דרקוניקון 2018 - גל ראשון של משחקים וסיום הרישום למנחים
הגל הראשון של משחקים בדרקוניקון עלה לאתר, והשנה יש לנו מגוון רחב ועשיר של משחקים - זוהי רק טעימה, אבל כבר כעת תוכלו להתרשם ממגוון משחקי התפקידים, משחקי לוח, המיניאטורות ועוד.
אם אתם רוצים להנחות, נותר עוד שבוע לסגירת הרישום למנחים - www.dragoncon.co.il/dm.html.
בנוסף, כל מנחה בדרקוניקון יקבל תג מיוחד בפורום, כל הפרטים בנושא - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds

שליחה על ידי yds » 04 יולי 2018, 19:10

מיילו עובר את המעגל, מהנהן להם בתודה ומסמן להם להתרחק מעט, אבל להישאר באיזור. הוא דופק על הדלת שלוש דפיקות בכפפת הברזל שלו, וצועק "אבירי אלת'וס, אני מבקש את רשותכם להיכנס למעוזכם ולשוחח איתכם", משתמש בנוסח הרשמי בו האבירים נהגו לקרוא זה לזה כאשר הגיעו לטירה אחרת, בתקווה שמשא ומתן רשמי, עד כמה שיוכל להתקיים, יקנה קצת זמן עבור מליק כדי שיוכל להתגנב ולראות מה המצב.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 יולי 2018, 20:05

יאס-אראקהצג
IN
״אז תקרא לי. תגיד לי לאן״ לוחש יאס-אראק, מתעלם לחלוטחן מכןל מה שקורה למטה ומתרכז.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 21:46

לפני שמיילו מגיע למחצית הדרך מהדלת, קליע רובה קשת ננעץ סנטימטרים ספוטרים במקום בו הוא עמד, הוא מבחין בחלון הפתוח בשני אבירים מחזיקים רובה קשת. "זה מספיק קרוב" הם קוראים.

יאס
ספוילרהצג
או אומר הלב, הקסם נמצא היכן שהדרקונים נמצאים. הוא מעביר היכן הם?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 04 יולי 2018, 22:25

מיילו מהנהן "טוב ויפה. אם כך, הבנתי שאתם מעוניינים לצאת מהמצודה לפני שיתחיל הקרב?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 22:32

הדלת נפתחת, אבירה אדומת שיער יוצאת ממנה, וכמעט מיד לאחר מכן היא נתרקת, אתה לא יכול שלא לתהות בדמיון שלה למישהי אחרת, אבל לא מצליח להחליט למי. "אני אדבר בשם הבדלנים." היא אומרת. "וכל בקשתנו היא לא למות לשווא, אנחנו מבקשים אפשרות לצאת מהצלקת לפני שהקרב יתחיל, ואספקה שתאפשר לנו לשרוד את המסע דרומה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 יולי 2018, 09:00

יאס-אראקהצג
IN
״דיוואש, גוזל הקסם״ אומר יאס אראק בתיעוב, שוכח ללחןש זאת ״ואיפה הוא? אקרע את ליבו מן המקום ואראה אותו לדרקונים שהוא כה אוהב״.
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 05 יולי 2018, 09:49

מיילו שוקל לרגע את המצב, מביט סביבו, ואז מהנהן לעצמו באיטיות "בכמה אנשים מדובר?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2018, 10:46

"אנחנו עשרות." היא אומרת.

יאס
ספוילרהצג
"אני מרגיש אותו" אומר הקול, שהפסיק להיות רק הד בראשך וממש מדבר איתך, "דרומה, הוא אסף את כל האחים שלי, הוא ישלוט בקסם, הוא יהיה הדרקון החזק ביותר." הקול צוחק לו. "אבל חסר לו המוות. אתה אדון המוות?" הוא שאול, "הצבא שמתקרב הוא שלך?"
נערך לאחרונה על ידי liorgonen3 ב 05 יולי 2018, 10:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
yds

שליחה על ידי yds » 05 יולי 2018, 10:51

מיילו חושב לרגע "אנחנו נשקול זאת, בסדר גמור. אבל לפני כן אמרו לי....מדוע שחטתם כמה מאחיכם לנשק? אם אני הייתי רוצה לברוח, הייתי דואג להימנע מנפגעים. דבר זה היה מצמצם מאוד את הסיכויים שיסרבו לבקשתי...את לא חושבת?" הלהב של מיילו מזנק אל תוך ידו, והוא מביט ישירות בעיניה של האבירה האדמונית "הסבירי את עצמך"
meta
איום
yds גלגל 1d20+31 וקיבל תוצאה סופית של 39:
8
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2018, 11:00

"הם עמדנו בדרכינו." היא אומרת, "הם סירבו לתת לנו את האפשרות לצאת לדרכנו בשלום, ואם אתה וחבריך תעקבו אותנו, או שמה קרה לי משהו, ראשי הכוהנים יזרקו מהחלונות."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 יולי 2018, 11:01

יאס-אראקהצג
IN
״הוא שייך לאויב המושבע שלי, האיש שהעלה אותי באוב- אבל בשביל לנקום בשם המאסטר שלי- אלך על הדג הגדול יותר״ אומר יאס-אראק ״אמור לי רק איך, איך להרוס את הדרקון, ואני אציית. זמני בעולם הזה לא ארוך עוד, ואין לי דבר להפסיד״ אומר יאס-אראק.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2018, 11:04

יאס
ספוילרהצג
"קח את הצבא, אני האוב, אתה המוות. יחד אנחנו נשלוט בהם." הוא אומר. ואתה מרגיש את המודעות שלך גולשת, אתה טועם מרחוק את חסרי הבניה בצבאה של סירין, ומרחוק עוד יותר את חסרי הבינה בצבא ניקולאי, ואתה מרגיש שהם לשירותיך בעת הצורך. "שלטנו בקסם." אומר הקול, "אבל הטפרים שלנו היו ארוכים." צחוק. "אף דרקון לא שורד את פילוח ליבו, ואם כן. אז הוא מת, והוא שלנו."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 יולי 2018, 11:10

יאס-אראקהצג
IN
״ומהו המחיר?״ שואל יאס-אראק, חכם יותר מהשאיפות שלו, ויודע קסם מגיע עם מחיר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2018, 11:18

יאס
ספוילרהצג
"גוף" אומר הדרקון, יאס יודע שזה דרקון, הוא יודע שהדרקון הזה חי על האדמה הזו לפני כל כך הרבה זמן, שאפילו המחשבה על האדם נראתה לו כדמיון ותו לא, הוא כמעט יכול לדעת שהדרקון הזה, היה אחד הראשנים, כל הדרקונים השחורים, דרקוני הצללים, הסגולים.. כולם הגיעו ממנו. הם ילדיו ותוצאה של אלפי דורות. הוא יודע שהדרקון הזה היה אחד מאלה שעיצבו את הקסם בעולם, כדי שלא רק האלים יוכלו להשתמש בו. הוא מבין שהלב השחור מכיל את המהות שלו, את הכוח שלו, את הידע שלו. והוא מבין שדיווש מחזיק בכל שאר הלבבות. "אתן לך כוח, אתן לך עוצמה. ואתה בתורך תיתן לי גוף לכשיגע הזמן. וכשאני אקח לי את מקומי בעולם, אעניק לך מושב לצד הכס שלי."
padron

שליחה על ידי padron » 05 יולי 2018, 11:48

מליק הולך במרחק מה מאחורי מיילו. בזמן שמיילו משוחח עם האבירה האדמונית, הוא מתבונן סביבו בחיפוש אחר פתרון לבעיית ההתגנבות לחדר. כאשר הוא שם לב לעכביש קטן על התקרה, חיוך קלוש עולה על פניו - לטבע יש פתרונות לכל בעיה. הוא פותח דלתות צדדיות עד שהוא מוצא חדר עם חלון. הוא נעמד לייד החלון, עוצם את עיניו ומתרכז במשך מספר שניות. הוא מרגיש את כוח הטבע מתפשט בגופו בעודו מזמן את כוח העכביש לעזרתו. הוא פותח את עיניו ופשוט מטפס החוצה מהחלון כשידיו צמודות לקיר. בקלילות ובזהירות הוא מתחיל לנוע על הקיר החיצוני לכיוון חלון של מגורי הכהנים כדי לראות מה הולך בפנים. הוא נצמד ככל האפשר לקיר כדי להקשות על זיהויו האפשרי ומשתדל לנוע בשקט ככל האפשר. כשהוא מגיע לחלון הוא מציץ פנימה בזהירות.
Meta
מטיל Spider Climb
הסתתרות: 17+23=40
תנועה שקטה: 12+23=35
שלח תגובה