ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)- תם ונשלם!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 ינואר 2019, 22:59

אז עלינו רמה???

ועכשיו ברצינות, המשחק הזה אכן היה מעין פלסטר עד שYDS היה אמור לסגור באלגן בלימודים כדי שהממלכה המקוללת תחזור, ורבנו קצת בינינו מי יריץ מה (שמח שנקסטרול הפסיד/ניצח) בעיקר כי על הדרך מורטיקן נדחף למשחק ויצא קצת להכיר יותר את הבן אדם.
המשחק הרגיש הרבה יותר ארוך ממה שהוא היה בפועל (וזה דבר טוב), ואני רוצה להודות לקבוצה היקרה שסבלה את הנדודים שלי בוואטסאפ בדרישות להגיב כדי לקדם את המשחק, ולשה"מ האגדי שלנו שצריך לתת לעצמו קצת יותר קרדיט.

את המשחק התחלתי בתור סארין, שמהר מאוד הרגיש לי קצת בעייתי, ולכן ביקשתי להחליף אותו במישהו שיהיה הרבה יותר בעייתי, תוך ציון שאני פשוט יודע שסארין יהיה הבוס בסוף המשחק (למה לא שמתי על זה כסף), מה שיצר קצת התנגשויות כי מונרו היה דוש בכל כך הרבה רמות שונות, שאני הרגשתי רע לפעמים שאני משחק אותו ככה, אבל מהר מאוד הצלחתי למצוא איזו גישת ביניים עם הקבוצה ועם איך שראיתי את מונרו מתנהג, זה דרש הרבה עבודה והרבה הסברים בקבוצת האווט כדי להסביר למה הוא עושה את זה מתוך אכפתיות ולא מתוך שנאה, והדבר יצר מערכות מאוד מעניניות לדעתי בין הנזירים והגמדה לערפד, שהסתכם בהחלטה האמיצה שלו (והמאוד טיפשית שלי) להקריב את עצמו, שגם פה אני רוצה להודות לקבוצה היקרה ולשה"מ שלנו, שהסבירו לי כמה טיפשי מה שאני עושה אבל עדיין זרמו איתי לא פעם, מה שייצר כמה דברים שאני מקווה שהיה מגניב לקרוא.

אז היה משחק אדיר, והיה סיפור אדיר והייתה קבוצה אדירה, היה ממש כיף לשחק אתכם, ומקווה שלא סבלתם יותר מידי את החפירות שלי. נקסט- אתה אחלה שה"מ, ואנחנו יודעים שאתה מאלתר הכל, וזה מה שהופך אותך לאחלה שה"מ, מקווה לשחק איתך שוב בעתיד, ומקווה ללמוד ממך הרבה.

ויאללה, נתראה במשחק הבא
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 28 ינואר 2019, 19:07

תורי? יאללה.
איך שראיתי שהעץ משחק נפתח, ידעתי שאני רוצה להצטרף. לחצתי קצת על נקסט, הפעלתי את קסמיי האישיים, והנה אני בפנים.
האמת, הקמפיין ענה על הציפיות. די בדיוק אפילו. הדמויות תאמו לאווירה, והאתגרים והעלילה תמיד דאגו ליצור סביבה דומה.
אני אישית מאוד נהניתי, ולדעתי מיציתי את דאי-קי עד תום. בהתחלה ניסיתי לשוות לו חזות של מאסטר יודע-כל. ברגע שהבנתי שדמות כזו נועדה להיות דב"ש ולא ד"ש (כי אין לה באמת מקום להתפתח), החלטתי להפוך אותו לדמות שהמטרה שלה היא להיות אחת כזו. וזה עבד בצורה יוצאת דופן לדעתי, בעיקר בזכות נקסט, שתמיד עזר לי כשפניתי אליו לשיחות "יחסינו לאן".
גם את ההתפתחות של קאלי, הונג-יי וסארין-מונרו מאוד אהבתי, ולמרות שזה לא הורגש כל כך, הכימיה בין הדמויות הייתה מעולה.
בקיצור, היה קמפיין נהדר, ואני שמח שיצא לי לקחת בו חלק. תודה לכל אחד מכם על שהפכתם את המשחק למה שהוא.
Your's truly, miratokan
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 29 ינואר 2019, 13:45

תודה רבה לכולכם. על זה שאפשרתם לי להשתתף במשחק בכזו איכות, על זה שסבלתם את הנוביות והעצלנות שלי להגיב. הדרך הייתה מייגעת בחלקים רבים, ושקלתי לפרוש בנקודה מסוימת, אך אני שמח שלא עשיתי את זה. לא ויתרת עלי, נקסט, אני מעריך את זה.

המשחק הזה חשף עבורי את העומק והפוטנציאל שמשחקי תפקידים מסוגלים להם. משחק אפי, לדעתי, מנתח בצורה כמעט מיתולוגית את הנושאים בהם הוא נוגע. דרך קאלי יכולתי לחקור את משמעות הסבל. לאורך המשחק ההשקפה שלה על מאבק והמחיר שהוא גובה נעשתה זוהרת פחות, אך עמוקה יותר.

אחד המאפיינים של המשחק היה החופש שנתת לנו, והיכולת לקשר היטב בין נקודות עלילה בצורה חלקה. אני חושב שמספר מטרות ברורות וארגונים שיכולנו להגיב להם היו משפרים אותו וקושרים את הדמויות יותר לעולם. החופש לבחור פועל היטב אם יש בחירות משמעותיות לבצע, ואם אנחנו מודעים אליהן.

כמובן, בזכות המשחק יצא לי להכיר אתכם. אני חושב שזה יתרונו הגדול ביותר.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 03 פברואר 2019, 12:13

בלי ספק, זה אחד מהמשחקים הטובים ביותר ששיחקתי בהם. עלו כאן בעיות שמעולם לא עלו לי כול כך חזק במשחקים אחרים, בעיקר עם דמותו של הונג-יי, שבהתחלה ממש לא הייתי מרוצה ממנה ולא ידעתי כיצד לפתור זאת, ולקח לי משחק שלם להביא אותו למקום שאני מרוצה ממנו. או חוסר היכולת הברור שלי להבין את העלילה במשך מחצית מהמשחק. זה היה משחק עם איזון מדהים בין אפיות לאווירת המו"ד המגניבה והקלילה יותר, כאשר ברקע הייתה המלחמה שהשמידה את הארץ, ומצד שני כן היו דברים יותר משעשעים ויותר "מוזרים" במשחק, כולל מפגש עם אל בזכות בדיחה פשוטה, או ההרפתקה שלי עם סיג.

אני מרוצה מהתוצאה. הטוויסט של הונג-יי היה אחד מהדברים היותר לא צפויים, אבל אני חושב שהוא לא היה צפוי בעיקר בגלל הדרך שאני משחק דמויות- שגרמה לי כשחקן לא לקבל את האפשרות הזו עד שאמרת בלי שום ספק "הונג-יי הוזה".

הסיום גם הוא היה מדהים, הקרב הסופי היה מאתגר. כול המשחק נהניתי מהבילד של הונג-יי, בעיקר כאשר הוספת לו את האספקטים השונים, ששיפרו אותו מכאנית ממש לדעתי (לא ברמה של עוצמה, אלא ברמה של גיוון, למרות שבבירור היה לי קשה הרבה יותר בקרבות בלי האספקטים השונים). המשחק הזה איפשר לי להכיר לעומק את המהדורה החמישית, ולראות גם את הנקודות הטובות וגם הפחות טובות בה, דבר שאני בספק שהייתי מקבל אליו הזדמנות אלמלא המשחק הזה.

קאלי, דאי-קי, סארין ומונרו הם דמויות מעולות בפני עצמם, ונהניתי לחקור את מערכות היחסים של החבורה במשחק. אני ממשית מעריץ את קאלי כשחקן, וממש אהבתי לראות את מערכות היחסים השונות בחבורה מתפתחות. לשחק עם דאי-קי כאח היה אחת מהחוויות היותר מעניינות שעברתי, הקרבה הזו יצרה דינמיקה ממש מגניבה בין הנזירים. ולסיום, החיכוכים עם סארין ואפילו מונרו הוסיפו גם הם מימד של עומק.

אני אזכור את המשחק הזה להרבה זמן. במידה מסוימת, עדיין קשה לעכל שהוא הסתיים.

תודה לכולכם, על המשחק המדהים הזה.

נ.ב. אוסיף פה את קובץ הדוקס על הצ'אקרות וכיצד המערכת שלהן עברה. שנה וחצי עברה מאז שכתבתי את הקובץ, אבל אם יש מקום שכדאי להשאיר אותו לשימוש עתידי זה ככול הנראה כאן: נזירים וצ'י בראייה מיסטית אל העבר- מאת הונג-יי - Google Docs
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה