מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק -סיימנו. תודה לכולם.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 יוני 2018, 15:56

עוג
ספוילרהצג
במהלך הזמן שיש לו, יאס קורא את הספר, הוא מתחיל להבין דברים אותם אחרים היו מפחדים להבין. הוא מבין שכמו היהלום השחור, ישנם עוד חפצים המכילים בהם מהות הקסם, בעוד היהלום השחור מכיל את מהות קסמי האוב, האחרים מכילים את המהויות האחרות.
אם מישהו ישתלט על כל הפריטים, אזי הוא יהיה חסין לכל סוגי הקסם. ועם דיוואש מחזיק באחרים, משמע שרק קסמי האויב יכולים לפגוע בו.

מצד שני, יאס חסין באופן כליל ללחשי אוב, כל עוד הוא האדון של היהלום השחור.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 יוני 2018, 09:28

יאס-אראקהצג
IN
אם היהלום מכיל את מהות כול קסמי האוב, יאס-אראק אמור לקבל שליטה גם על קסמי האוב החזקים ביותר. אם היה לו זמן, הוא היה הולך ומחפש את היהלומים האחרים, אך לכרגע- הוא מתמקד בכוחו של היהלום שלו, מנסה להגיע לשיא כוחו. אם יצליח, יהיה ככוח בלתי ניתן לעצירה כנגד האיומים שעל העולם המקולל הזה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 28 יוני 2018, 23:30

מיילו
ספוילרהצג
בימים עד לקרב, מיילו מסתובב במצודה בחרבו השחורה-כסופה ובשריון האבירים שלו. בדומה לימים לפני הפגישה עם הדוכס, ששינתה את חייו לנצח. אך בשונה מאז, הוא לא ממלא את ליבם של האבירים בלהט קרב, אלא פונה אל דעותיהם, אל רעיונותיהם. במהלך הימים האילו, מיילו ישן ואוכל מעט ככל שיוכל מבלי להזיק לעצמו.בשאר הזמן הוא מתאמן עם לוחמי הטירה, מתיידד איתם, ושואל לדעתם על הברית עם ניקולאי, בכנות ןבפשטות גדולה ככל האפשר.הוא משתדל כמיטב יכולתו להשיב על ספקותיהם ולהפיג את חששותיהם, להראות להם מדוע זוהי הדרך הטובה ביותר. הוא עושה ככל יכולתו כדי לגבש ולאחד את כל לוחמי הטירה סביב רעיון הברית והשותפות למען קיום גלקוס, כדי להפוך אותם בשיתוף עם הלוחמים של ניקולאי לכוח בלתי מנוצח.

Meta
yds גלגל 1d20+29 וקיבל תוצאה סופית של 47:
18

זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 יוני 2018, 23:55

זוהי שעת ערב מוקדמת, השמש עוד לא הספיקה לשקוע, סמל ג'ונתן הוא אחד מהחיילים שקיבלו את תורנת השמירה לשעות הקרובות, הוא צועד לו על החומה, מביט בביצורים שנבנו בקסם, אפשהו יש לו תקווה בלב, יכול להיות שהמצב לא אבוד כמו שהורגש בהתחלה.
חיילים נוספים עומדים על החומות במרחק לא גדול ממנו, משקיפים, נעים, חלקם סתם עומדים ומחכים. האויב יגיע, זו רק שאלה של מתי, מצד שני. הצלקת נראת שקטה, ריקה. חסרת חיים וחסרת מוות. היא נראת כמעט שלווה.
קרן השמש האחרונה נעלמת, לפידים ואבוקות יודלקו בעוד כמה רגעים, ג'ונתן לא יכול שלא להתעצבן מעט על כך שקיבל את תורנות הלילה, קור יכה בו עוד מעט, וספק שמישהו הולך לספק אמצעי חימום טוב בזמן הקרוב.
מבעד לקול הצעדים, הוא מבין שלפחות יהיה לו קצת חברה, הוא פונה למקור, רואה את האבירה שמתקרבת אליו, דרגות קצונה על השריון שלה, הוא מנסה להיזכר מתי ראה אותה בפעם האחרונה, אבל המחשבה הזו מסתכלת מראשו. האבירה נעמדת קרוב אליו, הוא נעמד דום במהירות, מפחד שראתה אותו עושה מעשה אסור ובאה להעניש אותו. אבל היא רק מביטה בו בעינה האדומות. עד שהיא שוברת את הדממה. "קפוץ." היא אומרת לו.
וג'ונתן מזנק מהחומה למותו.

האלמנה האדומה מחייכת, אחד הלך, מעטים נשארים.

מליק-מילו
רעשי הקרב מעירים ברגע את מיילו ומליק בחדרם, דלתם נפתחת בעוצמה והם כמעט מזנקים על העומד בדלת, כדי לגלות שזה לפייאט. "זה מרד!" הוא זועק באימה. מסביר במהירות שכמה קצינים והחיליים שלהם פתחו במסע הרג בתוך המצודה, הם הצליחו להשתלט על מגורי הכוהנים באישון הליל, מאימים להוציא אותם להורג אם לא ניכנע לדרישות שלהם."

יאס
ספוילרהצג
זה עוד לילה שבו יאס מנסה להבין לעומק את הספר, אבל יש לו תחושה שהוא כבר הבין הכל. הוא מרגיש איזה רטט לא ברור באויר, כמעט כאילו ברגע אחד נפתחו עשרות שערים, נסגרו, ואז נפתחו שוב. והוא שומע קולות זעקות ממצודת האבירים. כמעט כאילו יש שם קרב כלשהו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 03 יולי 2018, 19:33

מיילו נעמד במהירות, מביט סביב, חושב לעשות, ומרגיש את שליטתו העצמית מתחילה להחליק. הוא לוקח שאיפה חדה, נושף באיטיות, ואז מביט סביב ומהנהן באיטיות "בסדר. יש לי רעיון. מליק, בוא איתי, תרחיקו את השאר, אני אנסה לדבר איתם, מליק, אתה תתמוך בי במקרה שיש קרב. יש כוהנים שלא היו במגורים באותו הזמן?" מיילו מתחיל לצעוד, ולוחש למליק "אני אנסה למשוך אותם לכניסה, אני רוצה שאתה תנסה להתגנב, להציץ פנימה ולראות מה המצב, כמה כוהנים וכמה אבירים עוינים יש בפנים. תנסה לראות אם אתה מבחין בסימנים למה גרם להם לעשות את זה-אולי סמלי השתייכות מיוחדים, מדים שונים מהרגיל, או משהו כזה" והוא פונה ללאפייט "מה הדרישות של האבירים? וכמה הרוגים יש?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 יולי 2018, 16:49

יאס-אראקהצג
IN
״חכם, אבל אני מצאתי אתכם״ אומר יאס-אראק. עיניו נפתחות בעודו הופך פעם נוספת לבלתי נראה, מטיל את לחש התעופה, ומשתגר לו, אל הגג של טירת האבירים, עומד ברגל אחת שהעור ירד ממנה ועשויה רק מעצם על המגדל הגבוה ביותר, ומסתכל.

״תראו לי את עצמכם. סירין, ניקולאי, אלמנה. אני רעב״ הוא לחש.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 16:57

יאס
ספוילרהצג
הם נמלים אומר הקול, שיאס בטוח לרגע שמגיע מליבו.
הוא נעמד על הגג, רואה כי מספר אבירים עומדים במעין חצי מעגל מול מבנה, אשר למיטב דעתו אלה מגורי הכוהנים, הוא שומע צעקות בסגנון "תכנעו" או "בוגדים". מהגובה הזה קשה לו לזהות דמויות ברורות. אבל הוא לא רואה עדיין את מליק או מיילו.
הם לא שווים את זה
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 יולי 2018, 17:06

יאס-אראקהצג
IN
״לא הם״ לוחש יאס-אראק בחיוך ״אני מחכה לדג הגדול יותר לטרוף״.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 17:08

יאס
ספוילרהצג
נמלים, כולם אומר הלב, אביר המוות, אבירת המוות, הפיות, האלים. נמלים. הוא אומר רק הקסם חשוב.
padron

שליחה על ידי padron » 04 יולי 2018, 17:33

"אבדוק זאת. אתה תדאג שאכן יש לי הסחת דעת. קח בחשבון שאם אתגל ואותקף אני מתכוון לנסות לברוח, אבל אם זה לא יילך אני אתגונן." מליק משיב.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 17:47

"אין הרבה הרוגים, אבל איבדנו קשר עם כל הצופים שלנו על החומה. המורדים מבקשים לצאת מהמבצר ולעזוב את הצלקת מבלי שנרדוף אחריהם." עונה לאפייט
yds

שליחה על ידי yds » 04 יולי 2018, 17:49

מיילו חושב לרגע "בכמה מדובר?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 17:52

"לא ידוע." עונה לאפייט, "אנחנו לא יכולים לדעת אם הצופים איתם, או במי מדויק מדובר, אנחנו לא במצב למפקד."
yds

שליחה על ידי yds » 04 יולי 2018, 18:14

מיילו מהנהן "בסדר גמור." ומתחיל לצעוד לכיוון מגורי הכוהנים, מוודא שכולם התרחקו, ואז בודק האם יש אבירים מחוץ למגורי הכוהנים, שאיתם יוכל לנהל משא ומתן
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2018, 18:36

יאס
ספוילרהצג
אתה מבחין במיילו פונה לעבר מגורי הכהנים.
מילו מתקרב אל המגורים, האבירים הנאמנים יצרו מאין חצי מעגל מסביב למגורים, סוגרים אליו. אין אבירים מבלדם בחוץ
שלח תגובה