לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק -סיימנו. תודה לכולם.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 14:24

"לא." אומרת סירין, "אני לא הולכת לתת את מבטחי ואת מבטחי בניי בהסכמים כתובים." היא מביטה בזעם. "אני הייתי אבירה, אני יודעת היטב מה דעתם על האל מתים, וגם אם בדור הראשון הם יקיימו את ההסכמים, ברור לי שבתוך זמן קצר הם יפסיקו." היא משלבת את ידיה בכעס. "צר לי מיילו, אבל אני יודעת היטב שמאחורי כל הכבוד של המסדר הזה, מסתתר הרבה מאוד אגו, ואמונה עיוורת במטרה שרק צד אחד רואה בה ראוייה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 09 אוגוסט 2018, 22:13

מיילו מהנהן ''כן, זה מה שמסתתר מאחורי המסדר....ומאחורי רוב האנשים בעולם. אנשים משתנים, אמא, לכל אחד יש רצון חופשי. יש את היכולת להשתנות. האבירים שנאבקו כאן היום מאמינים בשוני הזה, ניקולאי עצמו מאמין בשוני הזה, הם החלו את השינוי. אם את תצטרפי אליו, את תחוללי מהפכה, תוכלי ליצור בעצמך את העידן החדש של השלום ושיתוף הפעולה.'' הוא נושם עמוק, ומדבר בקול ישיר וברורה
''אם תרצי בכך, אני הולך להוציא את האבירים מהצלקת, להשאיר אותה לכם, להמשיך להתקיים, לשרוד'' מיילו כמעט יורק את המילה האחרונה ''להמשיך לנוע קדימה, בפחד שכל יום אדם ישתמש בכם כשעיר לעזאזל, כמטרה לנקם, לחיות רק כדי להלחם, ולו רק כדי להמשיך לחיות. או שאתם יכולים לעשות....הרבה יותר'' הוא ממלא את הקול שלו בתקווה ''תעסרו לנו. תעזרו לנו להרים את העולם הזה על הרגליים אחרי המאבקים האיומים שהוא עבר, אחרי המלחמות הקשות. תעזרו לנו לעזור לאנשי העולם. אנשים יבטחו בכם, יסייעו לכם. האבירים והאלמתים יצרו קשר, וכל מי שהיה כאן יבטיח שהוא לא ימות. אתם תחיו בארץ משלכם, האבירים יגבו אתכם, אנשי העולם יגבו אתכם, ותוכלו להגיע למקום טוב באמת עבורכם.''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 22:20

"בשום אופן לא." אומר נציג האבירים, "במשך שנים נלחמנו, מתנו, הקרבנו. חיינו בצלקת הזו כמנודים בשביל למנוע מיצורים כמוה לשלוט פה." האביר אומר בבוז את המילה "יצורים". "רבים מאיתנו מתו היום בגללה ובגלל המלחמה שלה. אם אתה מניח שהאבירים יזנחו את הצלקת, ועוד ישאירו אותה בשביל האל מתים. עדיף היה לו לא היית מגיע כלל לעזור לנו. לפחות היינו מתים בלמלא את חובתנו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 אוגוסט 2018, 17:03

OUT
אני לא אוכל זמנית להגיב, בעקבות נסיבות אישיות. אני מקווה שזו הודעה סתמית ואחזור תוך כמה ימים, אבל ייתכן שיקרה אף יותר. אשמח לדבר איתך בפרטי @liorgonen3 בנוגע לגורלו של יאס-אראק. אני אשמח להיות מדוב"ש, במקרה הצורך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 16 אוגוסט 2018, 12:45

מיילו מרים את ראשו אל נציג האבירות, ומתמקד בו. האש הרבגונית בעיניו ננעלת על אישוניו של האביר הכועס, והוא מדבר בשקט.
''אתה צודק. רבים מספור מאחינו לנשק שוכבים מתים לרגלינו. קורבנות רבים הקרבנו כדי לשמור על העולם מפני הצלקת, מפני הסכנות שעלולות היו לצאת ממנה. כל אביר שמת בקרב נגד האלמתים שיצאו מן הצלקת הקריב קורבן שלא ישכח, למען מטרה נעלה מאין כמוה-ההגנה על גלקוס. איש מהם לא מת למען המלחמה. איש מהם לא מת כדי שיורשיו ימשיכו את הקרב. הם מתו כדי שהמאבק יסתיים, כדי שהאבירות תוכל לחזור לחובתה האמיתית-סיוע לאחרים, הגנה על גלקוס כולה.

זכור מי אתה, אביר אלת'וס. אתה לא במקומך האמיתי. מקומך הוא לא במצודה בצפון הרחוק, נאבק בקרב אינסופי בכל יום. מקומך האמיתי הוא כל מקום שבו צריך את עזרתך. אנחנו עשינו משהו גדול היום. סיימנו קרב אדיר בניצחון לאבירים. שאל את עצמך האם אתה רוצה שהניצחון יוביל למשהו משמעותי, או רק לסבל נוסף, למתים נוספים? אם עכשיו יש לך את ההזדמנות לסיים את המאבק הזה, ללכת לעזור לזקוקים לך באמת, האם תסרב לכך?

האם תוכל, ביום מן הימים, להסתכל לאחיך הנופלים בעינים, ולהגיד להם שקורבנם היה לשווא? האם תוכל להגיד להם שוויתרת על סיוע לנתונים ולאלמנות בשם הנקמה? שבשם צערך האישי, לא עזרת לפצועים ולחולים, לחסרי הבית ולנזקקים, שמפוזרים בכל גלקוס לאחר המלחמה שקרעה אותה לגזרים?
האם תוכל לומר להם שבשמם, אתה טבחת קבוצה של לוחמים שהניפה דגל לבן? ששלחת אותם לגלות ולפחד נצחיים? שמנעת מכל אנשי גלקוס, מכל אנשי העולם כולו, את הסיכוי לחיות בשלום, לחיות כאשר שכבה נוספת של הגנה מסייעת להם לעמוד בפני הרשע האמיתי, רק כדי לספק את רגשותיך? זוהי לא דרכו של אלת'וס. זוהי לא דרכה של האבירות.
זכור מי אתה, זכור למען מה אתה עומד, למען מי אתה נאבק.

אני לא עושה זאת בשביל האלמתים. אני גם לא עושה זאת בשביל האבירים. אני עושה זאת בשביל גלקוס. גלקוס זקוקה לנו, המתים והחיים גם יחד. זה הייעוד שלנו, לא קרב נצחי במישורים מתים, אלא דו קיום ושיתוף פעולה למען מטרה נעלה יותר.

האבירות מבקשת, דורשת מאיתנו להאמין שיש מטרה נעלה. שיש אידיאל נעלה של קיום. בשבועה שאותה כל אביר נשבע, אנו מתחייבים לחיות לפי המטרה הזו, ולהגשים אותה בכל יכולתנו. האם המטרה הזו היא שמירה על פיסת אדמה שלא מהווה איום? התעלמות מהרוע הכולל בשם נקמה על מעשי העבר?

אני מאמין שהאבירות, שהאבירים, מסוגלים להרבה יותר מכך. אני מאמין שאנחנו יכולים, יחדיו, להתגבר על הדעות הקדומות, על המחלוקות ועל הצער, ולצעוד יחד לעולם טוב ןמופלא, עולם של הרמוניה ודו קיום, עולם שבו האבירים מסייעים ומגוננים, מרפאים ושופטים, ונאבקים למען חיזוק הטוב וגירוש הרוע. ואידיאלים אילו, טוב ורע, לא טמונים בשאלה האם ליבו של מי שמולך פועם, אלא באיזו דרך הלב הזה מוביל אותו. האם תתן לליבך להוביל אותך, תיתן לליבם של האבירים להוביל אותם, תיתן לי לעזור לאבירות, לאידיאל שאליו נשבענו ושבו אנו מאמינים, להגיע לשיא היכולת שלו? או שמא תיתן לנקמה אישית, להיאחזות עיקשת בעבר, למנוע ממך לכבד את זכרם של אחינו לנשק?''

הוא נושם עמוק, וממשיך לדבר בקול ענייני יותר
''זוהי ההצעה שלי-כל אלמת שירצה בכך, יחזור לחיים. לאחר מכן, האבירות תיסוג מהצלקת, תיתן לאלמתים להתיישב כאן, להקים לעצמם בית. בתמורה, האלמתים יעזרו לנו להקים את העולם על הרגליים. האבירות תחזור למה שהיא הייתה, למה שהיא יכולה להיות-כוח משפיע וחשוב בעולם, כוח שעוזר ומגן, הפעם לצידם של האלמתים ולא כנגדם. לאחר שהעולם ימשיך לנוע, אנחנו נעזור לאלמתים להקים את בתיהם בצפון. האבירות תתפרש לאורכה ולרוחבה של גלקוס, והאלמתים יהיו ממוקמים כאן, ויעזרו לנו להילחם באיומים קיצוניים מהרגיל בעת הצורך. כל קבוצה תגבה את השניה כשזו תצטרך. יחד, אנחנו נבנה עולם טוב יותר, עולם של שלום וצדק, שבו כל אחד נשפט על פי מי שהוא, לא על פי מה שהוא.''

קולו של מיילו מתחזק שוב פעם
''חובתך קוראת לך. שבועתך קוראת לך. אלת'וס עצמו קורא לך. אתה יודע מה היא הדרך הנכונה.''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אוגוסט 2018, 14:56

"הנחו לתושבי הצלקת להגן עליה." אומרת סירין, "זה בינתו, זו מולדתנו." היא מבקשת מהאבירים. אבל קול בודד נשמע לפני שאלה מספיקים לדבר. "כה יהי." אומר טומב, מובא לצד כוהן, "נלחמנו פה מספיק." הוא יורק, ברור שהוא פצוע קשה מהקרב. "סיפקנו לאדון המוות יותר מידי נשק. הגיע הזמן לסגת." הוא מביט בגליידור, שמהנהן בשקט, מוכן לקבל את ההחלטה. "נבנה מחדש, נקום מחדש." אומר טומב, "במרכז, היכן שתפקידנו להיות." הוא מדמין בעיני רוחו את המצודות החדשות, "אבל דעו." הוא אומר בתקיפות לאל מתים, "אם תמעלו בחובטכם. נבוא לדרוש את אשר שלנו." הוא מאיים.

סירין מתקרבת לטומב, היא שומטת את חרבה ומפנה לו יד, וזה לוחץ את ידה.

"נוגע ללב." נשמע הקול ממגורי הכוהנים, אביר טרקאך צולע משם, גופו מתחדש בחזרה מהקרב עם מיילו. "אבל לא ניצחתם." הוא מחייך, "הסיפור הזה לא נגמר ככה." כולם רואים את סירין נאבקת לשמור על שליטה, ברור שהימצאותו פה, מלפפת את הרצועה סביב צווארה.
הוא מחייך בחיוך שטני. "אדון המוות וגבירת הכאב ביקשו להזכיר לכם משהו." פיו מלא שינים ודם, "תוודאו שאתם מחזיקים את הרצועה הדוק." הוא צוחק, ואש שחורה פורצת ממנו, שורפת את גופו לאבק, עד שזה מתפזר ברוח.

סירין נופלת לרגע על ברכה. "ניקולאי." היא לוחשת, מבטה פונה למיילו. איפה בפנים המתות. ואפילו גליידור נראה עצבני. "אם הם לקחו שליטה על ניקולאי." הוא מתחיל לדבר...
"תחזור" עונה קיילי. "ספר לאלים מה ראית." היא פונה למיילו. "אחזור עם שחר, אני אגלה לאן נעלם אביך. היו מוכנים. אני לא חושבת שהקרב נגמר."
היא פורסת את ידיה והופכת שוב לנשר הענק, עולה לאוויר ועפה משם.

"אם..." אומרת סירין. "הצבא שלו גדול יותר משל כולנו. אם טרקאך תפס פיקוד על נקולאי..." היא חסרת מילים. ניקואלי כבש בשביל קורט את גלקוס כאשר הצבא שלו היה מוגבל וחי, אם צבא אל מת, כשאין צבא המסוגל לעמוד מולו? גלקוס אבודה.
yds

שליחה על ידי yds » 16 אוגוסט 2018, 15:12

מיילו מהנהן ''כן, אני יודע. קיוויתי שהוא יוכל לעזור לנו, אבל אם הם לקחו עליו שליטה זה לא יקרה. עלינו לאחד את להב הפניקס מחדש, ולזמן את צבא החול. עלינו רק לבחור מפקד ראוי...'' הוא פונה לסירין ''אחרי שנבחר, הרחיקי את אנשיך מהחצר. אני אאחד את הלהב, ואתן את הכוח לגנרל שנבחר. מקווה שהמידע שקיילי תביא תאפשר לנו להתייצב מול כוחותיו של ניקולאי ולסיים את זה אחת ולתמיד.''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אוגוסט 2018, 15:21

"אביך לא ידע הכל על הלהב, אם, אחרי שיכושל מחדש, תנעץ את הלהב בליבו, תוכל להשמיד את החרב ולקבע את ניקולאי בתור מפקד צבא החול." היא אומרת. "לנצח. היא מוסיפה מיד. "זה יגרש אותו מהמוות וגם מהחיים. ויכבול אותו לשירות הצבא, ובתור המחזיק האחרון של החרב, לשירותך." היא קובעת. "או שתכול לבחור מפקד אחר, אבל כמו שזה נראה. האפשריות מעטות. אני, טומב, אוכל להעלות באוב את לאפייט למספיק זמן כדי שנבצע את אותו קיבול עליו במקום על אביך. זו בחירה שלך."
yds

שליחה על ידי yds » 17 אוגוסט 2018, 17:15

מיילו חושב לרגע ''אין כרגע אף אחד שניתן להפוך אותו למפקד בלי לקחת סיכון גדול מכדי שנוכל להרשות לעצמנו. אני אאחד את הלהב, ונכין את החיילים לקרב. נתכנן טקטיקה, כשהמטרה העיקרית שלנו תהיה להגיע לניקולאי עצמו ולהרוג אותו, מה שיחסל את מרבית הצבא. לאלמתים הנותרים נציע להצטרף לברית,ואילו שיתעקשו להמשיך להזיק לעולם יחוסלו. את ההחלטה בנוגע לצבא החול נבצע במקום אם נצטרך, או שנחכה איתה לאחרי הקרב''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אוגוסט 2018, 21:38

OUT
למען הנוחות, ולמען זרימת המשחק שנכנס עכשיו לחלק האחרון- אין יותר מכאניקה. תתארו, תתפרעו, תניחו שזה מצליח.
IN
"אני רק מקווה שזה לא יהיה מאוחר מידי.." אומרת סירין, חשש בקולה המת.

השעות עוברות, המתים נשרפים, טקסים מאולתרים נעשים לכל צד. קיילי עדיין לא חזרה. אבל נראה שהאיבה בין האבירים למתים לא מתחילה להתפוגג.
גליידור מגיע לבסוף למיילו. "אני איאלץ לעזוב בקרוב." הוא אומר, "האלים צריכים לדעת מה קורה כאן, הם צריכים דיווח אמין ומלא שלי. זה הזמן האחרון שבו אוחר לעזור לך לחשל מחדש את הלהב. ולענות על כל השאלות שלכם." הוא מביט לאופק, הלילה בשיאו. "יש לי תחושה שכאשר השחר יפציע, יהיה הזמן לצאת לקרב."
yds

שליחה על ידי yds » 27 אוגוסט 2018, 21:52

מיילו מהנהן "תודה רבה לך על כל עזרתך. מה יש לעשות כדי לחשל את הלהב?" הוא חושב לרגע, ואז שואל בקול שקט יותר "האם...האם עשיתי את הדבר הנכון? האם זה מה שהיה עליי לעשות? זה הרגיש כל כך נכון, אבל לא נראה שהאבירים או האלמתים מרוצים...אני פשוט לא יודע...מה אם אני עשיתי הרגע את הטעות הגדולה בהיסטוריה?" מיילו משתתק, מסמיק לרגע, ואז נושם עמוק, נושף ופונה חזרה לגליידור "אני מצטער, אדוני, חששותיי לא צריכים להטריד אותך, עלי להתייצב לבדי מול ההשלכות של מעשי, יהיו אשר יהיו" הוא מביט בו בציפיה, מחכה לתשובתו בנושא הלהב, ומקלל את עצמו בדממה על טיפשותו
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אוגוסט 2018, 21:54

"אביך חישל אותה מחדש אחרון." הוא אומר. "אני מסוגל לחלשה בקסם, זו אחת המתנות שהיא נתנה לי, היכולת לחברה מאלפי רסיסים בכוח רצוני בלבד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 אוגוסט 2018, 09:45

IN
יאס-אראק מחליט שבמקום לחפש אחר המג הסורר, הוא יעשה את ההפך ממה שמצופה ממנו... ויתקדם קדימה פשוט. רדיסוס הוא מטרד חסר משמעות, דיוואש הוא המטרה האמתית שלו, כך גם לחש לו אוב, שהכין כוחותיו ללחשים האדירים שיהיה עליו להטיל.

אך רדיסוס לא מוותר על ההזדמנות. כמו פיון תמים במשחק לוח שהוקרב למטרה גבוהה יותר, יאס-אראק דורש ממנו לפעול, חזיז ברק אכזרי נוסף נשלח, והפעם נספג לחלוטין בידי יסודן האוויר, שהגן מכול צד על אדונו.

ובניגוד לכל קרב בין הצדדים עד היום, הפעם יאס-אראק היה בצד המתקיף...

יאס-אראק פנה והסתתר בין הבניינים והצריחים של העיר, נתן לרדיסוס לשלוח קסמים לרסק אותם, כדורי אש וכפור וגלים של ברקים וחומצה. ולמרות שרדיסוס התחיל זהיר... המהירות של יאס-אראק והכאוס ששרר בעיר גרמו לו לטעות, טעות קריטית. למרות שיאס-אראק היה מטיל לחשים, הוא לא היה עמיד וחסין כמו הברברים החיים ורבי העוצמה, אבל יאס-אראק לא היה רק מג. הוא היה אלמת, ואחד עוצמתי.

הוא זינק מתוך הבניין אל רדיסוס, בעוד היסודן יוצר סערה מסביבו שמפריעה לרדיסוס לברוח. אצבעותיו פילחו באמצעות כוחו של אוב דרך לחשי ההגנה של המג העוין, בוהקים באור הלהבות המבעירות את העיר בצבעים של דם וגיהינום. וברגע שהטפרים חדרו קלות את צווארו, ההשפעה האפלה של הלחשים שהעלו את יאס-אראק לקיום חדרה לתוכו, מקפיאה אפילו את צעקת ההפתעה של רדיסוס. יאס-אראק מחייך, נותן ללחשי אוב להשפיע על רדיסוס אחד אחרי השני בלי שהוא נותן לו אפילו הזדמנות לברוח... ונושך את פניו לסיום, קורע את עיניו ואפו מן המקום. הוא מרגיש את מחשבותיו של רדיסוס... מסתכל לכיוון המגדל ותמונתו של דיוואש מתגבשת בראשו.

״בוא ונחסל אותו, אוב, הענק לי מכוחך״ אומר יאס-אראק ומרגיש את עוצמתו של הדרקון, שמשחרר בלחש שאגה שמכוונת את צבא השטנים למקום אחד- למטרה אחת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 אוגוסט 2018, 20:23

יאס-
המג המת נופל לרגליך, בעוד אתה מרגיש את פעימת הקסם בוקעת מצריחו של דיוואש.
באחת, כל האשליות אשר יצרו השטנים שלך על מנת לתעתע בבני התמותה נעלמות מהעולם, אתה מרגיש שרק עוצמתו של אוב מונעת מקסמי האשלייה שלך לפוג.
הטקס החל אומר הדרקון. הוא כבר שולט באשליות קולו נשמע מלא תסכול ומעט חשש לא אופיניי.
אני מרגיש את הקסם נמוג מהאוויר, נא לעבר הצריח, האשלייה היה החלש מכולם, לבטח רק בדיקה של הטקס. אני חושש לשאר איזה קסם הוא יקח לעצמו עכשיו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 30 אוגוסט 2018, 20:46

״אשליה זה מסורת יעילה. הצללים אוחזים בהם עוצמה שרק מעטים זוכים לגעת בה. אהבתי אותה, היא העניקה לי את היכולת לשטות בטיפשים.״

הוא עף קדימה, כנפיו של אוב על גופו עלו וירדו בעוד בניינים נפלו מתחתיו. הגיהינום הגיע והרס כול זכר לחיים שהיו כאן פעם, וכעת אף אשליה לא כיסתה זאת.

״אבל אני כבר לא פועל מאהבה יותר. כבר זמן רב לא. לקח לי לפגןש אותך בשביל להבין למה למרות שאני מג של זימונים, מומחה במסורת היצירה... חשתי משיכה למסורת הזו. זה לא היה בגלל שאני אלמת. זה היה כי אני מונע משנאה, וכעת, אוב היא המסורת השנואה עליי ביותר. והשנאה הזו... אני אחרוט אותה על כול גוף דואב וכול אבן לא הפוכה בעיר הזו, אני אשלים את הנקמה שלי. רק עוד מעט, ואחזור אל הקבר שלי״ הוא אומר.

אוב לא יודע זאת, אך החלק האחרון של המשפט, היה שקר. שקר כה מינורי... שאוב אפילו לא הרגיש מבעד לעוצמות הנקרומנסיה האדירות שעברו דרך הגוף המשולב של השניים, דרך הלב הפועם שבליבם, שאחוז בידי יד שחורה ורקובה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה