דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
שלח תגובה
plasmid
הודעות: 1679
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

שליחה על ידי plasmid » 01 אוקטובר 2016, 01:44

אתה עדיין זוכר את גן העדן, אבל זה לא זיכרון שמח. גן-מפעל שנמצא בלב היקום. הייתה פעם חלק ממנו- משרת נאמן של האל, גלגל שיניים חסר שם וחסר פרצוף שהוא חלק מהמכונה האלוהית: מלאך. עבדת בשביל לשמור שהכול ימשיך לפי התוכנית ללא חמלה או הבנה, ראית טוב ורע, רעב ועושר, כאב ונהנתנות, כולם מחושבים, מתוכננים וזזים כמו חלקים בשעון.
אבל אתה לא מכונה.
מתחת לכוח הקוסמי ולניתוק מהעולם, אתה עדיין נבנתה לחשוב ולפעול הרמה אנושית, בשביל שתהיה שימושי למכונה-אל, אבל זה גם גרם לך להישבר. אולי אלה היו בני האדם, שלימדו אותך איך באמת להרגיש בלי באמת להבין מה אתה. אולי קיבלת שני הוראות מנוגדות זו לזו, וגלגלי השיניים נתקעו ונשברו. אולי העובדה שאתה נשברת היה חלק מהתכנון של המכונה-אל, עוד קורבן בתוכנית שלו.
אבל לא משנה מה הסיבה, אתה עכשיו מנותק. אתה שד, ובכוחך שלך אתה עדיין בחיים אחרי הנפילה שלך אל העולם האפל והיפה הזה. לקחת אל תוכך את הכאוס והחופש שלו, ואתה לא תחזור לחישובים הקרים של גן העדן, אחרי שנגסת מהפרי האסור של החופש. אבל אתה עדיין כבול- אתה חייב להתחבא מהמלאכים שצדים אותך ולהבין איזה מהמחשבות שלך הם באמת שלך, ואיזה הם פשוט שאריות מהתכנות של המכונה-אל. ולכן אתה מחפש את הגיהינום- הלהבה הנצחית שמנוגדת לקור של המכונה. מקום, אמיתי או מטאפורי, שבו אתה באמת חופשי לבחור, לפעול ולחשוב, ללא פחד וללא שרשראות.
האם תבחר להישרף בגיהינום, או לשרת בגן-עדן?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

בdemon the descent, שהוא חלק מסדרת משחקי התפקידים "עולם האפלה", אתם משחקים מלאכים שנפלו, כול אחד מסיבותיו שלו- רגשות כלפי בני אדם, שאילת יותר מידי שאלות, ערעור על המקום שלו בתוכנית של האל-מכונה או כול דוגמא אחרת לרצון חופשי. אתם איבדתם את החיבור לאל-המכונה, וכך גם את הקשר למידע שלו, לתוכניות חובקות העולם שלו וליכולות שהוא הביא לכם, וכול מה שנשאר לכם הוא כמה גיצים ממה שהיה פעם להבה גדולה. עכשיו אתם מתחמקים ממלאכי הקרב שרודפים אחריכם, שורדים מיום ליום בעזרת זהות בדויה שאתה לובשים כמו כפפה, ומקווים ליום שבו אתה באמת תהיו חופשיים מהאל מכונה ומהתוכניות שלו, היום שתגיעו לגיהנום.

כול שד מוגדר בבסיסו על פי שני דברים: מה שהוא היה בתור מלאך (Incarnations, התגלמויות), ומה שהוא רוצה לעשות בתור שד (אג'נדה)
ישנם ארבע התגלמויות:
ספוילר
הצג
ההורסים- מי שהיו מלאכי קרב, שנלחמו באויבי האל-מכונה או נפתרו מחלקים לא נחוצים במערכת שלו, כמו אנשים שגורלם למות, שדים או יצורים על טבעיים אחרים. כאשר הם משתחררים הם צריכים לאזן את הצורך שלהם שגרום למוות והרס עם הצורך להסתתר. עם הזמן, הם לרוב לומדים למצוא סוגים אחרים של הרס שיכולים לתת מענה לבעיה שלהם- כמו הרס של אידיאלים, או בורות.
מגנים- אלו שפעם שמרו על חלקים חשובים- אנשים, מקומות או חפצים דוממים- בתוכנית של האל מכונה. כאשר הם חופשים, הם בוחרים לעצמם מטרה שעליה הם שומרים, עם או בלי הסכמת המטרה, ועם הזמן הם לומדים דרכים שונות ומטרות שונות שעליהם הם יכולים לשמור, בשביל למשוך פחות תשומת לב מהאל-מכונה
שליחים- המניפולטורים החברתיים של האל מכונה. הם דואגים למערכות החברתיות שהאל-מכונה רוצה שיתקימו, והורס את אלו שהוא רוצה שלא. בחופש, הם מרגישים את הצורך להטביע את עצמם בים החברתי, אבל לא מציליחים להפיק הנאה מכך משום שהם רואים אינטרקציות חברתיות במובנים הפשוטים ביותר שלהם, כמו תגובות כימיות. עם הזמן, הם לומדים לראות אינטרקציה חברתית בתור יותר מסכום חלקיה, ויכולים להשתלב ביותר טבעיות
גלגלים/Psychopomps- הבנאים של האל-מכונה. הם היוצרים של כול החפצים הפיזיים , המבנים והתשתיות (טבעיים ועל טבעיים) שהאל-מכונה צריך בשביל התוכניות שלו, אך הם לרוב לא ראו את התוכנוית עצמם מבוצעות. כאשר הם חופשיים, הם צריכים ללמוד לא לעזוב את היצירות שלהם כאשר הם מוכנות (לדוגמא, הדבר הכי בסיסי שהם צריכים ללמוד אם הם רוצים להשתלב בחברה אנושית הוא היכולת לאכול את האוכל שאתה הכנתה)
בנוסף, ישנם ארבע אג'נדות נפוצות:
ספוילר
הצג
האינקיזיטורים- הפראנואדים, אוגרי המידע, שומרי הסודות. לא משנה מה הסיבה- פחד,געגועים למידע שהיה להם בתור מלאכים, באג במחשבות שלהם... כול פעולה שלהם נועדה בשביל לאגור עוד מידע- עד שהם יבינו את העולם הזה ואת הגהנום. הבודדים ביותר מכול האג'נדות, בגלל הפרנויה שלהם
המפתים- השטוחים, הנהנתנים. השדים שחיים בשביל להנות מהחופש שלהם, הם אלו שמבינים שבשביל להתחמק נגד האל-מכונה ולהטמע באנושות, יש להבין את האנושות ברגעים הגבוהים והנמוכים שלה, והם נהנים מכול רגע. הם גם הכי מאורגנים מכול האג'נדות, מכיוון שהמטרה שלהם הכי פשוטה
המחבלים- השונאים, השורפים. אלו שדים שהשתחררו בשביל להרוס את האל-מכונה, ולרוב גם הפזיזים ביותר. חלקם עושים את זה מתוך נקמה, חלקם מתוך פחד, חלקם מתוך רצון לעזור לאנשים שתחת השלטון של האל-מכונה, אבל כולם רוצים בהשמדה של האל מכונה. הם הכי לא מסודרים מבין כול האג'נדות, אבל הם המרובים ביותר, מכיוון שהם המומחים בלגרות למלאכים-לוחמים ליפול.
המשתלבים- מלאי החרטה, מבקשי הסליחה. אלו הם השדים שחושבים (בצדק או לא) כי הנפילה שלהם הייתה טעות, ורוצים לחזור אל האל מכונה- אבל זה חייב להיות בדרך שלהם. אלו שבשאר האג'נדות כמעט תמיד לא בוטחים בהם, וקרה יותר ממקרה אחד שבו משתלב בגד בשדים אחרים בשביל סיכוי לחזור לאל מכונה בתנאים שלו, אבל הם יכולים להזדהות עם כול אחד משאר האג'נדות: הם מתגעגעים למידע שהיה להם כמו האינקוזיטורים, הם מבינים כי יש בעיה באל-מכונה כמו המחבלים, והם נהנים מהחופש שלהם כמו המפתים.


דף דמות:
ספוילר
הצג
שם אמיתי: השם שאתה משתמש עם שדים אחרים
שם אנושי: השם שהאתה משתמש עבור התדמית האנושית שלך. יכול להיות זהה לשם האמיתי
התגלמות:
אג'נדה:
נפילה: סיפור רקע קצר על הסיבה שאתה נפלת מהחסד של האל-מכונה. לא חובה, ואם כותבים אז שלא יהיה ארוך מידי
אפשר לשלוח את דפי הדמות בהודעה פרטית. המשחק עצמו יהיה בסקייפ, דרך הודעות טקסט, למי שמעוניין

עריכה: שכחתי להוסיף, אבל מכיוון שהמשחק נכתב בשפה האנגלית, המשחק עצמו גם יערך באנגלית בשביל להמנע מבעיות שנובעות מתרגום.
נערך לאחרונה על ידי plasmid ב 04 אוקטובר 2016, 18:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
Dodo
הודעות: 302
הצטרף: 05 דצמבר 2015, 10:06

Re: Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

שליחה על ידי Dodo » 01 אוקטובר 2016, 19:59

צריך ידע קודם על העולם?
בסקייפ איך המשחק יתנהל? זמנים קבועים? כמו משחק פורום: כל אחד מגיב בזמן אחר? או איך?
1. לא יפגע רובוט לרעה בבן אדם, ולא יניח, במחדל, שאדם יפגע.
2. רובוט חייב לציית לפקודותיו של אדם, כל עוד אינן סותרות את החוק הראשון.
3. רובוט ידאג לשמור על קיומו ושלמותו, כל עוד הגנה זו אינה עומדת בסתירה לחוק הראשון או לחוק השני.
plasmid
הודעות: 1679
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Re: Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

שליחה על ידי plasmid » 01 אוקטובר 2016, 20:13

אין צורך במידע קודם על עולם האפלה, ועולם האפלה עצמו מספיק דומה לעולם שלנו בשביל שתוכל להתחיל לשחק עם כמות מידע מינימלית.
המשחק יתקיים בסקייפ באופן דומה למשחק פורום- כול אחד מגיב בזמנים שלו, למרות שכאשר שני שחקנים או יותר יהיו פעילים באותו הזמן המשחק ירוץ יותר מהר- שזה המצב האידיאלי. זה לא מאוד שונה ממשחק בפורום, אבל זה מאפשר חילוף תגובות יותר מהיר, לטוב ולרע.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
dragonitzan
הודעות: 3217
הצטרף: 15 ספטמבר 2016, 15:19
מיקום: מול המחשב, או מעבר לו.

Re: Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

שליחה על ידי dragonitzan » 03 אוקטובר 2016, 21:17

מצטרף. שולח את הדפ"ד בספויילר כי אני לא יודע אם צריך או לא.
ספוילר
הצג
שם אמיתי: אוסקרון פורדוס
שם אנושי: אלברטו פיינסור
התגלמות: מגן
אג'נדה: מפתה
נפילה: יום אחד נשלחתי להגן על אדם אחד שהיה חשוב בתוכנית האל-מכונה. ואותו איש הלך לתיאטרון. כשראיתי את זה, נחשפתי לחייהם האמיתיים של בני האדם, ובכוח הרצון שזה העניק לי, הצלחתי לברוח מהאל-מכונה.
סמל אישי של משתמש
kosem10
הודעות: 284
הצטרף: 14 דצמבר 2015, 15:59
מיקום: בכוכב ללא שם, הרחק מכל עין בן אנוש

Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

שליחה על ידי kosem10 » 03 מאי 2017, 15:37

אשמח לשחק, אבל אני לא יכול לשחק בסקייפ, ואני לא מדהים באנגלית, אז נראה לי שאני יוותר.
בקרוב משנה את התמונה לציור מקורי שלי. מקווה שיהיה טוב!
סמל אישי של משתמש
dragonitzan
הודעות: 3217
הצטרף: 15 ספטמבר 2016, 15:19
מיקום: מול המחשב, או מעבר לו.

Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

שליחה על ידי dragonitzan » 03 מאי 2017, 17:33

גם אני בסוף לא אשחק, אם זה באנגלית...
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8749
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 54
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

Demon: The Descent- חיפוש שחקנים

שליחה על ידי Nextorl » 03 מאי 2017, 18:01

היי, בבקשה לא להקפיץ עצים ישנים. ניתן לראות את תאריך ההודעה בצד ימין למעלה, והעץ הזה הוא מלפני שבעה חודשים.
אם אתם מתעניינים במשחק, אני ממליץ לכם לשלוח לפלסמיד (פותח העץ) הודעה פרטית.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה