יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

הממלכה המקוללת. מו"ד 4. (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 יוני 2017, 00:00

OUT
בבקתה, מחכה לך או לעמית
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 יוני 2017, 00:12

בקתה-
ספוילרהצג
In
"מה קרה כאן?" שואלת לב עץ, אך יותר את הרוחות מאשר אנשים אחרים, בעודה מנסה לפענח בעיניה מה באמת קרה כאן. היא מזמנת את רוח הנץ לצידה, למרות שאף אחד לא רואה צורה גשמית של הנשר הזה, שיעזור לה בחיפוש.

Meta
כפעולה משנית מפעיל "דיבור עם רוחות"
כפעולה רגילה מפעיל "מכת השגחה"

תפיסה: 1+11+5+5=22.

(אם לא מאושר לי להשתמש במכת השגחה, הורד 5 מן התוצאה)
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יוני 2017, 18:33

ראש העיר
ספוילרהצג
"לך תכין את החברה." אומר בריאן בלחש לאיידור. "אני קצת אאעכב אותו. אבל שיהיו מוכנים לצרות."
מבלי לחכות לתגובה. בריאן יוצא מהצללים ונעמד זקוף "כאן!" הוא קורא. "זר מספר 1 נמצא כאן. ואם באת לעשות צרות נוספות לכפר הזה, אתה תצטער שאתה רק החרב של המלך, ולא הצבא שלו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 09 יוני 2017, 10:15

ראש העיר
ספוילרהצג
איידור נאנח, אבל מהנהן, יוצא בריצה שקטה לבקתה.
לעזאזל איתם, כל אחד מנסה להיות גיבור. יכולנו לברוח מכאן ולהילחם בו בסביבה שלא תפגע באף אדם.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
yds

שליחה על ידי yds » 11 יוני 2017, 11:01

בקתה
ספוילרהצג
עיניה של לב עץ זורחות באור עדין, והיא מרגישה דחיפה קלה, כמעט בלתי מורגשת, על צד פניה,
שדוחפת אותה לכיוון השולחן השבור. לב עץ מפנה מעט דברים באצבעות הצמח שלה, וחושפת ספר שחור דק, כרוך בעור שחוק, עם סמל מוזר על הכריכה. לפתע אתם שומעים חריקה בדלת וקוראים את איידור עומד בפתח הבקתה, מתנשף קלות, ומבט מודאג על פניו
איידור
ספוילרהצג
אתה יוצא בריצה דוממת לכיוון היער, ונכנס לבקתה בהתנשפות קלהס בדיוק כדי להבחין בלב עץ מרימה ספר שחור דק.
בריאן
ספוילרהצג
האיש הגבוה נועץ בך עיניים צוננות, וממשיך לדבר בשקט ''תודה רבה לך, אדוני ראש העיר. שירותיך אינם נחוצים לי עוד.'' הוא שולף את חרבו ובריאן מרגיש את ברכיו כושלות תחתיו בעוד העיניים הכחולות-סגולות מפלחות אותו. הוא הכיר את האיש הזה. הוא שומע במעומעם את האיש שואל ''אז באת למות? תודה שחסכת ממני את הטרחה בלעקוב אחריך ולרסק אותך באיזה יער דרומי נידח'' האיש מניף את חרבו ומצמיד אותה לגרונו של בריאן ''אני, דאלן ארדוס, אינקוויזטור של הוד מעלתו, שליט ארצות הירח, אדון הנקרונים, דן אותך למוות, ןמבצע את גזר הדין. קולו מונמך ללחישה בעוד החרב מונפת בתנועה קטלנית, הפעם בכוונה להרוג, והוא לוחש ''אל תזוז, זה יהיה מהיר'' בריאן רואה פסים דקיקים של ערפל שחור מקיפים אותו, והחרב נשלחת אליו בתנועה קטלנית
Meta
התקפה
[dice seed=50737 secure=e70f94fc_0]1d20+9[/dice]
נזק אם פגע
[dice seed=32283 secure=a276548b_1]1d8+5+1d6[/dice]
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יוני 2017, 12:08

בריאן
ספוילרהצג
הלהב מפספס את בראין.
"אתה האינקוזיטור של המלך?" שואל בריאן בקול, "מצוין!" הוא קורא, חסחכת לי ללכת לחפש ולהרוג אותך.
צללים מסתובבים סביב גרזנו של בריאן, וסביב האינקוזיטור. "ועכשו, תמות!" הוא קורא בקול. בעוד מכת הגרזן שלו נשלחת קדימה, גופו של בריאן מתחיל לעלות באש שחורה, שנראית עשויה מצל.
meta
smothering shadow,ביחד עם תכריך
התקפה נגד דרג"ש.
[dice seed=25664 secure=da083568_0]1d20+9[/dice]
אם פגע, [dice seed=56426 secure=a240ef5b_1]2d12+16+1d6[/dice] והמטרה מואטת עד סוף תורי הבא.
בנוסף מפעיל את צורת האש השחורה- מקבל התנגדות 5 לכל סוגי הנזק,וכל מי שמתקיף אותי סופג 5 נזק אש ואוב.

משתמש בפועלת תנועה כדי להשתגר 3 משצבות. אם יש עמדה גבוה שהוא לא יכול לתקוף אותי בקפאפ ממנה, אני משתגר אליה, אם לא, פשוט משתגר 3 צעדים אחורה, לכיוון הביקתה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 11 יוני 2017, 13:04

בריאן
ספוילרהצג
האינקוויזיטור צורח בכאב, מביט בצללים המקיפים אותך ומעלים אותך אל גג סמוך, ומקלל ''לא באתי לפה כדי להתמודד עם שדים,
רק כדי להוציא כמה משוגעים להורג. אבל נראה לי שאני אסתפק בך'' הוא מניף את חרבו ואור סגול עוטף אותו, כשהוא מופיע לידך בחיוך רצחני ''הולך לאנשהו?" הוא מכוון את חרבו על הרעפים שמתחת, וקליעי בוער של אור סגול עוטף ברשת שחורה של ערפל פוגע ברצפה מתחתיך, מערער את הרעפים כדי שתיפול אל תוך הבקתה עליה אתה עומד.
Meta
התקפה
[dice seed=37890 secure=8093a2b4_0]1d20+5[/dice]
נזק
[dice seed=11304 secure=029acd1e_1]1d10+5[/dice]
In
הרעפים מתמוטטים תחת רגליך, ואתה מתרסק אל הבקתה. אתה רואה שלושה ילדים, איש מזוקן יושב על כיסא, ואישה עם מטפחת סביב ראשה מביטים בך בהלם. האינקוויזיטור מכוון את החרב שלו שנית לכיוון אחד הילדים, וצועק ''אם לא תיכנע, בי נשבעתי שאהרוג את הילד הזה!'' והוא צועק אל מעבר לגג ''חיילים, היכנסו לבקתה הזו, והירגו את האיש שבפנים. יש לכם אישור להרוג כל אחד שיפריע לכם בדרכם!" הוא נועץ בך את עיניו הקטלניות פעם נוספת, מחכה שתיכנע.
בקתה
ספוילרהצג
אתם שומעים רעשים מרוחקים של פיצוץ,
צרחות, וקרב מכיוון הכפר
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יוני 2017, 13:31

בריאן
ספוילרהצג
אקרובטיקה
[dice seed=9167 secure=67c4d548_0]1d20+11[/dice]

בריאן מבצע גלגול נוחת על הרצפה באלגנטיות. "בשביל זה אתה צריך להגיע לרצפה!" הוא קורא בעודו מתכסה בצללים, ומופיע לצד האינקויזטור.
"אני פשוט מרגיש שחסר לך גרזן." הוא ממשיך בעוד הגרזן שלו מתכסה בצללים, וננעץ שוב באינקוזטיור
mtea
סערת צללים
[dice seed=39039 secure=cd5eaa38_1]1d20+9[/dice]-נגד דרג"ש
אם פגע[dice seed=20481 secure=36599b89_2]1d12+9+1d6[/dice]
נערך לאחרונה על ידי liorgonen3 ב 11 יוני 2017, 14:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 11 יוני 2017, 13:36

בקתה
ספוילרהצג
בתחילה, פארן התעלם מאיידור. אבל כשהוא שומע את קולות הקרב, פארן קם ומנער את האבק מבגדיו. הוא מתקדם מהבקתה,
המטה שלו שלוף.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 11 יוני 2017, 15:18

בקתה
ספוילרהצג
"אה זה..." איידור מתנשף "זה בריאן שמחליט להילחם לבדו בפריק מטעם המלך. בציבור. עם חפי פשע שיכולים להיפגע" איידור מודיע, לא מוותר על הזדמנות להתלונן גם במצב חירום. "ונראה לי שהוא ישמח לעזרה" הוא מסיים ורץ בחזרה לכפר.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 11 יוני 2017, 18:49

בקתה-
ספוילרהצג
״אז למה אנחנו מחכים בחורים?!״ רוקפל מתחיל לרוץ אל עבר הכפר, כמובן מוודא שמישהו לוקח את הספר לפני.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 14 יוני 2017, 13:33

אתם מגיעים בריצה קלה לכפר, ורואים אדם לבוש בגלימות שחורות, פצוע, עומד על גג של בניין, וצועק כשבידו האחת חרב, ובידו השנייה אור סגול בוהק שהודף גל של צללים שמשתלח מתוך הבקתה, ככל הנראה נורה על ידי בריאן. אתם רואים קבוצה של כעשרים חיילים נכנסים לכפר בהליכה מהירה, חמושים בחניתות וחרבות
Out
נא לגלגל יוזמה, מפה תפורסם בקרוב.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יוני 2017, 17:51

יוזמה
[dice seed=30532 secure=1cbdf80d_0]1d20+6[/dice]
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 יוני 2017, 21:32

בקתה (לפני זה)-
ספוילרהצג
In
לב עץ בידיה עוטפת את הספר בענפים ושורשים, ולוקחת אותו איתה.
Meta
יוזמה: 17.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 15 יוני 2017, 10:38

Meta
יוזמה: 1+0=1.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword