יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

משעול אפל- עץ הרשמה [5\5] (מיזם אספמיה)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 דצמבר 2016, 20:09

ד"ד עם נותנים (מטעמי נוחות בספוילר.)
ספוילרהצג
תכונות
לחימה: 7
נהיגה: 3
מדע: 9
התחבבות: 5
זריזות: 3

מאפינים
"אין שחור ולבן, החוק הוא חקוק בסלע, אני לעולם לא יקבל עבירה על החוק, אקח את החוק לידיים, או אעבור עליו בעצמי."

"כולם מסתירים סודות, אני לא יכול לבטוח באיש, אלא אם כן הוא הרוויח זאת ביושר, ובעובדה קשה, אז מה אם זה הופך אותי לשמוק."

משאבים
מחלק החקירות (2) - למחלק החקירות יש לא מעט כוח, בעת הצורך הם יכולים להפעיל לחץ על גורמים אחרים, או לגשת למידע אשר נחשב למסווג בשביל הרבה גורמים אחרים, אם זאת, ג'יסון על אף דרגתו הגבווה, לא יכול להשתמש במשאבים של המחלק ללא הגבלה, לרוב הוא ידרש להחזיר טובות בתוך המחלק על מנת לקבל תמיכה מהגורמים (בדרך כלל ויתור על חומר חקריה על מנת שאחר יוכל לקבל את הקרדיט.) או להצילח לשנכע את מפקד המחלק להוציא פקודה לפיה יש לעזור לו, מה שידרוש מג'יסון להוכיח שהנושא קשור לחקירה של המחלק, ולא חשבון אישי.
ידע 1

*הערה- מציין כי ג'יסון מעשן כבד.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 12 דצמבר 2016, 23:21

נתונים:
ספוילרהצג
תכונות:
לחימה - 5
נהיגה - 3
מדע - 9
התחבבות - 7
זריזות - 3
מאפיינים:
"הבנת אנשים היא הסוד להצלחה. בחיים, כמו באקדמיה, קשרים אישיים הם הדרך להתקדם. ואם זה לא הולך -לכל אדם יש נקודות עליהן ניתן ללחוץ וכל האמצעים כשרים."
"אני הנצר האחרון לשושלת גאטלינג ועל כן חובתי היא להימנע מסכנות מיותרות. לא אנוח ולא אשקוט עד שאחשוף את האמת, אולם יש להאבק במיזם בשיטותיו שלו - בשקט ומהצללים."

משאבים:
הרשת האקדמית (2) - לאורך שנותיו הרבות באקדמיה, הפרופסור יצר לעצמו רשת של קשרים מסועפים אשר מאפשרים לו להשיג עזרה כמעט בכל תחום אפשרי - צריך לפרוץ למאגר מידע ממוחשב? פונים לפרופסור ממדעי המחשב שמתמחה באבטחת מידע. צריך לנתח חומר כימי מיסתורי - פונים לפרופסור לכימיה. הרשת מתפקדת על מערכת מסובכת של טובות וחובות, והפרופסור יושב במרכזה. על כל טובה שאתה מקבל ממישהו - עליך להשיב לו בטובה. הטובה יכולה להיות דברים רבים - ביצוע הכרות בין מעניק הטובה לספונסר למחקר, סיוע במחקר של מעניק הטובה וכד' - הכל תלוי בסיטואציה ובקשר בין המעורבים.

ידע - 1 (לא בטוח שהבנתי את דירוג הידע כמו שצריך - אפשר להתחיל עם יותר?)
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 13 דצמבר 2016, 03:35

אוקיי. כמה הערות.

א. דירוג הידע משותף לכל הקבוצה, ומודד עד כמה אתם מודעים לעומק הקונספירציה. הוא מתחיל ב-1 ובסופו של דבר יגיע ל-3, כשתדעו מה קורה מסביבכם.
ב. לגבי המשאבים שיצרתם- הם מעולים, רק אל תשכחו שמשאבים ברמה 2 יעילים יותר, אך זמינים פחות.
ג. yds- המשאב שלך נשמע לי קצת מוגבל, וחבל לבזבז משאב 2 על דבר כזה. הייתי מציע לך לפצל אותו לשני משאבי 1- נגיד, איש קשר כלשהו מהאגודה שיכול להשיג לך גישה לחומרים שלה או ראיונות עם ניצולים, ואיש קשר נוסף שיתעסק בתחום אחר (אולי עורך דין או עיתונאי חוקר מתקופתך כעורך דין?)
ד. כמה מילים על מאפיינים- המשחק מניח שאתם לא תשתמשו יותר מדי במאפיינים עם ערכים נמוכים, מהסיבה הפשוטה שהדמות שלכם לא טובה בזה. לכן, תמיד כדאי לכם לחפש איך לעשות את מה שאתם רוצים בדרך המתאימה לכם. במילים אחרות, המאפיין המועדף על נייט הוא התחבבות, ולאחריו מדע; המאפיין המועדף על ג'יסון הוא מדע ולאחריו לחימה; המאפיין המועדף על גאטלינג הוא מדע ולאחריו התחבבות.
אני רואה כאן בעיה- שאתם עשויים לדרוך זה לזה על הרגליים; כולכם מתעסקים מאוד במדע, והזנחתם לחלוטין את הצד של הזריזות והנהיגה. עצה אחת שאני יכול לתת זה שתשנו קצת את המאפיינים, כדי שכל דמות תוכל למצוא מה לעשות ולא תריבו ביניכם כל פעם מי משתמש במאפיין; למשל, אני חושב שנייט יכול לעבוד היטב גם עם נהיגה 7 ומדע 5; את המאפיינים של ג'יסון הייתי משנה (בתיאור הדמות שלו הוא מתואר כחסר יכולת חברתית, אז הייתי נותן להתחבבות 3, ומקפיץ למעלה את הזריזות או נהיגה, שני תחומים שהיית מצפה מחייל לשלוט בהם); גאטלינג נראה לי בסדר. אפשרות אחרת, אם עדיין כל אחד מכם רוצה את המדע במיקום גובה (עדיין הייתי משנה עבור ג'יסון את העניין עם ההתחבבות), זה שנצמצם את המדע לתחומי עניין- כל אחד יציין בסוגריים עבור מאפיין המדע שלו שני תחומי עניין- למשל, מדע (ביולוגיה ורפואה) או מדע (מחשבים וכלי נשק), וכך לכל אחד יהיה את תחום ההתמחות שלו בלי להפריע לאחרים.
ה. בכל מקרה, נחכה עד מחר בערב ואם לא יגיע שחקן רביעי נתחיל את המשחק! אני אסביר איך יוצרים את השמועות הראשוניות ועוד כמה דגשים, ותוכלו לצלול אל מסתרי העולם האפל.
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 דצמבר 2016, 08:05

אני מסכים, אבל לא הייתה לי כל דרך אחרת לתת לדמות שלי יכולת לקרוא אנשים... בסופו של דבר זה מה שחוקר צריך לדעת.
אם נפצל את תחום המדע זה יפטור את הבעייה, (בכך שאני אקח מדע-פלילים ואז זה יכסה את התחום)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 13 דצמבר 2016, 12:47

אפשר בהחלט לשים את קריאת אנשים תחת התחבבות, זה התחום שמכסה את כל היחסים החברתיים, ונשמע לי יותר מתאים מאשר מדע. כלומר, אפשר לקרוא למאפיין התחבבות 'יחסים בין-אישיים' והוא ייצג את אותו דבר, פשוט יישמע מסורבל יותר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 דצמבר 2016, 13:49

כן, אבל זה יוצר את הניגוד
כדי לקרוא אנשים טוב ולחקור אותם אני צריך חברה גבווה.

כדי להיות שמוק אני צריך חברה נמוכה.

שוב, סוג החקירה שלי הוא לא לשכנע מישהו לספר את האמת, אלא להבחין בסממנים שהגוף שלו מראה כדהוא משקר
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 13 דצמבר 2016, 14:04

נשמע מעניין, ומיזם אספמיה מזכיר באופן חשוד את הקונספירציות שרצות ברשת על הקלינטונים.
לשחק האקר חובב גאג'טים הולך?
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 13 דצמבר 2016, 21:59

yellow_acid- בהחלט
אוקיי, אז אני מציע שכל אחד מכם יפצל את המדע שלו לשני תחומים.
liorgonen3- אני עדיין ממליץ שתעביר את ההתחבבות ל-3, ותקפיץ משהו אחר במקומו.
yds- שני המשאבים שלך ממוקדים באותו נושא, שזה קצת חבל, כי אם תחקור משהו שלא קשור לנאצים, לא יהיה לך משאב שיכול לעזור לך.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 דצמבר 2016, 22:14

גרסה ב' -כאשר אני כבר לא צריך התחבבות כדי לקרוא אנשים.
ספוילרהצג
תכונות
לחימה: 7
נהיגה: 3
מדע: 9 קרמינולוגיה וגוף האדם - (הכוונה בגוף האדם היא פחות למחלות וכאלה, אלה יותר לכך שהגוף מגיב אחרת שבן אדם לחוץ/משקר וכו' לא היה לי שם טוב יותר.)
התחבבות: 3
זריזות: 5

מאפינים
"אין שחור ולבן, החוק הוא חקוק בסלע, אני לעולם לא יקבל עבירה על החוק, אקח את החוק לידיים, או אעבור עליו בעצמי."

"כולם מסתירים סודות, אני לא יכול לבטוח באיש, אלא אם כן הוא הרוויח זאת ביושר, ובעובדה קשה, אז מה אם זה הופך אותי לשמוק."

משאבים
מחלק החקירות (2) - למחלק החקירות יש לא מעט כוח, בעת הצורך הם יכולים להפעיל לחץ על גורמים אחרים, או לגשת למידע אשר נחשב למסווג בשביל הרבה גורמים אחרים, אם זאת, ג'יסון על אף דרגתו הגבווה, לא יכול להשתמש במשאבים של המחלק ללא הגבלה, לרוב הוא ידרש להחזיר טובות בתוך המחלק על מנת לקבל תמיכה מהגורמים (בדרך כלל ויתור על חומר חקריה על מנת שאחר יוכל לקבל את הקרדיט.) או להצילח לשנכע את מפקד המחלק להוציא פקודה לפיה יש לעזור לו, מה שידרוש מג'יסון להוכיח שהנושא קשור לחקירה של המחלק, ולא חשבון אישי.
ידע 1

*הערה- מציין כי ג'יסון מעשן כבד
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 13 דצמבר 2016, 22:35

אולי קריאת פנים?

בכל מקרה, ברגע שyellow_acid יעלה דף דמות, ושהשאר יעדכנו את דפי הדמות שלהם (חלוקת המדע לשני תחומים), נתחיל.
yds

שליחה על ידי yds » 13 דצמבר 2016, 22:38

אני פשוט לא רואה איך משרד עורכי דין יעזור לי...אלא אם למישהו יש רעיון יותר טוב?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 13 דצמבר 2016, 22:41

ליאור - שפת גוף?
אני מפצל את המדע להיסטוריה ושפות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 דצמבר 2016, 22:42

שפת גוף, בדיוק המילה שחיפשתי . קרימינוגליה ושפת גוף
סמל אישי של משתמש
tales quit wind

שליחה על ידי tales quit wind » 13 דצמבר 2016, 23:29

עיתונאי חוקר באופן כללי זה משאב יעיל, לא חייב שיתמחה בנאצים.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 14 דצמבר 2016, 13:36

יש מקום פנוי? הנה דפ"ד בכל אופן...
ספוילרהצג
מרלה פונקיבסור היא כתבת עיתונים כושלת, שלהוטה להשיג כתבה ראויה, ולא משנה לה המחיר. היא גרה בבית הוריה יחד עם סבתה. אך יום אחד היא מצאה מכתב אזהרה שיועד לסבתא שלה. המכתב אמר לסבתא לתת את ה"דבר" (לא היה מצוין מהו) תוך שלושה ימים, או שאספ' יבואו. מרלה זרקה את המכתב במחשבה שהוא סתם מתיחה, אבל כשסתבה נמצאה מתה לאחר שלושה ימים היא הבינה שיש פה חומר טוב. לאחר חיפושים רבים היא הבינה שאספ' זה אספמיה, ויצאה לחפש אחריהם. לא בגלל נקמה, אלא בגלל שהיא הבינה שזו יכולה להיותץ כתבה מצוינת.
כשרונות:
 לחימה: 5
 נהיגה: 3
 מדע: 3
 התחבבות: 7
 זריזות: 9
מאפיינים: אני אמלא בהמשך, כשיווצר לה אופי, את השני.
מרלה תעשה הכל לכתבה טובה. היא יכולה להיכנס לסכנות עצומות, לסבך עיניינים וללכת למלכודות בטוחות אם זה יפיק לה כבה מצליחה.

משאבים: כתבה עיתונאית (1): מרלה יכולה לשלוח כתבה לפרסום בעיתון הכושל שלה. לא רבים יראו אותו, אבל אלו שראו משהו דומה ואת הכתבה יכולים לענות לה בחזרה, וכך היא יכולה להשיג מידע ממקורות שונים, יחד עם סיכוי קטן לעוד משאבים. יש בכך סיכון אך סיכוי טוב. מרלה צריכה מדי פעם לשלוח כתבה לבקשת העורך. [זו בעצם הטעינה השל המשאב].
מבקר עיתונים (1): מרלה מיודדת עם מבקר עיתונים אחד שמכיר כל כתבה בערך שנכתבה, כך שאם פורסם מידע שקשור לאספמיה מבקר העיתונים יוכל לעזור למרלה למצוא אותו.

נ"ב - באמיתי אני בן אבל אני רוצה לשחק דמות נשית במשחק פעם אחת...
נערך לאחרונה על ידי dragonitzan ב 14 דצמבר 2016, 18:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלח תגובה