מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 13 אפריל 2018, 13:58

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"או להשמיד אותה. כל עוד ליסטרבאם קיימת, היא יכולה ליפול לידיים הלא נכונות." קאלי לוקחת לגימה מהתה. "אם היא נשק עוצמתי מספיק, יכול להיות שאין ידיים נכונות."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 אפריל 2018, 13:59

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"יש ידיים נכונות, לפחות 6 מהן נמצאות בחדר הזה." אומר מונרו. "לכן כל השאלה שלנו אם את חושבת שתולכי לעזור לנו לאתר אותה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 אפריל 2018, 15:12

האגם הכסוף
ספוילרהצג
ג'יין פתחה את פיה כדי להגיד דבר מה, אבל סגרה אותו ברגע שמונרו אמר שהוא מחשיב את הידיים שלו, של קאלי ושל הונג כ'הידיים הנכונות.'

"למה אתם חושבים שהחרב תבחר בכם?" היא שואלת, "נראה לכם שאתם מחומר של גיבורים?"
דאי-קי
ספוילרהצג
"ואתה חושב שהקול הזה הגיע מהיבשת המקוללת?" ג'רום מקשה, "אני לא.." לפתע, הוא מזדקף. עיניו זוהרות בסגול. הוא מתחיל לדבר בשפה משונה, לא ברורה. זרועותיו נעות בתזזיתיות, ואתה יכול להרגיש את האנרגיה האפלה המדוברת הזו, האנרגיה ההופכית לכוח החיים, יוצאת ממנו בגלים לאחר כל משפט שהוא אומר.
META
גלגל לי בבקשה חקירה (תבונה) על מנת לנסות להבין באיזו שפה הוא מדבר, ותפיסה (חוכמה) סתם כי בא לי.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 אפריל 2018, 15:35

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"אני כבר שילמתי את המחיר האולטימטבי למען מטרות ראויות." אומר מונרו, "ואני הייתי מוכן לשלם עוד שוב, פעמיים" הוא מביט בה. "יכול להיות שאני לא ראוי, אבל אז כנראה שאין מישהו ראוי שיכול לעזור לנו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 אפריל 2018, 15:52

דאי-קי:
ספוילרהצג
דאי-קי לא בטוח מה השפה שבה ג׳רום מדבר, אך הוא עוקב בתשומת לב אחר הפרטים: העיניים הסגולות, הצורה שיוצרת האנרגיה השלילית. כל הפרטים שיוכל לספר עליהם מאוחר יותר למונרו, אולי הוא יבין מה העניין.

META
חקירה (תבונה):
1ק20 = 14
תפיסה (חוכמה):
1ק20 + 3 = 20
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 13 אפריל 2018, 16:41

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"את זה מונרו אמר. אני לא חושבת את עצמי קרובה לגבורה של סבא שלך." קאלי מתבוננת בג׳יין, שוקלת אם לספר לה. קשה להאמין שהנערה הכפרית הזו היא נכדתו של אגדה. "יש עוד סיבה, חוץ מלהשיג את החרב לפני דורנדר. את יודעת על הנבואה?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 אפריל 2018, 18:52

האגם
ספוילרהצג
"לא, איזו נבואה?" ג'יין מפנה את מבטה בסקרנות אל עבר קאלי.
דאי-קי
ספוילרהצג
דאי-קי חושב שהוא מצליח לראות משהו בתוך עיניו של ג'רום. בעין ימין, דאי-קי חושב שהוא רואה השתקפות של שני צללים נעים על פני המים, בעוד בעין שמאל הוא רואה את ההשתקפות של כפר דייגים על גדת אגם.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 אפריל 2018, 22:05

דאי-קי:
ספוילרהצג
הוא ממשיך לצפות בעיניו של ג׳רום, דרוך לתנועות פתאומיות מצידו, אך מסתכל בתשומת לב. אולי יש עוד פרטים חדשים שיופיעו בעיניו.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 אפריל 2018, 11:58

האגם הכסוף-
ספוילרהצג
IN
״המסורות שלמדתי מן המאסטרים העתיקים של המסדר שלי מלמדות אותי לפעול כנגד אפלה המאיימת על הסדר, ואני אישית מחשיב את עצמי כאדם שפועל למען מוסר פנימי וחיצוני, כך עיצבתי את האספקט הרוחני שלי״ אומר הונג-יי שורה של דברים מבלבלים. ״אך אינני ראוי לשאת בחרב, אינני יודע כיצד להשתמש בנשק, המטה הוא החפץ המתאים לי, הוא מתפקד כמו זוג גפיים נוסף למעני״ הוא אומר ומסובב את המטה מעל הראש שלו במהירות מסחררת ואז חוזר לעמוד לצידו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 14 אפריל 2018, 16:13

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"האור יהפוך לחושך, הלילה יאפיל על היום. קרני האור יישברו בחשיכה, אך אחת תישאר שלמה, וביד ארדוגן תונף כנגד אדונה." קאלי מדקלמת. "זו נבואה שעברה במשפחה שלי, בית ארדוגן, כבר זמן רב. לייסטראברם היא קרן האור."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 14 אפריל 2018, 16:15

דאי-קי
ספוילרהצג
לאחר כמה רגעים, ג'רום מתיישב, צלול. "למה אתה בוהה בי ככה?" הוא שואל, מבולבל.
האגם הכסוף
ספוילרהצג
"אם את אומרת." ג'יין מושכת בכתפיה. "אתם מוזרים."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 14 אפריל 2018, 16:29

האגם הכסוף
ספוילרהצג
קאלי מסתכלת על הערפד לשעבר והנזיר ובחזרה לג׳יין. היא כנראה צודקת.
"הנקודה היא שאנחנו צריכים את החרב. או לפחות, לדעת שהיא חבויה היטב."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 14 אפריל 2018, 16:33

דאי-קי:
ספוילרהצג
"זה קרה שוב", הוא אומר ברוגע, מתיישב מולו, "האנרגיה האפלה השתלטה עליך לכמה דקות, ויכלתי לראות בעין אחת שני צללים הולכים על המים, ובעין אחרת כפר קטן על גדות אגם. אתה יודע במקרה על מה מדובר?".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אפריל 2018, 20:18

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"ואני מתחיל לחשוש שלא נמצא פה את המידע הזה." אומר מונרו. "אני אשאל שאלה אחרת, לסבא שלך היה חבר טוב שביקר בכפר לעיתים קרובות, לאו דווקא בן מחצית?" מונרו עוצר לרגע ברגע שהוא מסיים את השאלה, "אלוהים אדירים." הוא אומר, "אנחנו שואלים את המקור הלא נכון," הוא מצביע לעבר האגם, "ספק שהייצור הזה לא היה כאן כשניב עוד היה חי, יכול להיות שהוא ידע היכן החרב, או מי החזיק בה אחרי ניב." הוא אומר
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 14 אפריל 2018, 20:25

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"אני לא יודעת על איזו חרב אתם מדברים," ג'יין אומרת, "אבל אם היא חשובה, היא כנראה מוגנת, והרחק מכאן." בת המחצית הקטנה לא טובה בלהסתיר את השקרים שלה.
דאי-קי
ספוילרהצג
"אני..." ג'רום מגרד את ראשו, "אני באמת רעב לדגים עכשיו." הוא אומר לבסוף בנימה מתנצלת. "לא אכלתי דגים כבר שנים, מאז שעזבתי את הצבא."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה