לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 16:34

מונרו
ספוילרהצג
"להשתגר." אומר מונרו, "ולא הרבה, ולא למרחקים אורכים מידי." הוא אומר. "אני יכול לשנות צורה, אבל המודעות שלי גם תשתנה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 04 מרץ 2018, 18:10

אילת
ספוילרהצג
"אוי." קאלי היא ההפך הגמור מהונג. היא מתקשה לזוז על פני המשטח המתנדנד ונאחזת בדפנות בחוזקה. ארזיוס משמיע קול שמזכיר גיחוך כשהיא מועדת וכמעט נופלת.
"קל לך להגיד, לך יש שש רגליים. לא, אני לא הולכת לזחול." היא מגיבה בפנים ירקרקות.
"איך אתם שורדים את זה?" היא שואלת את דאי.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 מרץ 2018, 22:47

הונג-יי-
ספוילרהצג
IN
הונג-יי מרצין ומתיישב בישיבה מכובדת אל מול הסנסיי, מכופף את גבו עד שראשו כמרחק ריס מרצפת העץ העתיקה. ״סנסיי״ הוא אומר לו בכבוד, נותן למורה המבוגר שלו לדבר ראשון, או להעניק לו את רשות הדיבור. אל מול הסנסיי, הכבוד הוא המירבי, לא משנה מהו המצב ועד כמה הסיטואציה לחוצה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 05 מרץ 2018, 08:17

שיט תענוגות:
ספוילרהצג
"איזון הוא אחת המיומנויות הראשונות שאנו לומדים כאן", עונה הנזיר, בעודו מעביר את משקלו מרגל לרגל בהתאם לתנודות הספינה. למרות שסנדלי העץ שלו שחוקות, הן לא מחליקות על הסיפון הרטוב,
והוא שואף את אווחר הים המלוח בהנאה ומחייך.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 מרץ 2018, 15:54

הונג
ספוילרהצג
"ברכות על שובך. אנא, דבר." סנסיי קאטאשי אומר, עיניו עדיין עצומות.
מונרו
ספוילרהצג
"אתה יכול להשתגר למטה?" ניקס שואלת, "כי אנחנו לא עומדים לצאת מהדלת."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2018, 15:59

מונרו
ספוילרהצג
מונרו רק מהנהן, מתחיל לזמר את הלחש שיגרום לו לחצות את החלל ולהגיע למקום אליו מכוונת אותו ניקס.
META
מטיל דלת מימדית
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 מרץ 2018, 16:32

מונרו
ספוילרהצג
לאחר כמה שניות, שניכם נמצאים על האדמה מחוץ למגדל. בתקרת המערה הענקית, הקריסטלים זוהרים באור כחלחל עמום, והעיר שמולכם מוארת בלפידים רבים. ניקס מתקדמת קדימה ברחובות העיר בצעדים מהירים. העיר שקטה, אין אדם ברחובות, אבל כל כמה דקות העיר רועדת לרגע קט, ואתה חושב שאתה שומע קול נחירה.

לאחר כמה דקות של הליכה, אתם מגיעים לבניין מואר. מחוץ לו, יש גובלין מרקד לבוש חליפה, עיניו אפורות, ללא אישונים כלל. הוא נראה עייף, כחוש וחלש, אבל הוא ממשיך לרקוד בלי להפסיק. הוא מחזיק מקל הליכה ביד אחת וכובע ארוך מעטר את ראשו.

"קדימה." ניקס מחייכת כשהיא נכנסת אל המבנה, מחייכת לשומר הגברתן שבכניסה- גבר גדול הלבוש כולו בחליפת שריון מברזל כהה, קסדה מקורננת עם זוג חורי עיניים בלבד מכסה את ראשו.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2018, 16:35

מונרו
ספוילרהצג
מונרו נכנס אחריה, שומר על עיניים פקוחות ובוחן את המקום
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 מרץ 2018, 16:51

מונרו
ספוילרהצג
ניקס יורדת במדרגות למטה, ומונרו עוקב אחריה. הדבר הראשון שהוא שם לב אליו, זו המוזיקה. אם הם קוראים לזה מוזיקה. במרכז המועדון, מוקפת בעשרות אם לא מאות גופים מיוזעים של יצורים שונים, נמצאת במה עגולה ועליה להקה שמשמשת בכלים של מוזיקה קלאסית- כינור, ויולה, צ'לו, וכך הלאה. עם זאת,
המוזיקה שהם יוצרים היא מהירה, קצבית, ושונה בהרבה מכל דבר אחר שמונרו שמע. היא מזכירה מעט את המוזיקה שהייתה במשתה של ולאד, אבל היא כאוטית וצורמת בהרבה.
המועדון מלא באנשים, נשים וא.נשים, מקמביונים לזדים, דמפירים וצללי אדם. אתה רואה שם גמדים אפלים ואנשי לטאה לבני עור, דובלינים והובגובלינים, קנקו ושאדאר-קאי. הם לבושים בערבוביה של בגדים- מבגדי אצילים מהמאה שעברה למדי צבא מודרניים. ובצורה משונה ולא ברורה כלשהיא, הם מצליחים לרקוד לצלילי המוזיקה.

סמוך לאחד הקירות, ישנו בר. חמש נשים אלפיות מנהלות אותו, אך הן נראות מעט מוזר. עורן אפור ושיערן שחור לחלוטין. עם זאת, עיניהן כחולות- מסמנות שהן חיות לחלוטין, לא כמו המשרתים שהוקצו לך בארמון.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2018, 16:54

מונרו
ספוילרהצג
מונרו מנסה להישאר ליד ניקס, מנסה לחכות את מה שהיא עושה ואת ההתנהגות שלה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 מרץ 2018, 16:58

מונרו
ספוילרהצג
ניקס ניגשת אל הבר, לוקחת שתי כוסות שוטים קטנות ומביאה אחת מהן למונרו. המשקה שממלא אותה הוא אולי ירוק כהה, אבל הריח הוא ריח של קפה.
"קדימה!" היא מחייכת כשהיא שותה את הנוזל המוזר בלגימה אחת. "רחבת הריקודים לא מחכה לאף אחד!"
META
גלגל לי חוכמה (תפיסה) בבקשה.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2018, 17:00

מונרו
ספוילרהצג
תפיסה
17+2=19
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 מרץ 2018, 17:01

מונרו
ספוילרהצג
אתה שם לב שלאחד שבריר שנייה מהרגע שבו היא מניחה את כוס השוטים הריקה על אחד השולחנות העגולים שמפוזרים מסביב לרחבת הריקודים, האישונים של ניקס מתרחבים והתנועות שלה נהיות מהירות וחדות בהרבה.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2018, 17:03

מונרו
ספוילרהצג
מונרו שותה את הכוס במלא לוגמה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 מרץ 2018, 17:11

מונרו
ספוילרהצג
הנוזל הסמיך והשומני לא יורד בקלות בגרון, אבל הטעם שלו מתקתק בצורה משונה. כשמונרו שותה אותו, הוא מרגיש פתאום אנרגיה זורמת בעורקים שלו. הוא מרגיש חי יותר מתמיד, כאילו ברק פגע בו. העולם סביבו עובר בהילוך איטי, ובאיטיות הזו, המוזיקה הגיונית. הריקודים הגיוניים לפתע. הכאוס, הבלאגן, האורות המבזיקים ומהבהבים. מונרו מצליח להתחבר אליהם במצב הזה.
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה