מפגש פונדקאים בשבועות - יום שישי, 18 במאי
תזכורת, המפגש עוד יומיים :) ביום שישי בפריק, החל בשעה אחת. בואו לפגוש את החברים מאחורי המסך: מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מאי 2018, 16:11

מונרו
ספוילרהצג
"הנני מתנצל, לא ידעתי שהם שייכים לך, אני מנסה לתקשר עם נחש המים העתיק ששוכן באגם, והאגדות אומרת שבעבר הוא התרצה רק כאשר הובאו לו אגוזים, ואני אשמח אם אוכל להשיג את האוגזים, אבל אם הדבר כל מוסבך..." הוא אומר ופונה ללכת. "טוב, אני מניח שכשהתואבה תגיע הוא כבר ישרוף את כל הכפר והעצים הללו בדרכו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 06 מאי 2018, 17:36

דאי-קי:
ספוילרהצג
"אני מודה לך. אחזור עוד כמה שעות לוודא שדרי ערה ויציבה", הוא קד לה קידה, "ג׳רום, אנא הישאר באזור, אני מאמין שמחר אוכל לרפא גם אותך", הוא פונה מהבית ויוצא לכיוון המקדש.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 06 מאי 2018, 18:45

הונג וקאלי
ספוילרהצג
"והכסף?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 07 מאי 2018, 16:20

דאי-קיהצג
"אוקי." ג'רום אומר, מבולבל מעט, ומתיישב, בזמן שדאי-קי הולך לכיוון המקדש ההרוס, הנמצא בצדו השני של הכפר הקטן, אם ניתן לקרוא לו בכלל "כפר". הכפר הזה מורכב מבתי חווה המפוזרים בין השדות המגודרים. בדרכו, דאי-קי רואה בני אדם, ואף בני מחצית מעטים, מטפלים בשדות. הוא אפילו חושב שהוא רואה חצי-ייטי אחד, גורר מחרשה בכוחות עצמו.
לאחר זמן מה, הוא מגיע לקצה הכפר, ואל המקדש ההרוס. בעבר, המקדש הזה היה יפה, גם אם לא גדול במיוחד, וניתן לראות מספר אבני ענבר שבורות על שער הכניסה לו. המקום עצמו נראה מט-ליפול, וכנראה שתזוזה אחת שלא במקום תגרום לתקרה לקרוס.

ככל שדאי-קי מתקרב למקום, הוא מרגיש אי נוחות גדלה בו. עם זאת, הוא מצליח להרגיש באנרגיה אפלה מהמקום, אותה אנרגיה שהוא הרגיש בסוף הקרב נגד הסלמנדר, אותה אנרגיה שהוא הרגיש מג'רום ומדרי.
מונרוהצג
"תועבה?" הדריאדה מזנקת אל האדמה, "על איזו תועבה אתה מדבר?"
הונג וקאליהצג
"אנחנו מתיכים אותו מעל האגוז." הזקנה עונה, "עוד שאלות?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 מאי 2018, 17:19

הונג-יי וקאליהצג
IN
״אבל מהיכן הכסף מגיע״ שואל הונג-יי את האישה, ובינתיים חושב לעצמו.

״אז מאיפה אפשר להשיג תינוק...״ הוא ממלמל, כשרק קאלי שומעת.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2018, 21:28

מונרו
ספוילרהצג
"תואבה שחזרה לחיים דרך גופו של דרונור," אומר מונרו באמירת אגב, "הוא מחפש אחר החרב הישנה שלו, שהייתה שייכת לאחד מבני המחצית בכפר במשך תקופה אני מניח שהוא יגיע הנה וישמיד את כל מה שנמצא בדרכו, כמו שהוא עשה כבר קודם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 08 מאי 2018, 12:48

דאי-קי:
ספוילרהצג
הנזיר לא אוהב את המקום. הוא שונא את התחושה הזו, וכמעט סב על עקביו כדי ללכת משם. כמעט. בסופו של דבר, חשוב יותר להבין מה מכיל המקדש הזה, שהוא כנראה המקור של כל המגיפה המוזרה הזו. הוא נושם עמוק, מנקה את מחשבותיו, ומתחיל לפלס לעצמו בזהירות דרך לתוך המקדש.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 מאי 2018, 16:15

דאי-קיהצג

אתה נכנס אל המקדש ההרוס, ושם לב לכמה דברים מעט משונים. הראשון, הוא הציורים שעל הקירות. הצבע מתקלף והקירות סדוקים או שבורים, אבל חלק מהציורים עדיין ברורים. הם מראים מפלצות- כימרה, מנטיקור, באהיר. אבל נראה שכל אחת מהמפלצות מוקפת בחבלים כסופים ובוערים.
כמו כן, אין שום קורי עכביש, גללי עכברושים, או חרקים כלשהם במקום.
META
גלגל לי בבקשה הצלת זריזות
מונרוהצג

IN
"דורנדר? מי זה?" הדריאדה שואלת בסקרנות, ומעט בפחד.
META
גלגל לי בבקשה כריזמה (איום או תרמית)
הונג וקאליהצג
"כורים אותו כמובן." הזקנה אומרת, לוקחת שאיפה נוספת מהמקטרת. "אחרי זה, אני מתיכה אותו."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 08 מאי 2018, 18:08

דאי-קי:
ספוילרהצג
הנזיר בוחן את האזור בקפידה. מהם החבלים הללו? ברור שמישהו עוד שוכן במקדש, כנראה יצור שאוכל את כל החרקים, אבל...הוא מעביר את ידו בעדינות על הציורים. היא נוגעת בבליטה מוסתרת היטב בעינו של המנטיקור. קול רעם נשמע, וחושיו של הנזיר מופעלים על מנת להצחמק מהסכנה, אך הוא לא מספיק...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 מאי 2018, 18:42

מונורו
ספוילרהצג
"הוא היה גיבור בעבר, אבל הגופה שלו חוללה על ידי כוחות שטניים, ועכשיו הוא משולב עם רוח זאב, ומשאיר אחריו שובל של הרס והרג."
META
איום
22 סה"כ
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 09 מאי 2018, 14:47

דאי-קיהצג

כשאתה מלטף את הקיר ונוגע בציור המנטיקור, נראה שאתה דורך על מרצפת לא יציבה, והרצפה נופלת תחתיך. אתה נופל למטה בענן של אבק מחניק, וכשאתה מסיים להשתעל ומצליח לפקוח את עיניך- אתה כמעט ולא רואה דבר. רק כמה קרני אור קטנות מצליחות לחדור פנימה מהתקרה החסומה כעת, ואתה מצליח לראות ברדיוס של חצי מטר לכל היותר ממך. עם זאת... הרגשה הנוראית שהייתה לך כשהתקרבת למקדש רק החמירה, וכעת היא כבר מספיק חזקה כדי לגרום לבטן שלך להתהפך.
ואם זה לא מספיק... אתה חושב שאתה שומע לחישות.
META
כמו כן, אתה סופג
Nextorl גלגל 1d6 וקיבל תוצאה סופית של 3:
3
נזק נפילה
מונרוהצג

"ו...אתה חושב שאתה תצליח להביס אותו?" הדריאדה שואלת בקול מפוחד, "אמרת שהוא משולב עם רוח... זה לא טוב." היא ממלמלת, כמעט לעצמה.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 מאי 2018, 15:01

מונרו
ספוילרהצג
"זה התפקיד שלי, המשימה שלי." עונה מונרו. "טוב, לפחות לנסות ככל הניתן. החרב אמורה אולי לתת לנו את הכוח לעשות את זה, ואם לא. אז לפחות למנוע ממנו את הגישה לכוח הזה."
META
שכנוע: 9+12= 21
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 09 מאי 2018, 22:24

הונג וקאלי
ספוילרהצג
קאלי מתעלמת מהונג ומודה לאישה.
"נלך לבדוק את עניין הזאב?" היא שואלת כשהם הולכים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 מאי 2018, 23:28

הונג-יי וקאלי-
ספוילרהצג
IN
"כן" עונים שני הקולות של הונג-יי יחדיו. "זה היה פעם ראשונה" אומר הונג-יי בהפתעה בתגובה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 10 מאי 2018, 14:11

קאלי והונגהצג

אתם עוזבים את ראשת הכפר למקטרתה ומחליטים לנסות לחקור קצת בעניין הזאב. אבל איך? מה אתם עושים? האם אתם מחפשים את האדם שראה את הזאב לפי השמועות, או שאתם מחפשים טביעות רגליים בשולי הכפר? או שאולי הונג בכלל מנסה להשתמש בקשר שלו לרוח הזאב כדי לבדוק אם זה אכן אחיה?
מונרוהצג

הדריאדה מתלבטת מספר רגעים במהלכם היא ממלמלת לעצמה על כמה מסוכן ובלתי אפשרי יהיה להצליח לחמוק ממפלצת עם קשר הדוק לרובד הרוחני. "בסדר." היא אומרת לבסוף, "כמה אגוזים אתה צריך?"
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה