יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה" -הרפתקאה בין כוכבים-עץ הרשמה [כוכבים אין ספור,חוקי הבית]-חיפוש שחקנים(6\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה" -הרפתקאה בין כוכבים-עץ הרשמה [כוכבים אין ספור,חוקי הבית]-חיפוש שחקנים(6\5)

שליחה על ידי ג'וני » 10 מאי 2017, 00:35

זה הרקע לדמות שלי:
ספוילרהצג
טימותי נולד וגדל בעולם הבית "סטרימסי", עולם טכנולוגי מסדר 4, לאמא מדענית ואבא עורך דין פלילי די מצליח. כבר מגיל צעיר טימותי גילה כשרון מולד לרכוש חברים ואינטליגנציה גבוה, מה שגם לשני הוריו רצון עז לראות אותו ממשיך בדרכם ולכן הם דחפו אותו בילדותו לעבר שני התחומים. אולם, כאשר הגיע גילו לבחור מה הוא רוצה לעשות, הוא בחר בעבודת מחקר אותה הוא קיבל ללא בעיה מיוחדת עקב ציוניו הטובים, יכולתו להקסים בראיון העבודה ופרוטקציה קטנה מצד אמו.
טימותי התמנה לעוזר מחקר טכנולוגית קדם "צווחה" ועשה הרבה עבודת מעבדה כדי לנתח ולבדוק ציוד מסוג זה וכך קרה שבמהלך עבודתו במעבדה הוא קיבל ציוד טכנולוגי ישן שהונח לגביו שהוא ציוד קדם צווחה, אך למעשה היה טכנולוגיה חייזרית עתיקה. בתחילה טימותי שבר את ראשו די הרבה זמן בניסיון להבין איך אפשר לנתח את הציוד ורק לאחר מחקר ממושך הוא הבין שהציוד הנ"ל כלל אינו ציוד אנושי. לאחר הגילוי הזה החוקר הממונה הגיע כדי לוודא זאת ולאחר מכן שלח את הציוד למקום אחר. אולם, טימותי לא הצליח להוציא את הציוד והטכנולוגיה החדשה מראשו וכך קרב שכעבור חמש שנים במעבדה טימותי החליט והתחיל ללמוד תחום חדש אשר לדאבון לב הוריו ירחיק אותו מכוכב הלכת.
את לימודי הקסנו-ארכיאולוגיה טימותי התחיל בחדווה רבה ונהנה במיוחד מהסיורים הלימודיים לאנומה, עולם הבית של הקוג'ים, שם הכיר חברים חדשים ולמד על התרבות שלהם ולחפירות הארכאולוגיות שהתרחשו בעולמות חייזרים נטושים. כמובן שטימותי הצטיין במיוחד בטכנולוגיות טרום הקפיצה ובבדיקות המעבדה שהיה צריך לבצע. לאחר שטימותי סיים את לימודים העיוניים וההתמחות המעשית שהיה צריך לבצע כדי לקבל את התואר הנחשק הוא החל לחפש דרכים לחקור את עולמות החייזרים העתיקים וגילה שהדרך הטובה ביותר לשם כך היא בספינה משלו. לאחר שבדק את האפשרויות הוא גילה באמצעות כמה מכרים משותפים שכמה חברה הולכים לקנות ספינה והוא החל לבדוק את האופציה להצטרף אליהם.
Qurrion כתב: אם יש למישהו הצעה לרקע משותף, אני פתוח אליה.
אם הדמות שלך הייתה בזמן כלשהו מאבטחת של אתר ארכיאולגי או אולי הדמות שלי ושלך נסעו באותה ספינה אפשר לסדר משהו...
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 10 מאי 2017, 09:01

לטעמי זה קצת מיותר לעבוד על רקעים משותפים, אני לא ממש רואה איך זה ישפר את העלילה או הסיפור.
בואו נצא מנקודת הנחה שכל אחד הסתובב קצת בתחנת חלל, הכרנו והתידדנו אחד עם השני, והיות שלכל אד היה חלום לקנות חללית החלטנו לשתף פעולה יחד.
אם כל מה שמחכים זה הדף של יידס, בואו נתחיל ונצרף אותו בהמשך (נגלה שהוא היה תקוע באחד מהמחסנים של החללית כשנכנס שם באחד מהסיריום ללקוחות פוטנציאלים או שקרכלשהוא אחר.)
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
yds

שליחה על ידי yds » 10 מאי 2017, 10:50

מסכים. אני היום כותב עבודה חשובה אז רק אעכב אתכם. אני אשלח ד''ד כמה שיותר מהר, אבל חבל לתקוע את המשחק
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
זרתוסטרה

שליחה על ידי זרתוסטרה » 10 מאי 2017, 14:10

בסדר, אז בהתחשב ברקע שלו יכול להיות שתכירו אותו בהמשך.. אני אפתח את המשחק מאוחר יותר היום! להיות בכוננות מלאה :)
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 מאי 2017, 14:31

Aye Sir!
בהצלחה לכולנו! :D
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה