מפגש פונדקאים בשבועות - יום שישי, 18 במאי
תזכורת, המפגש עוד יומיים :) ביום שישי בפריק, החל בשעה אחת. בואו לפגוש את החברים מאחורי המסך: מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 מאי 2018, 15:03

מונרו
ספוילרהצג
"את הנסיכה פה." אומר מונרו בחיוך, "ואת לוקחת אותי יותר מידי ברצינות" הוא מוסיף מהר. "חוץ מזה, שאתה לא חושבת על זה עד הסוף. לפיד נכבה בסופו של דבר... חרב בוהקת באור של גיבורי העבר שבזכותה הסתיימה המלחמה? לזה לא צריך להחליף את השמן."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 02 מאי 2018, 17:36

דאי-קי:
ספוילרהצג
"איזה מן בית זה? מעון נשים?", הוא שואל, לפני שניגש לשאת את דרי לחדרה.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 מאי 2018, 18:01

הונג-יי וקאלי-
ספוילרהצג
IN
הונג-יי שואל היכן נראה הזאב.
״קאלי, אני לא חושב שהזאב השחור אכן ייראה כאחד. הם רוחות, כמו שהזאב הלבן לא נראה ככזה. האם את חושבת שעלינו ללכת ולבדוק את הדבר?״
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 02 מאי 2018, 22:18

הונג וקאלי
ספוילרהצג
"לא ממש, אם זה היה דורנדר כנראה שלא היה מסתלק, אין לו סיבה. אבל לבדוק לא יזיק. בוא נלך לראשת הכפר קודם."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 מאי 2018, 18:28

הונג-יי וקאלי-
ספוילרהצג
IN
"אני רוצה לצוד, אני רוצה לנקום את אחי" אומר הזאב הלבן מפיו של הונג-יי ומניף את המטה שלו כאילו היה זה פטיש, פוגע במרכז השריון של קאלי בעוצמה. אבל הונג-יי מיד חוזר להשתלט על הגוף שלו.

"אנחנו הולכים לראש הכפר" הוא אומר "אני אשלוט בו, אני חושב שאני מסוגל לכך".
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 03 מאי 2018, 19:41

הונג וקאלי
ספוילרהצג
הפגיעה הפתאומית מוציאה את האוויר מריאותיה. קאלי פוקדת על עצמה לנשום. "תיאלץ לעשות יותר... מלחשוב. הקבוצה הקטנה שלנו לא צריכה עוד מישהו שקשה לסמוך עליו. נזוז."

הגמדה סורקת את עצמה. הצלעות מרגישות בסדר, אין כאב חד. השריון ספג את רוב המכה. ועדיין, המטה הזה יכל להיות מכוון לפניה באותה מידה.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 03 מאי 2018, 20:30

דאי-קיהצג
"מה? דרי היא הבת שלי. ילדה מסכנה, היא תמיד הייתה קצת חלשה, זו לא הפעם הראשונה שמישהו מביא מצא אותה מעולפת ברחוב."
מונרוהצג
"בשביל זה משתמשים באש-עד." ניקס עונה, "אני צריכה ללכת. נדבר." במילים אלו, העורב עף, ואתה ממשיך את ההליכה שלך אל חורשת עצי האגוז. שם, ילדה יושבת על אחד הענפים, מנדנדת את רגליה. היא נראית כמו אלפית קטנה, עם אוזניים מחודדות ואישונים חתוליים. השיער שלה חום, כמעט באותו הצבע כמו העץ עצמו. והיא מחייכת כשאתה מתקרב.
"שלום." היא מנופפת לך, ונופלת מהענף, אבל היא מצליחה לתפוס את הענף ולהפוך את הנפילה שלה לסיבוב מסביב לענף, שבסופו היא יושבת באותו המקום כמו קודם.
קאלי והונגהצג
לאחר כמה בירורים, אתם מוצאים את ביתה של ראש הכפר. בת מחצית מבוגרת, שעסוקה בלעשן מקטרת מחוץ לביתה.
"כן?" היא בוחנת אותכם ושואלת תוך כדי נשיפה של טבעת עשן.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 03 מאי 2018, 21:23

הונג וקאלי
ספוילרהצג
"אמרו לנו שאולי תוכלי לעזור. שמי קאלי, וזה הונג-יי." קאלי מציגה אותם. "אנחנו צריכים לדבר עם נחש האגם. הבנו שהוא אוהב אגוזים מוכספים, יש משהו נוסף שאנחנו צריכים לדעת?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 מאי 2018, 21:25

מונרו
ספוילרהצג
"שלומות" אומר מונרו. הוא קד קידה בפניה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 03 מאי 2018, 22:24

דאי-קי:
ספוילרהצג
"הבנתי שהיא שכלה את בנה...מכאן הנחתי שהיא נשואה וחיה עם בעלה. כיצד מת נכדך?".
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 מאי 2018, 16:49

דאי-קיהצג
"האבא עזב אותה כשהיא הייתה צעירה טיפשה והריונית. והבן... דזמונד היה רק בן 4, וסקרן לגילו. מצאו אותו מת ליד המקדש העתיק. לא משנה כמה פעמים אמרו לו להתרחק משם..." הזקנה נאנחת, ומתיישבת, מוחה דמעות מעיניה. "אפשר להגיד שהוא ירש את הטיפשות של אמא שלו, והמהירות של אבא שלו לברוח ממנה."
מונרוהצג
הילדה בוחנת אותך מהענף, שקטה.
הונג וקאליהצג
ראש הכפר לוקחת שאיפה ארוכה מהמקטרת לפני שהיא עונה לכם. ואז, לאחר שלוש טבעות עשן בזו אחר זו, היא אומרת מילה אחת. "לא."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מאי 2018, 16:58

מונרו
ספוילרהצג
"אני מחפש אגוזים לנחש הים בכפר בני המחצית. אני אניח שזה המקום?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 04 מאי 2018, 18:44

דאי-קי:
ספוילרהצג
"מה יש במקדש הזה? אולי אלך לבדוק אותו", הוא אומר, לוגם מהתה, "אחרי שאסיים לשתות, כמובן", זה חוסר נימוס בסיסי לעזוב את המארח לפני שסיימת את התה שלו.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 04 מאי 2018, 18:45

הונג וקאלי
ספוילרהצג
"אה, יופי. אז... איך אתם משיגים אגוזים כסופים?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מאי 2018, 14:51

דאי-קיהצג
"אף אחד לא באמת יודע. זה מקדש עתיק, מלפני ההשתחררות." היא אומרת. ההשתחררות שהיא מדברת עליה היא ההשתחררות של המושבות האנושיות בקמבריון משליטת האימפריה הגמדית, המושבות שהפכו בסופו של דבר לממלכת סליית'ון, שהאי הזה הוא חלק ממנה. "יש עליו הרבה סיפורים. רובם ציזבטים, סיפורי קללות ורוחות, והמקום כולו בסכנת קריסה, אז אסור לאף אחד להכנס אליו. לא שדזמונד הקטן הקשיב, ותראה מה קרה לו."
מונרוהצג
"אגוזים? למה אתה צריך אגוזים?" הנערה שואלת, "אתה לא יודע שזה חוסר נימוס לבקש מדריאדה את האגוזים שלה?"
הונג וקאליהצג
"כשילד נולד יש תהלוכה." ראש הכפר אומרת לפני שהיא לוקחת שאיפה נוספת מהמקטרת, ומשחררת טבעות עשן נוספות. "עד לחורשה. הדריאדה מתרככת קצת למראה התינוק, ומביאה לו אגוז."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה