ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

השער- עץ משחק {פנטזיה}

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
aviad

Re: השער- עץ משחק {פנטזיה}

שליחה על ידי aviad » 17 ינואר 2017, 21:02

אתה הולך אל הסקליטון ונותן לו אגרוף בפרצוף. הוא כושל מעט ואז ננעץ לו חץ בפרצוף והוא נשרף לאפר.
קיבלת 30 כסף שדים+ עצם סקליטון שחור
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 18 ינואר 2017, 19:44

ספוילרהצג
אני משלח רסיסי קרח לתוך עינו של הציקלופ. איזה התקפות יש לו?
סמל אישי של משתמש
popo reto
יצירת קשר:

שליחה על ידי popo reto » 18 ינואר 2017, 20:39

ספוילרהצג
אאוט: למה זה לא ספוילר?
אין: אני לוקח איתי את העצם של הסקילטון וכותב עליה את השם שלי, את העצם אני שומר ככלי נשק.
אני שואל "מה לעשות עכשיו?"
אביעד
ספוילרהצג
!My grave is big and it keeps on gettin bigger, thats because JESUS CHRIST IS MY NIGGAH!
aviad

שליחה על ידי aviad » 18 ינואר 2017, 21:58

אאוט: כשרק שחקן אחד מגיב זה לא יהיה ספוילר

popo reto
ספוילרהצג
הדמות אומרת:"קח את הסקליטון. הוא שלך עכשיו. הסקליטון נעלם בענן אבק ונכנס לתוך הקלף שעל הרצפה. אתה מרים את הקלף ואז מגלה שהדמות פשוט נעלמה.

dragonitzan
ספוילרהצג
הציקלופ לא מתרשם במיוחד. הוא מניף את ידו וחומת להבות שורפת את רסיסי הקרח. הוא שואג עליך ואגרוף בוער מתגשם באוויר. הוא מסתער עליך ומעיף אותך על הקיר.
כעת תורך
סמל אישי של משתמש
popo reto
יצירת קשר:

שליחה על ידי popo reto » 19 ינואר 2017, 15:30

ספוילרהצג
מגניב! יש לי את החייל הראשון שלי! אני מסתכל על הדמות
אאוט: אני רוצה לראות את הדמות.
ספוילרהצג
!My grave is big and it keeps on gettin bigger, thats because JESUS CHRIST IS MY NIGGAH!
Napstab

שליחה על ידי Napstab » 21 ינואר 2017, 21:07

ספוילרהצג
"מיזוקי!" אני צועק ומוסיף "מאחוריי, אקיהיקו!". אני ואקיהיקו כבר רגילים להלחם ביחד, ולכן אני יודע שהוא יהיה מאחורי ובשנייה הנכונה אחרי שאני אתקוף הוא יביס את השד עם הקאטאנה שלו. אני מסתער לעבר השד ומצפה שהשד יתקוף אותי עם 2 הגרזנים שלו. אני מנסה להחזיק ב2 ידיי את הגרזנים שלו ולהדוף אותם בעזרת הידיים שלי,ף אפילו כשאני יודע שזה בטוח יעשה הרבה נזק לידיי םשךי. אבל העיקר הוא לשמור כמה שניות על אקיהיקו. "עכשיו!" אני צועק לו ומחכה שאקיהיקו ירוץ ויסתער על השד, כשאני מחזיק את הגרזנים שלו. באותו זמן אני מנסה לבעוט כמה פעמי םבשד כשאני מחזיק את הגרזנים שלו, כדי להוריד לו עוד טיפה נשק. בסופו של דבר אני נופל על הרצפה (אני משער, אבל זה תלוי בכמה חזק השד) כי אני חלש מכדי להחזיק גרזנים להרבה זמן. וכך או כך, קרח זה מאוד קר אז בסוף יהיה לי קר בידיים ואאלץ לעזוב את הגרזנים. באותו רגע אני משער לעצמי שהשד עייף כבר ופצוע. "מיזוקי, תתקפי! אקיהיקו, תכפה עליי!" אני צועק להם ומנסה לקום, כי הרי, אני לא יול להרעות לכולם ששד כזה עלוב יכול להפיל אותו. אני מסתער עליו במהירות עם הסכין שלי.
aviad

שליחה על ידי aviad » 22 ינואר 2017, 13:49

Napstab
ספוילרהצג
אתה מסתער על הדג-לוחם בדיוק ברגע שהוא מניף את הגרזנים. אתה מצליח לתפוס את אחד הגרזנים אבל מתחיל להיות קפוא לך ביד שמחזיקה גרזן ואתה כבר מתחיל לכרוע במאמץ. אקיהיקו מצסתער על השד מאחוריו אבל במהירות הוא חוסם עם הגרזן את הקאטאנה ואז עושה תנועה עם הגרזן והקאטאנה מושלכת הצידה וננעצת בגוש קרח, שמתחיל לזוע ואז אתם קולטים שגוש הקרח שייך לזרוע של ענק קרח(3 כוכבים). הוא רוטן ומסתער על הדג-לוחם עם חבטה מוצלחת בראשו. למרבה הצער אתה עדיין כרעת תחת משקל הגרזן ולכן אתה עף איתו ונוחת ליד מיזוקי. לדג-לוחם היה פחות מזל. הוא עף לתוך מערה של ענקי קרח ואתם שומעים אותו נחבט מאות פעמים עד שהוא מת.

popo reto
ספוילרהצג
אתה מסתכל על קלף הדמות. יש לו 20 חיים ו10 כוח התקפה ואת היכולות חבטת אש(נזק מיידי) וכדור אש(נזק מיידי)
סמל אישי של משתמש
popo reto
יצירת קשר:

שליחה על ידי popo reto » 22 ינואר 2017, 14:11

ספוילרהצג
ואני מסתכל עכשיו על הדמות שדיברה איתי.
ספוילרהצג
aviad

שליחה על ידי aviad » 22 ינואר 2017, 16:24

אתה מנסה למצוא את הדמות המסתורית אבל במקום שבו הוא עמד יש פתק. אתה מרים אותו וכתוב בו."אני מחכה לך בהר אוגנה. אם לא תגיע, סביר להניח שלא תדע איך נלחמים בקרב שדים ותזבזבז המון זמו עד שתלמד את זה"
Napstab

שליחה על ידי Napstab » 23 ינואר 2017, 21:38

aviad כתב:Napstab
ספוילרהצג
אתה מסתער על הדג-לוחם בדיוק ברגע שהוא מניף את הגרזנים. אתה מצליח לתפוס את אחד הגרזנים אבל מתחיל להיות קפוא לך ביד שמחזיקה גרזן ואתה כבר מתחיל לכרוע במאמץ. אקיהיקו מצסתער על השד מאחוריו אבל במהירות הוא חוסם עם הגרזן את הקאטאנה ואז עושה תנועה עם הגרזן והקאטאנה מושלכת הצידה וננעצת בגוש קרח, שמתחיל לזוע ואז אתם קולטים שגוש הקרח שייך לזרוע של ענק קרח(3 כוכבים). הוא רוטן ומסתער על הדג-לוחם עם חבטה מוצלחת בראשו. למרבה הצער אתה עדיין כרעת תחת משקל הגרזן ולכן אתה עף איתו ונוחת ליד מיזוקי. לדג-לוחם היה פחות מזל. הוא עף לתוך מערה של ענקי קרח ואתם שומעים אותו נחבט מאות פעמים עד שהוא מת.

popo reto
ספוילרהצג
אתה מסתכל על קלף הדמות. יש לו 20 חיים ו10 כוח התקפה ואת היכולות חבטת אש(נזק מיידי) וכדור אש(נזק מיידי)
ספוילרהצג
"אסור להרוג. שיט. מה עושים?" אני חושב לעצמי ומוסיף "אין לנו זמן לשיחה, נאלתר. נקווה שאקיהיקו ומיזוקי יבינו למה אני מתכוון". אני רץ לעבר הענק קרח ודוקר אותו במהירות עם הסכין, מיד לאחר מכן אני רץ משם וממשיך להתגרות בו, לקלל אותו ולמשוך את תשומת ליבו. "תעקבו אותו, בלי למשוך תשומת לב!" אני צועק לחבריי בזמן שאני בורח... אני ממשיך לרוץ עד שאני מגיע לכפר... בכפר, כבר יטפלו בו עוד מלאאא ציידים. וזה נקרא להביא את הגופה שלו לכפר. משם סיימנו. ואסורל תת לאקיהיקו להפגע" אני חושב לעצמי כשאני בורח. אני מנסה להמשיך לרוץ לעבר הכפר ומוודא כל הזמן שהענק מאחורי רודף אחריי.
aviad

שליחה על ידי aviad » 23 ינואר 2017, 21:59

Napstab
ספוילרהצג
אתה מצליח לנעוץ לו את הנשק שלך ברגל שלו וזה ממש עיצבן אותו. הוא מתחיל לרדוף אחרייך ולמרבה מזלך החברים שלך מבינים מה אתה עושה כיוון שגם הם היו כשרנזו נתן את המשימה. אתם רואים את הכפר עם מלא ציידי שדים מכונים."רזנו יודע למה הוא מתכוון" אתה חושב לעצמך. כשאתם במרחק קילו מטר מהכפר ענק הקרח נעצר ושואג עליך
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 25 ינואר 2017, 16:42

ספוילרהצג
אני בורח!!!!!

הוא חזק מדי. אהרוג אותו מאוחר יותר.
Napstab

שליחה על ידי Napstab » 25 ינואר 2017, 18:03

ספוילרהצג
אני ממשיך לברוח אחורה משם באיטיות יותר ואומר "תלחמו נגדו, אבל כל קצת זמן תעשו כמה צעדים אחורה, אנחנו רק צריכים להתקדם יותר לעבר הכפר!". אני צועק לעבר הכפר בשיא העוצמה "תעזרו לנו להעביר את הגופה של השד לכפר!" ומבקש מהם לעזור לי לצעוק להם.
סמל אישי של משתמש
popo reto
יצירת קשר:

שליחה על ידי popo reto » 25 ינואר 2017, 20:22

ספוילרהצג
אני הולך להר אוגנה המיסתורי כשבידי הקלף. אני מזמר לעצמי את ההמנון של גרמניה
ונזכר: "שאייסה (שיט בגרמנית) איך אני מגיע להר אוגנה" אני מחליט לשאול עובר אורח אקראי.
ספוילרהצג
סמל אישי של משתמש
donVT

שליחה על ידי donVT » 26 ינואר 2017, 18:00

ספוילרהצג
מתקפות?
פאי זה 3.14159263538979323

נגיסה נגיסה

טוב זה כבר לא משנה
נעול