה יחסית) כדי לחדש את הקשר בין העולמות
*ההודעות יכולות להישלח רק למערכות שמש מוכרות, הטכנולוגיה הדרושה לקבל את ההודעות לא כל כך גבוה (בערך של ימנו).

בקשר לדרך בה התקבצתם בהתחשב בכך, רוב הסיכויים הם שהייתם באותה מערכת שמש\ברדיוס הקרוב של מערכת השמש הזאת שההודעה התפרסמה. בהתחשב בזה שכולכם נודדים זה לא כזה קריטי לעלילה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2017, 22:02

או שאנחנו קונים את הספינה באיזה תחנת חלל שהיא תכנת מסחר גדולה שנותנת כל מיני שירותים מסביב. וברשת שלה מצאנו אחד את השני
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 07 מאי 2017, 22:06

liorgonen3 כתב:או שאנחנו קונים את הספינה באיזה תחנת חלל שהיא תכנת מסחר גדולה שנותנת כל מיני שירותים מסביב. וברשת שלה מצאנו אחד את השני
במקרה זה נכון, אבל ההודעה על המכירה התפרסמה לפני.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2017, 22:15

בסדר. זה לא אומר שהסיבה שכולנו על התחנה הזו היא בגלל המכירה הפומבית... כל אחד מסיבותיו שלו. אני הייתי צריך ספינה, והתחלתי להציק לאנשים בתחנה עד שמצאתי את כול הקבוצה והלכנו לקנות אותה יחד
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 מאי 2017, 22:19

זרתוסטרה כתב: באותה מערכת שמש ההודעות מגיעות במהירות האור בין אנשים(בגג אם אתם רחוקים זה לוקח כמה דקות לפי דעתי).
המרחק בין כדור הארץ למאדים הוא בין 4 ל-24 דקות אור (הממוצע הוא 13:48), אבל אם תעשה השוואה בין השמש (המרכז, ככה שכוכבים יכולים להיות גם מצידה השני) לפלוטו זה כבר חמש וחצי שעות...
אז לא הייתי אומר כמה דקות, אבל דיליי של 10 שעות הוא לא כזה נורא.

אם התחנת חלל נמצאת במערכת שמש קרובה (או אותה מערכת שמש) אז אני גם לא רואה מי יודע מה בעיה.
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 07 מאי 2017, 23:47

ג'וני כתב: המרחק בין כדור הארץ למאדים הוא בין 4 ל-24 דקות אור (הממוצע הוא 13:48), אבל אם תעשה השוואה בין השמש (המרכז, ככה שכוכבים יכולים להיות גם מצידה השני) לפלוטו זה כבר חמש וחצי שעות...
אז לא הייתי אומר כמה דקות, אבל דיליי של 10 שעות הוא לא כזה נורא.

אם התחנת חלל נמצאת במערכת שמש קרובה (או אותה מערכת שמש) אז אני גם לא רואה מי יודע מה בעיה.
האמת הייתי בטוח שזה בערך מרחק של דקה,אולי התבלבלתי עם הירח... בכל מקרה זה לא כזה קריטי אם זה רבע שעה או עשר שעות :P
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 מאי 2017, 19:46

אנחנו מחכים לעוד מישהו? כאילו חסר שחקן או משהו?
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 08 מאי 2017, 20:05

אני עדיין לא סגור על ד''ד. אני אשלח מחר בע''ה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 08 מאי 2017, 23:35

כנראה שנתחיל ביום רביעי אם yds ישלח מחר את הד"ד
סמל אישי של משתמש
gguurr

שליחה על ידי gguurr » 09 מאי 2017, 00:08

יש עוד מקום פנוי?
-----------------------------------------
| שמי הוא gguurr וכדאי שתזכרו את זה |
-----------------------------------------
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 09 מאי 2017, 01:17

כרגע לא אלא אם כן מישהו התחרט . אני לא מעדכן את הנושא פשוט בגלל שYDS לא שלח לי ד"S עדיין.
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 09 מאי 2017, 22:58

בנתיים עד שyds שולח את דף הדמות שלו אתם אולי יכולים להחליט אחד עם השני על קצת רקע משותף. יכול להיות ששתי דמויות או יותר נדדו יחד או בילו תקופה יחדיו. יכול גם מאוד להיות שכמה דמויות החליטו להיפגש לפני קניית הספינה בשביל להכיר קצת יותר את חברי הצוות העתידי שלהם. תרגישו חופשי לפרסם פה את הרקע של הדמויות שלכם בשביל לראות מי מתאים למי( מצידי אתם יכולים להחליט גם שכולכם הכרתם אחד את השני לפני קניית הספינה ובגלל זה החלטתם להצטרף יחד לקבוצת הרכישה שלה).
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 09 מאי 2017, 23:14

סמל לשעבר אלכסנדר ולדימרוביץ' צ'נקוב נולד על הכוכב הקפוא של ואלהלה, רחוק בקצה הגלקסיה. הכוכב היה יחסית פרימיטיבי, וקשר עם כוכבים וציוויליזציות אחרות לא היה קיים מאז הדממה. נשקים כמו רובים של ירי-יחיד וטנקים פשוטים היו הנורמה, ואי-אפשר היה לפתח הרבה על הכוכב עשוי קרח. גזע של חייזרים הגיע לכוכב, והתחיל במלחמה כנגד אנשי-ואלהלה על השליטה בכוכב. אנשי ואלהלה נלחמו בחזרה והדפו את החייזרים, אך הביולוגיה שלהם, אשר דמתה מאוד לפטריות, נתנה להם ייתרון משמעותי: כל פעם שאחד מהם נפל, עוד כמה קטנים צמחו מגופתו. המלחמה נמשכה ככה במשך מאות שנים, מחשלת את אנשי-ואלהלה לחיילים המשובחים ביותר בכל האזור. אלכסנדר נולד כמה עשרות שנים אחרי שהמגע הראשון עם כוכב אחר נוצר. טכנולוגיה, רפואה, לוחמה, המצאות חדשות אינספור שינו את פני הכוכב לגמרי. אלכסנדר נולד ליחידה מיוחדת שנועדה לנסות שריון חדשני, אשר היה מכונה בפני עצמו, ונותן ללובש אותו כוח וסיבולת שלא ישתוו לשום כמות של חיילים רגליים. הקרב הראשון של אלכסנדר הלך טוב, יותר מדי טוב, והוא נהיה גאה ופזיז, ובטוח ביכולות שלו יותר מדי, הוא הוביל את היחידה שלו היישר ללב כוח האויב. למרות שניצח את הקרב, רוב היחידה שלו הושמדה. הצבא לקח ממנו את האקסו-שריון שלו וגירש אותו מהכוכב. במשך השנים הבאות, הוא נדד בחלל בחוסר מעש, מחפש אחרי דרך חיים חדשה, מחפש עבודה בה מיומנותיו כחייל יהיו שימושיות.

אם יש למישהו הצעה לרקע משותף, אני פתוח אליה.

לגבי רקע משותף, אני ו-YDS עברנו על היכרות קצרה בין הדמויות שלנו. נפגשנו זמן לא רב לפני הקנייה של החללית, אחרי שגם הוא עזב את הכוכב שלו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה