יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

רומא במלחמה-משחק מקוון-עץ הרשמה ומשחק(חופשיטה,היסטורי,ניהול,שליטה בדמות יחידה) [3/6]נסגר.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

Re: רומא במלחמה-משחק מקוון-עץ הרשמה ומשחק(חופשיטה,היסטורי,ניהול,שליטה בדמות יחידה) [4/6]התחלנו!.יש עוד שני מקומות!.

שליחה על ידי dragonian » 13 אוקטובר 2016, 12:05

ספוילרהצג
אני צריך לחכות שחיילים יתאוששו וישקמו את הציד.
ולהריץ למשתה? בעקרון בעיקר להראות אמפטיה למקומיים, ואז להצעיד את הלגיון למקדוניה
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
Hell lord

Re: רומא במלחמה-משחק מקוון-עץ הרשמה ומשחק(חופשיטה,היסטורי,ניהול,שליטה בדמות יחידה) [4/6]התחלנו!.יש עוד שני מקומות!.

שליחה על ידי Hell lord » 13 אוקטובר 2016, 12:36

ספוילרהצג
או ירסק פרצוף, או ישבור את המפרקת או את הצלעות, או יהרוס ציוד, אבנים, למרות שהן לא נשמעות מרשימות, הן נשק קטלני
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 13 אוקטובר 2016, 21:16

דרגוניין:
ספוילרהצג
אאוט: אוקיי, אז הרצה לעיר.
אין: כאשר אתה והמלווים שלך מגיעים לעיר אתה מוצא את ראש העיר מחכה לך בשער יחד עם כמה חיילים מהמשמר המקומי וכמה מחיילך שנשארו בעיר כדי לעזור בעבודות השיקום. ראש העיר אומר: "אני ושאר תושביי העיר רוצים להודות לך מאוד על האנשים והמחצבים ששלחת, על כן אנו רוצים להציע לך שי צנוע זה לפני המשתה." כשהוא אומר זאת שניים מחיילי המשמר המקומי מצעידים לעברך סוס לבן גדול ומפואר (ואם אתה בוחן אותו או שולח מישהו אתה מגלה שהוא אחד הסוסים האציליים מהטובים ביותר שראית בחייך).
לאחר שהעסק עם המתנה מסתיים ראש העיר אומר לך "המשתה המתוכנן יתחיל בעוד שעה, בזמן הזה אני יכול לערוך לך סיור בעיר כדי שתוכל לבחון היכן השקענו את משאבך או להתרענן אצלי בבית, בכל מקרה בדרכנו אני ארצה להחליף איתך כמה מילים בפרטיות."
הל:
ספוילרהצג
דבר ראשון אתה צריך לאסוף את האבני האלה וזה עלול לקחת זמן, דבר שני אתה לא תוכל לשלוט בכיוון הזריקה של האבנים מפני שכמה מהן אווירודינמיות יותר ויגיעו יותר רחוק כמה פחות.. אז אל תצפה לפגיעות ותעשה מה שבא לך.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 14 אוקטובר 2016, 01:24

ספוילרהצג
"אשמח לראות את העיר. היא חלק מהאימפריה, אחרי הכול, ותושביה הם תושבי האימפריה." אני אומר.
"ואני מקשיב."
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 14 אוקטובר 2016, 07:15

דרגוניין
ספוילרהצג
אתם מתחילים ללכת ברחבי העיר,שבכל מקום נראים התיקונים,ותושבים מברכים אתכם בכל מקום.אנשים באים ולוחצים את ידך,קדים קידות וחוזרים לעבודתם.
ראש העיר ממשיך ללכת עוד קצת זמן ואז,כשאתם רחוקים מאנשים,הוא אומר:"נציג של קיסר הגיע לכאן כדי להציע לנו להצטרף לקיסר מרצוננו החופשי.הוא הבהיר די טוב שאם לא נצטרף אליו,הוא יכבוש אותנו בכוח.דחינו את מועד התשובה עד להיום בצהריים,כי חיכינו לתגבורת,שהגיעה.אתם.המשתה הזה היה גם מסווה לעובדה שאנחנו רוצים שתבואו לעיר ותוכלו להגן עליה,למרות שאכן יהיה משתה.מה אתה אומר?"
.It's time for the jedi,to end
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 14 אוקטובר 2016, 08:02

לי נמאס, שום טקטיקה הגיונית שאמורה לעשות נזק ושום דבר לא עובד כמו שהוא עובד במציאות, זה כמו משחק מחשב עם כללים ברורים, "אתה יכול להטיל את הלחש הזה והזה, אבל לא את זה, עד שלא תגיע לדרגה בלה בלה בלה"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 14 אוקטובר 2016, 09:30

טוב,נראה לי שנאלץ לסגור את המשחק.שלושה פרשו,אחד לא מגיב כבר יותר משבוע ואחד לא מגיב כבר כמה ימים.נסגר.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

Re: רומא במלחמה-משחק מקוון-עץ הרשמה ומשחק(חופשיטה,היסטורי,ניהול,שליטה בדמות יחידה) [3/6]נסגר.

שליחה על ידי dragonian » 16 אוקטובר 2016, 00:46

היה לי סופ"ש עמוס...
חבל. דווקא ממש נהניתי
אבא סטאלין
שלח תגובה