• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה" -עץ הרשמה [כוכבים אין ספור]-חיפוש שחקנים(6\5)

זרתוסטרה

פונדקאי ותיק
טיזר:

השנה היא 3200 אחרי הספירה. האנושות פזורה ברחבי הגלקסיה כמו אבק.תור הזהב של בני האדם התחיל כאשר הם פיצחו את השיטה לנסוע מהר יותר ממהירות האור. לבני האדם לקח מאות שנים בודדות ליישב את הגלקסיה ולהקים את הממשל-הגלקטי בעזרת "מנועי-הדקר" החדשים אותם פיתחה. המין האנושי במהרה הוכיח את עצמו אולי לא כחזק ביותר ברחבי שביל החלב, אך כבולט ביותר ללא ספק.
שבריו של תור הזהב הזה עדיין טרי בזכרונותם של העולמות החדשים אותם יישבו בני האדם.
בשנת 2665 התרחש האירוע ששינה הכל והוא נקרא לאחר מכן "הצווחה".
מוטציות חדשות שהתפתחו בבני האדם גרמו לחלקם להיות מסוגלים לבצע מעשים מופלאים כמו קריאת מחשבות והרמת חפצים אך ורק בעזרת כוח מוחם! אך "הצווחה" שינתה את הכל. האנושות החלה להישען על כוחם של מוטציות אלה שנקראו "פסיונים" כדי להתקדם טכנולוגית לשחקים חדשים וגבוהים אף יותר,"מנועי הדקר" נראו כבר ככלי מיושן ששייך להיסטוריה ולכן ננטשו לטובת "שערי השיגור" החדשים שמונעים בעזרת כוח הפסיונים! אך בשנת 2665 גל של אנרגיה על-מימדית עברה ברחבי הגלקסיה ושיגעה או הרגה אחוז כמעט מוחלט מכל הפסיונים וכך גרמה לניתוקם של עולמות האנושות אחד מן השני ול"דממה" הגדולה.

כעת, האנושות מתחילה לגלות מחדש את הטכנולוגיה למסע בין-כוכבי וכבר הקימה קשרים מחודשים בין העולמות! המצב החדש בגלקסיה הוא עוד טרי. אמפריות קמות ונופלות, כוחות עולים ושוקעים. זהו הזמן המושלם לגלות את החלל מחדש! הזמן המושלם להרפתקנים לגלות טכנולוגיות מופלאות מימי קדם, לתמוך בממשלים חדשים, להפיל דיקטטורות קיימות או פשוט להרוויח ממון בחקירת הגלקסיה ובעזרה לתושבים שלה!

אך כל חבורת הרפתקנים ראויה זקוקה לכלי הטייס המתאים.. לך הרפתקן אני מציע הזדמנות חד פעמית לרכוש את ספינת החלל "מתילדה השמנה!" בעזרתה תוכל לחקור את הגלקסיה ולהרוויח הון בלתי יתואר!
אז למה אתה בדיוק מחכה? אפילו ישנה אפשרות לשלם בתשלומים...

אז קודם כל שלום לכם , אני משתמש חדש-חוזר בפורום הזה לאחר שהייתי מבקר אותו בתור אורח רבות לפני מספר שנים. אני מתכוון להריץ הרפתקה בשיטת "אין ספור כוכבים" שהיא סוג של שיטת די אנד די "אולד סקול" שמתרחשת בעתיד הרחוק בעולם של מד"ב. אני מצפה להריץ הרפתקאה ל3 עד 6 אנשים תלוי בביקוש. בהרפתקאה הזו אתם תשחקו צוות של הרפתקנים שזה עתה רכש את ספינת החלל החדשה(יחסית) שלו ומוכנה לחקור את החלל הרחב ואת כל השוכנים בו למטרותיה השונות! אני מתכוון להריץ משחק בו השחקנים מקדמים את העלילה. כלומר? השחקנים הם אלה שמחליטים מה לעשות,איזה כוכבים לחקור, מה המטרות שלהם ואיזה סיפור הם הולכים לטוות לעצמם ואני בתור שליט-המשחק רק נמצא שם בשביל לבנות את העולם ולתת לו להגיב ולהיות מעניין בשביל השחקנים.

אז קצת על המכניקה:
אני מתכוון להריץ את המשחק בסגנון של כוכבים אין ספור, מכיוון שזה פעם ראשונה שלי בהרצת משחק זה אני הולך לצרף כמה חוקי בית ולפשט קצת את החוקים, אבל ברמה העקרונית החוקים של המשחק הם לא עד כדי כך מסובכים ולאט לאט אני אעזור לכם להכיר אותם כשצריך בהתחלה וצ'יק צ'ק כבר לא תצטרכו את ההנחייה שלי אפילו. בעיקרון למי שרוצה לדעת המשחק פועל בעזרת בדיקות מיומנות סטנדרטיות אליהן מוסיפים את המתאמים השונים ומכניקת קרב לא מסובכות בה מטילים סיכויי פגיעה(בשיטה קצת שונה ממו"ד) ואחר כך מטילים נזק. עד כדי כך פשוט. בנוסף יש חוקים למסע בין כוכבי וקרבות חלל אבל אלה יגיעו כשנטצרך אותם.

אז מה לעשות כדי להירשם למשחק?
אז בשביל להירשם למשחק כל מה שצריך זה:
- ליצור דמות(בסוף יש הנחיות איך) ,רקע לדמות שכולל את העבר שלה, מה היא עושה עכשיו ואיך היא הגיעה למצב בו היא הולכת עם כמה הרפתקנים לקנות ספינת חלל ולהקים צוות ולשלוח לי בהודעה פרטית.
-להוריד את ספר החוקים (החינמי) מהכתובת:
http://www.drivethrurpg.com/product/86467/Stars-Without-Number-Free-Edition
-ידע בסיסי מאוד במשחקי תפקידים ובאנגלית (כדי שתוכלו לקרוא חלקים באנגלית מספר החוקים אליהם אני אפנה אותכם
(יכולות ציוד וכו').

דגשים אחרונים:
-אני מתכוון לנסות להגיב חזרה להודעות בימים שני,רביעי ושישי, אבל זה יכול להשתנות בהתאם ללוח הזמנים שלי ושלכם.
-אני מצפה למשחק בו תנסו לשמור על ראש פתוח ותנסו באמת לחקור דברים והלשתמש גם בראש שלכם לפעמים ולא רק לרוץ בין קרב לקרב אלה גם לנסות לפתור דברים בעזרת דיפלומטיה או בעזרת דרכים אחרות.שימו לב שבתחילת המשחק קל מאוד למות בקרבות או להיפצע באופן קשה אז דמות שלא תחשוב הרבה ופשוט תירה לכל מקום תצטרך להיות מאוד ברת-מזל.
-כמו שאמרתי יש חוקים שאני מתכוון לשנות לכן לא להיבהל אם קראתם את המדריך וכתוב חוקים מסויימים ואני משנה אותם לחוקים אחרים.
-תזכרו שזה משחק עתידני אז תנסו לממש את הפוטנציאל שלו: שיחות טלפון, מכירה וקנייה של ציוד באינטרנט, שימוש בטלפון למציאת מידע על כוכב,שימוש באפליקציות שונות(לנייוט לדוגמה) וכו'.

אם יש לכם שאלות בנושא מקצועות,בחירת ציוד,מיומנויות או כל דבר אחר אתם מוזמנים לשאול פה ואני אענה.
אני מקווה שכולנו נהנה ובהצלחה!

עריכה- דגשים נוספים:
שימו לב שאתם קונים שריון ככל שרמת הac שלו יותר נמוכה השריון יותר טוב(ככה זה עובד במשחק הזה,מוסיפים את השריון לגילגול היריב)

סוגי החייזרים הידידותיים שקיימים בגזרת החלל הזאת וידועים לכל(אם מישהו רוצה לשחק חייזר שיגיד לי):

בהאמות':
באמה לא יכול להיות פסיון.
מראה ואופי:
מין זה של חייזרים גדול באופן ניכר מהאדם הממוצע ובולט בקלות בקהל גדול של בני אנוש. גובהו נע בין 2.0 מטר ל2.3 מטר. העור של גזע זה הוא קשה ומזכיר את עורו של הפיל.צבעם הוא אדום כהה. יש להם 4 אצבעות בידיים(אגודל ו3 אצבעות רגילות) ו2 בהונות עם טפרים בכל רגל. פרצופם מזכיר קצת פרצוף של שור שמעכו אותו מקדימה ומאחור ויש להם קרן על האף ושתי אוזניים שמזכירות אוזניים של פרה. הבאמות'(ביחד בהאמה) הם מין חמום מזג וקפדן בענייני כבוד. הסכם אצלם יכובד גם במחיר חייו של נותן ההסכם ובוגדים דינם עינויים רבים עד צאת הנשמה.
עולם הבית וצורת החיים שלהם:
באהם או בשפת בני האנוש "סלע מעופף" הוא עולם הבית של מין זה.העולם שלהם נמצא באמצע גזרת החלל רוב העולם הוא סלעי וגעשי ואדמותיו לא סלחניות כלפי החקלאים שלה. גזע זה מחולק להרבה שבטים עד היום שנתונים במלחמהלא פוסקת אחד עם השני. רמת הטכנולוגיה של הבאמות' היום היא TL3.לא תמצאו הרבה בני אדם מתגוררים באופן קבוע בכוכב זה(אוכלסייה אנושית כ1K מתוך כ2M באמות').
היסטוריה ובני האדם:
הבאמות' היו חלק מהגזרה הזאת עוד לפני שבני האדם הגיעו אליה. כאשר בני האדם נחתו בכוכב ביתם ההתקלות הייתה מרה ומלחמה לא פוסקת על כוכב ביתם התחילה. לבני האדם היה טכנולוגיה מתקדמת בהרבה אך הבאמות' נלחמו באכזריות ועד האיש האחרון. בסופו של דברי מנהיגי הבאמות' הבינו שהם לא יוכלו להתמודד עם הכוח הטכנולוגי של בני האדם (לאחר דילול רציני של האוכלסייה שלהם) והחליטו לכרות הסכם לברית שלום עם האנושות ולמסחר. עד היום ההסכם הזה מכובד בכובד ראש ולמרות שחלק מהבאמות' לא אוהבים את חבריהם האנושיים הם מכבדים אותו ולא יפגעו בבני אנוש בכוונה גזענית או ללא סיבה ראויה. חלק מהבאמות' בוחרים לשוטט בחלל או בעולמות אנושיים אחרים למטרות מסחר וכשכירי חרב. היחס היום בין בני האדם לבהאמות' הוא טוב ברובו מלבד קבוצות קיצוניות בודדות מאוד.
תוספים למשחק בתור באמה:
+1 לכוח
+1 לחוסן
-1 לכריזמה
-2 לתבונה
התקפה עם הקרן עושה נזק של ק'4 (נכנסת לקטגוריה של לחימה ללא נשק במיומנויות).
באמה לא יכול להיות פסיון.

קוג'ים:
מראה ואופי:
הקוג'ים הם נמוכי קומה(בערך בגובה של ילד-בין 1.2 מטר ל1.5). עורם מכוסה בפרווה קצרה וצפופה ובדרך כלל בגווני החום,הצהוב,הלבן והאפור השונים. הפרצוף שלהם מזכיר מעין שילוב בין קוף לסמור ויש להם זנב באורך של מחצית מגופם. הקוג'ים (ביחיד קוג') הם סקרנים מאוד,קלי דעת וקלי רגליים-כתוצאה מזאת הם טובים במיוחד בהפעלת מכונות ומערכות שונות,בגניבה ובלהכניס את עצמם לצרות מכך שהם לא שומרים על כבוד ועל נימוס בסיסי.
עולם הבית וצורת החיים שלהם:
עולם הבית שלהם הוא אנומה ( בשפת בני האנוש "יערות אין קץ") וכששמו מרמז הוא עולם שמלא בג'ונגלים ויערות אך כיום ישנם הרבה ערים בלב היער.לקוג'ים יש ממשלה עולמית והם דוגלים בעולם בזכות החירות בעיקר.לרוב הם מתפרנסים מייצוא של המשאבים הרבים של העולם שלהם ומבנייה של מכונות וחלליות שונות. תוכלו למצוא הרבה בני אדם שבאו ללמוד,לסחור או סתם להתגורר בעולם הבית של הקוג'ים(כ200K מתוך 3M).רמת הטכנולוגיה של עולמה היא TL4.
היסטוריה ובני האדם:
בני האדם גילו את הקוג'ים בשלב מוקדם של ההתפשטות שלהם בגזרה הזאת.ההתקלות הראשונה של בני האדם בקוג'ים הייתה מאוד חיובית (הקוג'ים התעניינו בטכנולוגיה ובאנטומיה האנושית מאוד) ומהר מאוד נחתם בין שני הגזעים הסכם שלום שפיתח את שניהם טכנולוגית.בהמלך תקופת "הדממה" בני האדם שגרו בעולמות משותפים עם הקוג'ים זכו להתקדמות טכנולוגית מהירה יחסית בחזרה לשגרה והיו מבין העולמות הראשונים לחדש את הקשר עם בני האדם. כיום אוכלסיית הקוג'ים התפשטה בין כוכבים בני האדם ולמרות שהיא לא נפוצה בכוכבים ידידותיים תוכלו לראות הרבה קוג'ים,במיוחד בצוותים של ספינות חלל.
תוספים למשחק בתור קוג':
+1 לתבונה
+1 לזריזות
-1 לחוסן
-1 לכוח
קוג' יכול להיות פסיון אך זאת תופעה נדירה מאוד.

לארוסים:
מראה ואופי:
הלארוסים מזכירים במבנה גופם את בני האדם רק שהם קלילים ורזים יותר. צבע עורם הוא כחול (לחלק בהיר לחלק כהה) ויש להם ראש ארוך ועיניים גדולות בצבעים ירוק,לבן או אדום.הלארוסים הם מחושבים במיוחד ותמיד יעדיפו לשמור על עצמם מאשר להסתכן. הלארוסים חכמים מאוד ומתקדמים טכנולוגית.הפסיונים נפוצים בקרב הלארוסים.
עולם הבית וצורת חיים:
עולם הבית שלהם הוא לאריה(בשפת בני האנוש "מרכז"). העולם שלהם פעם אולי היה מלא ביערות ובטבע אבל כיום לאחר עיבודים ובנייה רבה הוא מלא במבנים מלאכותיים ענקיים,בכבישים ובשלל טכנולוגיה. ללארוסים יש ממשלה רב עולמית( כרגע 3 עולמות בתוך מערכת השמש שלהם).פעם הרבה בני אדם התגוררו בלאריה בשביל ללמוד ולחקות את הטכנולוגיה שלהם,אך לאחר "הדממה" המספר הזה צנח משמעותית(כמעט אפסי) מכיוון שהלרוסים סגרו את עצמם בקצה הגזרה ואף אחד כמעט לא מורשה להיכנס או לצאת ממערכת השמש שלהם.רמת הטכנולוגיה שלהם היא TL5 .
היסטוריה ובני האדם:
כאשר בני האדם הגיעו לגזרה הם פגשו בלארוסים בשלב מאוחר יחסית בהתפשטות שלהם,הסיבה לכך הייתה שלמרות שהם מתקדמים טכנולוגית מאוד הם סגורים בעצמם וכיבוש לא מעניין אותם כל כך כמו תגליות מדעיות חדשות ובניית טכנולוגיות מופלאות. אם הלארוסים יצאו ממערכת השמש שלהם זה יהיה כדי לאסוף משאבים מכוכבים אחרים או לצורך מלחמה. "הצווחה" פגעה מאוד בגזע הלארוסים ואחריה הם סגרו את עצמם בממלכה הפרטית שלהם-אין יוצא ואין נכנס, זה המוטו. נדיר מאוד למצוא היום לארוסים בקרב עולמות בני האדם.
תוספים למשחק בתור לארוס:
+1 תבונה
+1 חוכמה
-1 כוח
לארוסים יכולים מאוד להיות פסיונים
בנוסף הלארוסים תמיד יהיו שונים ותמיד ירימו גבה שיראו אותם(בפליאה או בשנאה).לארוס יכול להימכר בשוק השחור בסכומי עתק לכן חייהם מחוץ למערכת השמש שלהם מסוכנים מאוד.

טינא'נים(ע"י YDS):
מראה ואופי:
טינא'ן (טינא'נים ברבים) הם גזע של לוחמים, אבל בניגוד לבהאמות', שנלחמים לצורך ההישרדות, הטינא'ן נלחמים לצורך מימוש עצמי. הם גבוהים ודקיקים, ונוהגים ללבוש בגדים בצבעים אדומים וכתומים עמומים. העור שלהם כהה למדי, ועיניהם לבנות לגמרי. יש להם ניבים קטנים מאוד ( תוצאה של התפתחות מגזע של טורפים), וזנב ארוך עם להב טבעי בקצהו. רוב מושגי התרבות האנושית כגון כבוד, רכוש, נישואין והורות, לא קיימים אצלם. הזכרים מגיעים לבגרות בגיל 12, והנקבות בגיל 10. תוחלת החיים הממוצעת שלהם היא 65 שנים, והם לומדים כיצד להשתמש בזנבם ככלי נשק מרגע שהוא צומח (לאחר כחודש) הם עצמאיים החל מרגע לידתם ועד ליום מותם, ומהרגע שהם מגיעים לבגרות כל שינוי פיזי שיחול בהם יהיה כתוצאה מאימונים או השפעה סביבתית.

עולם הבית וצורת חיים:
עולם הבית שלהם הוא טינא'ת(בשפת בני האנוש "שלווה"). הכוכב שלהם הוא כוכב סלעי ברובו, עם רוחות עוצמתית הנושבות לכל עבר. הטינא'ן חיים בקומונות של בין 70 למאה חמישים פריטים, ונודדים ברחבי הכוכב שלהם במפרשיות רוח (מזחלות שנועדו לנצל את הרוחות העוצמתיות של הכוכב כדי לנוע באמצעות מפרשים אדירים). אין זה נדיר ששתי קומונות של טינא'ן לעולם לא יפגשו בשל המרחבים העצומים של הכוכב. הטינא'ן נוהגים לנוע בעקבות נחלים תת קרקעיים, המספקים להם דגים עיוורים כמזון, ואצות וטחלבים כתרופות וחומרי בערה. רמת הטכנולוגיה שלהם היא tl2

היסטוריה ובני האדם:
כאשר בני האדם הגיעו לטינא'ת, לקחו להם שלוש וחצי שנים עד שפגשו בקומונה של טינא'נים. בני האנוש ניסו להחיל עימם יחסי מסחר, אך הטינא'נים לא התעניינו בסחורות האנושיות, מלבד אחת-נחושת, אשר משמשת כמרכיב מרכזי ביצירת מפרשיות הרוח (הנחושת לוכדת את הגז הטבעי המצוי הרוחות, ובית הצורך ניתן לשפשף כנגדה אצות מסוימות כדי ליצור תאוצה נוספת, בנוסף לשימושים אחרים הקשורים לחימום. הטינא'ן ביצעו עסקה עם החוקרים-אתם תעזבו את הכוכב שלנו בשקט, ותביאו לנו נחושת, ואנחנו נעזור לכם להילחם, מאחר שהיה לטינא'ן כישרון טבעי לכל סוג של נשק, והלוחם נחשב אצלם למעמד הגבוה ביותר. כיום, שכירי חרב מרחבי הטינא'ן משמשים בכל הגזרה, ומקבלים את תשלומם בנחושת. הדבר היחיד ממנו יש להיזהר הוא מקיומם של טינא'ן בקבוצה היריבה לך, מאחר שבמקרה כזה הטינא'ן יסרבו להילחם.
תוספים למשחק בתור טינא'ן:
+1 זריזות
-1 כריזמה
-1 תבונה
טינא'ן יכולים להיות פסיונים, אך זה נדיר.
להב הזנב של הטינא'ן עושה נזק של ק'4.(נכנסת לקטגוריה של לחימה ללא נשק במיומנויות)
.

זהו אלה הם רשמית כל סוגי החייזרים הידועים והנפוצים בגזרת החלל הזאת.

הנחיות ליצירת דמות:
בספר החוקים stars without number יש פרק ליצירת דמות שמתחיל בעמוד 9 ונגמר בעמוד 24 (ועוד פרק לכוחות הפסיונים למי שרוצה לשחק פסיון), אבל אני אצרף פה סיכום כללי של מה צריך לשלוח לי בדף הדמות.

בראש דף הדמות שם משתמש ושם הדמות.

תכונות הדמויות:
במשחק יש 6 תכונות: כוח,תבונה,חוכמה,זריזות,חוסן וכריזמה. יש לכם 66 נקודות לחלק בין תכונות אלו. בספר יש טבלה למתאמי התכונות.לכל תכונה יהיה מינימום 5 נקודות ומקסימום 15.
בחירת מקצוע:
במשחק יש 3 מקצועות- מומחים,לוחמים ופסיונים.
לוחמים מיומנים במגוון רחב של אומנויות הקרב. מתחילים עם 8 נקודות חיים פלוס מתאם החוסן שלהם. היכולת המיוחדת של המקצוע שלהם הוא פעם ביום(אמיתי) להתעלם מגלגול של נזק נגדם.תכונות חשובות:כוח או זריזות.
למומחים יש הרבה סוגי מיומנויות בתחומים יעיליים. "המומחה מצליח מתי שאחרים לא יודעים אפילו היכן להתחיל". מומחים מתחילים עם 6 נקודות חיים פלוס מתאם החוסן. היכולת המיוחדת שלהם היא לגלגל מחדש פעם ביום(אמיתי) בדיקת מיומנות.תכונות חשובות:תבונה או כריזמה.
הפסיונים הם אותם אנשים שניחנו ביכולות מופלאות ושונות. הם מתחילים עם 4 נקודות חיים ועוד מתאם החוסן שלהם. היכולת המיוחדת שלהם היא להשתמש בכוחות הפסיונים(שנמצאים בפרק הבא). על כל פסיון לבחור עץ אחד של יכולות שכל רמה הוא מקבל בו עוד דרגה (ובכל רמה הוא יכול לעלות דרגה נוספת באיזה עץ שיבחר.)תכונות חשובות:חוסן או חוכמה.
בחירת "חבילת עבר":
חבילת העבר היא חבילה של מיומנויות שאתה מקבל כתוצאה ממה שהיית בעברך. יש רשימה של חבילות עבר בספר בפרק זה. אני מצפה שברקע שלך יהיה משהו שקשור לחבילת העבר שלך.
חבילת אימונים:
חבילה של מיומנויות שאתה מקבל בגלל התפקיד שלך עכשיו.בעיקרון אם חבילת העבר היא מה שהיית חבילת האימונים היא מה שאתה עושה עכשיו.
רשימה כוללת של חבילת המיומנויות שאתה זכאי להן
מיומנות שאתה זכאי להן מחבילת העבר או האימונים שלך. יש לקרוא על המיומנויות שלך בספר או לשאול אותי עליהן. אם יש כפילות אז אתה מקבל את המיומנות שאתה זכאי לה פעמיים ברמה של "+1".
בחירת עולם בית
מאיזה עולם אתה מגיע? ספר לי עליו ועל העבר שלך בו ומה קרה בו בפעם האחרונה שהיית בו. למה עזבת אם עזבת? ומה עשית שם?
שפות
הדמות שלך יודעת לדבר אנגלית, את השפה של כוכב הבית שלה אם היא שונה ועוד שפה לבחירה לפי מתאם התבונה שלך. למי שיש עוד שפה שישאל אותי איזה עוד שפות מדברים בגזרת החלל שנשחק בה ואני אתן לו אפשרויות.
ציוד התחלה
אני נותן לכם 700 קרדיטים(הכסף של העולם הזה) כדי לרכוש ציוד התחלתי. אתם יכולים לבחור כל ציוד מרשימת הציוד בספר(יש לזה פרק) כל עוד הוא ברמה של עד 4 טכנולוגיה (TL4). שימו לב שלציוד שאין לכם מיומנות בו (נשקים) יהיה לכם מתאם שלילי לשימוש בו(ככל שיותר מסובך להשתמש בנשק המתאם יהיה גרוע יותר).
המלצות שלי: תקנו טלפון COMPAD , ותשמרו קצת כסף בצד ואחרי שנתחיל את ההרפתקה תבחרו מי יקנה מדבקות החייאה, כי יש סיכוי למות במשחק הזה ויהיה מבאס אם לא יחיו אותכם.
כוחות פסיונים
אם הדמות שלך פסיון תבחר עץ כוחות ראשי בו תעלה דרגה כל פעם שאתה עולה רמה ועץ כוחות משני אותו תוכל להחליף בכל פעם שאתה עולה דרגה. אתה מתחיל עם רמה 1 בכל אחד מהעצים האלה ויכולות להשתמש ביכולות שלו לרמה זו. אני ממליץ לבחור ברפואה בתור הראשי או המשני כי החבורה תצטרך את זה.

רקע
זה הרקע של הדמות שלך.ברקע הזה אתה צריך לספר על העבר שלך, על עולם הבית שלך, על מה שאתה עושה עכשיו בחיים ולמה אתה רוצה להיות הרפתקן ולקנות ביחד עם עוד כמה הרפתקנים את ספינת החלל.

אני לא חושב שיש את זה בעברית עדיין... אבל בעיקרון אני זה שבסופו של דבר שולט על החוקים ומעביר אותם לכם מתי שצריך אותם אז גם אם אתה לא ממש יודע אנגלית זה לא נורא. אם אתה רוצה אני יכול לתרגם\להסביר לך את מה שאתה צריך בשביל יצירת הדמות(רשימת הציוד,חבילות המיומנויות,יכולות הפסיונים או כל דבר אחר) רק תשלח לי הודעה פרטית במה אתה צריך עזרה.

ביהבט התכונות, אני רק רוצה לוודא. יש 66 נקודות לחלק. וכל תכונה צריכה מינמום 5. זה אומר ש30 הולכות אוטומטית כדי להגיע ל5 בסיס בכל אחת, (ואז יש 36 נקודות לחלק) או שכל התכונות מתחילות ב5 ואז אתה מחלק 66 נקודות?

אפשר לקבל מידע על כמה עולמות רלונטיים? שפות, רמה טכנולוגית, גזעי חייזרים בסביבה (שהיו או שעודם- שוקל בין היתר אולי לשחק קסנו-ארכיאולוג) וכו' כדי שנוכל לקשור את רקע הדמות לסביבה.
אפשר גם לקבל מידע על הספינה, סוג, תכולה, מחיר (בכמה הדמויות משכנו את החיים שלהם כדי לקנות אותה כך שנשאר להם רק 700 קרדיט), וכו'?
---
האם מישהו רוצה ליצור רקע משותף? בכל זאת הדמויות החליטו לקנות ספינה ביחד.
---
בכל מקרה מי שרוצה דפ"ד גוגל רבע אוטומטי (שצריך להעתיק אותו אל חשבון הגוגל שלכם לפני שתוכלו להזין בו נתונים): גוגלשיט

עוד שאלה. מבחינת מיומניות. אני רק רוצה לוודא שהבנתי...

כשאתה בונה דמות, אתה מקבל מיומניות מרקע אחד שבחרת, ומחבילת אימונים אחת שבחרת. וזה נכון?

(אין עוד מיומניות שאתה מקבל בבנית דמות, אין איזה בחירה חופשית מחוץ לחבילות או מחוץ לחבילה שנותנת בחירה חופשית)

ג'וני:
בעיקרון אני רוצה שתגלו את העולמות במשחק תוך כדי חקירה ואני רוצה להוסיף גם את עולמות הבית שלכם לגזרת החלל שתשחקו בה כדי לשלב אותם במשחק. אז זה לא כל כך רלוונטי מה העולמות האחרים בשביל הרקע שלך כי העולם אותו תמציא יכנס לעלילה וככה הרקע שלך יהיה בכל מקרה קשור לעולם. אם אתה עדיין רוצה מידע על העולמות השונים אני יכול לתת לך קצת היסטוריה ורקע כללי אבל אני באמת מעדיף שאתם תוסיפו עולם משלכם.

מבחינת גזעי חייזרים, כרגע בגזרת החלל שלכם יש 3 גזעי חייזרים ידועים אבל הם לא ממש בולטים ורלוונטים בעולם המשחק. האנושות היא "הדמות המרכזית" במשחק הזה ורוב העולמות בגזרה הן של האנושות. גזעי החייזרים נמצאים פה ושם בעולמות מסויימים של בני האדם ולכל אחד מהם יש גם עולם בית. אם תרצו לשחק דמות חייזרית או תרצו עוד מידע על החייזרים למי שרלוונטי תבקשו פה פה ואני אפרסם.
בקשר למחיר הספינה- אל תדאגו לשלם על הספינה ב700 הקרדיטים שנתתי לכם. זה כסף ההתחלה שלכם ואני ממליץ בחום לבזבז את כולו על (שריון ונשק עדיפות ראשונה אחכ טלפון וציוד רפואי שונה)
מידע נוסף על הספינה תקבלו כשהמשחק מתחיל. אני רק רוצה להדגיש עדיין לא קניתם את הספינה.המשחק יתחיל בקניית הספינה.

liorgonen3 אמר/ה:
עוד שאלה. מבחינת מיומניות. אני רק רוצה לוודא שהבנתי...

כשאתה בונה דמות, אתה מקבל מיומניות מרקע אחד שבחרת, ומחבילת אימונים אחת שבחרת. וזה נכון?

(אין עוד מיומניות שאתה מקבל בבנית דמות, אין איזה בחירה חופשית מחוץ לחבילות או מחוץ לחבילה שנותנת בחירה חופשית)
אתה מקבל את המיומנויות שלך מהחבילות שאתה בוחר.חבילת רקע עבר (יש מלא כאלה אבל אם אתה לא רוצה משהו משם דבר איתי וספר לי עלהעבר שלך ואני אבחר מיומנויות בהתאם) ואתה מקבל עוד מיומנות מחבילת האימונים שלך שהיא חבילה שאתה בוחר מכמה חבילות ספציפיות שמתאימות למקצוע שלך. שים לב שיש הרבה חבילות שנותנות לך לבחור מיומנויות(נגיד כל דבר שכתוב any בתת נושא שלו אומר שאתה יכול לבחור כל מיומנויות מהרשימה של הסוגי מיומנויות האלה לדוג' combat/any אתה יכול לבחור כל סוג מיומנות מתוך הקטגוריה של combat).אם אתה בכל זאת לא רוצה שום דבר מהחבילות האלה יש בראש הרשימה של חבילות האימונים רשימה של איזה סוגי מיומנויות אתה יכול לבחור לכל מקצוע ואתה יכול להרכיב חבילה מסויימת משלך-או לחילופין פשוט תמציא לעצמך תפקיד ואני אתן לך את המיומנויות המתאימות.

ג'וני אמר/ה:
אפשר לקבל מידע על כמה עולמות רלונטיים? שפות, רמה טכנולוגית, גזעי חייזרים בסביבה (שהיו או שעודם- שוקל בין היתר אולי לשחק קסנו-ארכיאולוג) וכו' כדי שנוכל לקשור את רקע הדמות לסביבה.
אם אתה רוצה לשחק זנו-ארכיאולוג אז אין בעיה אני אתן לך מידע על צורות חיים ידועות שהיו ועדיין ישנן בגזרת החלל הספציפית הזאת. רק תגיד לי אם אתה רוצה לשחק אותו סופית או לא כי אם לא אז חלק מהמידע יהיה חסוי(לא ידוע לדמות ללא השכלה מתאימה).

יש אופציה לשחק רובוט? אני רוצה להיות רובוט רפואי שנזרק מהעבודה כי הוא נקשר רגשית למטופלים שלו, והוא לקחה את הקבוצה האקראית הראשונה שהיא ראתה (החבורה) והחליטה שהיא דואגת לטפל בהם. סוג של אמא דובה כזה. או אותו סיפור, רק כרובוט מטיס חלליות, שיתפקד כטייס המשנה.

לYDS:
אתה יכול לשחק רובוט כזה אבל שים לב לדברים הבאים:
אין לך בינה מלאכותית מושלמת כי זאת טכנולוגיה גבוהה מידי. כלומר לא תיהיה לך תבונה וחוכמה גבוהה מידי (עד 11 תבונה ועד 12 חוכמה התחלתית אם אתה נס טכנולוגי). לא יהיה אפשר לרפא אותך באמצעים רגילים כי אתה לא ביולוגי אבל מצד שני גם לא תושפע מרוב המצבים שקטלניים לאנשים( רעלים,חוסר אטמוספירה וכו').בעיקרון תחשוב שההבנה הבסיסית שלך לדברים תיהיה נמוכה (אתה יכול לחשב מהר מאוד מספרים ולבצע את התפקידים שאתה תוכנתת לבצע ביעילות זה נכון(ולכן לא יהיו לך תוספים שליליים בנושאים האלה) אבל להבין נגיד שיש מתח ריגשי באוויר או שמישהו עומד להתחיל לראות עליכם והגיון אנושי בסיסי כזה או אחר לא יהיה לך ואני מצפה שתשחק בהתאם).

בכללי. איך מתבצעת תחבורה תוך כוכבית? כאילו אפשר להשתמש בחללית כדי לטוס בתוך הכוכב? ואם לא, אז מה סוג התחבורה הנפוץ יותר? אני לא רוצה שיצא מצב שאני משקיע בנהיגה של כלי רכב שאף פעם לא באמת צריך (אם אפשר לטוס בתוך כוכב, אז למה לקחת רכב...)

YDS:
זה לא אומר שיש לך פלוס מיליון בתחום הזה. זה כן אומר אבל שאם אתה רוצה לבצע משהו רפואי(מיומנות שאמורה להיות לך מחבילת העבר האימונים) ויש לך מינוס כלשהו בגלל תכונות אז אני מאפס את המינוס הזה. כל פלוס כלשהו שתקבל להטלת מיומנות לרפואה נגיד יהיה בגלל המיומנויות הקיימות שלך.
בעיקרון בעולם הזה חלליות יכולות להמריא מכוכב לחלל ולנחות בכוכב ובערך זהו. אפשר להשתמש בהן בשביל לטוס בתוך כוכב אבל הן לא מותאמות לזה ויכול להיות להן בעיות. צורות התחבורה משתנות בין כוכב לכוכב- בכוכב מתקדם יהיה מכוניות מרחפות ובכוכב בימי הביניים יכולים לרכב על ממוטות. רוב הכוכבים הם ברמה TL4 אז מכוניות שמרחפות קצת מעל האדמה הן הכלי הנפוץ ביותר לתחבורה.

Qurrion בנתיים שלח דף דמות והתקבל. יש עוד 5 מקומות פנויים.

חזרה