• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[פאת'פיינדר] צריח הברקת-עץ משחק

Mr. rules

פונדקאי פעיל
OUT
התחלנו! קוביות מגלגלים בבית ושולחים את התוצאה ותשתדלו לכתוב כמה שיותר בכל הודעה כדי להתקדם.
IN
הפונדק 'The Juliver Arms' נראה הומה למדי. מספר לא קטן של מקומיים ל-Fort Inevitable נאספו באזור של כמה שולחנות, ונראה שהם חוגגים, נהנים ובעיקר שותים. אפילו כמה פקידים מה-Hellknights, השולטים במקום, נאספו לנוח לאחר יומם הארוך. אך רוב האורחים בפונדק, כך נראה, הם הרפתקנים שהגיעו לכאן כדי לנוח ולישון ללילה, או מחכים לזר המסתורי בפינה שייתן להם את המשימה הבאה, שכן הפונדק ידוע בתור מקום שאוסף ומחלק Quests. זו הסיבה שלפיה רובכם הגעתם לפה.
OUT
אני רוצה שכל אחד יתאר את הדמות שלו, כיצד היא נכנסת לפונדק ומה התגובות של אנשי המקום. אם כמה דמויות מכירות ובאות ביחד, אתם יכולים לתאר את זה ביחד או בנפרד, להחלטתכם.

וזגלאר נכנס אל הפונדק עצבני
הוא בן אנוש בהיר עור עם עיניים כחולות ושיער שחור
הוא לובש שריון קשקשים מלא עיטורים של איומדה על ירכו תלויה אלה עם עיטורים של איומדה
ועל ירכו השניה תלוי רובה קשת כבד
על כף ידו יש קעקוע של עוף חול ויש לו צלקת חיתוך מעל עין שמאל
כאשר הוא נכנס כל מי שסוגד לאיומדה בפונדק רוחש לו כבוד הוא מוכר בתור השומר של המקדש של איומדה שאסור להתעסק איתו

חכים צועד לתוך הפונדק בזריזות. קצת קשה לזהות ביברור את ההבעה בפניו, בעיקר לאור העובדה שחצי מהם מצולק ושרוף.
במקום שבו אמור להיות החלק השמאלי של אפו, ישנן צלקות המעידות על כיוויות ישנות,
מעבר לזה שיערו ועיניו השחורות, ומרחוק נראה שהוא פשוט בן אנוש מכוער.
כל זה עד שרואים את הזנב בעל קצה החץ שמתלשל ממנו. וריח הגופרית הלא ברור שמלווה אותו לכל מקום.

הוא לובש שריון עור מחוזק, לצד יריכו ישנו כלי מוזר שנראה כמו צינור קצר עם הדק. ועל הברך השנייה שלו יש רובה קשת.

הוא מתעלם מהאנשים סביב, שלרוב אמורים לדבר על הצלקות של פניו, על הנשק המוזר שהוא נושא איתו, או על הריח שאופף אותו, נראה שהוא פשוט מחכה למישהו.

טנת' נכנס לפונדק, בבגדים חבוטים שרואים שעברו הרבה. מלבד חרב סיף ,שריון חזה חלוד מעט, וצרור של דפים מקומטים שכתובים בכתב משונה, נראה כי הוא לא נושא דבר. הוא מתיישב ליד הבר, רחוק כמה שיותר מאבירי הגיהנום, ומבקש מהמוזג ''תביא לי ספל!" כשהמוזג מביא לו את הספל, הוא ממלמל כמה מילים, ולפתע קילוח דקיק של שיכר מופיע מעל הספל וממלא אותו. טנת' שותה בלגימה אחת ואז מתחיל למלא את הספל שוב פעם, מתבונן בסובבים, בעיניים שנראות כאילו ראו יותר מדי לגילו של בעליהן, ששערו החום עדיין לא החל להאפיר.

In
מעט זמן אחר חכים, פאראנוקס נכנס לפונדק. הוא לובש בגדים כהים וכובע רחב המסתירים את זהותו, אך עיניו הסגולות בוהקות מתחת לכובע. בידו מתחת לגלימה, הוא משחק עם עכביש ארסי קטנטן שהוא מצא בחוץ, מעביר אותו על גבי היד שלו. הוא מתיישב במרחק מה מחכים, יודע שהוא צריך להיות בעמדה לעזור לו אך לא שיקשרו אותם ביחד. הוא מזמין בשקט כוס מים אם מגיעה מלצרית, ובוחן את אבירי המוות. בין פאראנוקס והעכביש הקטן לבין שר השדים אבראקסאס [Abraxas, Demon Lord of Forbidden Lore]- אבירי הגיהינום מעולם לא אהבו את הסוגדים לשדים במיוחד.

המוזג צוחק בתגובה לשאלתך אך לאחר מכן אומר: "כן, יש לי מים". הוא הולך אל אחורי הבר וחוזר אחרי רגעים ספורים עם כוס מים. הוא מניח אותה על השולחן שלך ואז הולך אל קבוצת המקומיים ומשוחח עם כמה מהם.

In
האלף האפל בבגדים הכבדים בוחן בשקט את יושבי הפונדק, מנסה לראות איזה אנשים מעניינים יש בו. אולי הוא יגלה משהו יעיל מהאנשים הללו.

Meta
זיהוי (אם צריך): 11+7=18. אם הפונדק מואר באור בהיר אז 17.

IN
רוב האנשים נראים מגוונים ושונים, ומוכנים להרפתקנות. נראה שאין קבוצות הרפתקנים, אלא בעיקר הרפתקנים בודדים לפי צורת הישיבה שלהם. ה-Hellknights נראים דרוכים ומוכנים לקטטה בפונדק, או למשהו גרוע יותר. ישנה אישה אחת, שנראת כמו קוסמת מסוג כלשהו, שנראת לך מוכרת, אך אתה לא מצליח לזהות אותה.
META
אתה יכול לגלגל ידע מקומי על האישה.

Meta
ידע (מקומי) [אם הד"ק הוא 10 ומטה]: 4+1=5.
מניח שנכשלתי.

In
האלף האפל מסתכל אל האישה, אך מחליט לא לפנות אליה עדיין. הוא פונה לאחד מההרפתקנים הבודדים שנמצאים קרובים לכאן.

"גם אתה פה בשביל צריח הברקת?" הוא שואל אותו בשקט.

IN
הוא פונה אל הרפתקן שלבוש בבגדים חבוטים שרואים שעברו הרבה. מלבד חרב סיף ,שריון חזה חלוד מעט, וצרור של דפים מקומטים שכתובים בכתב משונה, נראה כי הוא לא נושא דבר.
OUT
אני אתן ל- yds לענות בשם הדמות שלו.

טנת' מביט אל פאראנוקס ''למעשה אני פה בשם המשפחה שלי, ובאופן כללי בשם האל שלי, אבל כן, אני פה בשביל הצריח. קיבלתי מסר שהורה לו ללכת לשם, ולשם אלך. מה הם המסעות שהובילו אותך לכאן, חברי?'' טנת' מגניב מבט מתחת לכובע ''ועוד אחד כמוך! בוודאי יש לך סיפור מעניין'' למרות החיוך הידידותי, ניתן להבחין בידו של טנת' מתהדקת על ניצב הסיף

In
פאראנוקס מסדר את הכובע כך שיסתיר את פניו טוב יותר.
"סיפור?" הוא שואל, נשמע... מופתע, לא מרוצה במיוחד. "אני רק חוקר פשוט, שרוצה להרוויח קצת כסף מהמומחיות שלו מתחת לאדמה" הוא משקר בבירור, למרות שלא לגמרי, חלקים של אמת נמצאים שם.

"לא ידעתי שלאלים יש עניין במבוכים מכוסי קורים וכוכים נשכחים. האין אף מלחמות על פני האדמה שיעסיקו אותם?" הוא שואל, עם טיפה מוסווית בהחלט של זלזול בדבריו, אך נשמע שהוא היה מופתע בלי קשר מהסיפור על 'מסר אלוהי'.

"אתה בורח מהמציאות רק אם אתה לא מספיק חזק להתמודד עם הטיפה המרה." עונה חכים בעוקצנות, בעוד הוא שוטה בלגימה אחת את מה שהברמן מביא לו, "השם חקים, חקים קהידי." הוא עונה בקצרה. "אני בחיפוש אחרי כוח." הוא ממשיך, אבל נראה שהוא לא מתמקד כולו בשיחה שלהם, נראה שהוא מקשיב למשהו נוסף.

חזרה