יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

הממלכה המקוללת. מו"ד 4. (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הממלכה המקוללת. מו"ד 4. (6/6)

שליחה על ידי Nextorl » 02 יוני 2017, 21:50

"קודם נוודא שהבעיה היא במלך, ושגם אם הוא יהיה שפוי בדעתו, הוא יהיה מלך רע. " פארן אומר, נשען לאחור על כסאו. רחוק יחסית מהשולחן. הוא לא שותה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יוני 2017, 21:48

"טוב, אז ברור מה התחנה הראשונה, שנצא לבקתה?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 יוני 2017, 21:52

פארן מהנהן וקם, משיב לעצמו מעט משמחת החיים שלו.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 יוני 2017, 04:25

In
"אם שאלותיכן נוגעות באלו שהזמן לא מאיים עליהם והעידנים כחלוף הימים בעיניהם, העבירו עיניכם מן הדברים שקשורים לזמן. ילדי עולם, הסתכלו עמוק יותר, שכן המציאות נמצאת ממש מתחת לאפכם- וכך גם אלו עם התשובה" היא אומרת, נראה שבאמצע המשפט מפסיקה לכוון אותו אליכם ומכוונת אותו לאנשי העולם, ובידה נראה כי היא מלטפת דבר מה בלתי נראה- שלכם כבר ברור מי זה.

כאשר לב-עץ קמה, נראה שהיא מעולם לא ישבה באמת על כיסא. הענפים והשורשים המרכיבים אותה פשוט הסתדרו בצורה דמוית כיסא וכעת חוזרים למצבם הרגיל. מתחת לרגליה, נראה שהשורשים שלה חיפשו נקבים בעץ וחדרו דרכם, מעט הרסו את האדמה- בניסיון להגיע אל האדמה האמתית.

היא לא שמה לב לכך שאף אחד לא שתה מהתה, למזלכם.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 05 יוני 2017, 11:59

ראש העיר מרים גבה למראה הערתה של לב עץ, ואז נעמד וסופק את כפותיו, בבירור שמח לסיים את השיחה ולעבור לפעול. ''בואו אחריי, זה ממש לא רחוק מכאן'' הוא יוצא מהפונדק בצעד מהיר, ואתם אחריו.

לאחר כעשר דקות הליכה לאורך הכפר, שלמרות הרוח הנעימה ומזג האוויר הנוח, מרגישה מעט משונה בשל כל העיניים הנעוצות בכם, אתם מגיעים לגבול הכפר, שמסומן בגדר עץ פשוטה. ראש העיר פותח את השער הקטן ועובר, נכנס מעט לעומק היער ואז קורא לכם ''בואו! זה כאן, ובמצב טוב יחסית לבקתה נטושה בעונה זו של השנה. באמת ציפיתי למצוא פה כמה וכמה דביבונים או משהו מכרסמים לו את הרהיטים. אבל אני מניח שזה רק עוזר לנו, כן?" הוא מצחקק בעצבים, והבקתה נגלית לעיניכם. מדובר בצריף עץ פשוט שנבנה ביד לא מאוד מיומנת, והעצים עצמם לא במצב מזהיר, וחלקם כבר נרקבו לגמרי. סמוך לבקתה, תקוע באדמה שלט נטוי ומרוסק למחצה שכתוב בו ''נא לא להתק''.
דלת העץ עצמה פתוחה וראש העיר עומד בפתח. הוא מחווה לכן להיכנס, ובפנים אתם רואים שידת עץ מאולתרת הפוכה על הרצפה, מיטת שדה קרועה, ושואלים עבודה מרוסק. ניירות וקרעי ניירות מתעופפים ברוח הקלילה, ונראה שאפילו חפץ אחד לא נשאר שלם בבקתה הזו, שמדיפה ריח משונה, ומםיצה תחושה קרירה ולא נעימה מסביבה. ראש העיר מביט סביב ''זהו זה, כאן הוא גר, אתם חופשיים להעיף מבט ו-'' פתאום אתם שומעים צעקה מבחוץ ''אדוני ראש העיר! הגיע מבקר! הוא אומר שזה חשוב מאוד, הוא מחכה לך ליד ביתך'' ראש העיר נאנח ''אני אפגוש אתכם שוב כשאסיים, יום טוב לכם'' ויותר מהבקתה בצעד נמרץ.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יוני 2017, 18:15

"חכה." אומר בראין. "יכול להיות שזה יהיה בעניין הטמאים, כדי שמישהו יתלווה אליך. רק למקרה שיהיה צורך בעזרה. וגם יקנה לאנשים שלך זמן. וגם רצוי שזה יהיה אחד שיכול לא להיראות." בריאן מביט בוא ובאיידור. "המקום הזה נראה קטן מכדי שכולנו נחפש בו. אולי כדאי שלב עץ, פארן ורוקפול ישארו לחפש במקום משהו. ואני ואתה "נלווה" את ראש העיר?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 יוני 2017, 20:09

In
לב עץ מדברת אל האוויר.
"אתם רוצים ללכת איתם? אינני הולכת איתם, הרוחות מובילות אותי למקום אחר. אל תתבלבלו כה מהר, התקבצו מסביבי כאן. אתם יכולים ללכת איתם, אך רוחות צעירות כמותכם צריכות להגן על עצמן. פנתר לא יוכל לשמור עליכם, הוא מלווה אותי על האדמה הזו. האם בטוחים אתם? אם כך, אינני יכולה לעצור אתכם". היא אומרת, ומפנה את דרכם.

נראה שאת בריאן ואיידור ילוו רוחות. או הזיות מן הדמיון של לב עץ, הם לא בטוחים.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 05 יוני 2017, 20:14

פארן מתעלם מההמולה, מתרכז בביקתה. בניירות ליתר דיוק. הוא מתחיל לחפש את קרעי הניירות, לחבר ביניהם על הרצפה, אבל הרוח מעיפה אותם כל פעם מחדש.
META
תפיסה- 2 טבעי. סה"כ 7.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 05 יוני 2017, 21:01

איידור תוהה תחילה, אך שיגעונותיה של לב-עץ משכנעים אותו להצטרף לאיידור. לא לשתות את התה ההוא הייתה החלטה טובה.

"שיהיה" הוא אומר ועוקב אחרי בריאן.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
yds

שליחה על ידי yds » 07 יוני 2017, 06:28

בקתה
ספוילרהצג
פארן מנסה, אך נכשל באיסוף ניירות מועילים כלשהם
ראש העיר
ספוילרהצג
בריאן ואיידור עוקבים אחרי ראש העיר בחזרה לכיוון מרכז הכפר, וקוראים כבר מרחוק איש גבוה ורזה בגלימה שחורה עומד ונועץ מבטים בכל אנשי הכפר
Out
אם אתם מתגנבים/מסתתרים, גלגלו התגנבות
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 יוני 2017, 07:33

התגנבות: 9+18=27
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יוני 2017, 18:23

[dice seed=8741 secure=573577dc_0]1d20+11[/dice]
התגבנות (אם יש איזה גג להשתגר עליו כדי למצוא מקום תצפית/מסתור, אז קח את זה בחשבון)
yds

שליחה על ידי yds » 07 יוני 2017, 20:26

ראש העיר
ספוילרהצג
יש גגות אבל הם די נמוכים ושטוחים, ועשויים מעץ דק מאוד. קח בחשבון
Out
כאשר אתם מתקרבים מאחורי ראש העיר, שניכם נסוגים אל הצללים, ובעוד בריאן באמת נעלם לאיטו אל הצל, איידור פשוט צועד אחורה לתוך צילו של בניין ונעלם מהעין. אתם רואים את ראש העיר ניגש אל האדם, ומתחיל לדבר אליו, ולא צריך להיות גאון כדי לראות שהוא מאוד מאוד עצבני. האיש ניגש אליו צעד אחד קדימה, ואתם שמים לב לקמע אבן סגולה קטן שתלוי על צווארו. מתחת לגלימתו השחורה הוא לובש שריון חזה מפלדה קשה כמו עיניו הכחולות-סגולות, ורונות נוצצות ודקיקות מעטרות את השריון. באמצע השיחה, האיש מסיט את גלימתו הצידה, וחושף ניצב חרב. האיש מרים את קולו ואתם שומעים אותו מדבר, גם אם בקושי "קח אותי אליהם, זוהי פקודתו של המלך'' ראש העיר עונה לו בצל צילה של עוקצנות "אתה המלך, אדוני?" האיש נועץ בו עיניים ''אני הלהב שלו. עכשיו קח אותי אל הזרים הללו, עכשיו!"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יוני 2017, 23:54

ראש העיר
ספוילרהצג
אני יודע איפה איידור נמצא?
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הממלכה המקוללת. מו"ד 4. (5/5)

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 יוני 2017, 23:57

Out
אנחנו בבקתה? אנחנו במקום אחר? לא הבנתי.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה