מפגש פונדקאים בשבועות - יום שישי, 18 במאי
תזכורת, המפגש עוד יומיים :) ביום שישי בפריק, החל בשעה אחת. בואו לפגוש את החברים מאחורי המסך: מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 מאי 2018, 14:14

מונרו
ספוילרהצג
"כמה שתוכלי לתת לנו, אנחנו שלושה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 10 מאי 2018, 14:17

דאי-קי:
ספוילרהצג
דאי-קי מצמיד לידו את קלף הרונה של "הגנה". הדיו זולגת לעורו, ולאט לאט מטפסת לעורפו למעלה. הוא מסתובב בזהירות, משתדל לא להיתקע באבנים בולטות מהקירות ומהתקרה, ומחפה דרכים לצאת מהבור.

META
מטיל "היכל" על עצמי.
לחשים:
היכל (פעם ביום) - כפעולת בונוס , למשך דקה, מי שמנסה לפגוע במטרה צריך להצליח בהצלת רצון (15), או לבחור מטרה חדשה/לאבד את ההתקפה. אם המטרה תוקפת, ההשפעה נעלמת.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 10 מאי 2018, 22:54

הונג וקאלי
ספוילרהצג
"אז לבחור שראה אותו, אם כך."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 מאי 2018, 10:17

הונג-יי וקאלי-
ספוילרהצג
IN
״אני לא הולך לחפש אחרי העקבות, אין לי שום מיומנות הקשורה לאדמ...״ מתחיל הונג-יי לומר לעצמו, אבל כשהוא קולט שהוא אמר את זה בקול הוא משתתק.

״אני בטח נראה כאילו איבדתי את דעתי״ הוא אומר לקאלי בדרכם ונאנח במעט יאוש.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 11 מאי 2018, 20:20

הונג וקאלי
ספוילרהצג
"כע. תתעודד, אתה עכשיו מחליף את סארין בתור המוזר של הקבוצה. הנזירים לא יכלו לרפא אותך?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 מאי 2018, 09:56

הונג-יי וקאלי-
ספוילרהצג
IN
״הנזירים תמיד היו בגישה שאתה צריך להתמודד עם השדים הפנימים שלך, כדרך להתפתחות והארה. רק האיומים הגדולים ביותר נכלאו הרחק מכול מקום סכנה בידי טקסים מקודשים שנעלו אותם. אני למען האמת ציפיתי לטקס שכזה, אך סנסיי כנראה לא ראה בזאב את אותו האיום שאני רואה בו, אלא כמשהו שאולי אוכל יום אחד להשתלט עליו ולשלוט בו, או לחילופין- להיפטר ממנו בעצמי״ אומר הונג-יי.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 12 מאי 2018, 13:39

קאלי והונג
ספוילרהצג
הגמדה מהנהנת. "בוא, אנחנו מבזבזים אור יום. אני צריכה עוד להגיע לבית של ג׳יין בערב."

Out
הולכים לבחור שראה את הזאב.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 מאי 2018, 22:33

OUT
אז אחרי קריאה של עיר בערפל החלטתי לקחת כמה רעיונות משם ולהכניס אותם לשחר. כיוון שאתם אוהבים לחקור דברים בספריה, נעשה את זה מעכשיו ככה:
על כל 5 נקודות מעל 10 שיוצא לכם בגלגול החקירה (תבונה), אתם יכולים לשאול אותי (המנחה) שאלה אחת בגבולות הסביר, ואענה עליה. זה לאו דווקא אומר תשובה ישירה, אבל לכל הפחות התשובה תהיה פריט מידע שימושי.

במילים אחרות, אם אתם מגלגלים חקירה ויוצא לכם 15-19, יש לכם שאלה אחת. 20-24, שתי שאלות. 25-29, שלוש שאלות. וכך הלאה.
IN
דאי-קיהצג

מהמעט שאתה מצליח לראות, לא נראה שאתה נמצא בתוך בור, אלא בקומה תחתונה. לצערך, בחשיכה אתה לא יכול לראות אם אתה בחדר או במסדרון, ואתה לא יודע מה הגודל של השטח בו אתה נמצא. אם הוא תת-קרקעי, בהחלט ייתכן שהוא גדול יותר מכל המקדש שמעליו.
מונרוהצג

"שלושה אם כך. אל לאדם להיות חמדן." הדריאה מגישה את ידה הפתוחה לעברך, וגבעול נובט מכף ידה, שלושה אגוזים צומחים ממנו במהירות.
קאלי והונגהצג

השמש כבר שוקעת כשאתם מוצאים את בן המחצית שאתם מחפשים מטפס מכיוון האגם וגורר אחריו רשת קטנה מלאת דגיגים. נראה שהוא עגן במזח ממש לפני דקות ספורות, אחרי שסיים לתפוס את מכסת הדגים היומית שלו.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מאי 2018, 22:38

מונרו
ספוילרהצג
"אני מודה לך," אומר מונרו וקד לשלום, יוצא חזרה לעבר העיר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 12 מאי 2018, 22:56

הונג וקאלי
ספוילרהצג
"שמענו שראית זאב," קאלי פותחת, "תוכל לתאר לנו אותו?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 מאי 2018, 08:43

דאי-קי:
ספוילרהצג
הנזיר קם ומתחיל לחפש דרכים להתקדם בהן בקומה הזו, שולח ידיו לפנים כדי לא להיתקל באבנים משוננות ובליטות מהקירות.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 מאי 2018, 10:47

הונג-יי וקאלי-
ספוילרהצג
IN
הונג-יי מסתכל על טכניקת הקשירה בה הדייג משתמש, בתור מי שחי שנים בים ייתכן והוא יוכל להציע לבן המחצית ייעוץ בנושא או דרך טובה יותר לעשות את מה שהוא עושה כרגע.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 מאי 2018, 16:36

דאי-קיהצג

אתה מתקדם לכיוון כלשהו, בקושי מצליח שלא למעוד על הסלעים שעל הרצפה. חצי דקה עוברת לפני שהידיים שלך פוגעות במשהו. חצי דקה במהלכן הלחישות מתחזקות, אם כי נראה שהן מגיעות מקול כיוון. לפעמים, אתה חושב ואתה יכול לשמוע קול של זחילה, או קול רשרוש מסביבך. לאחר חצי דקה בחשיכה, הידיים שלך נוגעות במשהו. למזלך, אתה לא חושב שמדובר ביצור חי, אלא באבן קרה. קיר- אבל הקיר הזה מלא בגומחות משונות. ובתוכן, אתה חושב שאתה מצליח לראות מספר כדי חרס, או שברים של כאלה. עם זאת, אין לך מספיק אור כדי לראות מה יש בתוך הכדים הללו.
מונרוהצג

הדריאדה מנופפת לך לשלום בהיסוס ואתה מתחיל את מסעך חזרה אל עבר האגם. גלגל לי בבקשה תפיסה (חוכמה).
קאלי והונגהצג

הונג לא מצליח לראות שום בעיה או טעות בשיטת הדיג של האיש. זאת כיוון שבעוד שבמנזר הצף, הדגים שהנזירים דגו היו דגים בינוניים השוחים במים מלוחים, הדגים שברשתו של האיש הם דגיגים קטנים של מים מתוקים, שהונג לא ראה כמוהם בחייו, ובוודאי לא דג דגים כה קטנים.

"הזאב... כן. היה חשוך, אבל ראיתי אותו. בבירור. העיניים הללו... ירוקות, תבוניות. רק לחשוב עליו גורם לי לצמרמורות." הוא אומר, רועד מעט בזמן שהוא הולך לעבר ביתו, ולא בגלל אוויר הערב הצונן.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מאי 2018, 16:58

מונרו
ספוילרהצג
liorgonen3 גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 20:
17
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 מאי 2018, 18:38

דאי-קי:
ספוילרהצג
הנזיר ממשיך לגשש את דרכו בקומה, מחפש עוד דברי עניין. אל הכדים הוא ישוב אחר כך.
שלח תגובה