ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#2266 » 06 פברואר 2018, 20:02

הנזירים וקאלי-
ספוילר
Meta
תפיסה: 1+7=8.

IN
הונג-יי לא יוצא מהמים, אך מתקרב אל הגדה, נשאר מתכופף החוצה אל המים ומשכשך בהם את רגליו וגופו, אך פלג גופו העליון בחוץ מוכן לשיחה.

״אתם יודעים מה זה היה? ולמה לעזאזל זה רצה להרוג את אחי?״ הוא שואל בהלם את סם וקאלי, מסתכל בדאגה אל דאי-קי, מפחד להתקרב ולהזיק לו עוד.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
מירטוקן

הודעה#2267 » 06 פברואר 2018, 22:07

נזירים וקאלי:
ספוילר
META
תפיסה:
1ק20 + 3 = 4

IN
דאי-קי מתאושש לאיטו, נאנח בכבדות, אך לא קם ממקומו עדיין, חלש וחסר כוחות מדי לעשות זאת, "האם...חלפה ה...סכנה?"
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#2268 » 06 פברואר 2018, 22:13

נזירים וקאלי-
ספוילר
IN
״כן אחי, הסכנה חלפה״ אומר הונג-יי בקול מלא בחרטה ועצב מן הנהר ״האם אתה... יציב?״ הוא שואל בזהירות, אחרי שראה בעיניו מה הוא עולל לאחיו.
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2269 » 06 פברואר 2018, 23:27

נזירים וקאלי
ספוילר
אתם לא שמים לב לשום דבר מיוחד.
"כן, טוב. אני יודע בערך." סם אומר, מניח את הזרדים שקושש על האדמה. "נראה שסב קצת בצרות. אחת הצרות האלה ניסתה לסחוט אותו, באמצעותכם. זה הסיפור הקצר לפחות."

מונרו
ספוילר
META
חקירה נגדית- 8 (1 טבעי).
ציון נוכחי: 2:1 למונרו.
IN
"לכל אחד מאיתנו יש את המטרות שלו." לוואל מקמט את מצחו, "ולמען האמת, לאף אחד מאיתנו לא אכפת ממך. אתה שעשוע זמני, אבל אי אפשר לתת לך להסתובב בלי השגחה. ערפד, נחות ככל שיהיה, שמסתובב בסרמיאת ולא תחת השליטה של אחד מבתי החצות? אנחנו לא יכולים לאפשר את זה. אז תשבע אמונים לאחד הבתים, ואז תוכל לחיות למען מטרה נעלה יותר. למען שאייד וור, למען הצללים." הוא בוחן אותך ואת תגובתך, מחכה עם המהלך שלו.
META
תובנה: 20 טבעי, 27 סה"כ.
OUT
שמתי לב שבטעות כתבתי בהתחלה שאתה צריך לגלגל כריזמה נגד תובנה. טעות שלי, מדובר בכריזמה (תרמית) ספציפית.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2270 » 06 פברואר 2018, 23:36

מונרו
ספוילר
ושוב יכולתיו עוברות את מה שאני יכול להוציא גם ב20 טבעי.
IN
"אז עזבו אותי בשקט." אומר מונרו, "אין לי כל עניין בכם, ולכם אין עניין בי, אני לא מוצא כל תועלת בקשר אתכם, ואתם יכולים להנות מהספק של לקרוא לי "משהו שהוא לא ערפד" וללכת הלאה, בחיי שאנחנו רק מביעים צרות האחד לשני." מונרו מביט בלוח, המשחק יגמר באחד המהלכים הקרובים. "האמת היא, שאני מסרב להישבע לאחד הבתים שלכם." הוא אומר, מזיז שוב את הכלי במהירות, "באופן מסויים, אני מרגיש נעלה מכם, אם זה בגלל העקרונות שלי, או אם זה לאור העבודה שאני יכל לצאת החוצה ואתם תקועים פה," הוא מוסיף. "אתם מחפשים איך לעשות אותי הכלי שלכם, וכתוצאה מכך לקבול אותי, אנשים חכמים רואים את השרשאות שקובלות אותן, אני רואה את שקובלות אותך, ואני רואה את שקובלות אותי, משום מה, אני מעדיף להימנע מעוד שלשלאות." הוא מוסיף. "שח" הוא אומר. כשהוא מציב את הכלי שלו בעמדת מתקפה.
META
זריזרות ידיים 18+5=23.
OUT
אם מונרו רואה שהוא עומד לנצח במהלך הזה, הוא מבצע בכוונה טעות שתעלה לו במשחק. משתדל שהטעות תהיה ברורה לכל מי שיבחן לעומק את המשחק שלו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

סמל אישי של המשתמש
מירטוקן

הודעה#2271 » 06 פברואר 2018, 23:59

נזירים וקאלי:
ספוילר
"אני שלם...רק אנוח...מעט וארגיש טוב יותר",
עונה דאי-קי ומשחרר אנחה נוספת, לא מסוגל להבין את מה שסם אמר.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2272 » 07 פברואר 2018, 05:01

מונרו
ספוילר
META
חקירה הגנתית- 2+7=9, כשלון. מונרו מנצח.
IN
לוואל מקמט את מצחו, בוחן את הלוח. לוקח לו זמן מה עד שהוא מחליט על המהלך שלו. "אתה לא מבין. אתה, עצם הקיום שלך, הוא יריקה בפנינו. אתה קורא לעצמך ערפד, אתה ניזון כערפד, אבל אתה לא ערפד אמיתי, ערפד נכון." הוא שותק, חוסם את המהלך שלך, אבל אתה יכול לראות שאתה עומד לנצח.
"אם תסרב להשבע לאחד הבתים, מלך הצללים ימצא לך שימוש. ואתה לא תאהב את זה. חלק מהבתים כבר רוצים להרוג אותך, אם בגלל הבושה בקיומך ואם בגלל הסקרנות בנוגע לטעם דמך. אתה מרגיש נעלה עלינו?" הוא מגחך, "אל תשכח את המקום שלך. אחרת, אתה תביא לעצמך- ולחבריך- רק צרות. הם עדיין בחיים, דרך אגב. אבל, אכליס שמה עליהם עין. והיא איננה היחידה שעשתה זאת. אם היא תרצה, היא תקיש באצבעותיה והם ייפלו כמו זבובים. אל תבין לא נכון, זה לא איום. זו האמת הפשוטה. לא כדאי לך להרגיז אותנו. להתנהג בצדקנות? לשאת את המוצא המשונה שלך בגאווה? אלה התגרויות." הוא משתתק, בוחן אותך ואת המהלכים שלך, ומגיב במהלך משלו. נראה שהוא יודע שהוא עומד להפסיד, אבל זה לא גורם לו לשחק בפחות עניין. למעשה, זה רק גורם לו להתרכז יותר במשחק.
"אתה מדבר על השלשלאות הפיגורטיביות שכובלות אותנו, אבל תגיד לי, מה אתה באמת יודע על בני הלילה? כמה מהסיפורים ששמעת בילדותך אמת הם? אם תשפוך מלח בקו מולי, אתה חושב שזה יעצור אותי? מה עם מים זורמים? או השתקפויות? מה עם שיני שום או יתדות מעץ? ישנן הרבה אגדות, סיפורי ילדים שאמורים להפיח בהם תקווה. תקווה שניתן לעצור את יצורי הלילה. שהם צריכים רק להיות אמיצים, ולהשתמש במה שסביבם. שמעט תושייה, אומץ, ותבלינים מהמטבח יכולים להציל את חייהם. אז אמור לי," הוא אומר בזמן שהוא מציב את כליו לעמדת שח-מט, כפי שאפשרת לו. "אתה מאמין לאגדות? אחרי הכל, בשבילנו אתה ילד. ולד-ליל." הוא לא מחייך כשהוא מכריז על נצחונו, ולא נראה מרוצה במיוחד.
"אני מניח שזה טוב, שאתה מתחיל להבין את המשחק." לוואל אומר וקם, ואחד המשרתים לבני השיער לוקח את חיילי השח.
"אבל זה בהחלט חבל שאתה לא מבין את הנפשות הפועלות. אתה לא תשרוד כאן הרבה. ובגלל זה, אני אתן לך עצה. לי ולאחיי, לשושלת בין הערביים, אין עניין בעולם שלמעלה. מבחינתנו, אסקלטוס עצמו יכול להשתחרר ממצודת הארמגדון. לכן, אם אתה רוצה לצאת מעיר-תופת, אולי כדאי שתשקול להכריז על נאמנותך לאחד מהבתים של שושלת הדמדומים."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2273 » 07 פברואר 2018, 10:54

מונרו
ספוילר
"אני מבין את הנפשות הפועלות." אומר מונרו. "אני פשוט חושב שהם מבזבזות את הזמן של כולנו." הוא מוסיף בעצלתיים. "אני לא חושב שראוי שאבזבז גם את הזמן שלך." הוא מוסיף "לא נסית להרוג אותי, להפשיט אותי או לאיים עלי, אז עד כה אתה לפחות הדבר הכי טוב שפגשתי פה, עד כמה שזה שווה, חבל לי שאנחנו כל כך שונים." הוא מסתובב ויוצא, הוא לא בטוח לאן ללכת, בלית ברירה, הוא הולך לוולאד.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#2274 » 09 פברואר 2018, 13:37

הנזירים וקאלי-
ספוילר
IN
"אז ברשותך, אני רוצה לשמוע את הגרסה הארוכה" אומר הונג-יי, למרות הנימוס שבקולו, נשמע שהוא לא מתכוון לוותר על להבין את מה שלעזאזל קרה הרגע.
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2275 » 09 פברואר 2018, 14:58

מונרו
ספוילר
המשרתים שהוקצו למונרו מובילים אותו בין המסדרונות אל חדריו של ולאד. חמש דקות לפני שאתם מגיעים לדלתו, אתם כבר שומעים את המוזיקה מחרישת האוזניים. פסנתר, כינורות, ועם זאת- מוזיקה מהירה וחזקה בהרבה משאמור, מה שהופך אותה ל...ייחודית.

החדר עצמו, הוא חדר משתה. הלהקה מנגנת בצד בטירוף, ונראה שקסם מגביר את הקול של הנגינה שלהם. שולחן עץ גדול נמצא במרכז החדר, ושמונה ערפדים יושבים לצידו, אוכלים, שותים ונהנים.
ולאד עצמו יושב בראש השולחן, על כס מלכות של ממש, מנצח על ההמולה. כוס של דם אדום בידו האחת, וידו השנייה מחזיקה מזלג עם חתיכת בשר חשודה למראה.
הוא מחייך, מסמן לך להתקדם אליו.

נזירים וקאלי
ספוילר
"לפי מה שהבנתי, סב מצא את עצמו בעיר-תופת, ברובד התחתון. שם, הוא צריך לבחור לאיזו חצר ערפדים להצטרף. אחת הערפדות האלה החליטה לאיים עליו להצטרף אליה, והחליטה שהדרך הטובה ביותר היא להשתמש בחיים שלכם." הוא מושך בכתפיו,
"והיא כנראה לא היחידה ששלחה משרתים לעקוב אחריכם, נראה שהם עוקבים אחריכם כבר זמן מה. זו הבעיה עם צללים, קשה לשים לב אליהם."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2276 » 09 פברואר 2018, 15:06

מונרו
ספוילר
מונרו מתקדם באיטיות, לא נותן למנגינה להפסיק מחשש להפריע לה. הוא מחכה שוולד יסיים בעודו מתקרב, חיוך עולה על פניו למראה ה"חיים" שיש בחדר הזה.

סמל אישי של המשתמש
מירטוקן

הודעה#2277 » 10 פברואר 2018, 19:29

סם הגבר ושות':
ספוילר
"מדוע הוא...חייב לבחור? כיצד סיבך עצמו...במצב שכזה?"

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2278 » 11 פברואר 2018, 23:10

מונרו
ספוילר
"סבסטיאן מונרו, תופעת הלוואי שהגיעה לאליסיום וחזרה!" ולאד אומר, מרים את מזלגו בחיוך, חושף את ניביו. "שב." הוא אומר, ואחד המשרתים שחורי השיער שלצידו מביא כסא עץ פשוט, שונה לגמרי מכס המלכות המרופד עשוי העצם עליו ולאד יושב, או מכסאות העצם המפוארים פחות של שאר הערפדים.
"תצטרף אלינו, תאכל, ותספר לנו את הסיפור שלך." הוא אומר, מחווה למשרתים להביא סכו"ם וצלחת. שאר הערפדים בינתיים מסתכלים עליך בדממה, בוחנים אותך.

קאלי ונזירים
ספוילר
"טוב, סב קרא לעצמו ערפד, כן? אז נראה שהערפדים האמיתיים לא ממש אהבו את זה." סם מושך בכתפיו, "הפוליטיקה של הערפדים זה עסק מסובך. הם נשלטים על ידי מלך הצללים, מחולקים לחצרות ולבתים, והם לא מאפשרים לערפדים להסתובב בסרמיאת בלי להיות חלק מהם." סם מסביר, "הייתי בעיר-תופת כמה ימים, וזה בהחלט לא מקום נחמד. אבל ביחס לשאר הרובד התחתון..."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2279 » 11 פברואר 2018, 23:14

מונרו
ספוילר
מונרו מחייך, הוא מתיישב על הכיסא, אם הוא צריך להיות השוטה, הוא יעשה את זה, קודם עלינות, אחרי זה עורמה, ועכשיו שנינות, זה תורו להיות מעניין. "אני מתנצל" הוא אומר כשהוא מתיישב על הכיסא, "אני נאלץ לסרב לאוכל, נאלצתי לפגוש באכילס," הוא מתחיל להסביר. "איבדתי כל רצון לחיות ולאכול." הוא מקווה שלא יציקו לו יותר מידי, עכשיו זה לא הזמן לאכול דברים אסורים. "מה אני כבר יכול לספר למי שבטח שמע הכל?" הוא שואל

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#2280 » 12 פברואר 2018, 09:45

הנזירים וקאלי-
ספוילר
IN
״מונרו יודע לאן פנינו מועדות, אז הוא ימצא אותנו״ בטוח הונג-יי, ״כעת, עלינו להביא את אחי כמה שיותר מהר אל הנזירים שעל הספינה, הם ידעו כיצד לטפל בו״ אומר הונג-יי, בטוח בכך.
ניצחון! ועוד ניצחון!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים