• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

השער- עץ משחק {פנטזיה}

סטטוס
נעול לתגובות.

aviad

פונדקאי מהשורה
זהו אשכול המ"ת של "השער" ההתחלות יפרסמו בקרוב..

הסברים על דברים במ"ת:

שדים:
ישנם ארבעה סוגי שדים שמתחלקים לארבעה נדירויות
כוכב אחד= נפוץ. הם חלשים מאוד אבל טובים לתחילת המסע אחרי הכל אתה חייב להגן על עצמך איכשהו . יכולים ללמוד רק מתקפות מסוג נזק מיידי

2 כוכבים= נפוץ חזק. הם יותר טובים מהנפוצים ויכולים ללמוד גם מתקפות מסוג נזק מתמשך

3 כוכבים= נדיר. לרוב האנשים שתפגוש במהלך המ"ת יהיה לפחות 2 נדירים. הם מסוגלים ללמוד את כל שלושת סוגי המתקפות

4 כוכבים= סופר נדיר. רק אם יש לך מזל תפגוש במפלץ מהסוג הזה. מאוד קשה לאלף כאלה. הם יכולים ללמוד את כל שלושת הסוגים+ מתקפה אגדית(יורחב בהמשך) לשד שיש לו מתקפה אגדית יופיע בסוגריים ליד שם ההתקפה המשפט הבא: מתקפה אגדית

השדים מחולקים גם לארבעה יסודות: אש (אדום), מים(ירוק),אדמה(חום) ורוח(כחול)
כל יסוד חלש נגד יסוד אחד אך חזק נגד יסוד אחר
למשל: אם שד מסוג אדמה נלחם בשד מסוג רוח המתקפות של שד הרוח ישפיעו יותר מאשר המתקפות של שד האדמה
טבלת חוזקות וחולשות:
אש: חזק נגד רוח אך חלש נגד מים
רוח: חלש נגד אש אך חזק נגד אדמה
אדמה: חלש נגד רוח אך חזק נגד מים
מים: חלש נגד אדמה אך חזק נגד אש

קרבות:
במהלך המסע תתקלו בשדים שינסו להרוג אותכם. בקרב אתם צריכים קודם כל לבחור שד (אם בחרתם להיות מאלפי שדים) אם לא פשוט תילחמו עם כלי הנשק שלכם
קרב שד נגד שד
לאחר שבחרתם שד תוכלו להשתמש ביכולות שלו כדי להילחם ביריב שלכם. לכל שד יש שלושה מתקפות שהוא יכול להשתמש בהם

יש שלוש סוגי מתקפות:
1. נזק מידי: מתקפה כזאת גורמת ליריב נזק ברגע שהמכה פוגעת בו. יש גם מתקפות מהסוג הזה שמסוגלות לפגוע בכמה שדים בבת אחת
2. נזק מתמשך: מתקפה זאת גורמת ליריב נזק קבוע למשך כמה תורות (בתנאי שמכה הראשונית פגעה בו). מתקפות עם נזק מתמשך יותר נדירות ממתקפות רגילות
3. מתקפות העלאה: סוג מתקפות זה הוא הכי נדיר. אפשר להשתמש במתקפות מסוג זה כדי להעלות לשד שלך חיים, כוח התקפה או כל דבר אחר(תלוי בסטט שהמתקפה משפיעה עליו)
4. יש עוד סוג אחד אבל רק שדים מסוג סופר נדיר מסוגלים ללמוד אחד. הסוג הזה נקרא "מתקפה אגדית". מתקפה מהסוג הזה יכולה להוריד שד במכה אחת וניתן להשתמש בה רק פעם אחת בקרב

דוגמה לאיך קרב מתרחש:
ש"הם :אתה הולך באזור הר לבה. אתה מתחיל לטפס ופתאום קופץ עליך שד ומנסה לשרוט אותך. אתה מתחמק והוא נעמד מולך בצייפיה לקרב
השד שהופיע הוא מכשף רעל רמה 10 : . יש לו 20 חיים ואת המתקפות: כדור רעל(מתקפת נזק מתמשך) ומבט פחד(מתקפת העלאה)
אתה מזמן את חיית האימה רמה 15 יש לו 30 חיים ואת המתקפות: מהולמה(מתקפת נזק מתמשך ,נשיכה(מתקפת נזק מיידי) ומגן (מתקפת העלאה)

אתה מתחיל את הקרב
שחקן: אני פוקד על חיית האימה להשתמש במהולמה
שה"ם: חיית האיימה מזנקת על מכשף הרעל ונוגחת בו בעוצמה רבה. הוא עף כמה מטרים וקם. מתקפת המהולמה גורמת 10 נזק ומורידה לו 5 נזק בתחילת כל תור
מכשף הרעל טוען כדור רעל וזורק אותו על חיית האימה. חיית האימה נפגעת ויורדת לה 20 בגלל שזה מתקפה מסוג רעל וחיית האימה הוא שד מסוג אש.
תורך
שחקן: אני פוקד על חיית האימה להשתמש במגן(מתקפת העלאה)
שה"ם: סביב חיית האימה עולה מגן כתום ובול בזמן כי מכשף הרעל זרק עוד כדור רעל. למרבה המזל כדור הרעל עף על המכשף ומוריד לו 5 נזק+ 5 נזק ממתקפת המהולמה בתור הקודם. מכשף הרעל מובס.

הערות: בתור שחקן אתה יכול גם לכתוב דברים אחרים כמו "אני חושב באיזה מתקפה כדאי לי להשתמש..." אתה יכול גם לברוח מהקרב אבל במקרה כזה לא תקבל מהקרב פרסים. יהיו קרבות שבהם אי אפשר לברוח כמו בקרבות נגד בוס
קרבות לא חייבים להתנהל כמו שכתבתי
במקרה שבחרת להיות צייד שדים הקרב יהיה אתה נגד השד.
גם לנשקים של ציידי שדים יש מתקפות אבל רק מסוג העלאה (כמו מגן) ונזק מיידי (כמו כדור אש)

אילוף שד.
כדי לאלף שד תצטרך להביס אותו או שהשד יסכים לאילוף מרצון (ממש נדיר שאילוף בהסכמה קורה). תוכלו גם להתמקח איתו על זה אבל לרוב הוא לא יסכים
אם הבסתם את השד יופיע קלף עם תמונה של השד. כדי לאלף אותו תצטרכו להחזיק את הקלף למשך כמה שניות וכמה שיותר חזק. ככל שרמת הנדירות של השד יותר גבוהה כך יהיה קשה יותר לאלף אותו

טבלת אחוזי הצלחה לאילוף
כוכב אחד: 50% הצלחה
2 כוכבים: 40% הצלחה
3 כוכבים: 25% הצלחה
4 כוכבים: 10% הצלחה (5% אם יש לו בזמן ניסיון האילוף מתקפה אגדית)
אם שד הסכים לאילוף מרצון הוא יאולף מיידית

חפצים:
כדי לקנות חפצים תצטרכו קודם כל להגיע לחנות.
חפצים ניתנים לקנייה רק עם שלושה סוגי כסף:

כסף שדים:
כסף שדים הוא הכי נפוץ. רוב החפצים נמכרים תמורת כסף שדים . תוכלו להרוויח סוג כסף זה על ידי הבסת שדים

זהב שדים:
זהב שדים קצת יותר נדיר להשגה. תוכלו לפדות מטבע זהב אחד ב1000 כסף שדים. הוא גם יכול לשמש לקניית חפצים נדירים

קריסטל: רק החפצים הנדירים ביותר נמכרים תמורת קריסטלים. קריסטלים נדירים מאוד להשגה וניתן למצוא כאלה רק אחרי שהבסת שד סופר נדיר בלי לאלף אותו או במסגרת קרבות בוס ובאיוונטים
חפצים:
ישנם שני סוגי חפצים שקיימים במ"ת:
אבני שדים (משמשים להעאלת סטטים של שדים)
הערה:(מקסימום העאלה לכל סטט הוא 75)
הסוג השני הוא: מרכיבי שדים: נדרש לשדים לצורך למידת מתקפות או ליצירת חפצים מיוחדים

רשום 1:

שם: אורילויס
מאלף שדים
רקע: נולד באי האדום וכשהשדים פלשו הוא היה בטיול באוקוריון ומשפחתו מתה בפגישה וכשחזר חי כמה חודשים באי האדום לפני שהמשיך לנדוד והתוודע למאלפי השדים והצתרף והמשיך לנדוד והשני הראשון שפגש שהיה שד אש השאיר על פניו צלקת שנמתחת מהאוזן עד לפה . כשהגיע לאי השחור פגש שם אדם שהפך להיות חברו הטוב ביותר אבליגה מת משתקפת שד והורי החבר האשימו אותו כך שבמשך חודשים הוא נאלץ לברוח ולהתקיים על גניבות והשיג כמה חברים לא כל כך אמינים עד ששמו טוהר והוא המשיך לנדוד ולהכיר אנשים ומקומות
חפצים:
כסף שדים: 1000
זהב שדים: 10
קריסטלים: 0

רשום 2:שם: ג'ק ואן ואכט ( Jack Van Vucht )
מאלף שדים
רקע: ג'ק גר באי השחור, בניגוד למשפחתו לחברתו הוא היה הבן אדם הכי מאושר בסביבה, כשכולם היו מדוכדכים (ככה כותבים את זה?) כל הזמן. כשאמרו להיזהר, הוא אף פעם לא נזהר ורץ ישר לסכנה, הוא אף פעם לא נפצע או משהו. הוא פיתח חיבה לדברים נוצצים ואוסף כמעט כל דבר נוצץ שהוא אוהב בדרך, מה שמסביר למה הוא גונב כל כך הרבה מאנשים. בלי שום סיבה הגיונית הוא יצא להרפתקה לבדו בלי חבריו באי השחור ואוסף כל דבר נוצץ שרואה. (כמעט)
חפצים: אפשר תיק?

רשום 3:
שם: מאריוס מארקורוס
גיל במ"ת: 31
צייד שדים [מכשף שדים]
מתקפות: כדור אש (נזק מיידי),מגן קסם (העלאה) רסיסי קרח (נזק מיידי)
רקע:
מאריוס נולד באוקריון, אחרי שהוריו נמלטו מהאי האדום בגלל שהם גילו דרך חדשה להילחם בשדים - לקחת להם את הכוח שלהם ולהחדיר אותו לעצמם. קצת זמן אחרי שנולדתי חבורת שדי קרח הרגו את אבי, ואני ואימי ברחנו חזרה לאי האדום, שם גרנו בעיר מרוחקת. מאריוס למד מאמו את היכולת להשתמש בקסמי השדים, ויש לו כבר כוחות שדים שהוא הכניס לעצמו וכוחות שדים שהוא קיבל מאמו בלידה שלו, כי כבר אז היה לה כוחות. רוב הכוחות שלו הם מים ורוח, עם ממש קצת אש. כשמאריוס היה בן 17 הוא יצא לקטול שדים באי האדום, אבל אחרי שהוא בטעות הרג שד שהיה שייך למאלף שדים בעל השפעה הוא נשלח לכלא. הוא ישב בכלא 5 שנים, וכשהוא יצא הוא החליט לחזור לחיות באוקריון. (יש לציין שמאריוס לא אוהב חום אבל הוא אוהב מאוד קור והוא יכול לעמוד בנחת בטמפרטורות נמוכות מאוד). מצויד בבגדים חמים וביכולותיו הוא יצא לצוד שדים באוקריון ולשאוב את כוחם. הוא נתן לעצמו את הכינוי מכשף שדים (צייד שדים שמשתמש בכוחות שדים) והוא ניסה להפיץ את תורתו, אבל כולם חשבו שהיא טמאה. לבסוף, בעיר באוקריון הוא פגש בנער צעיר, שמו אלרוס שהסכים ללמוד את היכולת של השימוש אנרגיית הצללים, אבל כשמאריוס היה בן 30 הנער יצא בלי להודיע למאריוס לאי השחור ושם עקבותיו נעלמו. מאריוס יצא אחריו לאי השחור, שם הוא היה בשנה האחרונה, צד שדים ומחפש את אלרוס.
למאריוס יש מעט דם שדים (זאת הסיבה שהוא יכול לעשות את הקסמים האלו) אבל הוא לא יודע את זה.
הסיבה שאלרוס ברח היא שלא אין דם שדים ולכן הוא לא הצליח להטיל את הקסמים. הוא ידע שמאריוס מתעב מאלפי שדים אבל רצה להיות אחד, ולכן הוא ברח.
חפצים: עין זומבי
כסף שדים: 1030

רשום 4:
שם: קנו (הידאקי) זנטרו
גיל במ"ת:18
צייד שדים
אופי: אמיץ, קנו לעולם לא יפחד מאף אחד! נקמן, אם אתה תפגע בו או במישהו קרוב אליו- קנו פגע בך פי 2 יותר חזק (לפחות), ולא יפסיק לנסות עד שהוא יצליח! בוא רק נגיד שהוא לא ממש נחמד... אבל מי שבאמת מכיר אותו, יודע שהוא לא בן אדם רע סך הכל. שחצן, הוא סתם שוויצר שמתגרה באחרים כל הזמן...רוצה את כל הכסף, הבנות ו.. בעצם הכל, לעצמו, מה שאומר שהוא חמדן כזה. הוא לרוב כן עוזר לאנשים אחרים כשהם בצרה והוא אוהב לפקד על אחרים.
רקע: פעם שמו היה הידאקי זנטורו. הוא נולד בכפר שקט בשם היקארי, אבל יום אחד,כל משפחתו מתה על ידי התקפת שדים על הכפר! הידאקי ברח משם , הוא היה אז רק בן 5. למזלו הוא הצליח לברוח משם עד שיום אחד, הוא פגש באיש בשם רנזו. רנזו היה איש שניהל כפר שלהם של ציידי שדים בשם מינקו. רנזו לקח את הידאקי תחת חסותו והביא אותו לכפר שלו (באוקוריון). רנזו החליט לשנות את שמו של הידאקי לקנו. לאחר שהידאקי (עכשיו כבר קנו) גדל בכמה שנים והיה בן 13, הוא הלך לאי הבערה במטרה למצוא חנות ספציפית ולבדוק בא את מלאי החפצים כפי שביקש רנזו, אבל הלך לאיבוד ביער שם. קנו גדל שם כמה שנים וכך התחזק והתחיל לצוד שדים בעזרת סכין שיצר מחומרים שמצא שם. בגיל 15, קנו מצא ילד בן 9 בשם אקהיהיקו מיצ'יו שגם הלך לאיבוד שם... אקיהיקו היה שם מפוחד ולא ידע מה לעשות, אבל קנו לקח אותו תחת חסותו ולימד אותו להלחם והכל. אקהיהיקו נהפך לכמו אח קטן של קנו וקנו היה עושה הכל בשביל להגן עליו. אקיהיקו גם היה מחובר מאוד לקנו. אקיהיקו היה ילד חכם בצורה אדירה עם יכולות אסטרטגיה טובות ברמות על והוא ידע מה לעשות כדי לא להיפצע ומה לעשות ומתי, ולכן הוא הרבה פעמים אמר לקנו כיצד לפעול. קנו היה הצד החזק בצוות והוא זה שנלחם ועשה את רוב הלחימה עם הסכין שלו. יום אחד צוות חיפוש של מינקו מצא את קנו ואקיהיקו והחזיר אותם לרנזו. רנזו צירף אליהם לצוות עוד מישהי בשם מיזוקי שלרוב נלחמה עם חרב, הצד החזק שלה בלחימה הייתה המהירות. רנזו גם נתן לאקיהיקו קאטאנה ולימד אותו כיצד להשתמש בה. השלושה היו צוות והם היו הרבה מאוד אחד עם השני, קנו ומיזוקי הפכו להיות חבר וחברה. רנזו סוף כל סוף, כאשר קנו הגיע לגיל 18, אישר לקנו ולחבריו לצאת למסע להשלמת היעוד שלהם. הוא אמר "מחר אני אתן לכם את המשימה הראשונה שלכם בציד שדים". כולם הלכו לישון וקמו באותו יום בבוקר, בבוקר שבו קנו אמור לקבל את משימתו הראשונה מרנזו. וכאן מתחיל מסעו של קנו!

התחלות

אורליוס: אתה קם כרגיל לעוד יום משעמם... לפחות זה מה שאתה חושב. הדבר הראשון שאתה רואה הוא שד מסוג סקליטון שחור (כוכב אחד) מכוון חץ לראשך. אתה מגיב במהירות ונותן לו בעיטה לראש. הוא נסוג כמה מטרים אבל נראה מעוצבן עליך. פתאום מישהו לידך צועק לעברך וזורק משהו שנראה כמו קלף. אתה תופס אותו. "זמן את היצור עכשיו!" הוא צועק לעברך. אתה חייב לזמן אותו לפני שהסקליטון יורה עליך חץ נוסף!

ג'ק ואן ואכט: אתה קם במיטתך ומותח זרועות." כדאי שתרד למטה חומד. ארוחת הבוקר מוכנה" נשמע קולה של אמך. "אני בא" אתה משיב וכעבור כמה דקות יורד למטה. לאחר שאתה אוכל ארוחת בוקר אתה יוצא מביתך והדבר הראשון שאתה רואה זה תולעת אש (כוכב אחד) מזנקת לעברך. פתאום התולעת מושלכת הצידה מפגיעה בידי חנית
אתה מביט לעבר הכיוון שממנו נזרקה החנית ורואה מישהו שזורק לעברך קלף."תזמן את היצור" הוא קורא לעברך. אתה חייב לזמן אותו לפני שתולעת האש קופצת עליך שוב

מאריוס מארקורוס: אתה נמצא בהר כלשהו באי האדום, מחפש שד כלשהו לשאוב לו את הכוח. בניתים יש לך כדור אש (מתקפת נזק מיידי), מגן קסם (מתקפת העלאה) ורסיסי קרח (מתקפת נזק מיידי). אתה רואה אור אדום מסתנן ממערה ואתה חושב לעצמך."מעניין אם יש שם שד חזק או משהו מעניין אחר". פתאום אתה שומע נהמה מאחוריך ואתה רואה 3 שדים מסוג זומבי מים (כוכב אחד) מתקדמים לעברך. לכל אחד מהם יש 15 חיים ומתקפה אחת בשם שריטה(מתקפת נזק מידי)

אתה יכול לכתוב לי את ההתקפות בדפ"ד?
אש טוב על מים או חלש על מים?
מים טוב על מים?

מאריוס משלח סילון רסיסי קרח על זומבי המים. הוא מפזר את הרסיסים כך שרסיסי הקרח יפגעו בכל שלושת הזומבים.

יתוקן. תודה שהפנתה את תשומת ליבי לכך.
--------------------------------------------------
שני זומבים נפגעים מרסיסי הקרח ויורד להם 5 נזק אך הרסיסים לא פוגעים בשלישי.
עכשיו תורם של הזומבים והם מנסים לשרוט אותך אך ברגע שהם מנסים לצעוד הם נופלים על הפנים. למרות זאת אחד מהם קם ומסתער עליך אך הוא איטי במידה מוגכחת. אתה מתחמק, תופס לו בראש ומעיף אותו אחורה

כעת תורך

מאריוס מארקורוס:
הכדור אש מעיף את הזומבים כמה מטרים לאחור ויורד לכל אחד מהם 5 נזק. אתה שולח עליהם רסיסי קרח ושני מהם מתפרקים. לשלישי נותרו 5 חיים והוא מנסה להתקדם אך בכיוון הלא נכון והוא נופל כל הדרך למטה. אתה שומע אותו מתפוצץ למטה.
קיבלת מהקרב 30 כסף שדים+ עין זומבי

קנו (הידאקי) זנטרו: התחלה
אתה,מיזוקי ואקיהיקו נכנסים לחדר של רזנו. הוא בדיוק מסתכל במפה שמראה את ארבעת האיים ובוחן אזור מסוים באי הכחול. הוא מבחין בכם ומסתובב."בדיוק בזמן. הנה המשימה הראשונה שלכם. היא אמורה להישמע ממש קלה אבל היא ממש לא" הוא אומר עם חיוך על הפנים."ממש קרוב למיקום של יד הקרח יש מערה שגרים בה עדר של שדי קרח שנראים ככה".הוא מראה לכם הולוגרמה של יצור בגובה 5 מטר עם משהו שנראה כמו תותח על היד."המשימה שלכם היא להביס אחד ולגרור את הגופה שלו לכפר"."נשמע ממש קל באמת" לוחש לך אקיהיקו". רזנו שומע אותו."הזכרתי שיש שם עזר של יצורים כאלה? ברגע שאחד מהם מותקף כל יצור כמוהו שיראה אותכם יתקוף אותכם והם לא רחמניים במיוחד" הוא אומר."בהצלחה!"

"באמת אקיהיקו? אפילו אני מזהה שזאת לא משימה קלה במיוחד.. כאחד. אבל אנחנו צוות! ואם זה מה שאתה אומר, אז זה בטח נכון... רנזו! אנחנו נשלים את המשימה הזאת. אבל יש לי שאלה אחת.. אנחנו נקבל פרס לאחר מכן?" אני אומר. גם אם רנזו אומר שכן וגם אם לא אז אני אומר "אוקיי, בואו נזוז!". לאחר מכן כשאנחנו יוצאים אני מתחיל לכת עם חברי לעבר (לא ממש לשם. לא באלי שהם יראו אותי עדיין) המערה שרנזו אמר לנו ללכת אליה. "אוקיי אקיהיקו, מה התכנית?" אני שואל אותו ומחכה לתשובתו. לאחר מכן אני פועל לפי תכניתו של אקיהיקו בלי היסוס, בידיעה שהוא אסטרטגה טוב ממני פי 10.

popo reto:
"זה קל" הדמות אומרת. "פשוט זרוק את הקלף על הרצפה והוא יזומן". אתה עושה בדיוק כפי שהוא אמר ומתוך הקלף מופיע סקליטון אדום אש (שני כוכבים) עם אלה ומגן. הסקליטון השחור נראה מבולבל והסקליטון שזימנת מחכה לפקודתך!

Napstab
"אז זאת התוכנית" הוא מתחיל."רזנו אמר שעדיף שנתקוף את אחד מהם בלי שהאחרים יראו אז נצטרך להוציא אחד מהם החוצה. ברגע שהוא יהיה רחוק מספיק מהמערה אנחנו מביסים אותו ואז כבר נחשוב על דרך לגרור אותו"."תוכנית טובה" אומרת מיזוקי."הבעיה היא איך נגרום לאחד מהם לצאת"."זה כבר יותר. אחד מהם תמיד שומר על הפתח למערה" אומר אקיהיקו."פשוט נגרום לו לרדוף אחרינו". אתם מתחילים ללכת ואחרי כמה דקות אתם רואים את המערה מרחוק. פתאום מזנקת עליכם משום מקום לוחם דג משורין (3 כוכבים) עם גרזן קרח בכל יד. הראשונה שנפגעת היא מיזוקי. שזני הגרזנים מוטחים בחזה שלה והיא כושלת כמה מטרים. למרבה המזל. הגרזנים עשויים מקרח אז הם לא גורמים הרבה נזק

הודעה לשניכם: תכתבו תגובות בעלות 2 שורות אחרת אני מעיף אותכם מהמ"ת

popo reto
הסקליטון שלך לא ממש מבין את הפקודה אבל לוקח חץ ויורה אותו על הסקליטון השחור. החץ ננעץ בקסדה שעל ראשו והוא נועץ בך מבט של "אני הולך להרוג אותך".
עכשיו תור הסקליטון השחור והוא גם כן לוקח חץ אבל מפספס את הסקליטון שלך במלימטר.
עכשיו תורך

dragonitzan
אתה רואה שביל של חומר ירוק דוחה. אתה עוקב אחריו לתוך המערה ומגיע לחדר שבמרכזו יש באר לבה ענקית. בצד השני יש מנהרה ובתוכה את האור האדום."אז אני מבין שהחלטת להיכנס לצינוק שלי?" נשמע קול מאיים."אין בעיה. הנה האתגר הראשון!". הבאר לבה מתחילה לבעבע ומתוכה מתפרץ בשאגה ציקלופ לבה (4 כוכבים). אתה מבין שיהיה ממש קשה להביס אותו. ציקלופ הלבה שואג ומסתער עליך ואתה בקושי מצליח להתחמק מההתקפה הראשונה שלו

donVT
אתה זורק את הקלף על הרצפה ופתאום סלע פוגע במיקום שבו צונח הקלף. כאשר הסלע מתפוגג עומד שם לוחם ערפלי (2 כוכבים). תולעת האש לא מתרשמת ומנסה לתקוף את הלוחם בנשיכה אבל הלוחם פשוט מתפוגג ומופיע כמה מטרים ממיקומו הקודם.
עכשיו תורך

אני הולך אל הסקילטון השחור ומרביץ לו, תוך כדי אני שואל "אף אחד לא אמר שאסור לעשות את זה!"
אני קורא לסקילטון שלי לעזור לי

אתה הולך אל הסקליטון ונותן לו אגרוף בפרצוף. הוא כושל מעט ואז ננעץ לו חץ בפרצוף והוא נשרף לאפר.
קיבלת 30 כסף שדים+ עצם סקליטון שחור

אאוט: למה זה לא ספוילר?
אין: אני לוקח איתי את העצם של הסקילטון וכותב עליה את השם שלי, את העצם אני שומר ככלי נשק.
אני שואל "מה לעשות עכשיו?"
אביעד

אאוט: כשרק שחקן אחד מגיב זה לא יהיה ספוילר

popo reto
הדמות אומרת:"קח את הסקליטון. הוא שלך עכשיו. הסקליטון נעלם בענן אבק ונכנס לתוך הקלף שעל הרצפה. אתה מרים את הקלף ואז מגלה שהדמות פשוט נעלמה.

dragonitzan
הציקלופ לא מתרשם במיוחד. הוא מניף את ידו וחומת להבות שורפת את רסיסי הקרח. הוא שואג עליך ואגרוף בוער מתגשם באוויר. הוא מסתער עליך ומעיף אותך על הקיר.
כעת תורך

מגניב! יש לי את החייל הראשון שלי! אני מסתכל על הדמות
אאוט: אני רוצה לראות את הדמות.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה