ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 09 אפריל 2018, 21:41

דאי-קי:
ספוילרהצג
"אם כך, קחו דף זה. ישנה החתימה שלי, והיא תבטיח שהנזירים, שכרגע עוגנים באיילהם, יספקו לכם מקום לינה וצרכים בסיסיים. אם תרצו, הם גם יוכלו לקחת אתכם ליישובים אחרים ביבשה", מבטו פונה עתה לג׳רום, "עדיין אעדיף שתתלווה אליי, למען חקר האמת ופתירת הצרה הזו".
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 09 אפריל 2018, 22:40

דאי-קי
ספוילרהצג
"...בסדר גמור." ג'רום אומר לבסוף, "להתראות, אגאת'ה, רקטר."
"להתראות ג'רום, אני רק מקווה שזה לא יקרה שוב."
האגם הכסוף
ספוילרהצג
"...סבא?" הדלת נפתחת, ובת מחצית עומדת בפתח. היא לא נראית ילדה קטנה כמו שציפיתם שתיראה, אבל היא בהחלט לא מבוגרת. בת עשרה.
"סבא מת."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אפריל 2018, 22:43

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"אני יודע." אומר מונרו. "אבל אנחנו מחפשים מידע עליו." הוא אומר. מנסה להישמע נחמד ולא חסר סבלנות. "האם את לבד פה? יש לך הורים?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 09 אפריל 2018, 22:43

דאי-קי:
ספוילרהצג
"אם כך, ידידי, בוא נמשיך במסע", במהלך הדרך, דאי-קי דואג לתמוך בג׳רום בחלקים הקשים, ואף מכין עבורו מקל הליכה מענף קשה שממא בצד הדרך.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 11 אפריל 2018, 15:45

דאי-קי
ספוילרהצג
אתם ממשיכים הלאה, אל הכפר הבא. בדרך, מתפתחת ביניכם שיחה.
"מה המקרה הדומה שדיברת עליו?" ג'רום שואל, נעזר במקל ההליכה שהכנת לו.
האגם הכסוף
ספוילרהצג
"הם הלכו לדוג." ג'יין אומרת, "כנסו, כנסו. אני אכין לכם תה עם דבש."
אתם נכנסים לבקתה, שנראית מעט גדולה יותר משציפיתם. יש בה ארבעה חדרים- החדר המרכזי, המטבח, וחדרי השינה. מופרדים זה מזה בווילונות. ג'יין מסמלת לכם לשבת על השטיח הארוג שעל רצפת החדר המרכזי. שטיח גדול ועגול בדוגמת גלים כסופים. במרכזו, נחש הים רודף סביב זנבו, ובתוך העיגול שנוצר ישנה ספינת מפרש.
לאחר כמה דקות, בת המחצית מביאה מגש עם שלוש כוסות תה מהביל, ומתיישבת לצדכם. מניחה את המגש על ספינת המפרש שעל השטיח. "לרוויה," היא מחייכת עם שיניים חדות, "מה רציתם לדעת על סבא?"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2018, 15:48

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"אנחנו בחיפוש אחרי החרב שלו." אומר מונרו. "והיינו שמחים לדעת מה קרה בימים האחרונים שלו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 11 אפריל 2018, 16:45

דאי-קי:
ספוילרהצג
"אישה אחת החלה למלמל דברים בג׳יבריש. חשתי ממנה אנרגיה רעה, אך איני מצליח לגלות את מקורה", הוא מניד בראשו בעצב.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 אפריל 2018, 20:37

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"בימים האחרונים סבא היה שקט, במיטה. הוא היה חלש מכדי לדבר."
דאי-קי
ספוילרהצג
"אנרגיה רעה?" ג'רום שואל, "זו לא שטות של מיסטיקנים?"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 אפריל 2018, 20:38

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"הוא החזיק ביומן? כתבים? חבר טוב שלו שעוד חי?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 12 אפריל 2018, 21:25

מונרו
ספוילרהצג
"לא, סבא לא ידע לכתוב." ג'יין מושכת בכתפיה ושותה מכוס התה שלה. "במה אתם מתעניינים כל כך?"
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 אפריל 2018, 21:33

האגם הכסוף
ספוילרהצג
"בחרב שלו." עונה מונרו. "אנחנו מחפשים אותה."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 12 אפריל 2018, 23:06

דאי-קי:
ספוילרהצג
הנזיר מניד בראשו, "לא, אנרגיה חיובית ושלילית הן חלק מהבסיס של כל הדברים בעולם. הן במאבק מתמיד - אם כי אני מעדיף לראות זאת כריקוד - פעם האנרגיה השלילית מתקדמת שני צעדים, ופעם החיובית מתקדמת שלושה. כך האיזון נשמר בעולמנו. באישה המבוגרת חשתי אנרגיה שלילית, שלילית מאוד אפילו. כזו שחוויתי פעם אחת...מיבשת פלזנר", הוא משתתק, נותן לדבריו להדהד.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 אפריל 2018, 01:47

דאי-קי
ספוילרהצג
"פ...פלזנר?" ג'רום משתנק, כמעט נחנק, ונאלץ להתיישב על סלע קרוב לכמה רגעים. "אתה היית בפלזנר, וחזרת?"
האגם הכסוף
ספוילרהצג
"החרב של סבא? למה אתם רוצים אותה?" ג'יין שואלת. למרות שהיא מצליחה להסתיר את זה בנימת קולה, עיניה מצטמצמות בחשדנות.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 אפריל 2018, 07:13

האגם הכסוף-
ספוילרהצג
IN
הונג-יי מתרומם מהעמדה הנינוחה שלו שנשענת על המטה שלו. "אני אסביר" הוא אומר בקול קליל, והנימה שלו נשמעת צעירה כמעט כמו הנימה של הילדה.
"כרגע, יש מפלצת שמסתובבת. יצור שחזר מן המתים, יצור מרושע. הקבוצה הקטנה שלנו, ואחי, שנבצר ממנו מלהגיע לכאן- אך גם הוא נזיר מן המסדר שלי- לקחנו על עצמנו את המשימה לחסלו. לצערנו, המפלצת הזו כאשר היא הייתה בחיים אחזה בחרב הזו, והיא מודעת לכוחה. אנחנו לא יודעים על החרב הזו מספיק, ולכן אנחנו מחפשים כול מידע שיוכל לעזור לנו- אולי להשיג את החרב ראשונים, אולי פשוט להבין מהו כוחה של החרב, או אפילו למצוא אותה ולהחזיר אותה למקום מבטחים" אומר הונג-יי.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 אפריל 2018, 09:58

דאי-קי:
ספוילרהצג
הנזיר שוב מניד בראשו לשלילה, "נאבקתי בשדים שהגיעו מפלג׳תון. לאחר שהבסתי אותם יחד עם חבריי, שמעתי קול מוזר, בשפה לא ברורה. אך הוא בוודאות הזכיר את היבשת. איני יודע מה אמר, אך התחושה הייתה אותה תחושה כשבחנתי את הגברת הנכבדת. לכן הבנתי שגם אתם ככל הנראה לא עשיתם דברי רוע, לפחות לא מרצונכם".
שלח תגובה