מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2018, 17:19

מונרו
ספוילרהצג
מונרו ממשיך לעשות את מה שניקס עושה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 מרץ 2018, 17:42

מונרו
ספוילרהצג
מונרו מצליח לחקות את תנועתיה של ניקס ושל שאר הרוקדים ברחבה, ואם הוא יעיד על עצמו- הוא ממש לא רע בזה. למעשה, הוא מצליח לרקוד די טוב. בשלב מסוים, דוחפים את מונרו לתוך מעגל ריקודים והאנשים שמסביב בהחלט נראים נלהבים- מוחאים כפיים לפי הקצב ומעודדים אותו.

אתם ממשיכים לרקוד בדממה זמן מה, ומונרו מגלה שקשה שלא להתקע באנשים ברחבה. גוף משתפשף בגוף, עור חם בעור קר. הסוד, כמו שמונרו מגלה, הוא תמיד להמשיך לנוע לפי הקצב. ולנסות לא לעשות תנועות חדות מדי, שיכולות לפגוע במישהו.
לאחר דקות, שעות או שניות ספורות- מונרו לא ממש מצליח לעקוב אחרי הזמן- המוזיקה נרגעת, הופכת לחלשה ואיטית. האנשים שברחבה מתחלקים לזוגות ומתחילים לנוע לפי הקצב באיטיות, צמודים אחד לשני. ניקס נצמדת אל מונרו, מחייכת.
"אתה נהנה?" היא לוחשת באוזנך.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2018, 17:47

מונרו
ספוילרהצג
"כמו של נהנתי בחיים." הוא אומר לה, מחייך. "את לא יודעת כמה הייתי צריך את זה, כל הכאוס, כל הבאלגן של הטירה הזו. התחושה שכולם רק רוצים ממך משהו, ואז לזרוק אותך כאילו את לא יותר מצעצוע, אני באמת הייתי צריך את זה..."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 מרץ 2018, 20:14

הונג-יי-
ספוילרהצג
IN
״סנסיי, בהולכי על הקרקע פגשתי ברוע הקורא לעצמו דורנדר. חזק יותר מכול רוע שלחמתי בו בחיי, ומרושע, מגיע מצידו השני של המוות״ אומר לו הונג-יי ברצינות, ״אני ואחי לחמנו בו, וברגע האמת הוא נעץ בי את הנשק שלו מגב סוסו, וחיסל אותי״ הוא פותח את הבגד שלו, חושף את הצלקת העצומה שנמצאת ממש על מקום הלב שלו, ״לחמנו בו על מנת שלא ישיג את רוחותיהם של זוג טוטמים שהאלפים עבדו בימים עתיקים ביער נול-רא. נכשלנו, והוא הצליח- חלקית. הוא לקח את הטוטם של הזאב השחור, והטוטם של הזאב הלבן... חולק כרגע את גופי, ומשותתק לנקמה. ואני סבור אף כי האיבוד של אחיו הטריף אותו על דעתו. סנסיי, אני מחפש הדרכה למצבי״ הוא אומר, מסביר את כול מצבו למורה הזקן.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 14:16

הונג-יי
ספוילרהצג
"האדם החכם," אומר הסנסיי לאחר דקות ארוכות של הרהור, "הוא האדם אשר מוצא גם בין רוחות עזות, את השקט שבעין הסערה." סנסיי קאטשי מביט בך, "גם אם החיה שבלבך גורמת לסערה בנפשך, עליך להשאר ממושמע ונאמן ללימודיך. הוכח את עליונותו של המוח על פני החומר."
מונרו
ספוילרהצג
"אני שמחה." היא מחייכת, "המועצה באמת יכולה לעלות לך על העצבים, אבל ככה זה בני אלמוות. מתייחסים לשאר בתור צעצועים.
אני שמחה שאבא לא מאפשר להם להתקרב אלי יותר מדי."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 14:19

מונרו
ספוילרהצג
"אבא שלך צריך להיזהר מהם, אני מכיר את הסוג הזה, מלחכי פלחה חסרי כבוד, אבא שלך הקיף את עצמו בצפעים, שרק זוממים איך לצבור כוח, זו רק שאלה של זמן עד שהוא ימצא עצמו במאבק ישיר מולם."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 15:30

מונרו
ספוילרהצג
"הם יכולים לנסות." היא אומרת ומתנתקת ממך, ריקוד הסלואו נגמר והיא ניגשת חזרה לבר- לוקחת כוס נוספת של המשקה הירוק המשונה, ובולעת אותו בלגימה. "אני חושבת שהוא מקווה שהם יהוו לו אתגר."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 15:38

מונרו
ספוילרהצג
"פגשתי פעם מלך שקיווה לאתגר." אומר מונרו. מתקרב אחריה לבר, נישען עליו לצידה, מזמין גם הוא משקה נוסף. "הוא חי חיים ארוכים, האנשים שלו פחות." הוא מוסיף, "אני הייתי איש שלו, למען הסר ספק." הוא מכניס מהר בטון קצת יותר חופשי. "אבא שלך עלול לא לשים לב יום אחד, שהאריה מוקף ביותר צבועים ממה שהוא מסוגל להדוף. ואם הוא לא ידאג לפקח על הצבועים הללו, הם יתרבו." הוא שוטה את הכוס. "אבל אנחנו מדברים עלינו, לא על אבא שלך." הוא משנה נושא בקלות. "אז איך הגעת למצב שאבא שלך הוא מלך הצללים?" הוא שאול בעניין
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 15:58

מונרו
ספוילרהצג
"נולדתי." היא אומרת בפשטות, "תאמין לי, אבא שלי הוא לא אריה, והצבועים יודעים שהוא יכול לטאטא בהם את הרצפה."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 16:11

מונרו
ספוילרהצג
"אבא שלך לא מעניין אותי." אומר מונרו, מביט בעיינה של ניקס. "מעניין אותי מה את חושב שיקרה ביום שהצבועים הללו יחפשו איך לפגוע באבא שלך. כיצד הם יתקפו את הנקודות החלשות שלו. כיצד הם יסיגו עליו יתרון." הוא חוזר להביט במקום. "כשאתה לא יכול להביס את האויב שלך, אתה לוקח במקום את הדבר הכי חשוב לו, או את הדבר הכי חשוב שאתה יכול לקחת, אכליס ניסתה לקחת ממני את החברים שלי כדי שאשבע לה אמונים, את חושבת שהיא לא תנסה לפגוע בדברים חשובים לאבא שלך כדי לקבל מה שהיא רוצה? ואם יש לה מעט שכל, היא גם לא תפרסם את זה, ואבא שלך לא יוכל להתנגד לה בגלוי מבלי להודות שיש לה משהו ששיך לו וחשוב לו. כי אסור לו להראות חולשה."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 06 מרץ 2018, 16:15

דאי-קי:
ספוילרהצג
"עבר הרבה זמן, אחי", הנזיר פונה לאח ליאן,
"אני מחכה לפגוש את שאר הנזירים. הם בטח צברו חוכמה רבה במסעותיהם הארוכים. האם המנזר השתנה הרבה מאז הפעם האחרונה שדרכינו נפרדו?", הוא תוהה.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 16:35

OUT
עוג ומירטוקן, אתם יותר ממוזמנים להמציא דב"שים בספינה כרצונכם. למעשה, ספרו לי לפחות על נזיר אחד שנמצא בספינה כרגע כל אחד.

IN
דאי-קי
ספוילרהצג
"השתנה רבות, האח דאי-קי. רבים מהנזירים הצעירים עזבו אל האדמה, ורק מעטים מהמאסטרים עזבו איתם. כעת, המנזר הצף הוא מקלט של ידע ושלווה, ומגיעים אליו רק אלו המחפשים אחר חיי הפרישות." האח ליאן אומר, "לאן תרצו שנכוון את הספינה? האם ברצונכם לחזור אל המנזר הצף, או שמא אתם נזקקים במקום אחר?"
מונרו
ספוילרהצג
"הו." היא צוחקת ומתיישבת ליד אחד השולחנות, מרימה אצבע באוויר ולאחר כמה רגעים, קערת פיצוחים מובלת אל השולחן.
"תראה," היא אומרת, "זה חמוד שאתה דואג לי. אבל אבא? כן, טוב, לא באמת אכפת לו ממני, אני לא יותר מציור יפה בשבילו, ואכליס יודעת טוב מאוד שהוא ירמוס אותה אם היא תנסה לגעת במשהו ששייך לו."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 16:47

מונרו
ספוילרהצג
"את צריכה יותר ביטחון," אומר מונרו. "גם האדם חסר הרגש שומר את הציור היפה קרוב אליו מכל משמר. אם אביך רואה בך חצי ממה שאני רואה בך, הוא לבטח יודע ששנינו פה, ודואג שמישהו ישמור עלינו, או לפחות עליך."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2018, 16:50

מונרו
ספוילרהצג
"כמו שאמרתי סבסטיאן, אתה חמוד, אבל אתה טועה. אם אני אמות, הוא פשוט יוליד בת אחרת. או בן, זה קרה מתישהו,
נראה לי. הוא לא בדיוק... אנושי, כבר הרבה זמן."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2018, 16:57

מונרו
ספוילרהצג
"יש דברים שאתה לא מאבד, לא משנה כמה אתה מנסה, ולא משנה כמה את עובר. אני ראיתי את העבר של אבא שלך, ואני יודע מה הוא עבר, את יכולה להגיד כמה שאת רוצה שהוא רואה בך כציור ותו לא, אבל הוא עצמו לא מסוגל לכך, את יקרה לו אם הוא ירצה בכך ואם לא, עכשיו נשארה השאלה האם תוכיחי לו שאת לא יותר מציור, או שתראי לו את האמת, שאת יותר מראויה להיות הבת שלו, וגם לרשת אותו, בבוא הזמן."
שלח תגובה