ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2251 » 04 פברואר 2018, 20:32

מונרו
ספוילר
"סר סבטיאן מונרו." מונרו קד את הקידה שכבר קד פעמיים. "אביר מלהבי המלך, וערפד הולך-יום" מונרו מרחיב. "באתי להציג עצמי בפני ראש הבית."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2252 » 05 פברואר 2018, 14:12

מונרו
ספוילר
"אז עשה זאת." אומר השומר, כעוס במקצת.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2253 » 05 פברואר 2018, 14:13

מונרו
ספוילר
"עשיתי זאת הרגע." הוא אומר לשומר. "אשמח לתגבותו של אדוני הלורד, אם כי אני שמח שבניגוד לאחרים שפגשתי, זה לא מנסה להפשיט אותי מבגדי, או לשלוח קללה בחברי. שמח אני לראות שעדיין יש כבוד בידי האצולה"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2254 » 05 פברואר 2018, 14:28

מונרו
ספוילר
לוואל אומר מספר מילים בשפה משונה, המזכירה מעט אלפית, והשומר נראה מופתע. הוא מתחיל להגיד משהו, אבל לוואל טופח על חרבו, והשומר מרכין את ראשו והולך משם.
לאחר מספר שניות של שקט, מספר משרתים לבני שיער מביאים לכם שולחן וזוג כסאות. "שב." אומר הלורד, בזמן שהוא מתיישב בעצמו.
"עכשיו, אני רוצה להבהיר שאני לא צריך עוד אנשים בביתי, בניגוד לאחי ואחיותי שבמועצה. אני לא משתמש אפילו ביצירי החושך שהם אוהבים. אבל, זה לא אומר שאין לי שימוש בך, אז ניגש לעניין, 'ערפד' בכוח ההצהרה העצמית. מה אתה רוצה, ולמה העסקה הזו שווה לי?"
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2255 » 05 פברואר 2018, 14:33

מונרו
ספוילר
"צר לי אם אדוני רואה בי יצור חושך, הנני משרת את האור בכל רמ"ח איברי ושס"ע גידי." הוא אומר לו, "כל מטרתי היא לסייע למי שזקוק לעזרה, זו הסיבה שאני מאמין שהביאה אותי לחיים פעם נוספת, מתתי בשירותו של מלך חסר כבוד, אני מוכן לתת הזדמנות לאדון בעל כבוד, אבל אני לא חזרתי למשחק פוליטי, ואין לי כוונה להיות צעצוע של איש, לכן אני אגש ישר לנקדוה, אמור לי מה מטרתך, אמור לי מהם כליך, באם אלה זהים לשלי, וודאי אמצא דרך להיות לתועלת בשבילך. באם לא, אזי לא אבזבז עוד את זמנך."

סמל אישי של המשתמש
Adran

הודעה#2256 » 05 פברואר 2018, 18:55

קאלי ונזירים
ספוילר
הצל מתקדם וקאלי חוסמת מכת יד פתוחה עם הניצב. היא זורקת את ידו ומכה בקשת, אך הנזיר מתהפך באוויר מעליה ומתחמק. הוא פונה לחסל את דאי-קאי וקאלי מסתובבת ודוקרת את צידו של הונג, מקיזה דם. הוא נסוג בגלגול וקם על רגליו, עיניו מחייכות לנוכח מהירות גופו.

Meta
התקפה ראשונה: 7 טבעי, מניח שפספוס.
שנייה: 16+6=22
מנצל סלוט לסמייט.
נזק: 3+5+6+3+1+4=22 נזק, 8 מתוכו קורן.

לעצמי
ספוילר
1/4
3/3
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד"

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2257 » 05 פברואר 2018, 20:49

מונרו
ספוילר
"אם אין לך כוונה להיות צעצוע של איש, אתה תמצא את עצמך מהר מאוד בתוך ארון קבורה נעול וחתום." לוואל אומר, בעוד המשרתים מביאים חלקי משחק של שח-מט, ואתה שם לב שהשולחן אכן מחולק לריבועים שחורים ולבנים.
"דרך אגב, יצורי חושך? לא דיברתי עליך, אלא על המשרתים שאיתך ועל שכמותם. אבל משרת את האור? אולי ברגע זה, אבל אתה עומד לשרת את אחד מבתי החצות, ודרכם את מלך הצללים עצמו. אור הוא לא דבר שתמצא כאן. אבל, הבה וניגש למשחק."
META
החוקים הם פשוטים. בתורך, אתה בוחר אחת מהמיומנויות הבאות:
תבונה (חקירה), חוכמה (תובנה), או זריזות (זריזות ידיים) ובתגובה, לוואל מגלגל תבונה (חקירה), כריזמה (תרמית) או חוכמה (תפיסה) בהתאם. ובתורו להפך- הוא בוחר חקירה/תובנה/זריזות ידיים, ואתה מגלגל חקירה/כריזמה/תפיסה.
אבל, אתה לא יכול להשתמש באותה מיומנות 2 תורות ברצף.
מי שיקבל 3 הצלחות ראשון ינצח, וכמות ההצלחות של כל צד תשפיע על המשך השיחה והיחס כלפיך.
בהצלחה.

קאלי ונזירים
ספוילר
חרבה של קאלי גורמת לגופו של הנזיר לצנוח באובדן הכרה. לאחר כמה רגעים, הוא מתאושש, עיניו רגילות עכשיו- לא שחורות כמו קודם.
META
גלגלו לי בבקשה בדיקת תפיסה בד"ק 23.

הונג
ספוילר
הקור שסביבך נחלש, ואתה יכול להרגיש את הצל נמלט בזעם. ממלמל דבר מה על כך ש"אדרת העורב" תקבל את מה שהיא רוצה, לא משנה מה.
לאחר כמה רגעים, אתה מצליח להשתלט על גופך חזרה, אבל אתה חלש ופצוע.
META
אתה חוזר להכרה על 1 נק"פ.
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2258 » 05 פברואר 2018, 20:55

מונרו
ספוילר
"מעניין" אומר מונרו, "בזמנו חשבתי את עצמי לפיסת שח," הוא ממשיך, "משונה להיות בצדה הזה של הלוח," הוא מביט בכלים, "אתה נותן לי לפעול ראשון, מה שאומר שאתה שקול, אתה נותן ליריב שלך לנוע קדימה, לעשות את הטעות שלו, ואתה מגיב בהתאם, ידו זהה לעבר הפרש, מקפיצה אותו קדימה. "אז אין לי ברירה אלא להשיב לך כגמולך, לשלוח סיור אשר יבחן את ההגנות שלך, ויספר לי איזה טעות אסור עלי לעשות."
META
חקירה
10+2, 12 סה"כ

סמל אישי של המשתמש
Adran

הודעה#2259 » 05 פברואר 2018, 21:49

לא עובר גם בעשרים טבעי.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד"

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#2260 » 05 פברואר 2018, 22:10

קאלי ונזירים-
ספוילר
IN
הונג-יי מנצל את כול הצ׳י שנותר בו, מסתכל אל קאלי בידיעה שזאת לא תשוכנע בקלות שהוא קיבל חזרה שליטה על גופו. הוא מזנק אחורה מקאלי, סם ואחיו דאי-קי, ורץ אחורה, מזנק... אל המים.

״זה אני בשליטה עכשיו! הונג-יי!״ הוא קורה בעודו באוויר, ואז נוחת אל תוך המים, יותר פרץ מים אדיר.

META
מנצל 1 צ׳י בשביל לבצע את פעולת הנסיגה כפעולת בונוס.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2261 » 05 פברואר 2018, 22:58

מונרו
ספוילר
META
חקירה נגדית- 12+7= 19.
ציון נוכחי- 0:0.
IN
"הטעות שאסור לך לעשות, היא לחשוב שהכוח בידיך." הוא אומר, ועוברים מספר מהלכים בהם הוא אוכל את הפרש שלך, אבל אתה מצליח לאכול לו רץ. "שמעתי על פגישתך עם אכליס, וממה ששמעתי, כבר עשית את הטעות הזו. אתה בהחלט פיסת שח. השאלה היא, אם מדובר בפיון או שמא בחייל אחר."
META
זריזות (זריזות ידיים): 19+6= 25.
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2262 » 05 פברואר 2018, 23:05

מונרו
ספוילר
OUT
אין אופציה לעבור את הד"ק
IN
"אומרים שעדיף שירות מאהבה מאשר שירות מיראה." אומר מונרו, סופג את העבדות במשחק. "אכליס ניסתה לתקוף את החברים שלי, והיא מצפה שאשרת אותה בנאמנות בידיעה שהיא תפגע בי אם לא?" הוא מבצע הצרחה, מגן על המלך שלו ופותח נטיב לצריח. "היא תמצא עצמה בצידו השני של הלהב שלי." הוא מוסיף לא מאיים, פשוט מודיע. "אין לה שום זכות להנהיג אם זו הדרך שלה, כבוד, אומץ, יושרה. זה מה משנהיג צריך, את העורמה תשאיר לפוליקטאי ולרוכל בחנות, לא למפקד בשדה הקרב."
META
זריזות ידים 16+6=22

סמל אישי של המשתמש
Adran

הודעה#2263 » 06 פברואר 2018, 16:12

קאלי ונזירים
ספוילר
קאלי מסתכלת על הונג, פונה לסם, ושוב להונג. עיניה האדומות חוזרות לצבען החום.
"זה הוא. בדוק את דאי-קאי." היא הולכת לעזור לו לצאת מהמים.

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#2264 » 06 פברואר 2018, 18:18

קאלי ונזירים
ספוילר
OUT
נזירים, אתם מוזמנים לגלגל בדיקת תפיסה אם בא לכם.
IN
"אני נראה לך כמו רופא?" סם שולח מבט לעבר קאלי, "הוא כנראה יהיה בסדר אחרי שנת לילה טובה. אבל נראה ונדע, הא?" הוא מושיט את ידו כדי ללטף את בזיל, אבל הבזיליסק לא נמצא איתו, ולאחר רגע של בלבול הוא מושך את היד חזרה.
"טוב, זה לא מקום רע להקים בו מחנה, אני אקושש זרדים בינתיים, אבל אני מסתלק בבוקר."

מונרו
ספוילר
META
תפיסה נגדית: 13+7= 20.
ציון נוכחי: 1:1.
IN
נראה שלוואל לא שם לב לרמאות הקטנה שלך, בדיוק כמו שאתה לא שמת לב לרמאות הקטנה שלו. "נאמנות היא מושג מעניין, במיוחד בחצר הערפדים." הוא אומר בזמן שהוא אוכל את הצריח שפתחת, "כבוד ואומץ הם טובים ויפים, אבל יושרה? אתה זה שתמצא את עצמך בצדו השני של הלהב." מהלך נוסף, ואתה מצליח לאכול לו פרש, אבל נראה שהוא היה מוכן להקרבה הזו. "אף אחד מהערפדים- שאתה, דרך אגב, לא אחד מהם- אינו מפקד בשדה הקרב. אנחנו אצילים, פוליטיקאים אלמותיים, או כלבים מורעבים שנהנים ממגרש המשחקים העכשווי שלהם."
META
חקירה: 20 לא טבעי.
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#2265 » 06 פברואר 2018, 18:29

מונרו
ספוילר
OUT
חקריה נגדית 24 סה"כ
IN
"אז יש בנינו הסכמה." אומר מונורו, "אני לא אחד מכם, אני לא רוצה להיות אחד מכם, עד כה, פגשתי שנים מכם שגרמו לי לרצות להעלות את העיר הזו באש." הוא אומר, "נאמנות, כבוד אומץ, אני חי על פי ההיגדים הללו, אני מסרב לקבל את זה שכדי לשרוד אני צריך לרמות, לפגוע, לשקר. פוליטקה נועדה למי שרוצה לעמוד בראש הר של גופות ולהרגיש שהוא נשגב מהן, תשאיר לי את שדה הקרב, לפחות אני יכול להרגיש שאני נלחם למען מטרה שווה משהו, לעזזל, אני חי למען מטרה ששווה משהו, אתה יכול להגיד לי שאתה והאחרים עושים את זה?" הוא שואל אותו, "או שאתם מתים מבפנים כמו שאתם מתים מבחוץ?"
META
בדיקת חקריה
18 סה"כ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 3 אורחים