מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

משעול אפל- עץ משחק (מיזם אספמיה) [5\5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

Re: משעול אפל- עץ משחק (מיזם אספמיה) [5\5]

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 ינואר 2017, 00:15

ג'יסון מצדיע, "קפטן ג'יסון, סגן ראש מחלקת חקירות, המפקד!" הוא אומר במהירות,
(לא יודע עם יש בארה"ב תעודה סטייל חוגר, אבל בוא נניח שכן." הוא שולף את התעודה שלו, וכן את התג המראה את השייכות שלו למשטרה הצבאית.
"אלה היועצים שגויסו לחקירת החייל הנעדר שלך, המפקד, לצערי יש פה עדויות למחדל חמור באגף הרפואי של היחידה שלך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 20 ינואר 2017, 00:26

פרופ' גאטלינג מציג תעודת חברות באקדמיה. "אני נציג האקדמיה בחקירה הזו. נעים להכיר."
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 20 ינואר 2017, 09:02

נייט נשאר רגוע, ומטציא את התעודה שלו ממשרד עורכי הדין ''נייט רוזנברג, תמיכה משפטית''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
תשובות: 2

שליחה על ידי tales quit wind » 27 ינואר 2017, 01:08

OUT
אני ממש מתנצל על האיחור בתגובה.

IN
מפקד הבסיס מביט בתעודות בזלזול מופגן. "אני לא יודע אם אתם מי שאתם אומרים שאתם, ולא נראה לי ככה. אני נותן לכם שלוש דקות לעוף מהבסיס שלי או שתסתבכו."
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

שליחה על ידי yellow_acid » 27 ינואר 2017, 01:15

"בואו נזוז, אני לא חושב שיש לנו מה לעשות כאן".

OUT
ברעיון ניצחנו את הסצינה אז אני חושב שאין מה לדחוק את המפקד עכשיו. במיוחד שהרופא הבטיח להעביר חומרים.
מקסימום נעשה לו ביקור על אזרחי בהמשך.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 ינואר 2017, 01:27

ג'יסון מרגיש את הכבוד שלו נפגע, ומשהו בו אומר לו שיש מצב שהמפקד עצמו מעורב בקנוניה. יכול להיות שכל הבסיס הזה מודע לעניין שקורא פה, והכל זו פעולת טיוח אחת גדולה.
ג'יוסן כבר למד איך זה להילחם באנשי צבא בכירים, הם שונאים שמישהו מנסה לצאת חשוב יותר מהם...
"אם כל הכבוד המפקד, אני קצין בכיר במשטרה הצבאית, אם אתה מאשים אותי בזיוף תעודות, שזו עבירה חמורה ביותר, אני מצפה ממך לגבות זאת בטענות מוצדקות ובהוחכות, כי הרי ברור שכל מה שצריך לעשות זה לפנות לשלישות במקום הזה, ואלו יוכלו להוכיח לך לפי התיק האישי שלי, שאני מי שאני טוען שאני. למעשה, אם לא היית ייודע, הייתי אומר שאתה מנסה להעיף אותי מהבסיס שלך קצת יותר מידי מהר, אני לא מצפה ממך להיות הקצינים המבחילים שדואגים להזמין אותי לקפה ולדסקס איתי על עיניינם ברומו של עולם בתקווה שאשכח את הסיבה בגינה הגעתי, אבל יש סיבה בגינה יש לוח מטרה עם הפרצוף שלי איפשהו, והסיבה היא שאני לא אחד שנותן לאמת לעבור לידו.
עכשיו, יש לנו פה מקרה מצער שבו הרופא בבסיס שלך, הראה החכות חותכות לכך שנעשה פה משהו, שאני מקווה שהוא רק טעות רפואית, אם כי אני בספק. יותר סביר שמסתתר פה משהו מסריח כל כך, שזה בושה לצבא אהר"ב שרק עכשיו מישהו שם לב לכך, אלא אם כן יש מישהו בדרג גבוה, שמנסה לטייח את זה.."
ג'יסון כבר למד שהפה שלו מכניס אותו לצרות, לא שזה הולך לעצור אותו. "אז יש לנו שתי אפשרויות, האחת, אתה וכל הצוות שלך עולים על הרגלים כדי להסביר את הפרשה הזו, עכשיו, מולי ומול הצוות שלי, מבלי כל הזדמנות להעלים חומר תוך כדי "הלבנה" (הפעולה של העברת חומר מרשת צבאית לרשת אזרחית) או כי "מחשב כלשהו נשרף במפתיע" (ג'יוסן עושה תנועת מרכאות עם האצבעות.) או שאתה מגרש אותי מפה, ואני חוזר יותר מהר מהזמן שייקח לפקידה שלך לצלצל לש.ג כדי לוודא שהלכתי, רק שהפעם אני מלווה בצוות מלא של המשטרה הצבאית, לרבות צו משפוט המקנה לי אפשרות לעשות חיפוש יסודי ומלא בבסיס שלך, ולתחקר את כל מי שאני רוצה, כמה זמן שאני רוצה. ואתה יודע, גם אם אני לא אמצא כלום, ואני בספק שאני לא אמצא כלום, כולם יזכרו שאתה והבסיס שלך הייתם מוקד של חקירה מלאה של מ"צ, ואולי, רק אולי, יש משהו בזה שחקרו אותך. ומשם אתה יכול להגיד שלום לקידום, שלום לתפקיד עם משכורת גבוה יותר, שלום ליוקרה, ושלום להזדמנות שיום אחד, תוכל להיות מישהו חשוב באמת. וכדי שתבין, אין לי מה להפסיד, במקרה הגרוע ביותר החקירה תתגלה כנתיב סגור, ואני אולי אנזף על ביזבוז משאבים של הצבא, אולי.
אני יכול להיות הסיוט הכי גרוע שלך, או החצ'קון המעצבן שמופיע לקצת זמן, ואז נעלם. תחליט אתה"

OUT
המאפיין שלי מופעל? זה אומר משהו?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 פברואר 2017, 16:22

טיילס?
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 פברואר 2017, 13:42

המשחק מוקפא או מה?
שלח תגובה