ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

משעול אפל- עץ הרשמה [5\5] (מיזם אספמיה)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
הודעות: 219
הצטרף: 15 יוני 2012, 17:31
תשובות: 2

משעול אפל- עץ הרשמה [5\5] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי tales quit wind » 09 דצמבר 2016, 01:55

רוברט אחז בידו האחת את האקדח שלו, ועם השנייה פתח את הדלת. המחסן היה חשוך למעט קרני אור שחדרו מהחלון המאובק. נראה כאילו רוח סערה נשבה בתוך החדר- השולחנות הושלכו לכל עבר, כיסאות היו מנופצים על הרצפה, ודפים היו מפוזרים בכל מקום.
רוברט כרע על רגליו באבק והחל לחטט בדפים. אנקה פרצה מגרונו. הוא איחר! אחרי כל המאמצים שעשה כדי להגיע לכאן- עוזר השופט ששיחד, האסיר שתחקר, הנער המסומם שפגש- הוא איחר את המועד. הם היו כאן לפניו, והעלימו את כל הראיות.
הוא הניח את האקדח מידו כדי להרים דף מקומט אל האור. הוא יכל בקושי להבחין באותיות דהויות:
"פרויקט שער מעבר, תיק מס' 433516, סוכם בידי-"
קול דריכת אקדח נשמע מאחוריו, ורוברט שמט את הדף מידו. הוא לא סתם איחר את המועד- הוא צעד לתוך מלכודת...


מיזם אספמיה היא שיטה ישראלית עבור משחקי חקירת קונספירציות- בסגנון של X Files.
מיזם אספמיה הוא ארגון מרושע הנמצא בצללים. כל אחד יכול להיות חלק ממיזם אספמיה. השכנה אוהבת החתולים שלך. הבוס שלך בעבודה. הנשיא. אף אחד לא יודע מה באמת מיזם אספמיה מנסה להשיג, אך יש שמועות. שמועות על סודות שהוסתרו, על מזימות שנרקמו, ועל אנשים שנעלמו.
במשחק תשחקו את האנשים שמנסים להגיע אל האמת, ולעצור את חברי מיזם אפסמיה לפני שיספיקו לבצע את מזימתם הנוראה.
המשחק יתמקד בקונספירציות הקשורות בחייזרים, ניסויים בבני אדם ודברים בסגנון.
אל תדאגו אם אתם לא מכירים את השיטה- אני אתקצר את החוקים עבור מי שירצה לשחק.

מה צריך כדי להצטרף?
מוכנות להיות נוכח במשחק (קצב תגובות רצוי מדי יומיים בערך) ולכתוב תגובות משוקעות ומעניינות.
לשלוח כאן דמות- לא צריך נתונים מכניים משום סוג. ספר לי מי אתה, למה אתה רודף אחרי מיזם אספמיה (האם אתה מאמין בחייזרים ומנסה למצוא אותם? חושד בממשל וכל מי שקשור אליו? אחיך עסק בנושא ונהרג בפתאומיות?), ובמה אתה עוסק- פרופסור באוניברסיטה, איש השירות החשאי לשעבר, וכו'. מומלץ להיות בעל תחום עיסוק שמאפשר לך גם לחיות וגם לצאת לחקירות- עיתונאי חוקר, נווד המתקיים על מענק שחרור מהצבא וכו'.
הדמויות והחקירות יתנהלו בארה"ב, אז צרו רקע בהתאם.
ארבעה שחקנים זו הכמות הטובה ביותר לדעתי, אך המשחק יתחיל גם אם יהיו רק שלושה.
נערך לאחרונה על ידי tales quit wind ב 15 דצמבר 2016, 00:47, נערך 4 פעמים בסך הכל.
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
yds
הודעות: 2907
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [0\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי yds » 09 דצמבר 2016, 09:21

ד''ד
שם-נייט רוזנברג (nate rozenberg)
סיפור-נייט הוא צעיר יחסית, נכדו של ניצול שואה, ופרטיזן. ברגע שנגמרה המלחמה, הסבא יצחק רוזנבלום הפך לצייד נאצים, והוריש את התפקיד, ביחד עם תיק המסמכים החום של אביו, בו נאגר כל המידע שהוא הצליח לאסוף על הנאצים,במיוחד על הקצינים של המחנה בו היה, ונאמר עליהם שערכו ניסויים מזוויעים השבויים כדי להרוויח עוד כוח, לבנו. אביו של נייט התחיל לחקור את נסיבות הפטירה של אבא שלו, וגילה שבימים שלפני שהוא נפטר, אחד ממבקריו בבית החולים היה אדם מסתורי, לבוש כובע וחליפת ערב ישנה, שנהג לתת לו בקבוקים קטנים של וויסקי להעביר את הזמן בטיפולים. לאחר חקירה, הןא גילה שאריות רעל בוויסקי, והקלטה מצולמת של האיש נכנס לחדר, כשקת של אקדח מציצה מכיסו. למחרת היום בו צולמה ההקלטה, הסבא יצחק נלקח לקבורה. אביו של נייט נעלם בפתאומיות לפני חמש עשרה שנה, משאיר אחריו רק את תיק המסמכים ובקשה מנייט שימשיך את עבודתו, ובכך אילץ את נייט לעזוב קריירה מצליחה בעריכת דין לטובת המחקר.
כיום נייט נודד, מחפש מידע על מי שביצעו את הניסויים. למרות שהמסע שלו התחיל באי רצון, כיום הוא רואה בו כמעט שליחות. למרות שהוא עדיין לא יודע איך קוראים להם, הוא האדם עם כמעט הכי הרבה ידע בעולם על פעולתו של המיזם בתקופת השואה. יש לו בתיק מסמכים, מחשב נייד, דיסק און קי, שתי פחיות בירה, חטיף אנרגיה, מפתחות, ארנק ואת האקדח של סבא, עם רשיון לירי.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8086
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [1\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 דצמבר 2016, 20:15

ד"ד
ספוילרהצג
שם- סרן ג'יסון מקניט. (סקווט)
גיל 25
ניט נולד לפני 25 שנה בבוסטון מסצ'וסטס למשפחה מהמעמד הגבוה, אביו היה סנטור מצולח ושופט ידוע בעבר, אימו הייתה מנהלת של רשת עיתונים בעלת פריסה בין לאומית. הוא היה בן יחיד, והם גרו בבית סטריוטיפי של משפחות עשירות, עם דיוקן ענק של סבו שהיה תלוי בבית, ועם עץ משפחתי ארוך אשר מגיע עד לתקופה הקולינאלית, כאשר לכל אורך הדרך, משפחת מקניט תמיד הייתה משפחה חשובה, אשר בניה היו תמיד החזיקו במשרות בעלות השפעה.
לאור העיסוק של הוריו, מצא עצמו ג'יסון לבד באופן סדיר, ולא פלא שבחר לעבור ללמוד בפניימה צבאית.
למורת רוחם של הוריו, גי'סון גם התגייס לצבא ארצות הברית, והוצב בחיל המשטרה הצבאית, במחלקת החקירות.
אחרי סבב בעירק, גי'סון התנדב להישלח להכנה לקצונה, והיה ממצטיני הקורס.
גיסון המשיך את הקרייה הצבאית שלו באגף החקירות, והוצב באגף חקירות פנימיות, במהלך שירותו חשף ג'יסון קנוניה צבאית למכירת נשק, וזכה להכרה רבה, אשר גרמה להקפצתו לדרגת סרן, ולמשנה לראש המחלקה.
כשהזמן עבר, החל ג'יסון להתחקות אחרי מוצא משפחתו, כאשר הוא מתחיל להבין שהכוח של משפחתו מגיע ממניעים לא כשרים בהיכרח.
ג'יסון תמיד היה אדם ישר, הוא לא סבל "קומבינות" שהיו בצבא או מחוץ לו. כאשר הניסיון שלו לחקור את נושא משפחתו לעומק העלה חרס, הוא החל להאמין שהוא פשוט היה פרונאידי.
עד אשר נפגש ערב אחד עם אביו.
במסגרת הפגישה, הציג אביו של ג'יסון למס' אנשי ממשל, חלקם בכירם וחלקם זוטרים, כאשר זה התגאה בבנו אשר הצליח להציע עצמו במקום חשוב, תוך רמיזה כי כעת, יכולו לטייח את "המבצע" (כך אביו קרא לזה.) בעזרת ג'יסון.
לקח לג'יסון מס' דקות להבין מה קורה, הוא נטש את החדר בכעס, ואף נישא לדווח על אביו ועל אותם אנשי ממשל לרשויות. האמת היא שהוא לא היה מופתע שהתיק תורפד, ושלא היה ניתן להשיג כל חומר חקירה בנושא.
ההפתעה הייתה כאשר הוא ניסה שוב לחפור על משפחתו, ההפתעה הייתה מכתב מעו"ד המודיע על נישלו מההון המשפחתי, בטענה כי מעולם לא היה בנם הביולוגי של הוריו. משפט קצר התנהל בנושא, אבל במהלכו הוצוגו מסמכי אימוץ, ואף בדיקת DNA אשר תמכו בטענה, גיסון נזרק מביתו.

באחד הימים בהם עוד המשפט התקיים שמע ג'יסון את אביו ואמו (לכאורה) מדברים, כאשר אימו מתלוננת בפני אביו כי "כאשר הזמנו אותו, חשבתי שהוא אמור היה לשתף פעולה באופן מלא." ג'יסון לא הצליח להבין על מי או מה הם מדברים, אבל המשפט הזה נכנס לרשימת החשדות שלו.

גי'סון שינה את שם משפחתו לסקווט, וחזר לחיק הצבא ומחלק החקירות, האנשים היחידים שבהם הוא בוטח כיום.
כעת, על שולחנו של ג'יסון הוגש תיק חקירה חדש, לפיו מס' חיילים מאריות הים אשר חזרו מסבב בעירק ערקו באופן מפתיע, ובני משפחותיהם טוענים כי לא יצרו איתם כל קשר. וג'יסון ימצא את הזמן והדרך לחקור את הנושא, תוך כדי שהוא ימצא את התשובות על המשפחה שלו, וידאג להכניס את כל המושחתים שמשתפים איתם פעולה למאחורי סורג ובריח.

ג'סיון דוגל בעקרונת שלו, והוא מאמין גדול ב"מערכת" הוא לא לוקח חוק לידיים, והאמונה העיקרית שלו היא שגם אם ישנם מושחתים בצמרות, אזי הם מס' תפוחים רקובים, שיש לנטרל.
החוק הוא דבר קדוש בשבילו. מה שבייחד עם חוסר היכולת החברתית המובהקת שלו, יכוילם להפוך אותו לקוץ בישבן לאחרים, ג'יסון הוא לא זאב בודד, אבל הוא נוטה שלא לשתף פעולה אם אנשים שלא "הרוויחיו" את האמון והערכה שלו (מה שאומר כמעט כול מי שלא נמצא במחלקת החקירות.) הוא מעריץ את המפקד שלו, ואף על פי שהוא הולך לפי הספר, הוא אהוד על ידי הפקודים שלו.

ג'סיון אומנם לא לוחם מעוטר, והוא מעדיף את העט על פני החרב, אבל ככל חייל בצבא, קל וחומר קצין, הוא מאומן בשימוש בנשק חם, ויכולת קרב פנים אל פנים בסיסית, לרוב הוא חמוש באקדח ברטה. כאשר הוא צריך להשתמש בסמכות שיש לו בתור קצין במחלק החקירות, הוא ילבש את מדיו בגאווה. כאשר מדובר בפעילות חקירה מחוץ למתקני צבא, הוא יראה בדרך כלל על לבוש אזרחי.

ג'סיון לא מחזיק ברכוש רב, והוא מתקיים ממשכרותו הצבאית, לכן הוא מתגורר בבסיס בו נמצאת מחלקת החקירות.

הערות/הארות?
צריך עוד משהו?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
הודעות: 219
הצטרף: 15 יוני 2012, 17:31
תשובות: 2

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [1\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי tales quit wind » 10 דצמבר 2016, 20:47

שתי הדמויות ממש אחלה. מחכה לעוד שחקן שניים ונתחיל. בינתיים, תנסו לחשוב איפה ג'יסון ונייט נפגשו? מה גרם להם לעבוד ביחד? עוד שאלה לגבי ג'יסון- הוא מועסק בידי הצבא? מתי יש לו זמן לחקור דברים משלו? או שהוא מסוגל 'להטיל על עצמו' תיקים לפי רצונו?
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8086
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [2\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 דצמבר 2016, 20:57

מעוסק על ידי הצבא, אבל הוא בדרג שמאפשר לו יד חופשית עם כיווני חקירה משלו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron
הודעות: 1603
הצטרף: 21 אפריל 2016, 19:28

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [2\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי padron » 11 דצמבר 2016, 13:17

לא מכיר את השיטה אבל אשמח ללמוד.
דפ"ד:
ספוילרהצג
שם: פרופ' הנרי גטלינג
סיפור רקע: הנרי גטלינג הוא פרופסור להיסטוריה באוניברסיטת קיימברידג׳ בבוסטון. הוא צאצא של ד"ר גטלינג, אשר המציא את המקלע שנקרא על שמו. הפרופסור חי חיים רגילים לחלוטין (עד כמה שחבר אקדמיה יכול להחשב לאדם רגיל) עד שיום אחד הגיע אליו סטודנט ובפיו טענה שנשמעה הזויה: ד"ר גטלינג היה שייך לקבוצה מסתורית אשר מניעיה מסתוריים אולם אפלים - אין בידו הוכחות חד משמעיות, אולם הוא יודע היכן ניתן למצוא אותן, ולשם כך הוא זקוק לעזרת הפרופסור. הפרופסור חשב שהוא מטורף, אולם לאחר הפצרות רבות הסכים לקרוא את החומר שבידי הסטודנט לפני שהוא מחליט. החומר לא היה רב והפרופסור קרא אותו במהירות. הוא עדיין לא היה משוכנע לחלוטין באמיתות טענות הסטודנט אולם החליט שאין לו מה להפסיד מלתת סיוע. הוא בדק בארכיונים המשפחתיים ומצא את המסמכים עליהם הסטודנט דיבר. מסמכים עתיקים ומצהיבים מתקופת הד"ר, אשר התייחסו לדבר מה אשר נקרא בפשטות: "מיזם א." ע"פ המסמכים, הד"ר אכן היה קשור למיזם המסתורי בצורה כזו או אחרת. כמו כן הוא מצא ראיוץ לכך שכמה אנשים נוספים ממשפחתו לאורך הדורות היו מעורבים במיזם. הוא צלצל לסטודנט שהוא צדק ושיבוא לראות את ההוכחות, אולם בדרך לביתו של הפרופסור הסטודנט נהרג בתאונת דרכים מסתורית. הפרופסור ראה במותו של הסטודנט הוכחה כמעט חד משמעית לכך שהמיזם עודנו קיים ועדיין פועל בצללים - יהיה אשר יהיה. הוא החליט להתמקד במחקר אודות המיזם המסתורי, ומצא הוכחות לקיומו ומעורבותו במהלך ההיסטוריה שנים רבות אחורה. המחקר עלה כסף רב, אולם הפרופסור הינו אדם עשיר שכן הוא הנצר האחרון למשפחת גטלינג, והפטנט על הנשק המקורי הניב כסף רב אשר רק המשיך להצטבר לאורך השנים. הפרופסור מתגורר באחוזה המשפחתית בפאתי בוסטון. מאז ימי הד"ר אשר צבר את ההון המשפחתי, המסורת היא שכל אחד מחברי המשפחה לומד להשתמש בנשק חם כך שהפרופסור יודע להשתמש באקדח וכמובן שבנשק המשפחתי - מקלע הגטלינג. הפרופסור מסתובב ברחבי ארה"ב והעולם במסווה של כנסים אקדמאיים ועורך את מחקרו בסתר לגבי הארגון אותו הוא מכיר רק בתור "מיזם א." או בקצרה "המיזם".
yds
הודעות: 2907
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי yds » 11 דצמבר 2016, 14:18

נראה לי הגיוני שנייט וגטלינג הכירו כי שניהם חקרו את אותה מאה, ונייט פגש את ג'ייסון כשהוא חיפש מידע על אנשי קשר של הקצינים במחנה בארה''ב, ומצא את המשפחה של ג'ייסון....מה אתם אומרים?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
padron
הודעות: 1603
הצטרף: 21 אפריל 2016, 19:28

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי padron » 11 דצמבר 2016, 14:26

זה מה שבאתי להציע לגבי נייט וגאטלינג. למרות שגאטלינג חוקר תקופה רחבה יותר.
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
הודעות: 219
הצטרף: 15 יוני 2012, 17:31
תשובות: 2

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי tales quit wind » 11 דצמבר 2016, 14:48

מעולה! נחכה עוד בערך יום לראות אם מגיע שחקן נוסף, ואם לא- נתחיל.
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8086
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 דצמבר 2016, 15:04

אולי כדי שתסביר בינתיים איך מכינים דמוית וחוקים של המשחק.... חבל לבזבז זמן
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
הודעות: 219
הצטרף: 15 יוני 2012, 17:31
תשובות: 2

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי tales quit wind » 11 דצמבר 2016, 17:00

הנה קובץ תקצור חוקים.
מאחר שתקצרתי כאן חוקים של חוברת כבת 40 עמודים, אני מקווה שהייתי בהיר די הצורך ולא פספסתי שום דבר. אם יש פרט שאינו מובן או מובהר, שאלו ואני אסביר. אחרי שתקראו, אתם מוזמנים להעלות את הנתונים המכניים של דמויותיכם.
קבצים מצורפים
אספמיה.pdf
(248.66 KiB) הורד 138 פעמים
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8086
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 דצמבר 2016, 17:54

שאלה, איזה תכונה מכסה את כל הנושא של זיהוי/אבחנה/חקירה, זאת אומרת היכולת לשים לב לדברים, לקרוא אנשים וכו', עקרונית חשבתי בהתחלה שזה יכול להיכנס תחת מדע, אבל אני כבר לא בטוח
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron
הודעות: 1603
הצטרף: 21 אפריל 2016, 19:28

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי padron » 11 דצמבר 2016, 18:19

לא הבנתי איך עובדות בדיוק נקודות קנוניה - עם כמה אנחנו מתחילים?
yds
הודעות: 2907
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי yds » 11 דצמבר 2016, 20:17

ספוילרהצג
ד"ד
רקע: -נייט הוא צעיר יחסית, נכדו של ניצול שואה, ופרטיזן. ברגע שנגמרה המלחמה, הסבא יצחק רוזנבלום הפך לצייד נאצים, והוריש את התפקיד, ביחד עם תיק המסמכים החום של אביו, בו נאגר כל המידע שהוא הצליח לאסוף על הנאצים,במיוחד על הקצינים של המחנה בו היה, ונאמר עליהם שערכו ניסויים מזוויעים השבויים כדי להרוויח עוד כוח, לבנו. אביו של נייט התחיל לחקור את נסיבות הפטירה של אבא שלו, וגילה שבימים שלפני שהוא נפטר, אחד ממבקריו בבית החולים היה אדם מסתורי, לבוש כובע וחליפת ערב ישנה, שנהג לתת לו בקבוקים קטנים של וויסקי להעביר את הזמן בטיפולים. לאחר חקירה, הוא גילה שאריות רעל בוויסקי, והקלטה מצולמת של האיש נכנס לחדר, כשקת של אקדח מציצה מכיסו. למחרת היום בו צולמה ההקלטה, הסבא יצחק נלקח לקבורה. אביו של נייט נעלם בפתאומיות לפני חמש עשרה שנה, משאיר אחריו רק את תיק המסמכים ובקשה מנייט שימשיך את עבודתו, ובכך אילץ את נייט לעזוב קריירה מצליחה בעריכת דין לטובת המחקר.

כשרונות: .
 לחימה: כמה אתה טוב בלכסח לאנשים את הצורה.-3
 נהיגה: כמה אתה טוב בשימוש בכלי רכב, מכל הסוגים והמינים.-7
 מדע: ידע ושימוש בטכנולוגיה ודברים דומים.-5-גנטיקה (ספציפית לניסויים שהנאצים ערכו במחנה)
 התחבבות: כישורים בין אישיים.-9
 זריזות: מהירות, אתלטיות, זריזות ידיים.-3
מאפיינים:אני מתנסי ברהיטות, כאילו אני עכשיו בבית משפט, ואני לא אעצור עד שאמצע את מי שרצח את סבי.
משאבים:
 גיבוי:1-איגוד ציידי הנאצים העולמי. יש לו מעט גישה לתמונות ולמסמכים נדירים על התקופה, מעט אנשי קשר שיעזרו לו לגלות עוד מידע, אפשרות לראיין ניצולים, וגישה למחלקות מחקר שבודקות את הציוד שנלקח מהמחנה
1-עיתונאי ממערכת העיתון של רויטרס, בשם ג'ק סטרון, נכד של עיתונאי ידוע שסיקר את ציד הנאצים של הסבא יצחק. ג'ק יודע על כיוון החיפוש החדש שלו, וכל פעם שהוא מוצא משהו שהוא חושב שהעניין את נייט הוא שולח לו
 ידע: 1
 קנוניה:
 נקודות שמועה:
נערך לאחרונה על ידי yds ב 14 דצמבר 2016, 19:39, נערך 4 פעמים בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tales quit wind
הודעות: 219
הצטרף: 15 יוני 2012, 17:31
תשובות: 2

Re: משעול אפל- עץ הרשמה [3\4] (מיזם אספמיה)

שליחה על ידי tales quit wind » 11 דצמבר 2016, 22:17

איזו תכונה מכסה מה? אז בעקרון הייתי אומר שלקרוא אנשים יכנס תחת התחבבות וחקירה תחת מדע, אבל חלק מהרעיון בשיטת המשחק הזו היא שכל תכונה עשויה להתאים, כל עוד אתה מצדיק את זה סיפורית. למשל:
חבורת חוקרים רוצה להוציא מידע מאיש קשר. אחד החוקרים יודע שאיש הקשר מעריץ של מרוצי מכוניות. לכן, הוא מנסה להרשים אותו בעזרת כישורי הנהיגה שלו (נהיגה). חוקר אחר רוצה לאיים עליו (לחימה), בעוד שחוקר אחר יראה לו סדרת כתמי דיו וינסה להסיק מידע מתגובותיו (מדע), והחוקר האחרון ישב איתו על כוס בירה (התחבבות). כלל המפתח הוא- אם אתה מצדיק את זה סיפורית, זה עובד.

מד הקנוניה משותף לכל הקבוצה, ואינו אישי לכל שחקן. הוא מתחיל ב-0 וכשהוא מגיע ל-6 הפסדתם!
נקודות שמועה משותפות גם כן לכל הקבוצה. אתם לא מתחילים עם נקודות שמועה, אבל יוצרים שמועות על ההתחלה בלי קשר, נטפל בזה כשיתחיל המשחק.
גם הגיבוי הוא מדד המשותף לכל הקבוצה, ומתאר את הגיבוי מאחורי כולכם יחד.
נקודות תככים ונקודות לחץ הן משאב שלי, המנחה. נקודות לחץ מאפשרות לי ליזום סצינות בהן אנשי מיזן אספמיה תוקפים אתכם, ועם נקודות תככים אני קונה נקודות לחץ או מעלה את מד הקנוניה.

yds- כל מאפיין צריך להיות משפט (בדומה להיבטים ב'גורל', נניח). למשל- לא נחוש, אלא 'דבר לא יעצור אותי בדרך אל המטרה'; לא 'עצבני' אלא 'בעל פתיל קצר'; וכו'.
הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו!
שלח תגובה