רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 26 פברואר 2018, 20:22

נזירים:
ספוילרהצג
דאי-קי קד קידה עמוקה ומלאת כבוד,
"אני מקווה שאתה חש בטוב היום, אחי", הוא אומר לו, "אני מבין שמנזר הבית כבר צף לו על מימיו העמוקים של הים?"
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 26 פברואר 2018, 21:18

קאלי
ספוילרהצג
עד שהנזירים יסיימו את הסידורים, קאלי יכולה להיות שימושית. יותר שימושית מישיבה בפונדק, בכל מקרה. היא לא מתכננת להתערב בענייני כנופיות כשסכנות כמו דורנדר מסתובבות חופשי, אבל לא יזיק לדעת קצת על מה שהולך במקום. קאלי מנסה לאסוף מידע בנוגע לחבר'ה עם הצעיפים, ועל שאר החידושים האופנתיים.

Meta
חוכמת רחוב: 8+3=11
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 26 פברואר 2018, 22:03

מונרו
ספוילרהצג
"אתה וודאי מבין שמרגל לצד אחד ממנהיגי העולם העליון יהווה כלי שימושי שאין כמוהו. האם תוכל להגיע למקום, ממנו תהיה שימושי?" אוקטביאן שואל, והנחש מלחשש לצידו, מביט בך עם אישוניו המוארכים.
נזירים
ספוילרהצג
"האח דאי-קי., האח הונג-יי. ציפינו לכם. אנא, עלו." האח ליאן קד קידה נוספת ויורד מהחרטום, ניגש אל קרש העלייה לספינה. "המאסטר שינג-יאן מוסר את ברכותיו. האם אנו מצפים לאנשים נוספים?"
קאלי
ספוילרהצג
נראה שיש שלוש כנופיות בעיר. מחטי הירקן בעלי הצעיפים הירוקים, ורדי השוהם עם הורדים בדש בגדם, ושיני הכריש, עם...
טוב, שן של כריש בתליון. אין הרבה אנשים שמוכנים לדבר איתה, או בכלל מוכנים לשתף איתה את המידע. אבל היא שומעת שלניבי הכריש יש כנראה קשר לאקוואלריון- אל המצולות והספינות הטרופות.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 פברואר 2018, 22:07

מונרו
ספוילרהצג
"אם אוכל? כאן." אומר מונרו. "השאלה מה המטרה שלך, מה אתה מתכנן להם, ומה לי יצא מזה?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 28 פברואר 2018, 10:17

קאלי
ספוילרהצג
זה פרט מדאיג בהתחשב במסע שהם אמורים לעבור. גם ככה קאלי, יחד עם כל גמד, לא אוהבת את הים במיוחד. היא מודה לאנשים שמסרו לה מידע והולכת לנמל לחפש את הנזירים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 28 פברואר 2018, 13:33

האיחוד בטיילת:
ספוילרהצג
"...למעשה היא בדיוק הגיעה", דאי-קי קד קידה ומחייך לגמדה כשהיא מתקרבת, "תזכי לחיים ארוכים,
קאלי. בדיוק דיברנו עלייך".
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 פברואר 2018, 15:43

הנזירים וקאלי-
ספוילרהצג
IN
הונג-יי לא יכול לעצור את עצמו מלחבק את האח ליאן. ״עבר כול כל הרבה זמן״ הוא אומר לו, ״האם הגלים האירו לכם פנים?״ הוא אומר, מתרגל בזריזות ובאהבה אל האיזון של הספינה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 פברואר 2018, 16:58

נזירים וקאלי
ספוילרהצג
קאלי מוצאת את הנזירים בספינה קטנה יחסית, בעלת תורן אחד בלבד. נראה שהם מדברים עם אחד הנזירים שעליה.

"הגלים קשים ולא סלחניים, אך הצלחנו לחמוק מכלל סכנה." הנזיר ליאן מחייך ומחזיר את החיבוק, "ומיהי הגמדה בת לוויתכם?" הוא שואל
מונרו
ספוילרהצג
"מתכנן? אני מתכנן דברים רבים. רק מעטים מהם יצאו לפועל, אך תמיד שימושי שיהיה לי מרגל לצד מלכי השקר. כך, כאשר הצללים יכסו את העולם, קל יהיה להפטר מהם, ולאפשר למלך הצללים לתפוס שליטה. בתמורה, תקבל חיים נוחים מעל לפני הקרקע, ללא שום צורך לחזור לעיר-תופת אלא אם כן יזמנו אותך." אוקטביאן אומר, והנחש שלו מזנק פתאום אל הרצפה- בולע עכבר בשלמותו.
"נראה כי העכברים של הגבירה שן-חולי יוצאים מכלל שליטה, אם הם מעזים להניח את רגליהם בחדרי." הוא אומר בשקט, "נראה שאאלץ לדבר איתה על זה שוב. מה דעתך על זה, סבסטיאן. לך אל זורי בת הדמדומים, אמור לה להרחיק את חיות המחמד שלה ממגוריהם של השושלת שלי, או להביא כמות גדולה מהם בכל יום כשהקריסטלים זורחים באדום. אחרי הכל, זוהי שעת ההאכלה של הילדים שלי. בינתיים, חשוב על ההצעה שלי."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 פברואר 2018, 17:24

מונרו
ספוילרהצג
"אחשוב, אבל האמת היא שמזורי קיבלתי רק איומים דרך אחרים, אני אינני חושב שמוטב שאלך לשם, אם אני רוצה לשמור על ראשי." הוא אומר, ועוזב את המקום.
OUT
לא הולך לפגוש בזורי, היה לי מספיק משוגעים בחיים, מבחינתי הולך "לישון" בחדר שלי ומשאיר חלון פתוח
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 02 מרץ 2018, 13:21

אילת
ספוילרהצג
"קאלי לבית ארדוגן. אני מקווה שרק דברים טובים דאי." היא עונה אחרי הירידה מארזיוס ופונה ללחוץ את ידו של ליאן.
"אנחנו נעים כקבוצה כבר זמן מה. המטרות שלנו דומות, ולהב או אגרוף נוספים לא יכולים להזיק. לפחות כשהם לא מכוונים אליך." הגמדה מסתכלת על הונג לרגע, ברור שהיא מתכוונת לתקרית איתו.
"אני חושדת שיש סיבה לגלים שאתה מתאר. מסתבר שהחבר'ה שעונדים שיניים קשורים איכשהו לאקוולריון."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 מרץ 2018, 17:11

הנזירים וקאלי-
ספוילרהצג
IN
"בנוסף, יש לי עניין דחוף, הדורש ממני לדבר עם הסנסיי" אומר הונג-יי לליאן, מבט רציני על פניו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 מרץ 2018, 15:46

מונרו
ספוילרהצג
הלילה מגיע, או לפחות מה שאתה מניח שהוא לילה לפי האור החלש מהקריסטלים המעטרים את תקרת המערה,ואתה מובל לחדרך בראש אחד המגדלים. בסביבות אמצע הלילה, צל חומק פנימה מהחלון הפתוח, ומתוכו עולה ניקס, לבושה בבגדי עור, מעיל קטיפה אפור ומתנפנף ועונדת עגילים, שרשרת רובי ושלוש טבעות מתכת בעלות דוגמאות משונות.
"אתה בא?" היא שואלת בחיוך.
אלקוט
ספוילרהצג
"אני הוא האח ליאן." הוא קד קידה קלה לאות כבוד. "אין לנו זמן לבזבז, האנשים שהזכרת לוקחים מס על העגינה כאן, ועדיף שנצא לפני שידרשו שמונה זהובים ליום עגינה נוסף."
הוא תוחב שתי אצבעות לפיו ושורק, ומספר נזירים נוספים מתחילים לתפעל את הספינה, להשיט אותה אל הים הפתוח. "בוא איתי האח הונג, ואוביל אותך אל הסנסיי. האח דאי, אנא שמור על בת הלוויה שלכם."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2018, 15:58

מונרו
ספוילרהצג
"אני בא." אומר מונרו בחיוך, "אני לבוש מתאים?" הוא שואל. "לא שבאמת יש לי בגדים אחרים פה."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 מרץ 2018, 16:04

הנזירים וקאלי-
ספוילרהצג
IN
הונג-יי מסתובב בספינה כמתרגש, מזנק בין החרטום אל התורן, נשען וכמעט נופל ואז מתהפך בזריזות ומזנק חזרה מעלה. ״עבר כול כך הרבה זמן״ הוא אומר בהנאה צרופה, ומסתכל אל האופק, מחכה להגעתם.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 מרץ 2018, 16:27

הונג-יי
ספוילרהצג
האח ליאן מוביל אותך אל התא שמשמש בספינות אחרות כתא הקפטן. כאן, מדובר במקדש קטן לת'ארס. סמל הכוכב בעל שמונה החודים על הרצפה, ובמרכזו יושב סנסיי קאטאשי ברגליים שלובות, מקלות קטורת מקיפים אותו.

"האח הונג-יי." הסנסיי אומר, קולו עמוק. האח ליאן בינתיים הולך לאחור, מותיר אותך לבדך עם הסנסיי.
מונרו
ספוילרהצג
"הם יעבדו. אתה יכול לעוף, אני מקווה? לפחות לטפס?" ניקס שואלת, בוחנת אותך מרגל ועד ראש.
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה